Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 33
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: anita (---.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2004 - 18:53:22

Mam łuszczycę krostkowatą na stopach i całych dłoniach.Leczę się od roku - żadna maść nie pomaga. może coś poradzicie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: liza (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 10 lis 2004 - 23:11:56

Próbowałaś moze doustnie brać Duomox i smarować Locoidem/ Moze ci na troche pomoże. Pozdrawiam Liza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: kacha (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2004 - 13:33:30

Chcialabym serdecznie pozdrowic ludzi na tym forum. Nie mam luszczycy, ale zdaje sobie sprawe ile problemow moze sprawiac tego typu choroba. Trzymajcie sie wszyscy - szybkiego powrotu do zdrowka !!


pozdrowienia dla Baśki smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2004 - 21:08:46

cześć kochani jestem kompletnie wysypana i mam zamiar w końcu coś z tym zrobić.Znalazłam stary przepis zielarza sprawdzony przez moją znajomą która jak ma tylko mały wysiew zaczyna działać.Powiem że jest to przepis ,wymyślony przez starego zielarza samouka.Pomógł on małemu chłopcu,który leżał pod siatką,żeby się nie drapać.Lekarze byli bezradni.DZiecko poprostu było jednym wielkim strupem.Wyobrażcie sobie że go wyleczył.Niewiem jaki był póżniej los tego chłopca.Jednak moja znajoma ma spokój do dziś.NIe jest to wszystko tak pięknie jak myślicie.Lekarstwem trzeba się smarować przez około 2 miesięcy lub jesli łuszczyca jest zastarzałą AŻ DO SKUTKU.jEDEN DZIEŃ PRZERWY NISZCZY CAŁY SKUTEK LECZENIA NIE MOŻNA PRZERYWAĆ POD ŻADNYM POZOREM.lEKARSTWO STRASZNIE sMIERDZI KAMFORĄ I TO SĄ TE PRZESZKODY.oD JUTRA ZACZYNAM LECZENIE.zROBIŁAM SOIE JUŻ TEN ROZTWÓR I KOCHANI WZIĘŁAM ZWOLNIENIE Z PRACY I BĘDĘ SIE LECZYŁĄ.NAPISZĘ WAM Z JAKIM SKUTKIEM.TRZYMAJCIE KCIUKI.POZDRAWIAM WSZYSKICH ŁUSZCZYKÓW PA ANIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 lis 2004 - 21:10:53

cześć kochani jestem kompletnie wysypana i mam zamiar w końcu coś z tym zrobić.Znalazłam stary przepis zielarza sprawdzony przez moją znajomą która jak ma tylko mały wysiew zaczyna działać.Powiem że jest to przepis ,wymyślony przez starego zielarza samouka.Pomógł on małemu chłopcu,który leżał pod siatką,żeby się nie drapać.Lekarze byli bezradni.DZiecko poprostu było jednym wielkim strupem.Wyobrażcie sobie że go wyleczył.Niewiem jaki był póżniej los tego chłopca.Jednak moja znajoma ma spokój do dziś.NIe jest to wszystko tak pięknie jak myślicie.Lekarstwem trzeba się smarować przez około 2 miesięcy lub jesli łuszczyca jest zastarzałą AŻ DO SKUTKU.jEDEN DZIEŃ PRZERWY NISZCZY CAŁY SKUTEK LECZENIA NIE MOŻNA PRZERYWAĆ POD ŻADNYM POZOREM.lEKARSTWO STRASZNIE sMIERDZI KAMFORĄ I TO SĄ TE PRZESZKODY.oD JUTRA ZACZYNAM LECZENIE.zROBIŁAM SOIE JUŻ TEN ROZTWÓR I KOCHANI WZIĘŁAM ZWOLNIENIE Z PRACY I BĘDĘ SIE LECZYŁĄ.NAPISZĘ WAM Z JAKIM SKUTKIEM.TRZYMAJCIE KCIUKI.POZDRAWIAM WSZYSKICH ŁUSZCZYKÓW PA ANIA


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 lis 2004 - 23:36:09

Aniu.Jak to sie nazywa?Skad to mozna wziac?Napisz wszytsko na ten temat.Nawet cene,Prosze.Aagta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Gaba (---.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2004 - 12:32:12

Halo! Czy ktoś słyszał może o produktach dr Nony, które podobno leczą tę chorobę. To jest leczenie od wewnątrz.Są bardzo drogie i zastanawiam się czy to nie jest nabijanie ludzi w butelkę i zarabianie na nich pieniędzy.Jeśli ktoś słyszał o tych produktach bardzo proszę o kontakt ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Tadeusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lis 2004 - 18:17:42

na głowe jest dobre DERMOVATE 500ml

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kasia (---.prz.rzeszow.pl)
Data: 14 lis 2004 - 21:23:05

Witam!Mam problem od jakis 3 tygodni,otoz na mojej dloni pomiedzy trzema palcami pojawily sie rozowe,przesuszone plamki.Myslalam, ze to uczulenie od srebrnych pierscionkow i przestalam je nosic ale te zmiany utrzymuja sie dalej.Nie wiem czy to jest łuszczyca,choc jestem nia obciazona genetycznie, wczesniej sie ona nie ujawniala.Zazywam witamine A i smaruje sie mascia witaminowa ale to nie pomaga.Co robic?


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 14 lis 2004 - 22:11:15

Cześć wszystkim, jestem po raz pierwszy na forum. Stosowałam rok temu kurację dr. Nona i mnie ona nie pomogła, ale ja jestem mało konsekwentna. Piłam herbatkę (150 zł opakowanie), łykałam tabletki (230 zł) jak przeczytałam na opakowaniu to była mieszanka różnych witamin i minerałów, taki suplement do diety, do tego sól z morza martwego (20 zł.) i błotko z morza martwego (250 zł). Jak chcesz to spróbuj, ja po tym dostałam takiego wysypu, że musiałam zrezygnować z chwil intymnych z moim chłopakiem, ale potem duża część ziknęła. Po sól i glinkę sporadycznie sięgam do tej pory, ale nie potrafię sobie poradzić z czerwonymi plamami po zejściu łuski. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Daniela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 10:15:12

Cześć! Jeśli możesz mi przesłać przepis jak zrobić to lekarstwo, to bedę Ci bardzo wdzięczna. Ja nie mam łuszczycy, ale ma ją mój syn i bardzo chciałabym mu pomóc. Ta choroba bardzo go dołuje, bo przecież nigdy nie może odsłonić ani rąk, ani nóg. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Daniela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 10:16:07

Cześć! Jeśli możesz mi przesłać przepis jak zrobić to lekarstwo, to bedę Ci bardzo wdzięczna. Ja nie mam łuszczycy, ale ma ją mój syn i bardzo chciałabym mu pomóc. Ta choroba bardzo go dołuje, bo przecież nigdy nie może odsłonić ani rąk, ani nóg. Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 21:58:32



Przepis na łuszcyce:

0,5 litra spirytusu,
50 gram olejku kamforowego,
25 gram podbiału,
25 gram rumianku,
50 gram żywokostu,
3 tabletki nadmanganianu potasu,
1 tabletka altacetu,

Sposób przyrządzania:

Zioła zalać spirytusem i pozostawić na 48 godzin. Po tym czasie odcedzić roztwór przez gazę. Następnie 3 tabletki nadmanganianu rozpuścić w 50 gramach przegotowanej ciepłej wody i osobno 1 tabletkę altacetu rozpuścić w 25 gramach przegotowanej ciepłej wodzie. Połączyć te dwa wywary z olejkiem kamforowym i następnie powoli wlewać do spirytusu mieszając. Wcierać mocną tamponem na pędzelku 3 razy dziennie na czyste, umyte ciało. Gdy wysypka ma miejsce na głowie myć ją codziennie. Kurację należy prowadzić od 6 do 8 tygodni intensywnie. Opuszczenie 1 dnia smarowania przekreśla całą kurację. Gdy łuszczyca jest stara smarować do skutku.

Moje drogie łuszczyki to jest ten przepis zielarza. Jest ponoć bardzo skuteczny, jeśli stosuję się go dokładnie według przepisu. Zaczynam leczenie czekam na wiadomości od was.
Ania. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lis 2004 - 22:00:29

Przepis na łuszcyce:

0,5 litra spirytusu,
50 gram olejku kamforowego,
25 gram podbiału,
25 gram rumianku,
50 gram żywokostu,
3 tabletki nadmanganianu potasu,
1 tabletka altacetu,

Sposób przyrządzania:

Zioła zalać spirytusem i pozostawić na 48 godzin. Po tym czasie odcedzić roztwór przez gazę. Następnie 3 tabletki nadmanganianu rozpuścić w 50 gramach przegotowanej ciepłej wody i osobno 1 tabletkę altacetu rozpuścić w 25 gramach przegotowanej ciepłej wodzie. Połączyć te dwa wywary z olejkiem kamforowym i następnie powoli wlewać do spirytusu mieszając. Wcierać mocną tamponem na pędzelku 3 razy dziennie na czyste, umyte ciało. Gdy wysypka ma miejsce na głowie myć ją codziennie. Kurację należy prowadzić od 6 do 8 tygodni intensywnie. Opuszczenie 1 dnia smarowania przekreśla całą kurację. Gdy łuszczyca jest stara smarować do skutku.

Moje drogie łuszczyki to jest ten przepis zielarza. Jest ponoć bardzo skuteczny, jeśli stosuję się go dokładnie według przepisu. Zaczynam leczenie czekam na wiadomości od was.
Ania. Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie ?uszczycy
Wysłane przez: Olek (---.ikea.com)
Data: 18 lis 2004 - 11:03:52

czesc. czy ktos moze slyszal cos na temat skutecznosci 'Cyklosporyny'? czy moze ktos to stosowal i przynioslo to jakies dobre rezultaty?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 18 lis 2004 - 23:12:22

Chciałabym dorzucić informację dla wszystkich osób, które w leczeniu naszej choroby wspomagają się maścią SOLCOKERASOL. Identyczny skład i gramaturę ma jej polski odpowiednik HASCERAL produkowany przez HASCO LEK. A cena o płowę niższa-9zł. Pozdrawiam.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: wyspiarz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lis 2004 - 23:15:45

Kasiu - ten polski lek jest na receptę, czy dostepny ogolnie w aptekach ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kamila (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 19 lis 2004 - 15:53:40

Witajcie drodzy,
ja choruje od 4-go roku zycia, zartuje sobie ,ze jest to moja najwierniejsza przyjaciólka, ktora mnie nigdy nie opuszcza. Nie pale nie pije stronie od osób palacych, trzymam diete a mimo to dalej nie schodzi , chyba po prostu z wiekiem coraz gorzej jest sie jej pozbyc.
P.S.Gdyby ktos zechciał nawiazac ze mna kontakt mailowy, ku wspólnemu pocieszaniu sie bede zainteresowana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 19 lis 2004 - 22:18:41

Wyspiarzu. Maść jest dostępna w aptekach bez recepty.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Kasia (---.ip.nd.e-wro.net.pl)
Data: 20 lis 2004 - 00:25:21

Cześć. Mam pytanie. Czy ktoś z Was ma również łuszczycę paznokci, jeżeli tak napiszcie co stosujecie. Pozdrowionka.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 33



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.