Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 14:20:09

roznica w cenie jest strasznie duza :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 08 cze 2011 - 14:22:51

ja to juz nie rozumiem...najpierw mówicie,ze trzeba leczyc od wewnátrz-pozniej ze samorawanie wystarczy.Na tym mozna zrobic niezly biznes...zamówilem teraz 5 sztuk butelek na polskiej stronie kazda po 100mml.Napisane 2,5mm 3xdziennie.Cena 8.50 kurcze róznica jest diametralna...mam nadzieje,ze pomoze.Jak nie zamówie ten sok z mangosteenu i wtedy zobacze.Wedlug mnie wszystko zewnetrzne ma efekt krótkotrwaly.A ciekawie jak inni po tym kasztanowcu pomaga czy nie...zeby chodz troszke pomógl juz nie chce zadnych kokosów.A macie facebooka miloby bylo siebie zobaczyc,a nie pisac tak w ciemno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 14:33:03

ja nie mam facebooka ale moge przeslac zdjecie na maila smiling smiley
N mowi,ze jej pomaga.

Ja pewnie tez wolalabym pic,bo nie wiem czy z ta moja cyrkulacja jest wporzadku winking smiley jak mi pomoze to kupie z tej polskiej strony jakbys mogl mi ja podac,wysylaja za granice? nie wiem kiedy bede w polsce moze dopiero na wrzesien jak nie pozniej sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 14:38:14

Poczytaj temat' Wyciąg z kasztanowca" tam parę osób go testowało i opisało efekty.Jeśli chodzi o wyciąg to wiem że lepiej go pić a ten olej to według mnie do smarowania myślę że jak któreś z was ma ł na głowie to będzie lepszy ten olej niż wyciąg.Tak jak pisałam mnie zeszło wszystko po dwóch miesiącach picia i z tego co czytam innym też pomógł, zaskoczyło mnie jego działanie dlatego opisałam na forum.Ja stosowałam go do picia i smarowania i tylko natłuszczając wazelina i tą witA ale inni smarowali też innymi specyfikami.Niestety nie mam facebooka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 08 cze 2011 - 14:38:19

SPOKO,A GG NIE MASZ??BO TUTAJ TO SIE DLUZY...A TA STRONA TO PONIZEJ W LINKU BEDZIE.WYSYLAJA ZA granice tylko troche drozej,za 5 butelek po 100mml wynioslo mnie calosc 55,57zl..czyli 11zl za priorytet-za granice za ta ilosc bylo ponad 60zl ,ale to o tak taniej jak na obczyznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 08 cze 2011 - 14:39:47

http://www.kozlek.pl/index.php?keyword=+wyci%B1g+z+kasztanowca+&Search=Szukaj&keyword_opt1=nazwa&keyword_opt2=opis_kr&Itemid=85&option=com_virtuemart&page=shop.browse

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 14:46:11

dzieki to moje gg 13316372,jak ktos ma ochote pogadac czasami rowniez zapraszam winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 14:57:42

Jak by ci ktoś to tutaj kupił i wysłał wyszło by chyba tak samo a to moje gg34978073

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 09 cze 2011 - 19:06:37

Jak smaruje sie silkis (Calcitriol Ointment-witamina D) trzeba uwazac na slonce,nie chodzic na solarium,w ulotce nic nie bylo napisane,nawet babka w aptece ze mna sprawdzala.
Bylam wtedy na 6 min ale,ze skora nic sie nie dzieje,ladnie mi blednie i robi sie plaskie. Do tego wyciag z kasztanowca i miejmy nadzieje bedzie dobrze winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 10 cze 2011 - 05:24:10

ja narazie nie mam tego silkisu...jak pójdé przed holidayem to poprosze,a na wyciág czekam lada dzien przyjdzie i zaczne piciu piciu.Mam nadzieje,ze pomoze jak dla Basi.Czas wyruszac do pracy...pozdrawiam ekipe winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 cze 2011 - 09:34:23

Paweł w miedzy czasie czekania na wyciąg masz tu lekturę na temat jego działania

http://pychotka.pl/drinki/nalewki/lecznicza-nalewka-z-kasztanowca-zwyczajnego-(kasztan).html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: ju... (---.bb.sky.com)
Data: 11 cze 2011 - 22:29:14

wlasnie dzisiaj wrocilam z polski nie byl to mily wyjazd...ale na trypelka mi pomoglo sloneczko opalilo i zeszlo troche...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 14 cze 2011 - 13:17:01

ja jade w lipcu...mam nadzieje,ze tez bedzie cieplo,slonecznie i morze...mniam mniam.Chce zrobic rowniez nowe tattoo ,super winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 cze 2011 - 13:39:37

sprzedam oryginalny purnatur B12 300mml zostalo z 500 mml.Po prostu zuzylem sprzedam wraz z przesylká za jedynie 150zl czyli 100 zl taniej niz mialoby kosztowac.Chétnych prosze o kontakt.Dziekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2011 - 12:11:42

Pablo daj znać jak tam u ciebie ruszyło coś czy klapa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 30 cze 2011 - 15:44:49

hej u mnie dobrze,ale dopiero pije od tygodnia ten kasztanowiec..to reweli narazie nie ma...mam nadzieje,ze bedzie lepiej.Ale wiesz co jak sie pije 3xdziennie tj.w spisie to taka buteleczka chyba na dlugo nie starcza.Ile ich mniej wiecej potrzeba na miesiac.A Ty pijesz 3 czy 2x dziennie???mam caly czas nadzieje,ze bedzie lepiej smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 30 cze 2011 - 15:51:29

U mnie w organizmie cos niedobrego sie dzieje,kolana moze i lepiej wygladaja a obudzilam sie rano z wieloma kropkami na brzuchu i miedzy piersiami a rece jakos dziwnie sie zaognily sad smiley zalamka. To co dzieje sie po miesiaczce wylazlo po sad smiley ide jeszcze kupie ten wiesiolek czy jak mu tam kurde a juz ladnie bylo sad smiley( do tego dlonie tez czerwone i swedza mnie sad smiley wyciag pije,magnez lykam smaruje sie codziennie i co?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2011 - 15:59:30

Ja piłam trzy razy dziennie po 5ml jakoś tak odruchowo mniejsza dawka mi nie przechodzi a teraz jak pamiętam to raz dzien
dawka bez zmian ale to taki miodzio że częściej zapomnę wypić niż wypije i to ze względu na obrzęki nóg a nie z powodu plam te jak narazie nie wróciły było uczulenie na słońce na rękach ale po dwóch dniach go nie miałam.Jak pisałam gdzie indziej podziałał żel z żywokostu i dzienna dawka kasztanka,smarowałam tym żelem też w ubiegłym roku i myślę że mógł mieć wpływ na tak szybkie znikanie plam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2011 - 16:17:06

Nie mogę sobie jednak przypomnieć ile takich buteleczek wypiłam pierwszych dwóch używałam też do smarowania
napewno nie było ich 10 to już wiem policzyłam załączone kieliszki mam ich 6 jeden tegoroczny,ze dwa mogły się zniszczyć ale nie więcej więc coś koło tego nie pomyślałam żeby liczyć butelki,miałam tygodniowy okres przerwy w piciu po miesiącu chciałam przejść na tabl.Veniscil z braku efektów wróciłam do wyciągu parodniowe przerwy też były jak brakło wyciągu,zanim kupiłam nowy także myślę że tych 6 czy 7 było napewno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 30 cze 2011 - 18:10:40

wlasnie zakupilem wiesiolka i czekam do poniedzialku...moze troche pomoze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.