Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 maj 2011 - 19:43:02

W JEDNYM WATKU WYSTARCZAJACO NAMIESZALEM WIEC MOZE STARCZY .WRACAM DO SWOJEGO JAK NARAZIE I CZEKAM TAM NA CIEBIE

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Tomek24 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 maj 2011 - 19:46:37

Witam

Mam pewien problem. Wyjezdzam do Anglii i potrzebuję się dowiedzieć jak nazywają się tamtejsze maści natłuszczające jak clobaza czy cos takiego. Kto wie czym jeszcze można sobie tam próbować radzić.

Mam troszke większy wysyp niż zazwyczaj ponieważ miałem ostatnio problem który wywarł na mnie duzo stresu.

Ale muszę wyjechać koniecznie.

Bardzo dziekuje za pomoc.

P.S. Wyjezdzam w Niedziele i zadko bywam przy internecie jakby odpowiedzi mogły być kierowane na priv [email protected] byłbym wdzięczny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 27 maj 2011 - 14:49:51

Hej Tomasz ja uzywam normalnych balsamów do skóry suchej...Dla Ciebie radzé odrazu isc do lekakrza 1 kontaktu i z nim dzialac .Nikt Ci inaczej nie pomoze...
Ps.Ju masz gg??? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 30 maj 2011 - 11:10:55

no i jak tam luszczycy?...stosowalem te plastry aikido,które ktos zachwalal i sá do kitu.Balsam równiez baaaaaardzo zachwalany Purnatur B12-chujnia jakich malo.Juz nivea do skóry suchej jest lepszy i 5xtanszy.Zna moze jakie lekarstwo,które pomoze na conajmniej 2 lata.Czy kazdy sie codziennie smaruje i sie oszukuje,ze jest dobrze i bedzie lepiej.Jak nie kawa szkodzi,to przyprawy szkodzá.Jak nie palenie tytoniu to czekolada.Codziennie pierdolenie o szopenie---a my ludzie naprawde chorzy potrzebujemy konkretów.A z pierdolami won!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 30 maj 2011 - 19:09:20

u mnie kiszka ostatnie 3 lata (po porodzie nie moge dac sobie rady z pozbyciem sie zmian),luszczyce mam 11 lat,przez ponad 10 moja skora byla czysciutka,oprocz kilku malych kropek a teraz nic nie pomaga,,ostatnie kilka/nascie miesiecy smarowalam sie: dovonexem,dovobetem (pierwsze nie pomoglo nawet troszke a dovobet dal rade ale nie wszystkiemu i tylko na chwile,doslownie nawet tygodnia nie mialam czystych lokci czy kolan ;( ),masci robione,zmieszane ze sterydami,zajelo mi to z kilkanascie tygodni,malo co pomoglo.Silkis tez nie zrobil na mojej skorze wiekszego wrazenia.
Za moja prosba dermatolog przepisal mi protopic,nie pomaga,na twarzy i uszkach jest poprawa duza,nie posmaruje dwa dni i wraca sad smiley dostalam skierowanie na lampy uv czy jak one tam maja do szpitala,ale dopiero za jakies 5-6 tyg.Mam nadzieje,ze pomoga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 31 maj 2011 - 05:30:53

Dora lampy powinny Ci bardzo pomóc...bo wszystkie kremy i masci sá chuja warte za przeproszeniem.Jak lampy podzialaja to masz szanse byc prawie czysta nawet kilka lat.A masci na ile pomogá góra na 2 tygodnie,troche nie chce mi sie wiezyc,ze nie ma na to lekarstwa.Majá tylko nie chca tego zucic na rynek...bo firmy farmatologiczne by zbankrutowaly na nas...penycyline wynalezi 200 lat temu albo i wiecej.Bez takiej technologi jak teraz,a kurcze lekarstwa na luszczyce jak nie ma tak nie ma.I nigdy nie bedzie..wiec ludzie przestancie sie oszukiwac...i jedzcie czekolade i pijcie kawe itd...bo czy nie pijecie czy nie jecie to i tak dalej kazdy z nas bedzie chory i tak.Takze powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 31 maj 2011 - 09:19:35

Dzien dobry smiling smiley
teraz codziennie rano sie zastanawiam czy wypic kawe,czy jakas herbatke,tylko kurde obudzic sie bez kawy nie moge,zaczac dnai bez kawy nie potrafie,i wogole lubie kawe,staram sie ograniczac do minimum znaczy 2 dziennie a potrafie wypic i wiecej.
Po pierwszym wysypie,pierwszy raz wogole w zyciu odrazu bylam w szpitalu,lampy i masci pomogly mi na ponad 10 lat,nie zastanawialam sie co jesc a czego nie,co pic a czego nie.
Chce naprawde wziasc z tych lamp ile moge i tak czytam to forum i wyczytalam,ze moge smarowac sie sama cygnolina? Tu dpowiednikiem jest dithro-crem,mam w domu 0.1% i 0.25%.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: zuliriri (---.perr.cable.virginmedia.com)
Data: 03 cze 2011 - 22:22:11

Pablo tutaj powiedziales wkoncu cos madrego. Chorzy ogolnie sa interesem lekarzy, farmaceutow, wiec nigdy nie dadza zlotego srodka, orzeszki... Jednak co do tej kawy i czekolady to powiem swoja ostatnia przygode. Mialem jakiegos gula ostrego na slodkosci, po miesiacu zebralem sie rowniez do kupna kawy. Kawe cykalem z tydzien, a te slodkosci to batosny mars i snickers W DUZEJ ILOSCI. Po tym wysypalo mi twarz, czolo, nos, okolice ust, poliki... Smarowalem sie tym dovonexem i pogarszal sprawe. Wiec przestalem sie smarowac w ogole, 0 slodyczy, 0 kawy, po 8 dniach ogniska oslably na mocy i zanikaja... Wydaje mi sie ze mozna robic wszystko ale z umiarem, wtedy zwyklym kremem sie smarujcie. Albo niebianskie lampy ktore zaleca pablo winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 03 cze 2011 - 23:46:55

ZAWSZE LAMPY BEDE CHWALIL BO W MOIM PRZYPADKU OKAZALY SIE BEZCENNE,A CO DO INNYCH SPECYFIKÓW TO ROZNIE.CO BY NIE BYLO TO I TAK JEST LEPIEJ TO ZNOWU CHUJNIA I TAK NA OKRAGLO.WSZYSTKO SIE KRECI WOKOL LUSZCZYCY.BUDZAC SIE JUZ TWKI W MOJEJ GLOWIE I TAK PEWNIE JESZCZE U WIEKSZOSCI LUDZI.DUZO TERAZ PRACUJE,ALE CZEKAM DO WOLNEGO I TRZEBA BEDZIE SIE NAJEBAC I GDZIES NA BALET UDEZYC....BO KURIWCA MNIE STRZELA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 06 cze 2011 - 04:50:29

dzien dobry,a moze juz ktos wyzdrowial.Bo tylko widzé codziennie cuda i cudenka,ale nikt szczerze nie pisze.Np.zastosowalem to czy tamto i pol roku mialem-am spokój.Tylko wyciag z kasztanowca albo jakies tablety i chuj dalej nikt nic nie wie itp.Czy jak sá chorzy ze starzem 5 lub wiecej letnim nie mogá powiedziec o jakis konkretach.Tylko pierdolenie kotka za pomocá mlotka.Tak jak ten idiota co mowi,ze purnatur B12 pomaga.Ludzie jak macie jakies pytania odnosnie choroby to pomoge.Dopiero jestem chory od 2 lat,a wiem wiecej na ten temat co ludzie chorujácy po lat 10....dajcie spokój!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 cze 2011 - 05:28:18

Ludzie taką remisją tu nie zaglądają bo po co,Ja cóż po kasztanowcu mam remisje 8 miesiąc mimo że coraz cieplej a wtedy było bardzo źle ale jak nie spróbujesz tego czy czego innego to nie będziesz wiedział,nie wierze że jest jakieś cudowne mazidło które pomaga według mnie łuszczyce leczy się od wewnątrz nie zewnątrz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 07 cze 2011 - 15:14:57

milion razy to slyszalem...kazdy jest inny...choroba ta sama,ale inna...prosze cie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 15:21:29

Ja też to słyszałam ciągle nie przeszkodziło mi to jednak szukać czegoś dla siebie przeanalizowałam wszystkie moje dolegliwości połączyłam je w całość,a nie tak jak lekarze jeden leczy skórę drugi nerwy a trzeci jeszcze co innego nie wierze ze nie masz innych dolegliwości tylko łuszczyce,to tylko efekt tego co dzieje się w twoim organizmie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 07 cze 2011 - 16:53:37

taaaa jasne...to ciekawe co sie dzieje w organizmie dziecka chorego,które nie pije,nie pali i zdrowo sie odzywia...tez cos znajdziesz...Maciek maciek co sie stalo co sie stalo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 17:31:40

to ciekawe co sie dzieje w organizmie dziecka chorego,które nie pije,nie pali i zdrowo sie odżywia
To co jego matka mu przekazała +szczepionki+antybiotyki z byle powodu+jedzenie na każdym kroku zaprawione chemią.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 07 cze 2011 - 18:08:19

mhmmmm a rok starszy brat jadl i lykal to samo i chory nie jest...przestan bajki opowiadac...od szczepionki luszczyca..smiech na sali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 18:12:01

Może dla ciebie to śmiech,dla mnie nie ja mam remisje ty nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 07 cze 2011 - 18:18:40

ja sie z nikogo nie smieje bo sam jestem chory...wiec bez przesadyzmu...u mnie cala rodzina zdrowa tylko ja taki zafajdany...Remisja jak remisja kazdego dosiéga co jakis czas...wedlug mnie zyc zyciem...czasami piwko,sport,witaminki i jakos leci.Jak najmniej myslec...zwariujesz od tego leczenia sie...na moje to trzeba nauczyc sie z tym zyc...popros lekarza o lampy uvb311...jesli w Polsce sá dost.pozdrawiam(jem prawie wszystko,wlacznie z fasolé,grochem itp...organizmowi jest wszystko potrzebne,a nie gotowane jablka)jak tu czytam niektóre posty to réce opadajá...od fasolki po bretosnku luszczyca...czysty debilizm nic wiecj...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 18:35:17

No akurat z tymi dietami to tez uważam ze przesada,na lampy niestety nie mogłam uczulenie na słońce no i u alergików lampy nie wskazane,sterydy ścieńczyły mi naskórek,cygnolina uczulała,mocznik i salicyl też, dziękcie działały na krótko więc jak miałam się przyzwyczaić z tym żyć,w dodatku zaczęłam puchnąć i wiele innych dolegliwości dołączyło po drodze więc jak to widzisz.to że pomógł mi akurat wyciąg to jestem cała chepi nareszcie mogę wyjść ubrana jak chce a nie jak muszę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 07 cze 2011 - 18:51:26

to ten wyciág z kasztanowca taki dobry jest,a gdzie go mozna kupic???bede w Polsce w lipcu to bym zakupil.A jak tym dzialas pijesz,czy jak mozesz mi napisac?dziex

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213...->|-->
Bieżąca strona: 8 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.