Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Kamil (---.tktelekom.pl)
Data: 26 pa� 2010 - 23:03:17

przeczytałem ten caly wątek bo planuje sie do UK wybrać i chciałem się dowiedzieć jak tam się leczy itp..itd..smiling smileya tu takie cośsmiling smiley Pablo zryty jesteś, że aż brak komentarza smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 04:22:57

Dzien dobry...zaczne od tego...tak sam jak jest na facebooku-o czym teraz myslisz-tak samo tutaj...bylem lekko wstawiony i napisalem to czego moze nie powinienem.A dalej ta piznieta MILKA jak sie przyjebalo to pisze codziennie to samo i ta lesba KTOS ja popiera.A ty KAMIL gamoniu sam jestes zryty.Chcesz to Ci wszystko wytlumacze na czym polega technika leczenia w brytanni,ale mnie kurwa nie obrazaj ok.
Po 2 przestancie w koncu sie do mnie dopierdalac.Wielkie pozdro dla LIDKI,która normalnie i do rzeczy cos napisala.
Nie chce sie powtarzaca,ale jak macie dalej tu pisac takie rzeczy to po co tu wchodzicie.Ja zalozylem ten wátek CHORZY WIELKA BRYTANIA i ja moge tu pisac co mi tylko przyjdzie do glowy.A ty MILKA zaloz swoj i tam sobie piszcie na rozne tematy.A nie codziennie to samo.Kogos obrazilem...moze i tak,ale nie doslownie.Wiec sie zamknij bitch i rob swoje.Ja naprawde chce pisac o chorobie,co pomaga jak ja przychamowac.Jesli macie ochote piszcie,a jesli nie to mnie nie obrazajcie ok...cheeeersssss

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 07:12:55

ALKOHOL---przed wczoraj pilem alko troche duzo piwek.Powiem wam zaden alkohol nie dziala tak kiepsko jak piwo.Jak macie wybór wybierzcie wodke zytnia...naprawde wszystko bylo ladnie pieknie i w tych samych miejsach wraca znowu pani?...rozmawialem z kolezka ze Stanów na ten temat.Powiedzial,ze piwo ma duzo roznych zbóz w sobie i nie powinno sie go tykac ani kakao.Takze jak sie szykujecie na dobrá bibke radze pic zubrówke z sokiem jablkowym tymarka...a dla mnie rewelacyjnie smakuje jablkowo-miétowy + zubroewczka ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 10:24:11

pablo to ze to Ty napisałeś ten wątek nie upowaznia Cie do ublizania innym, a to ze napiłes sie troche to tez zadne usprawiedliwienie, nie umiesz panowac nad sobą jak wypijesz NIE PIJ..
a bijacz mozesz nazywac swoja kolezeanke a nie mnie ....pierdolony WANKER!!!
I Nie bede z Tobą wiecej polemizowac gdyż pływasz w płytkim brodziku intelekjtualnym a Twoja dedukcja nie odpowiada mojej elokwencji smiling smiley to tyle o ile cos z tego zrozumiałeśsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka ;) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 10:25:50

tutaj w UK leczy Cie zwykły lekarz GP idziesz do niego mówisz o problenie i przepisuje Ci masci, oczywiscie mozesz równiez starac sie o leczenie lampami ale na wizyte do dermatologa czekasz ok 4 miesiecy i to nie kazdy moze ja dostac sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Kamil (---.tktelekom.pl)
Data: 27 pa� 2010 - 11:28:03

a prywatnie na lampy da rade się zapisać?? i jaki jest tego koszt??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka:) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 11:31:25

no własnie pojecia nie mam czy prywatnie mozna sad smiley ja potzrebuje lamp bo nózki me tego potrezbuja....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 11:38:33

kAMILO musisz isc do gp,ale zeby on Cie dalej skierowal np.do szpitala musisz byc mocniej wysypany.Ja 1 raz bylem bardzo wiec bez zastanowienia mi zabukowal wizyte,czekalem od czerwca do wrzesnia.Lekarka wporzo babeczka jak mnie ozbaczyla odrazu lapmy.Chodzilem na nie kolo 3 miesiecy...sa zajebiste i naprawde je bardzo polecam.Widzialem jakis koles gdzies pisal,ze sam je robi.Wiec mozna spróbowac.Mysle,ze nic tak nie pomoze jak lampy.Zadne ziola,masci i inne duperele,najgorsze jest to,ze nigdy tego nie wyleczysz.Mozna,ale powraca.Wedlug mnie scisla dieta,nie pic alko,nie palic fajek.Mozna do tego brac suplementy w tesco wszystko mozna kupic,czesto jest na to promocja.Takze powodzenia stary.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka;) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 11:47:00

a jak wyglądaja te lampy tutaj w UK??chodzi sie an nie do szpitala??i mozna sobei dobrac godziny?no i oczywiscie jak czesto i czy sa płatne??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 11:56:03

Lampy jesli sa przepisane przez lekarza z klininki nie sá platne,poniewaz jest to pewnego rodzaju benefit na choroby skóry.Ja mialem wizyte w poniedzialki,srody i piátki.Czas przyjec od godz.7:00 rano do godz.20:00 wybierasz sobie czas co pol.,godz.czyli na 7.7.30,8,8.30 itd.ale jesli ktos juz zarezerwuje wtedy musisz sie dostosowac.Lampy wygladaj jak solarium, z deka wieksze,dostajesz okulary,panie musze miec zaslonieta piczke,panowie nakladaje czarna skarpetke na penisa lol no i tak to wyglada.Powodzenia i nie klocmy sie juz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka:) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 11:57:50

a czy te lampy sa w szpitalu moze??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 12:01:59

tak sá w szpitalu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka;) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 27 pa� 2010 - 12:06:50

mam mnadzieje ze niczym sie to rózni chodzi mi miedzy szkocja a anglia...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 12:18:10

jak jest to NHS to jest tak samo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 pa� 2010 - 16:45:19

a ja mówie,ze na wszystko pomaga...szczególnie muzyka Houseeeeeee

http://www.youtube.com/watch?v=KMMIsbRm7i4

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 13 lis 2010 - 10:36:29

Big Boss From Nottingham Back On tHis Page lol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 11 lut 2011 - 10:38:58

HEJKA WRÓCILEM DO WAS...CO SLYCHAC...JAKIES NOWE LEKI??? LOVE YOU ALL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 12 lut 2011 - 14:26:23

Sluchajcie duzo ludzi na angielskich stronach pisze i bardzo chwali taká podréczná lampe UVB... wlasnie nie wiem czy by jej nie kupic.Normalna cena to 200 funtuf...ja znalazlem za 169 i kurcze moze by pomoglo.Bo w masci nie oszukujmy sie nie ma co wierzyc,raczej pomagaja i pozniej wszystko wraca znowu.A jak mialem ta terapie uvb to w miare dlugo jest dobrze.



http://cgi.ebay.co.uk/Dermalight-80-UV-Comb-psoriasis-uvb-uv-light-therapy-/110489364304?pt=UK_Health_Beauty_Skincare_PP&hash=item19b9ade750

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: SEBBBAB (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 13 lut 2011 - 01:46:14

PABLO A JAK PUJDE DO SZPITALA I ZACZNE ICH PROSIC ZEBY MNIE PRZYJAL PRZYJMNI MNIE NIE BEDAC WCZESNIEJ W GP BEDE ICH KATOWALLLLLL ZEBY MNIE PRZYJOLLLLLLLLLLL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 18 lut 2011 - 02:39:37

SIEMANKO SEBEK...SLUCHAJ ZIOMAL NIE MA SZANS...WSZYSTKO BUKUJE CI LEKARZ GP.TAKZE NIE WYDA BEZ NIEGO I DO TEGO JESZCZE POCZEKASZ ZE 2-3 MIECHY NA WOLNY TERMIN.A MOCNO JESTES WYSYPANY...JESLI TAK TO NIE MA PROBLEMU OD RAZU LEKARZ POWINIEN CIE UMÓWIC NA WIZYTE W PRZYCHODNI.,JESLI JESTES MALO WYSYPANY MOZE COS SCIEMMNIAC I MASCIE WYPISYWAC.MNIE NP.JUZ NIE CHCE WYSLAC PO RAZ KOLEJNY DO KLINKI TYLKO MI DAJE TE SAME MASCI CALY CZAS(DOVOBET I DOVONEX)DOVONEX TAKI JEST KURWA KIEPSKI,ZE WOGÓLE NIE POMAGA.a DOVONET POMAGA I CZASAMI W TE CHORE MIEJSCA JEST DLUGO SPOKOJ.INNI GO KRYTYKUJA,ZE STERYD DLA MNIE DOVOBET JEST BOMBA.JAK SÁ TACY MÁDRZY TO NIECH MI POWIEDZA COS CO LECZY.A NIE KAZDY DAJE MILIONY JAKIS KIEPSKICH PRZEPISÓW,KTÓRE WOGÓLE NIE POMAGAJA.NO I JEM WITAMINY COD LIVER OIL,SELEN,CYNK I OSTROPEST NA WÁTROBE NO I WIADOME DIETA.CZASAMI WÓDA...PIWA NIE TYKAM BO JEST TAM DUZO ZIARNA I MI SIE ZARAZ CZERWONE ROBI WSZYSTKI JAK PIWKA POPIJE.A OD WÓDY NIE JEST ZLE.
DLATEGO POSTANOWILEM KUPIC TA LAMPKE ZEBY NP.NA KOLANA I NA LOKCIE ZROBIC SOBIE TAKI TREATMENT.LUDZIE PISZA ZE BARDZO POMAGA.MI NP.LAMPY BARDZO POMOGLY DLATEGO JE ZAWSZE BEDE CHWALIL.NORMALNA CENA TEGO PRZYRZÁDU TO 200 FUNTUF I WIECEJ,ALE JA ZNALAZLEM STRONE GDZIE DLA CHORYCH JEST ZA 160 FUNTUF.I PAMIETAJ LAMPY POMAGAJA,ALE POTRZEBA CZASU PRZYNAJMNIEJ 3 MIESIACE NASWIETLANIA 3X W TYGODNIU.ZACZYNAJAC OD 5 SEKUND KONCZAC NA 2-3 MINUTACH I POWINNO BYC SPOKO.
JAK COS TO PYTAJ POSTARAM SIE POMÓC...POWODZENIA smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.