Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 21 pa� 2010 - 16:58:33

Hej jest ktos ze szkocji?? moze aberdeen ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 21 pa� 2010 - 17:29:53

no chlopaki odzywac sie do Milkii...jak bym mieszkal w Abeerden to randeczka bylaby murowana lol...masz moze facebook Mileczko winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 22 pa� 2010 - 11:26:46

nie szukam chłopaka tylko ludzi z podobnym problemem w szkocji co by sie powymieniac doswiadczeniamismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 22 pa� 2010 - 21:20:24

sorry dziewczyny,ale jak do tej pory to prawie nie spotkalem dziewczyny chorej na luszczyce zeby byla ladna.Same jebane pokemony...Marta jest ok.Marteczk to o Ciebie chodzi,ale reszta.Juz ze 4 kukalem na nk.Panie Drozda idz pan w chuj z takim zartem.Nie mowie,ze ja jestem super piekny kolo.No,ale nie mozecie byc ladniejsze w pizdu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 24 pa� 2010 - 19:04:35

pablo 11200 dojze ze jestes chory to jeszce głupi...ciezki Twółj los wiesz??skoro znasz same pokemony to masz problem....jest wiele ładnych dziewczyn pokrzywdzonych tym problemem a to ze masz takie doswiadczenia a nie inne to wiesz


"Tak tak tak tak .Oceniaj a to przecież twoja domena
tak szkoda że brak Ci dystansu że doszło do dysonansu
Tak tak tak tak Krytykuj a trzymaj się stereotypów
tak szkoda że brak tolerancji i tak nie prowadzisz tu sankcji
Tak tak tak tak ignoruj nie warto psuć sobie humoru
tak szkoda że brak Ci szczerości daleko do doskonałości"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 04:44:12

a dlaczego mnie obrazasz???!!! czy ja Cie gdzie kolwiek obrazilem??? wiec daruj sobie tych jebanych szkockich popierdulek.I nie znamy samych pokemonów...tylko widze,ze luszczyca takie sá.A zreszta chu...j Cie to obchodzi...barania láko

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka ;) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 25 pa� 2010 - 11:10:27

"sorry dziewczyny,ale jak do tej pory to prawie nie spotkalem dziewczyny chorej na luszczyce zeby byla ladna.Same jebane pokemony.Juz ze 4 kukalem na nk.Panie Drozda idz pan w chuj z takim zartem.Nie mowie,ze ja jestem super piekny kolo.No,ale nie mozecie byc ladniejsze w pizdu." Twpoje słowa i Ty piszesz ze nie obrazasz?? sam zaczołes , wiesz chciałabym zobaczyc jak Ty wygladasz, pewnie jestes nieskazitelny i piekny....
skoro masz tak mała inteligencje i mamusia nie wychowała i nie nauczyła ze dziewczyn sie nie obraza??
mozesz móic co chcesz na moj temat ale Ja i tak mam Cie pod paznkokciem wiesz??

poza tym myslisz ze dziewczynom nie jest przykro??dosc ze maja problem rozebrania sie przed chłopakiem bo sa chore, nie koga sobie zrobic fryzury jakiej pragna to myslisz ze mozesz je jeszcze obrazac??wiesz co to było bardzo nie miłe z Twojej strony i strasznie dziecinne, skoro masz taki poglad na swiat zapraszam na emito i tam gadaj co chcesz to forum dla słabych psychicznie a Ty sie do nichj zaliczasz...i Pablo sam nei jestes sliczny wiec przestan...

Dziewczyny nie przejmujcie sie To jeden przypadek na MILION....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 15:52:46

dobra wez skoncz pierd....nie chcesz to nie wchodz na moje konto...nikt ci nie karze sunio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka:) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 25 pa� 2010 - 16:26:15

nie wchodze na Twoje konto ale po tym jakie masz odzywki to dziekuje....zal mi Ciebie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 16:28:47

no to po co znowu wchodzisz...ahhh kocica...ja jestem z sierpnia moze Ty tez dlatego taka zadziorna ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 25 pa� 2010 - 16:30:56

nie wchodze na Twoje konto masz duzo ciekawsze rzeczy do robienia....myslałam ze my chorzy mamy troche pokory ale widocznie Ciebie jej nie nauczono

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 16:34:59

kurcze podniecasz mnie malenka ;P

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 25 pa� 2010 - 16:38:13

przykro mi....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 16:53:13

mi jest przyko,ze Ci jest przykro ajjjjjjjjjj.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: ktos (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2010 - 17:19:30

hej milkasmiling smiley nie widzisz ze pabloo ci ubliza? i nam kobieta.Pablo znam cie i idealesm pieknosci to ty nie jestes a napewno nie swiecisz madroscia..jestes zalosny z tymi tekstami co tu piszesz...nie okrzesany..nie kazda dziewczyna musi byc sliczna ale nie wyglad swiadczy oczlowieku a jego inteligencja..ty nie masz ani jednego ani drugiego...nie ublizaj dziewczyna...milka glowa dogory z twojego opisu widac ze jestes inteligentnasmiling smiley pozdrawaim

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 25 pa� 2010 - 17:24:27

a co wy zescie sie tak do mnie dojebali...jestem szczery i tyle...nie, wszystkie jestescie piekne,,,ale tylko jak wygladacie przez okno.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka :) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 26 pa� 2010 - 14:15:25

"ktos" jak podnieca go to to niech pisze i ubliża tylko tyle mu pozostało, takich ludzi mi szkoda...
a teraz do ciebie pablo: nie kazda dziewczyna jest piekna nawet bez łuszczycy tak samo jak nie kazdy facet jest sliczny np. tak jak Ty....nie widziałam Cie ale Twoja próba podbudowania sie tutaj swiadczy o wszystkim...
czy Ty uwazasz ze takimi tekstami znjadziesz fajna dziewczyne??jezeli tak myslałeś to błedne twe myslenie...
Wierz mi , to co tu piszesz mam na to wyjebane...wiec jezeli Cie to kreci i podnieca (bo jak wspomniałam tylko tyle Ci pozostało) to dawaj smiało...zyskasz tym tylko wiecej wrogów...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 26 pa� 2010 - 15:26:42

daj mi spokój do kurwy nedzy i przestan tu wchodzic...wejdz na mydelka,ktore pomagaja i tam pisz swoje madrosci pasztecie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: milka;) (---.range217-44.btcentralplus.com)
Data: 26 pa� 2010 - 15:28:19

a co to forum prywatne ze mi zabronisz?? hahaha dobry jestessmiling smiley
pasztecie??hahahaha jak nie wiesz jak wygladam to Wypierlalalalalalasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 26 pa� 2010 - 15:46:48

tak to jest prywatne i wez sie za robote,a nie na necie przesiadujesz caly czas!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.