Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2011 - 18:23:15

Wiesiołek działa ale też go trzeba stosować chociaż 3 miesiące,a ostropest czy uczep stosowałeś?Nie włączam gg bo ci się ciągle internet rozłącza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: agnieszka (---.198.120.infragw.50.carlow.gateway.static.aptusbb.eu)
Data: 02 lip 2011 - 13:17:47

jestem tu bo szukam pocieszenia ale nic nie znalazlam mam luszczyce od paru lat ale to byly malenkie kropki rok temu urodzilam syna i sie zaczelo moje noki to jeden wielki strup to samo lokcie jestem sliczna dziewczyna wszystko co w zyciu osiagnelam bylo przez urode a teraz mam to i nie moge dac sobie z tym rady mysle o samobujstwie nie chce tak juz zyc stosowalam juz wszystko wszystkie leki i diety poprawy niema za 3tyg mam lampy jesli nie pomoga nie chce zyc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 02 lip 2011 - 14:31:51

co Ty dziecinko wypisujesz...lapmy napewno pomogá,a na lokciach i kolanach to ja tez mam...jest wkurw na maxa,ale co zrobisz.Dobrze bédzie...zacznij pic kasztanowca i sie opalac na sloneczku...i dieta .Zreszta co ja bym nie robil to tez jest lipa.Jak chcesz to podaj facebooka bedziemy friendsami smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lip 2011 - 14:34:28

Wszystko to znaczy co?
leków na łuszczyce jest tyle co nas chorych a łuszczyce masz dopiero parę lat zdążyłaś przetestować wszystko? wątpię
Próbowałaś polecanego przeze mnie wyciągu u mnie zdziałał cuda chyba że oczekujesz leku który pomoże w dwa dni takiego nie ma.
Jak tutaj nic nie znalazłaś szukaj dalej, są cztery fora łuszczycowe,przejrzałaś wszystkie jest nas tu dużo skorych do pomocy tylko pytać
tylko nie mów że przez łuszczycę z pięknej dziewczyny stałaś się brzydką bo nie uwierzę
Wszyscy przechodziliśmy podobne załamanie,nie jest to choroba z którą można od razu za-kumplować,ale można
można ją okiełznać i żyć jak dotychczas
http://luszczyca.info/
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php

http://forum.luszczyce.pl/
masz tu strony gdzie możesz szukać pomocy jest tam dużo sposobów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 02 lip 2011 - 14:49:11

Basiu ja daje czas na kasztanowca do 10 buteleczek jak nie bedzie zadnego powtarzam zadnego rezultatu to przestane.Bo widocznie w moim przypadku nie pomoce...wiesiolka zaczen brac od poniedzialku...moze razem cos zdzialaja,biore skrzyp i inne wit.tez zero polepszenia.Sam nie wiem,nie poddaje sie ogólnie jestem silnie psychicznie czlowiekiem.W ostatecznosci moze ta urynoterapia.Pomyslimy smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lip 2011 - 15:49:27

No jak to naszą przyjaciółką jest na każdego co innego działa a jak ty go już długo pijesz będzie miesiąc?
Przed urynoterapią zastanowiła bym się wcześniej czy nie oczyścić wątroby i nerek,to tak żeby sobie nie zaszkodzić wiadomo przez nerki i wątrobę wydalamy też toksyny z organizmu
Jak dasz rade próbuj ja bym chyba nie mogła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 06 lip 2011 - 18:18:26

no i jak Agnieszka???lepiej???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 11 sie 2011 - 19:10:38

witam wlasnie wrocilem z holiday...czy komus pomógl wyciag z kasztana lub wiesiolek???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:58:22

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 29 sie 2011 - 13:27:22

hej jest tu kto??????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 29 sie 2011 - 22:48:21

Ja wiesiolek lykam juz 2 miesiace,czy poprawe widze,nie wiem. Do tego dwa miesiace ponad smaruje sie exorexem (dwa razy dziennie) i silkisem na noc. Poprawa jest,choc pogorszenie bylo duze przed miesiaczka i teraz sie uspokaja. Nie znika calkiem,a i pojawiaja sie inne kropki. Magnez mi sie skonczyl musze kupic,juz niedlugo bede w Pl to kupie sobie zapas,kwasu foliowego itp (bo duzo taniej wychodzi niz tutaj).
Nadal czekam na lampy ( bez komentarza),upomne sie jak juz wroce z Pl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 03 wrz 2011 - 15:22:48

ok smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 22 wrz 2011 - 17:44:09

czy moze ktos mi powiedziec apropo tatuazy.Mam juz jeden na nodze zrobiony przed chorobá i chcialbym zrobic na rece,ale boje sie ze sie zacznie gnoic.Jest jakas osoba,która bedac chora odwazyla sie???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 26 wrz 2011 - 10:41:09

ja sie pytam czy sa tu normalni ludzie...czy same parówy???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: a (82.160.79.---)
Data: 26 wrz 2011 - 12:49:23

pablo, doskonale wiesz, że łuszczyca wraz z Tobą, zyje i....rozwija się. Nikt, żaden dermatolog nie ma takiej wiedzy, by powiedzieć, Pablo w tym miejscu nie będziesz miał tej francy, rób tatuaż. Ja mam zainfekowane teraz obie ręce do łokci. W ubiegłym roku były czyste. Wybór nalezy do ciebie. Pamiętaj, że każdy tatuaż przyciaga wzrok. Nie denerwuj się.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 11 pa� 2011 - 18:00:48

mi ten kasztanowiec wogóle nic nie pomgol.4 miesiace picia i nic...szkoda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 08:12:20

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 12 lis 2011 - 07:08:33

macie juz jakies dobre serum....czy nadal pajacujecie winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 15 lis 2011 - 11:46:59

sa jakies nowe chore w uk???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 26 lis 2011 - 16:57:19

jestem tu tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...678910111213141516...->|-->
Bieżąca strona: 11 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.