Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 13 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 17 mar 2012 - 09:03:02

vanilla to nie do Ciebie.Tylko mam na mysli w innych forach smiling smiley nie przejmuj sie i mozesz sie odezwac ...czekam smiling smiley x

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 26 mar 2012 - 11:46:05

hello odzywac sie wyspiarze smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 09 maj 2012 - 11:04:59

najlepszeym lekarstwem jest drin ze spirytusu z sokiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 04 cze 2012 - 15:33:45

VANILALLLLA
w srode mam wizyte u gp .Mozesz mi przypomniec jeszcze raz nazwe tej masci bo nie moge znalezc tego wátka nigdzie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.as13285.net)
Data: 19 cze 2012 - 00:05:17

pablo przepraszam, ze nie odpowiedzialam wczesniej, ale poki co mam spokoj z moja "kolezanka" i nie zagladalam tutaj...pewnie chodzi o MG217...to jest jakas linia produktow chyba podobnych w skladzie do exorexu, ale ja ich nie stosowalam.. jak bylo u GP ? co przypisal ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 22 cze 2012 - 11:04:21

hej wzialem e45 tylko cream i powiem Ci,ze dobre jest nawet smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Ania (212.183.128.---)
Data: 13 lip 2012 - 00:33:46

Hej, Choruje od 13 lat na psoriasis (luszczyce) i stosowalam praktycznie wszystkie mozliwe srodki.. Od ziol, przez sterydy, zastrzyki, lampy... Majac 18 lat ni z gruchy ni z pietruchy obsypaly mnie kropki wszedzie, na calym ciele. Kilkunastu lekarzy - zaden nie wiedzial co mi jest. W koncu znalazl sie w Sopocie, prof Placek. Zdiagnozowal I zaleczyly mi wtedy lampy PUVA tak ze od tamtej pory mam niewiele kropek na nogach, od kolana a
do kostki. Mam obecnie Dipro Salic i E45 i jesli to mozliwe ..slonce.
Rozpisuje sie aby poradzic wyspiarzom ..w GP poprosilam zeby lekarz rodzinny utworzyl dla mnie care plan, wypatrzylam na stronie NHS ze powinno sie o to poprosic przy przewleklych chorobach. Mam ustalone wizyty I dobieraja mi I zmieniaja kremy co jakis czas. Rowniez zapisuja na darmowe serie badan w Londynie, raz do dwoch w roku, dla analiz choroby i jak mowia poszukiwan przyczyn I leczenia, nie tylko zaleczania. Naprawde to dziala I pomaga, wraca tylko na nogach, nigdzie wiecej. Sadze, ze organizm sie 'przyzwyczaja' do okreslonego srodka, jesli sie nie zmienia co jakis czas. Dieta, alkohol - wspomniane wczesniej tak, zgadzam sie, Rowniez regularne cwiczenie, sport pomaga. Biegam w szpitalu czasami na monitorze I zalecaja ruch.
Mam nadzieje ze pomocne info.
Dzieki, pa xx

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Ania (212.183.128.---)
Data: 13 lip 2012 - 00:40:38

A..I mam tatuaz, w zasadzie 2, na udzie, nie paprze sie, ale lekarze mnie okrzyczeli, wiec nie polecam..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 14 sie 2012 - 07:34:11

hej to jakie masci Ci przepisali???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 09 gru 2012 - 20:29:57

boss wrocil na pokoje.Moze jakies nowe rady i porady w uk??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 14 gru 2012 - 12:13:41

znalezli juz jakis lek w koncu czy dalej smuty same piszecie.Mam wizyte na uniwerku 29 grudnia.Miejmy nadzie,ze moze znowu beda lampy.I na 3 lata spokój smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 01 sty 2013 - 09:39:19

mam newsa czekam na telefon i zaczynak light terapy "TL01" po raz drugi w swojej karierze luszczyka.Moze sa jacys chorzy w uk.Z checia podziele sie doswiadczenieniami.Pozdrawiam Pawel

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zosia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 02 sty 2013 - 22:05:06

I ja choruje od 7 lat od 4 jestem w angli nie mam duzych ani wielu plam ale jest ich wystarczajaco ze zawsze chodze w spodniach lydki mam w plamach ktore sa te same miejsze lub wieksze od 4 lat. Chodze do Gp zawsze daja mi dovonex dovobet ale wiecie szalu to nie ma. Czasem mi pomaga kiedy nasmaruje zmiany mascia i folia sie obwinie tylko lydki na noc ale moze podraznic komus skore ale czego nie zrobisz na poprawe skory . Jezeli moge komus poradzic to poproscie lekarza o Diprosalic mi na poczatku pomogl wiec wiecie kazda zmiana jest dobra bo skora sie przyzwyczaja.
Moja skora przyzwyczaila sie do steridow i przezucilam sie na Dithranol niby taka nasz cygnolina ale 1% wiec jest silny i zaczyna pomagac ale dopiero widze minimalny efekt po 14 dniach wiec szlu nie ma ,

U dratologa bylam kilka razy ale mi mowi ze za malo na lampy wiec gp tylko moze mi pomoze z kolei gp za duzo niewie wiec ja mu mowie ze chce to to i to a on mi to przepisze . I tak sobie z tym zyle Tar jest dobry taki plyn z wosku z siarka - smierdzi ale jest ok tak zapobiegawczo Double base mi sie znudzil to przezucilam sie na Empadrem .

Ps podoba mi sie ten care plan moze zadzwnie jutro do lekarza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.40.254.23.threembb.co.uk)
Data: 03 sty 2013 - 02:38:52

hej Zosiu u mnie bylo podobnie do poki sie nie przeprowadzilem i ze zmiana adresu przyszlo na zmiane gp.Wczesniej glupiegi gp i teraz mam znou wporzo gp ,ktory odrazu mi zabukowal wizyte w sxpitalu u dermatologa.Mialem l
naswietlanie tlo1 pomoglo mi na 3 lata.Mialem tu i owdzie,ale smialo wszystkie wakacje spodenki ,koszulko itd.W chwili.obecnej znowu sie pojawilo.Mniej niz za 1 razem,ale koszulki.i spodenek.raczej nie zaloze.Bylem po raz kolejny u dermatologa i po .dlugiej konwersacjj nie chcial mi dac.Czyli.miesiac przed planowana wizyta nie robilem nic z soba zeby po prostu wygladalo zle.Nabrali sie i czekam na telefon i zaczynam nowa terapia.Mialem leciec do pl na holiday w lutym,ale musze zrezygnowac.Bo terapia trwa 3 miesiace ,3 razy w tygodniu.Wiec do konca marca.Masz wiecej pytan z checia pomoge.
gg 7122859

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zosia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 03 sty 2013 - 21:08:08

No bylam dzisiaj wyslai list do Szpitala oj wiesz nie mam chumoru po tej wizycie lekarz byl spoko ale powiedzial ze popalilam sobie skore i nic nie mam robic teraz przez kolejne dwa tygodnie no i tyle mi juz chyba tylko do placzu ale no coz
Ja bylan juz 3 razy u Dermatologa w szpitalu ale oni nie sa pomocni pierwszy lekarz byl super ale mi wtedy luszczyca zniknela ale nie calkiem (zaszyla sie specialnie zeby zrobic mi zaslosc ) milam tylko takie minimalne plamy moze 5 w wielkosci 1 funta ale i tak mnie zaprosil na druga wizyte po miesiac ale trafilam na taka nie fajna lekarke nic zrobila a ta ostania to tylko sie z nia poklucilam bo ona strwierdzila ze gp sobie swietnie do tej pory radzi oj no nic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 04 sty 2013 - 16:31:18

hej Zosiu do góry głowa...mnie tak przez 3 lata gp traktowal,ze niby nie jest zle itd.Szkoda,ze nie uzywasz gg latwiej mozna byloby sie komunikowac smiling smiley pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: monika (---.as13285.net)
Data: 07 sty 2013 - 15:20:11

hwjka!!! ta diabelna luszczyca wrucila po 7 latach!!!! jestem zalamana bo sie pogorszylo cale cialo mi zaatakowala wszystko mnie swedzi musialam z pracy zrezygnowac pomocy!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 08 sty 2013 - 12:39:49

Hej,a gdzie jestes w uk?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 08 sty 2013 - 13:08:43

ja gdzies tu w watku wyczytalam zeby nie uzywac przypraw z glutaminianem sodu w piatek wszystkie przyprawy wylądowały w koszu ;-)) jedyna przyprawa sa ziola piperz sol czosnek i cebula ;-))) od soboty smaruje sie mascia z czarcim pazurem i tez tłykam vilcacore mam luszczyce tylko na glowie i przyznam sie ze od tych paru dni jest jakby lepiej , szampon od tygodnia uzywam Joanny i odzywke do wlosow ziaji do wlosow z łupiezem , ale podejrzewam ze ten czarci pazur mi pomogl najbardziej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 11 sty 2013 - 08:31:14

Hey i jak tam ludziska,lepiej czy gorzej?!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 13 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.