Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 14 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 24 sty 2013 - 07:57:27

Znalezli juz lekarstwo...codziennie minetka partnerce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zosia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 27 sty 2013 - 22:36:32

Super lekarswo bynajmniej masz poczucie humoru lol

Czas szybko mija a luszczyca dalej jest ide we wtorek do Szpitala list przyszedl bylo mi strasznie przykro ostatnio co do mojej luszczycy bo cos nie znika a jak dlugo mam mowic wszytskim a to jakas wysypka albo palstry na reku zeby pozakrywac .
Wiecie Dithranol 1% jest dobry jak chcecie cos nowego sprobowac dopuki nie popali Ci skory bo jak juz popali to nie dobrze.
Poradzilam sie twojej rady niczym sie nie smarowalam przed jakies 3 tygonie tylko jakies nawilzajace . Zeby wygladalo tak to strasznie wiec moze wysla mnie na te lampy oby oby oby . Jestem z Yorkshire a wy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 29 sty 2013 - 07:18:25

Nottingham,masz fejsa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Big bird (---.artnet.pl)
Data: 29 sty 2013 - 23:57:04

Prostaczek pablo dalej próbuje zarywać, a tak się swego czasu oburzał, że ludzie tutaj kochanek szukają smiling smiley Znajdźcie sobie zdrową, prawił. Najwyraźniej coś znaleźć nie możesz, bo co się jakaś dupa z UK tu pokaże, zaraz prosisz o fejsa lub gg grinning smiley Natrętne bydle smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 30 sty 2013 - 08:46:27

widac,ze listonosz Cie zrobil.Idz pozal sie troche gdzie indziej ,moj watek i moge pisac co chce.Zaloz swoj i dalej sie kituj stad.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 30 sty 2013 - 08:48:52

synu diabla i motopompy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zuzia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 30 sty 2013 - 14:03:19

Troche od watku uciekacie. Wzieli mnie na lampy wiec jestem super zadowolona bede sliczna lol sliczniejsza lol 7 Niewazne pytanie number jeden Jak juz jestescie na tej lampowej terpai uzywacie masci sterydowe dalej?

Pytanie dwa czy odrazu po nawilzacie skore czy nie koniecznie czy to trzeba nawilzyc skore czy lepiej tak zosawic na kilka godzin ?

Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 02 lut 2013 - 09:12:35

ja zawsze mowilem pielegniarka,ze w domu sie posmaruje.Bo nie mal molestuja zeby sie nabalsamowac odrazu po lampach.Kobiety moga byc nago ,a faceci w czarnych boxerkach lub czarnej skarpetce nalozonej.na ptaszka smiling smiley
Ja czekalem i w ten czwartek mam spotkanie zapoznawcze chodz to wszystko i test.Tez bedziesz miala ,nagrzewane cialo z dolu.plecow.I na tego ocenie przyznadza natezene lamp.Po drugie jesli masz dlugi okres od wizyty lekarza do 1 spotkania z pielegniarka dalej nie lecz sie za bardzo.Bo jak bedzie w miare ok,pielegniarka ma prawo odmowic Ci lp.Twierdzac ,ze ich nie potrzebujesz bo inni maja wiekszy wysyp.I potrzebuja go bardziej.Raczej mozna troche uzywac sterydu,ale nie w dni naswietlen .Mi pomoglo na 4 lata,teraz jest znowu Meksyk na ciele.Powodzenia.
ps.od poczatku ktos sie do mnie non stop czepia tutaj.Mam taka nature,ze nie pozostaje bierny.Dlatego pisze prosto z mostu.
smiling smileysmiling smileysmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zuzia (---.40.254.151.threembb.co.uk)
Data: 04 lut 2013 - 18:51:47

Ja juz jestem po tescie . U mnie tym razem bylo super poszlam do szpitala doctorka powiedziala lampy wzieli mnie do nastepnego pokoju zeobili test nastepnego dnia bylam znowu I teraz co drugi dzien chodZe . Steasznie Się ciesze I NA nic Nie musze czekac bo ty juz troche cEkasz pamietam ze przesuwales urolop . A teraz ten twoj wysyp jest Dużo gorszy? Meksyk dla ciebie to jest Do 10 plam do 20 czy tyle az ze Nie da Się zluczyc ? Sorry za pytania ja nighdy nie rozmawialam o luszcYcy . Sorry za bledy pisze z mobile . Nie robi mi co wy tam wypisujecie o jakis milosciach czy dzikich wezach lol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 05 lut 2013 - 08:38:00

Pierwszym razem tez nie czekalem,ale tylu jest chorych teraz.Ze bylem piaty w kolejce i musialem czekac.W czwartek ide i w piatek znowu.Prawdopodobnie zaczne od poniedzialku treatmenty.Zaproponowalem facebokka bo milo jest sie zibaczyc.I mam dziewczyne od 2 lat "zdrową",ktora bardzo mnie wspiera.Tylko do sprostowania dla idiotów.Fajnie,ze Ci przyznali niektorym lampy nie pomagaja.Mam nadzieje,ze Ci pomogą i wiosną kiecka i spodeneczki.Takze badzmy dobrej mysli,przynajmniej starajmy sie ja miec.Bo 80% watkow jest pelnych przesyconych pesymizmem.Kiedys koles do mnie napisal apropo lekarstw,wyslalem mu za darmo 2x 100gram daivonexu .To ciul mi pisal,ze we nagrode mi zyczy potrojonej luszczycy.I pisal mi non stop dopoki nie zadzwonilem do niego,zapomnial ze mial numer w gg.Takze wszyscy wiecznie placzą,a jak czasami napisalem i pokrecilem to sie 20 odezwalo oburzonych.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.as13285.net)
Data: 06 lut 2013 - 00:59:23

bez nerwow pablo...ludzie w tej chorobie potrafia byc nerwowi...sama to wiem po sobie.. smiling smiley pozdrawiam...i witam ponownie...heh

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 06 lut 2013 - 11:48:52

omg kto sie pojawil na mym fan page...Wanilia sie obudzila ze snu zimowego.Jak tam jak tam,pozdro smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zuzia (---.40.253.205.threembb.co.uk)
Data: 06 lut 2013 - 23:55:23

Wow to jest was wiecej super

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 08 lut 2013 - 12:46:01

Pierwszy treatment za mna.Jeszcze 29 zostalo .Akurat kwiecien i BBQ smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: zuzia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 09 lut 2013 - 13:30:58

czyli zawsze daja 30 naswietlen czy ile? a jak naswetlenia sie skoncza to i tak smarujesz sie sterydami zapobiegawczo czy nie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 09 lut 2013 - 17:14:27

No zawsze jest 30 i tez sie smaruje,ale tylko na tych duzych powierzchniach smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: zuzia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 09 lut 2013 - 18:24:17

Dzieki , sorry ze ci tak zawracam glowe i pytam sie o smarowanie itd. ale obiecalam sobie ze nie bede czytac artykulow o naswietlaniach jeszcze zeby nie trafic na jakies negatywne opinie zeby sie nie przestraszyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200vewju (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 10 lut 2013 - 16:51:42

moderator...buehehehe dobre.Bedzie ocenial co chore osoby pisza,a moze reklamowal zlote srodki.Ktore lecza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 11 lut 2013 - 02:38:51

spoko Zuzia no problemo,pisz.A na koniec kuracji pochwalimy lub pozalimy sie .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Zuzia (---.17-1.cable.virginmedia.com)
Data: 11 lut 2013 - 22:04:45

Siema pisze o porade mozecie sprawdzic ta strone i powiedziec co o tym myslicie http://www.watroba-woreczek.pl/zamow.php?ileszt=6. sorry musze sie poradzic moze zaczniemy leczyc sie na watrobe i bedziemy mieli ladna skore . ja juz sama niewiem ja chyba jestem w kropce juz troche moze sobie wymyslam . Jak mnie zignorujecie to spox alBO posmiejecie sie ze mnie . Dzieki cial

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 14 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.