Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 cze 2011 - 22:13:53

Kupisz go w każdej aptece za 8zł ja go piłam i się nim smarowałam do tego tylko wazelina lub maść z wit A dlatego wiem napewno że to wyciąg mi pomógł są też żele, maści z tym wyciągiem a nawet balsam też dobrze działają ale najlepiej wyciąg choć okropny w smaku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 00:23:19

Pablo zapytaj w sklepie gdzie mozesz kupic zdrowa zywnosc o Horse chestnut extract,ja znalazlam ale w kroplach,buteleczka za jakies 10?. Nie bylam pewna czy to to,bo w sklepie spytalam aby sie upewnic czy to na choroby skorne winking smiley a to na poprawe cyrkulacji,zmniejszyc obrzeki.
czy my mowimy o tym samym wyciagu z kasztanowca?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 06:14:52

A to ciekawe może faktycznie taki jest,na wyciągu nie pisze że jest na łuszczyce ale na poprawę krążenia i ogólnie na żyły to może ten u nas nazywa się "Intractum Hippocastani"........jest też na obrzęki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 08 cze 2011 - 08:53:56

hej dziewczny...na e-bay wlasnie jest ten horse chestnut...takze moge go tam kupic.Mam pytanie czy slyszalyscie moze o tym co jest w tym linku...prosze go otwórzcie i zapoznajcie sie z tym.Na e-bay tez to jest i wlasnie sie zastanawiam czy by tego nie zakupic po piátkowej wyplacie.
http://www.biosila.pl/content/view/680/302/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 09:16:21

Nie mogę otworzyć tej strony

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 09:37:02

Pablo ja dowiedzialam sie o wyciagu z kasztanowca wlasnie z forum,w tym linku co zalaczyles luszczyca jest wymieniona,jezeli pomaga i naprawde ma takie dzialanie trzeba sprobowac.Zaraz dla samej siebie sprawdze ile kosztuje na e-bayu.

Co mysicie o wyciagu w kroplach?

Ja napewno sprobuje,u mnie silkis bardzo ladnie daje rade,ale od kilku dni strasznie boli mnie gardlo,jakos sie lecze ale bede musiala isc do lekarza chyba,mam nadzieje,ze za bardzo ta infekcja mam nadzieje nie pogorszy stanu mojej skory sad smiley.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 09:52:42

Tak N taka tez moze byc nazwa,nazwa lacinska. W tym linku co nie mozesz otworzyc,napisane jest jakie mangostan (mangosteen) ma dzialanie na system immunologiczny,choroby skory. Ja sprobuje zapytac u mnie tutaj czy maja,warto moze sprobowac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 10:08:31

Ja myślę że ten w kroplach może być nawet lepszy, możesz napisać jakie tam jest dawkowanie bo tego mojego 2,5ml 3 x dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 10:26:21

Jasne napisze pozniej,bo musze isc kupic,nie wzielam go ostatnio bo zwatpilam co mi sprzedwaca powiedzial winking smiley nie przeczytalam nic o wyciagu,wystarczylo mi to,ze pomaga smiling smiley
N nie wiesz moze czy moge sie nadal smarowac i pic wyciag? Czy samo picie wyciagu i nawilzanie? Dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 10:49:28

Z tego co czytałam jak na niego trafiłam to piły go osoby w szpitalu przy sterydach czy antybiotykach na ulotce nie ma przeciwwskazań jedynie od strony żołądka (odruch wymiotny)ja nie stosowałam nic bo chciałam sprawdzić czy działa sam ale jak piszą w temacie "wyciągu z kasztanowca" na tym forum stosują też inne rzeczy,ja nie zaobserwowałam żadnych skutków ubocznych oprócz pocenia ale tu pomaga magnez

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 08 cze 2011 - 12:12:55

tylko,ze wszedzie jest napisane do uzytku zewnétrznego kurka wodna..zeby pozniej nie bylo jakiegos zatrhttp://cgi.ebay.co.uk/Pure-Infused-Horse-Chestnut-Oil-100mls-/260660901808?pt=UK_Metaphysical_New_Age&hash=item3cb099b7b0ucia czy cos...mam na mysli to...mozecie zerknác.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 12:38:38

Samo smarowanie skóry też może przynieś efekt,udało mi się otworzyć te stronki i wydaje mi się że to co innego na produktach z kasztana jest obrazek z kasztanami a tu mi wygląda że to jakiś owoc poszukam jeszcze czegoś może znajdę i porównam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 12:59:10

Ja mysle,ze na butelce bedzie napisane jak uzywac i czy mozna mieszac z woda i pic ,buteleczka jest z koncowka zeby liczyc krople "Supplied in a 100 ml amber glass bottle with dropper cap".

Ja wtedy szukalam wlasnie do picia a w sklepie mi powiedzial,ze to sa krople do zmieszania z woda,mala buteleczka.

Bede troche pozniej w tym sklepie to wieczorem dam znac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 08 cze 2011 - 13:27:23

zakupilem na e-bayu 100ml tego specyfiku...zobaczymy jak podziala.Mam nadzieje,ze bedzie lepiej i do holiday-a pod koniec lipca bedzie gites.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 13:30:12

tak czytam tam,ze napisane jest tylko,zeby lyzke olejku zmieszac z woda jak chcesz uzyc jako odzywki do wlosow.

"Excellent for poor circulation leading"-doskonaly na slabe krazenie,to chyba trzeba zazyc,zeby dzialal od srodka? Czy sie myle?
Nigdzie nie jest napisane,ze tylko do uzytku zewnetrznego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 13:31:46

ja kupie pozniej,mam nadzieje ze nam pomoze,moze sie wylecze zanim doczekam do lamp winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.zone4.bethere.co.uk)
Data: 08 cze 2011 - 13:32:08

ostatnia butelka byla 100mml...reszta zostala 50mml i prawie ta sama cena.Jak bedzie dobry efekt to zakupie w Polsce..bo tutaj kosztuje 15funtuf za 100mml,a <N> mówila,ze 80zl to roznica prawie 2-krotna w cenie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 13:38:26

pewnie sprawdz te 100 ml jak dziala na Ciebie zanim kupisz wiecej,ja kupie na miejscu tutaj. Ja wiem,ze tutaj kosztuje za malutka buteleczke jakies 10 ? z groszem,nie wiem czy tam bylo z 30 ml czy 50ml. Ciekawe ile trzeba czasu aby zobaczyc poprawe. Napewno na kzdego dziala inaczej,tak tylko sie glosno zastanawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 08 cze 2011 - 14:02:36

Ja napisałam że u nas kosztuje{ osiem złoty }nie osiemdziesiąt jak nie macie pewności czy to to samo to ja bym spróbowała najpierw na skórę też działa tylko może wolniej a jak nie macie problemów z krążeniem to może pomóc w formie smarowań

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (---.ntlworld.ie)
Data: 08 cze 2011 - 14:09:56

N masz racje,moze faktycznie sprobowac tylko smarowac ale wtedy juz tylko smarowac samym tym olejkiem z kasztanowca? i natluszczas skore w miedzyczasie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314...->|-->
Bieżąca strona: 9 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.