Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 12 z 17
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 29 sty 2012 - 18:20:16

wyzdrowial ktos juz???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 17 lut 2012 - 08:15:36

czy wchodze tu codziennie czy raz na 2 miesiáce nic sie wogóle nie zmienia.Jedyne co widze to grono pesymistów...ludzie róbcie cos,a nie sie dolujecie.Czy jest ktos kto robil ostatnio dziare????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (109.255.208.---)
Data: 17 lut 2012 - 09:23:28

To slabo czytasz Pablo,ja mam prawie calkiem czysciutka skore,po lykaniu wiesiolka,magnezu,cynku (z krotka przerwa zaczelam na nowo),po przebytej operacji pod koniec listopada,od kilka lat nie mialam tak czystej skory smiling smiley
Dziary nie robilam tongue sticking out smiley
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 20 lut 2012 - 09:12:14

no to fajnie...u mnie to srednio.Z reguly jest ok,z tym ze lece za 3 dni do pl i chcialem zrobic tattoo i sie boje,ze mi wyskoczy jakas extra luszczyca smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: dora (109.255.208.---)
Data: 20 lut 2012 - 09:50:16

Ja jakies 5 lat temu poprawialam swoj tatto ktory mam na ramieniu,przez jakis czas jak sie goilo bylo ok,ale niedlugi czas pozniej luszczyca pokryla caluski tatuaz,z luska.
Caly czas nawilzalam,ale pamietam,ze nie bylo zle. Zeszlo wszystko ladnie a od tamtego czasu jak mialam wysyp po ciazy w kazdym miejscu to na tatto moze ze 2-3 kropeczki. Teraz gladziutko.
I sam wiesz,ze kazdego skora inaczej moze zareagowac.
Zdradzisz co chcesz sobie wydziarac ?
A za pierwszym razem nic mi nie wyskoczylo,wiec sam wiesz Tobie tez moze nic nie wyskoczyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: BOY666 (---.croy.cable.virginmedia.com)
Data: 21 lut 2012 - 02:52:50

witam was
pania nowa znam z tematu KASZTANOWIEC stosowalem kasztanowiec ale u mnie szybko dzialal pilem go jakies 3 tyg i widzialem poprawe SKORA ROBILA sie bladsza do tego jadlem owoce warzywa surowe pilem wode i zielona herbate plus cynk zelazo i jod jod stosowalem ze wzgledu na problem z gardlem zero slodyczy ale przestalem go pic po miesiacu schudlem z 6 kil zaczolem czyc sie lepiej zapomnialem ze jestem chory wmawialem sobie ze jestem zdrowy ustawialem sie psychicznie i nie myslalem wogule o tym co jest nio ale puzniej stress w pracy i pojawil sie spowrotem znalazlem w internecie kolesia ktory jezdzi po polsce i leczy ziolami da tego mialem robione badania z wlosa zaplacilem 900 zl na lekki i badania kiedy przyszly mi te ziola do domu bylem w szoku wszystko po chinsku mnustwo ziol male koraliki w jedej zaszetce bylo 300 malych kulek i to bylo na 3 razy dzienie oraz dal mi 5 rodzajow chinskich buteleczek z plynem byla tam tez masc 999 znana juz przez niektoruch ale mi pomogl plyn z bialym pedzelkiem udalo mi sie dowiedziec ze plyn jest z MONGOLI biale pudelko w srodku plyn w kolorze bialo czerwonym i pedzelek nie isze nazwy bo nadal nie wiem jak sie nazywa szukalem wszedzie ale wszystko po chinsku wiec lipa stosowalem ten srodek 2 miesiace z plecow zeszlo mi wszystko rece tez nogo tez uplynelo 2 bite lata i nic sie nie pojawia po tym plynie zostaja biale plamki ale sie opalaja bardzo szybko koles nazywa SIE WLODZIMIERZ SOBIERAJ PODAJE STRONE INTERNETOWA http://www.luszczyca.salve.net.pl/ MOZE KTOS Z WAS MIAL DO CZYNIENIA Z TYM CHCIALBYM USLYSZEC WASZE OPINIE PROSZE PISAC JESLI WIECIE COS WIECEJ NA TEN TEMAT CIAO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 lut 2012 - 07:57:00

Skoro kasztanowiec tak szybko działał miałeś problem z naczynkami a zioła chińskie też pewnie na to było ja się chińszczyzny boję ale pisze z dziewczyną która też te specyfiki pije i ma się lepiej.
jeśli poprawimy stan naszych naczyń i naczynek krwionośnych to łuszczyca może się u nas okazywać jako jeden strupek na łokciu czy tam kolanie nie ma już wysiewu po całości po roku remisji też mi wysypało po stresie ale tak jak mówię parę plamek mało uciążliwych jak pije wyciąg same znikają ale............................ze względu na smak jestem mało systematyczna.
Maść 999 czytałam że ze sterydem nie polecam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 06 mar 2012 - 07:32:53

jednak nie robie zadnego tattoo...na bank by mnie wywalilo w luszczycy..szkoda,ze taki jest nasz los.Los chorych :/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.41.162.121.threembb.co.uk)
Data: 07 mar 2012 - 01:24:56

pablo..ja rowniez obawialabym sie robic tatuaz, bo nie wiadomo jak organizm zareaguje...a Ty juz nie siedzisz w uk ? pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 08 mar 2012 - 06:39:05

hej vanilko siedze caly czas,ale bylem na urlopie w Polsce,a Ty gdzie jestes w pl?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.41.55.52.threembb.co.uk)
Data: 08 mar 2012 - 23:37:52

ja juz na wyspach smiling smiley niedlugo pierwsza wizyta u lekarza..zobaczymy czy lecza lepiej niz w pl ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 09 mar 2012 - 07:52:28

to dziel sie ze mna na biezaco co i jak.Jestem b.ciekaw...jak uzywasz gg to sie odezwij 7122859 .A ja ide przygotowac sobie kapiel w soli.Papa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 12 mar 2012 - 08:18:54

ALE ZAMULACIE...PORAZKA!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: kasa02 (---.range86-168.btcentralplus.com)
Data: 12 mar 2012 - 22:11:43

Witam wszystkich zainfekowanych fantastyczną łuszczycą. Ja z nią spędzam już 19 rok, no i nie sądziłam,że to juz 19 lat. Zawsze jak ktoś pytał to mówiłam od 9 roku życia ale nigdy nie przywiązywałam wagi do tego ile to już lat, no i wydało się 19 masakra.
Mieszkam w Anglii od prawie 3 lat North Yorkshire. Tak naprawde w ciągu 19 lat łuszczyca nigdy nie opuściła mego ciała. nigdy nie mniałam dnia bez jakiejkolwiek krosty. Dlatego też już chyba nie wierze w jakieś cudowne leki, znachorzy, lekarze, leki biologiczne itd. Poprostu ona już jest w moim życiu i mimo ż jej nienawidzę, żyję z nią.Leki mam z Polski.Z reguły Dermovate, Clobderme, Protopik. Moja pani doktor próbuje testować nowe leki na mnie, bo te nowe z reguły są drogie a jak narazie stać mnie na nie. No ale ze są nowe to nie znaczy że działają- gówno. na mnie nic nie działa. od 19 lat stosuje sterydy i niestety nic. czy to sterydy czy słabsze maści. Także odpuściłam sobie codzienne smarowanie, bo na łokciach i nogach mam cały czas krosty, a więc wcale ich nie smaruje. a jak mi wyskoczy gdzies na twarzy albo w nieciekawych mniejscach to atakuje to sterydami.
Ostatnio myślę, żeby wybrać się do lekarza w Anglii. Zastanawiam się co mi zaoferują angielscy dermatolodzy-może paracetamol?smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.40.181.30.threembb.co.uk)
Data: 14 mar 2012 - 00:13:19

kasa02, ja tez jestem w North Yorkshire grinning smiley ale ten swiat maly ;] lekarze...pewnie zaleca paracetamol..jak na wszystko tutaj...winking smiley ja zamowilam sobie exorex, ostatnio mialam jedna butelke i plamy znikaly..niestety przerwalam leczenie ze wzgledow finansowych.teraz sprobuje nie przerywac terapii..do tego zmienilam diete...odstawilam wiele potraw i roznica jest dosc szybko widoczna...caly czas jestem zdania, ze problem jest wewnatrz organizmu , pozdrawiam....pablo jak znajde chwilke odezwe sie na GG smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: kasa02 (---.range86-140.btcentralplus.com)
Data: 14 mar 2012 - 22:33:24

Nie stosowałam nigdy exorexu- tk naprawde nie mam pojęcia co to za lek, ale będę pewnie musiała spróbować. A co do diety- to nawet w diete nie wierze. Jestem po 6 miesięcznej diecie- zdrowej diecie pod nadzorem dietetyczki, itd. Liczyłam na to że schudne, będę czuła się lepiej sama z sobą i to się udało, ale najbardziej liczyłam na to, że moja skóra się poprawi, że łuszczyca choć trochę odpuści ale niestety ani troszeczke. Ale ja ją załatwię troszkę inaczej po długim odstępie czasowym wczoraj byłam na solarium przypalić łuszczycę hi hi...smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.41.35.51.threembb.co.uk)
Data: 15 mar 2012 - 20:57:55

polecam diete oparta na kaszy jaglanej....jest to jedna z najzdrowszych kasz...oczyszcza organizm...jest smaczna i mozna z niej przygotowac mase pysznych dan wiec jadlospis nie jest nudny:] naprawde warto..poczytajcie sobie w internecie rozne fora o tej diecie...wiekszosc osob, ktore na niej byly zaznaczaja poprawe stanu cery...dodatkowo polecam odstawienie wszelkiego nabialu, miesa, fastfoodow...napojow gazowanych...napisalabym jeszcze ze kawy i alkoholu, ale sama nie jestem w stanie sobie tego odmowic grinning smiley i pomimo, ze pije srednio 3piwka dziennie...w weekend wiecej;] ...stan skory przy tej diecie sie poprawia..i ogolne samopoczucie...taka lekkosc :] hmmm...bede dawac znac jak u mnie z ta dieta,kasze jem codziennie...z warzywami, rybka, kotletami sojowymi...wysmienicie smakuje w polaczeniu z salatka grecka..pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 16 mar 2012 - 12:12:31

mialas sie na gg odezwac tongue sticking out smiley , a kasze gdzie kupujesz???w polskim sklepie??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.12-2.cable.virginmedia.com)
Data: 16 mar 2012 - 12:20:24

ten portal spada na psy,co to jest alegro czy e-bay???!!!.Jak mi sie tu jeszcze jakis barani leb wpisze z jakims lekiem na sprzedaz to nie récze za siebie!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: vanilla (---.40.196.57.threembb.co.uk)
Data: 16 mar 2012 - 21:56:48

ha?? tak, kasze kupuje w polskim sklepie...poprosilam zeby przywiezli z hurtowni..i napewno nie handluje nia na ebayu czy allegro...czlowiek chce pomoc a dostaje kopa w dupe. fajnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617-->
Bieżąca strona: 12 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.