Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...8283848586878889909192...->|-->
Bieżąca strona: 87 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Irek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2009 - 09:12:54

ludzie, jak czytam te posty, to nóż się otwiera. Ta Pani od kilku lat wciska na forum kit. Sama jest niby chora na łuszczycę i o ile sobie przypominam to i bielactwo. Leczenie z różnymi skutkami/ bo czasu brak, trochę z lenistwa itd./Z własnego doświadczenia wiem, że nie ma100% metody na wyleczenie tego paskudztwa. U mnie jak na razie pozytywne rezultaty daje dieta oczyszczająca i kąpiele z dodatkiem soli i oleju lnianego. Pozdrawiam Wszystkich.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2009 - 10:33:41

Ala17!
Jak wspomniala joma, dziala na cale cialo!smiling smiley


gregi!
Troche nie rozumiem Twojej wypowiedzi ("(...) pisze ironicznie(...)), wiec moze mi to wytluscisz? A w odpowiedzi na Twoje pytanie, TAK, POMIJAJĄC BSM I DIETE NIE STOSUJE NIC WIECEJ, zadnych masci ani nic w tym rodzaju.


joma!
Dziekuje za odpowiedz!smiling smiley



Irek!
Kazdy moze miec swoje zdanie, wiec jesli nie chcesz uwierzyc, nie przekonam Cie. Jednak jak w takim razie wytlumaczysz fakt, ze mi łuszczyca zaczela mi znikac odkad zaczelam stosowac BSM? Nikt nie mowi o potwierdzonym klinicznie wyleczeniu bo to metoda niekonwencja i wielu ludzi (np. Ty), w nia nie wierzy. Ale wierzyc w nia nia trzeba, ona po prostu jest skuteczna. Ciekawa jestem czy tak samo negatywnie jestes nastawionny do akupunktury. A przeciez to polega na tym samym i kiedys napewno stosowali i wiedziali o jej skutecznosci nieliczni, a teraz jest tak popularna i stosowana na calym swiecie. Duzo jeszcze przed nami - ludzmi -, jesli wierzymy, ze organizm mozna doprowadzic do rownowagi tylko przy pomocy chemii i skalpela. Zreszta, nie sprobowales, wiec nie powinienes sie wypowiadac. To tak, jakbys nie poszedl na wybory i potem komentowal. Sproboj, i jesli Ci nie pomoze to PROSZE wtedy napisz ze " Ta Pani od kilku lat wciska na forum kit". Sproboj, warto.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 cze 2009 - 11:27:47

Irek, obejrzyj wyniki wciskania kitu na str www.samoleczeniebsm.pl dotyczącej tej metody - zdjęcia dot. efektów leczenia. To są skutki jak to nazywasz "wciskania przeze mnie kitu". Osoba, która te zdjęcia udostępniła, jest mi znana poprzez maile. Nie chcesz, nie patrz i dalej krytykuj smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.centertel.pl)
Data: 29 cze 2009 - 11:46:51

Joma,

ja też zastanawiam się po co tyle trudu wkładasz w promocję tej metody o wątpliwej skuteczności, wg mnie pomaga ona tyle co przykładanie rąk na d...
A tych niewielu co pomogło ? wg mnie autosugestia choć i ja też byłem bardzo pozytywnie nastawiony i stosowałem BSM przez ponad rok, moja żona 2 lata i g..., czegoś zabrakło, nie wiem czego, ale wg mnie BSM ma znikomo małą skuteczność, znajdziesz kilka osób którym ponoć pomogło i setki którym w ogóle nie pomogło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: emer (---.rudanet.pl)
Data: 29 cze 2009 - 22:43:51

seba-wyraziłeś się bardzo eufemistycznie o pozytywnych efektach tej metody;ja macałem głowę ponad 3 lata ze skutkiem porównywalnym do nauki czytania mojego psa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: rhayader (---.adsl.inetia.pl)
Data: 30 cze 2009 - 00:30:36

jak macaliście - taki efekt - proste.
Joma - powinni ci przyznać pokojową nagrodę Nobla - ja bym już dawno nic nie pisał, a ty dalej tłumaczysz to co zostało napisane na stronach tego forum....
pozdrawiam
i życzę dużo sił

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: gregi (80.54.48.---)
Data: 30 cze 2009 - 01:08:40

a kto wyleczyl metoda bsm łuszczyce na długo nie zaleczyl a wyleczył mysle ze nikt niestety a joma jak u ciebie ostatnio z ł komu ta metoda pomaga tobie i jeszcze jednej no moze dwom osobkom z forum niestety ale taka widze prawde mimo to mysle nad sprobowaniem i nie krytykuje bo najwyzej nie pomoze a nie zaszkodzi chyba Komu BSM pomogło niech pisze i sie przypomni to i inni nowi sprobuja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2009 - 07:01:19

a ja napisze teraz pytanie:
kto nie chciałby się podzielić swoim sukcesem w leczeniu z innymi, czytając te dołujące wypowiedzi z forum?
myślę, że każdy
moje zadanie polega na tym, ze opowiadam to, jak ja to robiłam i jak u mnie to działało
nie jestem lekarzem, któremu się płaci i oczekuje się wyleczenia - inaczej reklamacja, albo zwrot kosztów
zanim ja zastosowałam BSM dla siebie, nigdy nie słyszałam o tym, ze działa ono na łuszczycę
w ogóle o tej metodzie nie słyszałam
zastosowałam ją, bo dermatolog już rozłożył ręce w niemocy, a potem ja go rozłozyłam wiadomoscią, że zeszło
książka o tej metodzie wpadła mi w ręce i całe szczęście
dlaczego piszę?
bo wystarczy mi chociaż 1 osoba, która się wyleczyła lub zaleczyła, jak wolicie, wystarczy mi chociaż 1 list, w którym pisze, że ktoś jest szczęśliwy i nareszcie może założyć krótkie spodenki i koszulkę z krótkim rękawkiem
i to na tyle
martwi mnie natomiast to, że u niektórych nie ma efektów
i nic na to zaradzić nie mogę
nie myślcie, że cała korespondencja moja w tym temacie to tylko to forum
głównie odpisuję na maila i tam tez otrzymuję czasmi miłe informacje

...do przykrych komentarzy przywykłam i mi o nie robi
a pisze dlatego, że są tacy, którzy chcą, abym cokolwiek doradziła
jak nie będzie odzewu, to i ja się uciszę
nic na siłę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2009 - 12:19:00

Kazdy jest w stanie odpowiedziec tylko za siebie i za to jakie efekty u niego przyniosla metoda. Ja namawiam-warto sprobowac, bo dziala. Mowie to jako OSOBA, KTORA STOSUJE I KTOREJ POMAGA ZWALCZYC LUSZCZYCE.
wiekszosc osob z forum chyba nie zastosowala jeszcze bsm albo oczekuje rewelacyjnych skutkow znikania luszczycy po kilku zabiegach. a jak luszczyca jest przedawniona A U WIEKSZOSCI JEST to trzeba czasu. Ja mam ja juz 6 lat, jestem zdeterminowana i nie wiecie nawet jaka jestem szczesliwa ze teraz mam tego cholerstwa juz o polowe mniej!

zycze wiary
winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: klajka (---.cust.tele2.pl)
Data: 01 lip 2009 - 22:20:09

Podobno nie trzeba specjalnie wierzyć w tą metodę, a i tak działa...ja jednak uważam,że odrobina wiary nie zaszkodzi,bo cóż to będą za efekty leczenia kiedy będziemy mieli ręcę na głowie,a w duchu będziemy wątpić w jej efekty? Nastawienie psychiczne jest bardzo istotne w każdej formie leczenia...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2009 - 06:48:06

Klajak, na pewno masz rację. Jeżeli chodzi o mnie, to wiary nie miałam, że to pomoże. Miałam małą nadzieję, ale tylko małą, bo nie miałam nigdy styczności z kimkolwiek, kto by stosował te metodę leczenia. Dla mnie była ona ostatnią deską ratunku, bo leki nie działały już wcale. Diprosalic działał na początku, a potem już praktycznie nie. Nie miałam nic do stracenia, więc powiedziałam sobie: spróbuję i tyle. No i możecie sobie wyobrazić, jaka była moja radość, jak mi to świństwo zeszło. Idąc na ostatnie spotkanie z dermatologiem po prostu mną nosiło. Tak sie cieszyłam i po drodze mówiłam sobie, że wszystkim o tym opowiem, aby też mogli się tak cieszyć jak ja teraz. Pierwsze spotkanie z murem, to było, jak powiedziałam o tym lekarzowi i pokazałam swoją skórę bez krost. Nic nie odpowiedział, bo co miał powiedzieć, ale widziałam po jego twarzy, że nie uwierzył że takie coś mi pomogło. Chyba szukał innego wytłumaczenia tego zjawiska. W każdym razie minę miał głupią i wręcz zakłopotaną. Pan profesor, u szczytu swojej kariery spotkał się z takim czymś. Szczerze mówiąc, miałam nadzieję, że mnie wesprze jakoś, że przeanalizuje to, wykorzysta, ale nic z tego. Nie mam jednak do niego o to żalu. Po prostu mega zaskoczenie i tyle.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 lip 2009 - 06:49:09

klajka, sorry za złe napisanie Twojego nicka smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: klajka (---.cust.tele2.pl)
Data: 02 lip 2009 - 08:28:12

Lekarz leczy konwencjonalnie, być moze analizuje prywatnie tą metodę ale nigdy nie będzie ją rozpochrzechniał,bo propagowaniem metody bsm może stracić swoją pracę.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: leszek (---.cust.tele2.pl)
Data: 05 lip 2009 - 16:45:03

joma:
Czy podczas stosowania metody BSM odczułaś leczenie innych dolegliwości w Twoim organiznie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 05 lip 2009 - 17:51:18

a czy ktos z tego tematu moglyby mi na maila przeslac pozycje do zaleczenia ł i opisac krotko jak to trza trzymac na glowce i po ile minut mam ochote sprobowac zaryzykuje a pisze bo mam problem z kupnem ksiazki po prostu u mnie w okolicach krosna nie ma jej w ksiegarnuiach a zamowic tez nie da rady jak mozesz pomoc to moj mail [email protected] bede wdzieczny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mida (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2009 - 01:15:51

joma!

czy w trakcie kuracji oprocz unikania harbaty. kawy i alkoholu stosowalas jakas dodatkowa diete? Pytam, bo zawazylam, ze moj 'zanik choroby' jakbu ustal. Jest duza poprawa, ale od dluzszego czasu nie widze zadnych efektow procz tych, ktore nastapily juz kilka tygodni temu.
Byc moze to dlatego, ze nie unikam czekolady, jajek i mleka, ktore zawsze powodowaly wiekszy wysyp. Myslalam ze podczas kuracji nie bede musiala tego przestrzegac...
To jak bylo u Ciebie? Z gory dziekuje za odpowiedz.
Jezeli ktos jeszcze wie cos na ten temat to prosze napisac.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2009 - 06:52:17

leszek, podczas leczenia łuszczycy zeszła mi tez grzybica ze stóp no i bielactwo z twarzy i szyi, ale bielactwo powróciło, bo przerwałam leczenie za szybko. Tak to sobie tłumaczę.

Mida, diety żadnej nie stosowałam, ale ciągle poprawiałam ułożenie ręki, aby była zawsze w dobrej pozycji na głowie. Podobno witaminy trzeba uzupełniać. Ja tego nie robiłam, ale może masz jakiś niedobór? Albo po prostu to tylko jakiś przestój.

gregi, trudno to opisać, łatwiej byłoby narysować, albo jakiś skan

najpierw na dłoni rysujesz 2 linie
pierwsza wzdłuż środkowego palca, druga od miejsca zgięcia pod kcukiem do miejsca zgięcia dłoni pod małym palcem. Tam gdzie te linie sie przetną, masz środek dłoni, czyli punkt.

Teraz mierzymy głowę, aby wyznaczyć pkt czuciowy. Pomiędzy brwiami zaczynasz mierzyć i lecisz do tylu głowy, do kości czaszki, tych co wystają. I chyba dzieliło się to na 3. I na 2/3 masz ten czubek czuciowy. Wypada on gdzieś na czubku głowy.
Jak nałożysz punk z dłoni na ten punkt czuciowy to jest poz 3. Aby była 2 poz to rękę przesuwasz w stronę ucha o ok. 2 cm, lekko po skosie w stronę twarzy (jej dolna część). Poz 5 to w pkcie czuciowym na głowie muszą stykać się palce środkowe obu dłoni, a dłonie muszą przylegać zawsze cała powierzchnią do głowy. Brzegi doni nie mogą wystawać poza konie uszu w kier. twarzy.

To skomplikowane, więc i chyba nic z tego nie kapniesz....
Dlatego ta książka jest potrzebna.

Może mnie ktoś skoryguje, bo pisałam z pamięci... smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 lip 2009 - 06:53:52

...NIE POZ 3 TYLKO 1, NA CZUBKU GŁOWY....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 16:43:54

Słuchajcie.Mama kupiła mi tą książke,najpier zobaczyłam filmiki,później wzięłam się za czytaniesmiling smileyno i właśnie finischsmiling smileyTeraz sie wzięłam za to co tu piszecie i zastanawiam się dlaczego nie mozna stosowac masci??Mam łuszczyce też na głowie i boje się że jak przestane smarować to powróci do mnie skoróbka którą kiedys mialam a to straszne uczucie i w ogole!!Dodam że Głowe musze smarowac co drugi dzień żeby wszystko było w jak najlepszym porządku i co teraz mam odstawić maść?Bo ciało to już dawno przestałam smarować jakos mi sie nie chce tak smarowac bez efektówsmiling smileyProsze napiszcie mi coś może jakąś dobrą radesmiling smileyI oby jak najszybciej bo BSM chciałabym rozpocząć jak najszybciej i jak najszybciej się wyleczyć(mam zaproszenie na wesele we wrześniu i chciałabym wyglądać zabójczosmiling smiley)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Ala17 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 16:48:19

Acha i jeszcze nie wiem jak znalesc ten czubek głowy!!!Od brwi do końca głowy i co dalej????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...8283848586878889909192...->|-->
Bieżąca strona: 87 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.