Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...1617181920212223242526
Bieżąca strona: 26 z 26
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: N (193.106.129.---)
Data: 23 sie 2016 - 06:24:40

Skoro skóra jest jeszcze sucha mocz chociaż co drugi dzień
i używaj maści aż całkiem zaleczysz u mnie nie ma nawrotów na stopach 8 lat już chyba bo nie zapisuje kiedy co mam,zadbaj też o stan jelit.Nie stosuj pumeksu bo to może podrażnić świeżo zaleczoną skórę,lepiej wymoczyć w soli i oleju naskórek odejdzie sam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Maciej (---.free.aero2.net.pl)
Data: 06 sie 2017 - 21:05:31

cześć Maciej miło mi tez choruję na łuszczycę po piszemy? 726628523 winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Maciej (---.free.aero2.net.pl)
Data: 06 sie 2017 - 21:08:58

aska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> piszcie
>
>


hej Maciej miło mi tez choruje po piszemy 726628523

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Lucy (---.dynamic.mtsallstream.net)
Data: 11 sie 2017 - 02:14:26

Cierpię na łuszczycę krostkowa na stopach proszę o porade

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 14 sie 2017 - 13:03:28

Na łuszczycę nie ma prostej porady. Łuszczyca to skomplikowana choroba immunologiczna (którą można wyleczyć - usuwając przyczyny).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Kolumb (---.centertel.pl)
Data: 17 sie 2017 - 16:05:04

Zygmunt Napisał(a):
choroba immunologiczna (którą
> można wyleczyć - usuwając przyczyny).



Ameryka odkryta!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 17 sie 2017 - 19:10:52

Andrzej
Łuszczycy nie można wyleczyć objawowo. Sam jesteś anty-przykładem (niepowodzeniem) takiego leczenia. Przez 50 lat mazałeś się wszelakimi maściami, przypiekałeś lampami, brałeś agresywną chemię - bez rezultatu. Niszczyłeś zdrowie, wbijałeś w lata. Masz pretensje do świata, cierpisz, jak inni mogą się wyleczyć. Zrobiłeś się upierdliwy, toksyczny. We wszystkich wątkach wypisujesz paszkwile, zaczepiasz chorych, mącisz w głowach (stare duperele), przykład z wirusem HIV/AIDS jest zupełnie niedorzeczny.

Łuszczyca nie jest chorobą skóry, ani ?wiremią" - jest chorobą immunologiczną, objawowo można leczyć do końca świata - i dłużej (próżna robota, strata czasu). Jedynym sensownym, skutecznym sposobem pozbycia się łuszczycy jest leczenie przyczynowe - usunięcie przyczyn choroby.

Ogarnij się, jeszcze nie jest za późno. Łuszczycę można wyleczyć. (Znajdź sobie jakieś zajęcie.)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Anty-Zygmunt (---.centertel.pl)
Data: 17 sie 2017 - 22:52:14

Zygmuncie, Ty nie potrafisz nawet właściwie interpretować tekstu, a co dopiero łuszczycę przyczynowo leczyć. I nawet nie widzisz swojego obciachu.

"Leczenie przyczynowe"... Wow, alleluja! Objawienie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: furiatka2 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 06 maj 2019 - 11:13:33

PROSZE POMOZCIE CO ZROBIC ABY ZLAGODZIC BOLE NA STOPACH PRZY LUSZCZYCY KROSTKOWEJ LUB ZALECZYC BO MAM TAKIE DNI ZE NIE MOGE CHODZIC TAK MI DOKUCZA BOL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: magdula3006 (---.4.62.55.edial.pl)
Data: 07 maj 2019 - 12:02:49

Witam, też to mam: pięty, spód stóp, boki stóp całe w bąblach. Też tu szukam porad. Ostatnio taki miałam ból stóp (jak wychodzą bąble) że siedziałam i płakałam. Znalazłam u siebie maść ichtiolową tą czarną, śmierdzącą. Posmarowałam, podwinęłam nogawki założyłam gumowe kapcie żeby zaraz nie wytrzeć tej maści i po godzinie mogłam stanąć stopą na podłodze. Nie myję tego tylko wycieram papierowym ręcznikiem i zakładam skarpety (najgorsze lub czarne) jak muszę szybko wyjść. Nie wyleczyły się ale ból minął. Próbuję jak tu na forum sudokremu i jeszcze tormentiolu, co mam pod ręką. Nie mam również 3 paznokci u rąk od łuszczycy-po prostu masakra. spróbuj coś nieraz najtańsze produkty mają najlepszy skutek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: Monia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 mar 2020 - 00:29:30

Witam. Ma na imię Monika mam 35 lat i z łuszczyca krostkowa dłoni stóp walczę już trzeci rok. Chciałabym się dowiedzieć jakie leki najbardziej wam pomogły. U mnie nie reaguje na żadne maści. Włączono mi metex, zastrzyki co tydzień - stosowałam od marca do sierpnia zeszłego roku... jednak osłabienie organizmu było tak wielkie że musiałam przerwać... do lutego b.r. - ponieważ wysyp się podwoił i mam prawie na całych podeszwach stóp... I znowu metex!! Chciałabym poznać wasze doświadczenia odnośnie leczenia tym lekiem badź innym, albo jaka dietę stosujecie? A może polecicie jakiegoś "czarodzieja"?! Co wam pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca krostkowa na dłoniach i stopach
Wysłane przez: magdula3006 (---.4.62.55.edial.pl)
Data: 24 kwi 2020 - 10:01:59

Hej, fajne jest to że nie jestem sama z tym g....m. Ja też miałam brać metex ale czytałam o tym dużo i nie zaczęłam brać leki leżą już chyba się przeterminowały.
Moja recepta na to, to uprosić lekarza o przeleczenie antybiotykiem Biseptol.
Moczenie nóg w szałwii i zawijanie na noc w folię spożywczą. Nogi posmarowane grubo czymkolwiek co masz nie sterydy. Tormentiol, maść z witaminą A i E. Maść cynkowa. Ja na zmianę smaruję raz to raz to i codziennie zawijam. Już rok nie mam bąbli, dużo słońca i opalanie. Giry na wierzchu i tyle.
Włączyłam do diety krople Vigantol, biorę 10 kropel na łyżkę z oliwą z oliwek codziennie, po południu cynk dla paznokci bo też mi schodzą od łuszczycy. Od dwóch lat odrósł mi jeden paznokieć, jestem w szoku. Także to moje metody, może pomogą może nie. Na mnie to działa. Czytałam tu też na forum że serwatka z mleka krowiego bardzo dobrze działa, ale bardzo trudno dostać, chyba że mieszka się na wsi i są krowy. Trzeba wypić litr dziennie. Wszystkie porady wyczytałam na tym forum i metodą prób i błędów stosowałam. Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...1617181920212223242526
Bieżąca strona: 26 z 26



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.