Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mali (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 08 lip 2008 - 14:18:05

Witam.
Miałam kontuzję stopy i lekarz zrobił mi zastrzyk z tego diprofosu......po godzinie trafiłam na pogotowie z dusznosciami, pokrzywką i kuciem w klatce piersiowej, gdyby nie lekarze pewnie serce by wysiadło..........ale miałam 2 tygodnie spokoju z łuszczycą.....nawet nie wiecie jakie to było dla mnie szczęscie......bo to czas studniówek. Potem poszlam jeszcze raz na ten zastrzyk, nie powiedzialam lekarzowi i prosto na pogotowie bo wiedzialam co mnie spotka i spotkalo to samo......ale 2 tygodnie z bani...to sie nazywa desperacja smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: monita (---.jmdi.pl)
Data: 09 lip 2008 - 19:22:02

U MNIE STWIERDZONO OBNIŻENIE KRĄŻKA MIĘDZYKRĘGOWEGO-PIERWSZY RAZ 1,5 ROKU TEMU -WTEDY PO RAZ PIERWSZY PODANO MI TEN ZASTRZYK,TERAZ AKCJA SIĘ POWTÓRZYŁA-I ZNOWU ZASTOSOWANO DIPROPHOS. W OBYDWU PRZYPADKACH POWIEDZIANO MI ,ŻE PODAJĄ MI ŚRODEK PRZECIWBÓLOWY I PRZECIWZAPALNY. NIE PYTANO NATOMIAST CZY MAM PROBLEMY Z SERCEM LUB INNE CHOROBY ANI TYM BARDZIEJ NIE POINFORMOWANO MNIE CZYM TAK NAPRAWDĘ TEN SPECYFIK JEST(ŻE TO STERYD,ŻE WYWOŁUJE SKUTKI UBOCZNE I CO NAJWAŻNIEJSZE NIE LECZY!!!JEST TO DORAŹNE ZMNIEJSZENIE BÓLU!). LEKARZE!CO WY U DIABŁA ROBICIE,LUDZIE WAM UFAJĄ,ROZMAWIAJCIE Z PACJENTAMI RZETELNIE BO ICH STAN ZDROWIA ZALEŻY OD WAS!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mda (---.system-net.pl)
Data: 30 lip 2008 - 14:07:30

dzisiaj o 9 dostalam ten cholerny zastrzyk w nadgarstek,boli tak ze nie umiem kompletnie ruszac ta reka,szanowna p.doctor nie powiedziala ze to steryd a mam wade serca i teraz nie wiem czego mam sie spodziewac;/
miał ktos z was w nadgarstek?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mira (---.gorzow.insant.pl)
Data: 06 sie 2008 - 17:47:25

Wczoraj miałam zastrzyk w bark, (blokada)tak to nazwał ortopeda z Diprophosu ,w nocy budziłam się kilka razy ,poziom cukru podniósł się na bardzo wysoki poziom ,twarz mam jak czerwonoskóra ,suchość w ustach ,głowa pęka z bólu,a mam jeszcze przed sobą 4 zastrzyki co dwa tygodnie,ale po przeczytaniu waszych wypowiedzi, nawet nie wykupię recepty!Bark boli mniej ale skutki uboczne przerażają -można stać się klientem grabarza,dobrze czasem coś poczytać na necie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: bm (---.adsl.inetia.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 16:41:28

dostałem dzisiaj zlecenie na ten zastrzyk od laryngologa. mam problem z wiecznie zapychającym się nosem.
po przeczytaniu wszystkich wypowiedzi, chyba sobie jednak odpuszczę, tym bardziej że mimo stosunkowo młodego wieku (23 l.) mam tendencję do szybkich skoków ciśnienia, na co nawet paragraf dało mi wku.
poradzę sobie bez tego, myślę też o skonsultowaniu tego z innym lekarzem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Dalija (---.adsl.inetia.pl)
Data: 08 wrz 2008 - 20:43:31

autor mda- ja mam/mialam

HEJsmiling smiley wlasnie czytam co wy piszecie, i mam pzrerazenie. ja mialam taki przypadek; budze sie ktoregos dnia rano nadgarstek czerwony i boli, natspeny dzien i tak ok tygodnia, bez niczego mi reka napuchla, po tygodniu opuchlizna zeszla a nadgartsek bolal,to lekarz pzrepisal mi fizykoterapie, po 10 zabiegach (fizyk,)nic nie pomoglo, skierowal mnie do p.doktor od rehabilita i kolejne 10 zabiegow, i nic,pzrez ten weekend mialam do wyoru co robimy, dalej rehabilitacja(fizykoterapia) czy zastrzyk.bylam w kropce bo nie chciala zadnych z tych rzeczy( a na fizjo chodzilam od sieprnia) , i wlasnie dzis dostalam w nadgarstek zastrzyk, wlasnie ten co opisujecie, mam w rekach blokade, duzo zreczy ze nie moge zrobic, bo boli. po zastrzyk czulam sie slabo, krecenie wglowie, az po zaladek, nie wiem dlaczego, i reka tez bolala az mialam swieczkiw oczach.tam gdzies wyczytalam ze pzrez 2 doby nic nie powinno sie robic, a ja poszlam na fitnes, wogole nie zostalam poinformowana co mi wolno a czego nie, a ja trenuje bieganie o raz tancze na hali (cheerlee).juz nie wiem co mam myslec o tym sad smiley. zobaczymy po paru dniach jak to bedzie. wiem ze wizyte mam za 2 tygodnie. ja mam 22l i jak narazie dziwnie sie czuje.....

jak zobaczylam dzis wstzrykawke stweirdzilam co ja tu robie, chyba z stad pojdem, ale zostalam .....i reka boli(nadgarstek)
nie wiem co pisac, nie wiem co myslec o tym mam calym.
pozdrawiam was

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Kowalska Maria (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 17 pa� 2008 - 20:55:32

Nie wiem co mam robic gdyz wczoraj wykupilam diprophos na rzs.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Kinia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 pa� 2008 - 12:36:28

CZESC.
Ja dostalam ten lek wczoraj do kolana. Wspomne, ze w maju mialam altroskopie kolana. wogole nie wiedzialam na czym polega lek diprophos1 ani jego skladniki, nic poprostu mi moj lekarz nie powiedzial. wczesniej przepisal mi dwu tygodzniowa rehabilitacje w postacji zabiegow-jonoforeze,DD i tens. po pierwszym tyg. brania zabiegow noga mnie bola jeszcze bardziej!!! jak wspomnialam wczesneij dostalam diprophos( "blokada??"winking smiley wczoraj. Lekarz mi sie spytal czy sie na to decyduje czy nie. Ale ja nie mialam pojecia co to za lek! spytalam tylko czy to mi pomoze i nie bedzie mnie juz bolalo kolano. Lekarz odp ze tak. wiec dlaczego nie mialam wziasc? wkoncu skonczylo by sie moje cierpienie! dzisiaj wstalam i nie czuje bolu juz ( jedynie w miejscu ukucia troszke). ale martwie sie bardzo, pozniewaz znajomi mowia ze jesli mi to sie odnowi to ten lek moze mi bardziej uszkodzic kolano niz mialam!sad smiley(( czy to prawda?????? pomozcie mi prosze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: martyna (---.mobile.playmobile.pl)
Data: 19 pa� 2008 - 23:29:48

Ja byłam dziś z mamą u ortopedy. Od 2 tyg mam bardzo silne bóle z powodu zapalenia ścięgien achillesa. Za pierwszym razem dostałam dicloberl oraz osłonowo helicid. Lekarz dał mi również skierowanie na rehabilitacje ultrazwięki oraz laser. Nie pomogło, cały czas miałam problemy z chodzeniem. Dziż lekarz podał mi jakis lek wstrzykując go do stawu, najpierw zamroził mi staw a następnie zaaplikował lek. Ten lek był w ampułkach, zmieszanie 2 ampułek. Pomimo zamrażania bardzo bolało. Nie zemdlałam ani nie było mi niedobrze. Teraz bardzo mnie boli. Niestety nie znam nazwy tego leku. Obawiam się, że może być to lek podany w temacie. Mam problemy z ciśnieniem i bardzo się wystraszyłam sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: czarna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lis 2008 - 15:39:50

Dzisiaj miałam zastrzyk. Miesiąc temu na treningu naderwalam przywodziciel uda. Niestety od tego czasu nie było żadnej poprawy. Z powodu nasilającego się bólu postanowilam nie zwlekać. W tym momencie jestem 4 godz od podania. Dziwne ale jak na ten okres czasu czuję się lepiej. martwią mnie jedynie wasze opinie na ten tematsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: mirka (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 03 gru 2008 - 15:16:52

ja dostałam zastrzyk wczoraj na kolano co najlepsze bez przeprowadzenia jakichkolwiek badań pierwsza wizyta u ortopedy i od razu steryd za tydzień mam iść na drugi ale chyba poszukam innego lekarza do tego wszystkiego pan doktor stwierdził że na uszkodzenie łąkotki nie przesługuje zwolnienie lekarskie hmm mam wrażenie że 90% lekarzy minęło się z powołaniem co najlepsze mam 25 lat a lekarz nawet nie zapytał czy czasami nie jestem w ciąży a chyba powinien przecież nie każdy pacjent wie co to za lek on mnie nawet nie poinformował że to steryd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Dalija (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 sty 2009 - 15:25:51

no wiec, wczesniej pisalam ze mialam blokade na nadgarstek doslzo do tego ze mam sciegno naderwane ... i nic
od grudnia boli mnie kolano, mialam rtg, i stwierdzono ze w moim przypadku ostateczniosc to blokada w posladek (tego samego leku) dostalabym dzis ale nie umialam sie zdecydowac, i nie wiem sama co mam robic, w czartek mam przyjsc jakby co...ehh sad smiley
pozdrawiam was

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: ax76 (---.legnica.vectranet.pl)
Data: 02 lut 2009 - 21:35:03

A ja mam twarz spuchniętą jak bania sad smiley( brałam 3 zastrzyki Diprophosu w kregosłup w odstępach tygodniowych ... efekt taki,że ból kregosłupa zmniejszył się bardzo ale dzisiaj mija 2 tyg. od ostatniego trzeciego zastrzyku a ja jestem bardzo spuchnięta na twarzy... wilczy apetyt tez miałam w trakcie brania leku, teraz juz minęło... tylko kiedy ta opuchlizna mi zejdzie???????????????????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Olaaaa (---.torun.mm.pl)
Data: 04 lut 2009 - 21:21:11

Witam . Wczoraj miałam wykonywany ten zastrzyk , lecz troche w innej kategorii : otóż na bliznowca , który mi sie utworzył po operacji . Powiem szczerze że czuje sie bardzo osłabiona , boli mnie głowa, w nocy spać nie mogłam , bo budziłam sie co chwilę, czuje suchość w ustach , a do tego rano oczy same mi sie zamykały jakby z przemeczenia ... Był to mój 1 zastrzyk czekają mnie jeszcze 4 ... Mam nadzieję że nastepnym razem bedzie lepiej.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich . ; )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: atopka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2009 - 10:45:44

Witam! Choruje na atopowe zapalenie skory i podczas pobytu w szpitalach dostałam kupe sterydow zarowno w żyłę jak i zewnętrznie. Moja reakcja na diprophos byla taka ze mdlalam,bolalo mnie serce,mialam straszne osłabienie mięśni,ledwo chodziłam,nie kontaktowalam. Od razu po zastrzykach ze sterydami lapalam dola, lzy same plynely,czulam sie taka cholernie oslabiona. Fakt że ze skórą jest lepiej bo juz dłuższy czas funkcjonuje bez pobytu w szpitalu.Lekarze mowili ze diprophos wykazuje swoje dzialanie w organizmie przez ok 0,5 roku.Ale powiem wam że skutki uboczne stosowania sterydow są fatalne i utrzymują sie jeszcze bardzo długo.ja po 1,5 roku od ostatniego pobytu w szpitalu nie moge sie pozbierac.Przytyłam, mam cały czas spuchnięta twarz,powieki,pojawiło sie zbedne owłosienie,rozstępy,skóra jest cienka jak pergamin i widac na niej popękane naczynka,mam cholernie osłabione mięśnie, bolą mnie kości,caly czas jestem zmeczona i lecze depresje.OSTRZEGAM PRZED STOSOWANIEM STERYDOW!!! TO NAPRAWDE STRASZNE CO ROBIĄ Z CIAŁEM I PSYCHIKĄ!!!POZDRAWIAM!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Kamil (213.199.253.---)
Data: 09 lut 2009 - 18:25:43

Cześć czy ktoś może powiedzieć czy ten lek jest refundowany?czy samemu się płaci??jak samemu to ile on kosztuje??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: tomar (---.wil.waw.pl)
Data: 11 lut 2009 - 12:38:33

Witam.
Mam 32 lata na łuszczycę choruje 16 lat.
Mam także dnę moczanową i w związku z tą chorobą mam bóle stawów.
Co najmniej raz na rok dostaje zastrzyk do stawowo diprofosu.
Efekt jest taki że zmiany łuszczycowe mi całkowicie zanikają już po 4 - dniach(skóra normalna jak nigdy w czasie choroby),niestety po około 2 tygodniach powraca i chyba jeszcze ze zdwojoną siłą.
Następnym razem spróbuję użyć solarium po zastrzyku, być może uda mi się podtrzymać ten efekt jak najdłużej.
Ogólnie z powodu "tylko'' łuszczycy tego leku bym nie stosował co innego gdy bolą stawy.
Pozdrawiam wszystkich na placu boju z tą ''cholerą.''

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: dada (---.adsl.inetia.pl)
Data: 17 lut 2009 - 19:05:25

Kamil - ja sama musialam kupić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Morgana69 (---.net)
Data: 26 lut 2009 - 15:10:08

Hej! mam zapalenie mięśni pośladkowych. Wzięłam dwa zastrzyki - 1 co 3 tygodnie. I w związku z tym od 6 tygodni ma potworne bóle głowy. A co najlepsze ból przeniósł wyżej (choć w miejscu podania leku już nie boli). Masakra!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: iwa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 06 mar 2009 - 16:45:13

Mam łokieć tenisisty.wzięłam 2 blokady i znowu wrócił ten wredny,uporczywy ból.zwariować można,tak boli.nie mogę podnieść kubka z herbatą,zapiąć bzdurnej klamry do bielizny.mam wybrać 3 blokadę albo zabieg.nie wiem co gorsze.macie pomysł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.