Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910
Bieżąca strona: 10 z 10
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: N-basia (185.48.176.---)
Data: 07 sty 2015 - 15:42:57

Jakież to oryginalne smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 sty 2015 - 09:05:02

Wracając do tematu....

Daivobet to okazuje sie niezłe rozwiązanie nawet w trudnych miejscach.Zawsze ostroznie podchodziłam do stosowania sterydów a już w pachwinach czy pod piersiami szczególnie...tam zdecydowanie królowało Castelanii....Pigmentum oczywiscie smiling smiley spróbowałam jednak posmarowac cieniutka warstwą duże zmiany pod piiersiami i jestem zadowolona.Ogarnęłam silny stan zapalny,tzw.ostry i mogłam przejsc na smarowanie Daivonexem czyli samą pochodną wit D3.

Z innych wiesci mam takowe ze wielu ludków wspiera leczenie w trudnych miejscach własnie Daivobetem....ja musiałam sama sie przekonac aby sprawdzic jak to wygląda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Elka (---.tktelekom.pl)
Data: 14 maj 2015 - 14:03:36

Cześć. W wojsku nie byłam, ale delbete podawano mi w szpitalu. Kilka lat minęło i dostałam łuszczczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Tyna (---.free.aero2.net.pl)
Data: 25 cze 2015 - 11:16:06

Mnie na skórę głowy b. pomóg szampon leczniczy na łuszczycę -" Zdrój ". Na każdego działa różnie,ale może warto spróbować. Teraz co jakiś czas myję i mam czystą głowę Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: ellia (---.play-internet.pl)
Data: 27 cze 2015 - 01:00:30

witam. daivobet apteka - warszawa konkretnie - polecila na zmiany luszczycowe mi kilka miesiecy temu. staram sie dawkowac oszczednie ten lek - http://aptekagold.pl/daivobet-zel-x-30g.html 100 zl to nie w kij dmuchal tongue sticking out smiley ale zauwazam duza poprawe, najgorsze zmiany na posladkach i szyi wyblakly smiling smiley polecam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Marek (89.174.73.---)
Data: 27 cze 2015 - 01:11:56

Na mnie Daivobet działa rewelacyjnie. Ale w/g mnie smarować trzeba nie tylko od zewnątrz lecz i do wewnątrz. Codziennie rano zażywam dwie tabletki, witamina A+E i witamina D3.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Mariusz (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 sie 2015 - 17:24:01

Czy mam kupić ten preparat,czy nie?
Proszę o pomoc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Ada (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 08:58:26

Kupić smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Szater (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 sie 2015 - 16:06:23

Daivobet to na chwile obecna najlepszy preparat na łuszczyce,rekomendowany przez najlepszych profesorów.Głównym składnikiem masci jest kalcipotriol-pochodna wit D3 i jest też dodatek sterydu.Masc można stosowac na duże powierzchnie ciała i to przez okres 54tyg...jaką masc mozna tak długo i bezpiecznie stosowac? Daivobet zel cudnie działa na skóre owłosiona.Kupuję zawsze od sprawdzonej osoby [email protected] wychodzi dużo taniej niż w polskich aptekach. smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: Jon (---.dynamic.chello.pl)
Data: 28 sie 2015 - 16:22:20

Jakby nie ta maść to bym po prostu się załamał.
Działa na mnie rewelacyjnie. Smaruje się tydzień czasu potem jakieś 2-3 miesiące nie mam żadnych zmian.
Również polecam osobę [email protected] gdyż u niej ma się to za 1/3 ceny co w aptekach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Daivobet - prosba o opinie
Wysłane przez: lexus (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 03 cze 2020 - 19:43:16

Dziękuję za rzeczową opinię. Mam ten lek po zniżce NFZ ale go nie użyję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910
Bieżąca strona: 10 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.