Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 19
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: hex (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2009 - 15:50:58

Mały Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> To że lek posiada sterydy to nie powód by go
> eycofać baranie łby.

Matołku :-) to jest właśnie powód do wycofania i to istotny, bo producent
czy dystrybutor nie informując konsumenta o zawartości starydów wprowadza do obrotu niedozwoloną substancję czym łamie polskie prawo i naraża życie lub zdrowie
konsumenta...

Akurat sterydy w jakimś
> tam sensie leczą łuszczyce a skutki uboczne?

WYBRANE sterydy (a nie wszystkie jak leci) leczą ale przepisywane na określony okres NA RECEPTĘ PRZEZ LEKARZA, a nie dodawane w jakiś podejrzanych ilościach (właściwie nie wiadomo jakich) do dziwnych smarowideł jakim jest Blue Cap, nie informując konsumenta o skutkach ubocznych !!!

> Napewno mniejsze jak przy palaeniu papierosów.

A pewien jesteś ? Na pewno niedoboru hormonalnego od papierosów nie dostaniesz, a od Blue Capu owszem możesz....pozatym, papierosami łuszczycy się nie leczy :-) więc co tu porównywać, napisz jeszcze że ryzyko jest mniejsze od latania samolotem :-) ryzyko zagrożenia zdrowia przy używaniu Blue Capu jest i to duże i to JEST FAKT i żadne brednie o paleniu papierosów tego nie zmienią.

W
> wielu masciach dostępnych w polsce s ą sterydy
> ale niestety nic innego konkretnego nie ma.

To marsz do lekarza i niech ci przepisze te które są stosowane w terapii łuszczycy - w określonej ilości i określonym czasie (wtedy ryzyko rozwalenia sobie wątroby i zdrowia będzie o wiele mniejsze), a nie jak ten matołek :-) po Blue Cap który tego świństwa zawiera nie wiadomo ile i to nawet nie wiadomo co zawiera....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: hex (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 sie 2009 - 15:57:44

iwciaS Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Gdyby w w tym preparacie były sterydy to pewnie
> działałby zdecydowanie szybciej... tak myślę.
> U mnie takich typowo sterydowych skuteczności nie
> było, bo trochę na efekty czekałam.


Przecież zawiera sterydy (patrz ostatnie info z 2007 o wycofaniu Blue Capu z Hiszpanii bo zawiarał szkodliwe STERYDY), skoro pirytionian cynku rzekomo główny składnik Blue Capu nie ma ŻADNEJ skuteczności w leczeniu łuszczycy to pomyśl logicznie metodą wykluczeń - czyli jak nie pirytionian cynku to pozostają ci jedynie sterydy, problem w tym że Blue Cap zawiera ich nie wiadomo ile i nie wiadomo jakie więc zdrówko można sobie rozwalić na amen, niech desperacja nie odbiera ci rozumu bo w ten sposób sobie tylko zaszkodzisz....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 10 sie 2009 - 22:34:55

brawo hex takich gosci na tym forum trzeba swiadomych takich niewiadomych blue cap - ponioc silny steryd zawiera betametazol nie podany w skadzie ludzie ,,,, szkoda gadac a odnosnie papieroskow na pewnoooo mniej szkodza niz te masci na sterydach bo np wyobrazcie sobie gdybyscie dzien w dzien caly times jechali na masciach sterydowych a i jeszcze doustnych tabletkach co by bylo a palacze dzien w dzien i jakos malo choruja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - nie działą
Wysłane przez: sensi (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 10 sie 2009 - 23:56:50

niestety ten krem nie jest skuteczny!!plamy na łokciach zrobiły sie odrobinę łagodniejsze ale to tyle. szkoda kasy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 12 sie 2009 - 23:57:41

za kilka dni będą dostępne badania blue cap które zostały dokonane w narodowym instytucie leku w warszawie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Jakub (---.icpnet.pl)
Data: 17 sie 2009 - 01:16:11

Witam,
nie jestem lekarzem, sam miałem łuszczycę kilka ładnych lat.
Potrafię pomóc jeżeli będę mógł choćby jeden dzień w tygodniu obserwować postępy kuracji. Jestem z Poznania, mam doświadczenie
w usuwaniu łuszczycy. W czasie czterech miesięcy usunę ją z całego ciała bez śladu. Nie gwarantuję jednak że nie powróci ale nauka jaką otrzyma cierpiący, pozwoli mu zlikwidować ją w zarodku.
Pozdrawiam Eugeniusz Jakubowski.
[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: chory (62.61.41.---)
Data: 17 sie 2009 - 21:30:37

Biały gajer a takie błędy robi fuj fuj

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Gssssssssss (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 20 sie 2009 - 16:33:11

Przestrzegam przed Blue Cap'em silny steryd znika szybko i jeszcze szybciej wraca z wiekszymi wysiewami!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: conio (---.promax.media.pl)
Data: 23 sie 2009 - 13:11:21

witam przez okolo 3 tygodnie stosowalem blue cap spray i krem i oprocz tego stosowalem i stosuje kapiele w soli z morza martwego.kiedy nie biore kapieli spryskuje chore miejsca roztworem(woda i sol z morza martwego). dla mnie efekt bardzo dobry jak narazie. staram sie tez w miare mozliwosci korzystac ze sloneczka.od tygodnia stosuje tez exorex lotion i exorex krem.i powiem tak jeszcze tak ladnych miejsc nie mialem wiec jestem bardzo zadowolony( zobaczymy czy tak bedzie jesienia i zima tez) pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sie 2009 - 20:58:53

Jak tak stosujesz wszystko to nie wiadomo co działa!!!
Jesienią będziesz próbował wszystkiego na raz? Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: conio (---.promax.media.pl)
Data: 23 sie 2009 - 22:32:53

wazne ze dziala ale teraz juz nie stosuje blue capu bo sie skonczyl a kupowac nie bede.zostaje teraz przy exorexie i soli z morza martwego.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: smartan (---.ghnet.pl)
Data: 23 sie 2009 - 22:58:30

http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=5551

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Klaudia (---.chello.pl)
Data: 31 sie 2009 - 17:34:09

Ja stosowalam blue cap jak bylam mala, ale mama nie miala tyle kasy, zeby mi go ciagle kupowac. Pamietam, ze skutki byly b.dobre. Niedawno przypomnialam sobie o tym leku i zamowilam na Alegro, z wysylka mi wyszlo cos ok.70zl. No i efekty sa, trzeba powiedziec powalajace, stosuje tylko spray na glowe, bo mam masakre, po dwoch-trzech dniach blada, ladna skora, polecialam az do fryzjeragrinning smiley
No ale niestety, nie moge go codziennie stosowac, mam dlugie wlosy i musialabym codziennie myc, wiec moge tylko w weekendy i taka to kuracja z doskoku, niestety, tak wiec wysyp mam po ok. po tygodniu niestosowania, psikam i znikasmiling smiley ze swojej strony polecam, chociaz tez ten szybki okres dzialania troche mnie zaniepokoil, znam dzialanie sterydow az nadto dobrze, dlatego sama nie wiem czy kontynuowac. poki co sprobuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: dermocosmetic (---.centertel.pl)
Data: 03 wrz 2009 - 23:34:19

Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają że te preparaty nie posiadają sterydów o których było głośno na tym forum.
BADANIA SPRAYU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray.html
BADANIA KREMU
http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: sceeerry~ (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 06 wrz 2009 - 22:49:06

I co taka cisza ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 06:31:50

chyba przeciwnicy blue cap zanimowili ;-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: kokosanka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2009 - 09:35:53

Cola, żałosny jesteś z tym swoim namolnym wciskaniem Blue Cap. Widzisz tutaj też są ludzie myślący i skoro wiedzą, że to silny steryd, to już się tak nie rzucają na to "świństwo".
COLA ZAJMIJ SIĘ PRZYZWOITĄ ROBOTĄ, A NIE DORABIANIEM SIĘ NA NASZEJ CHOROBIE!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: chemik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 wrz 2009 - 23:36:23

dermocosmetic Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Jako sprzedawca preparatów blue cap udostępniam
> Państwu wyniki badań wykonanych w Narodowym
> Instytucie Leków w Warszawie które udowodniają
> że te preparaty nie posiadają sterydów o
> których było głośno na tym forum.
> BADANIA SPRAYU
> http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-spray
> .html
> BADANIA KREMU
> http://www.dermocosmetic.eu/badania-blue-cap-krem.
> html

Mało kogo obchodzą wasze teksty o "sterydach o których było głośno na forum" bo te wykrywano w Blue Capie KILKA LAT TEMU, zatem wsadździe sobie te żałosne "badania" wiecie gdzie...:-)) jak widać po skandalach z tym preparatem producent Blue Capu cyklicznie zmienia aktywny steryd w składzie więc kupcie sobie wzorniki do aparatury analitycznej większości znanych sterydów i dopiero wtedy róbcie badania na ich zawartość bo "wiele niezidentyfikowanych pików" to właśnie związki potencjalnie podejrzane a wy nawet nie wiecie co to....firma jak widać przyoszczędziła bo takie zwykłe badanko na 3 stare sterydy które były w Blue Capie to kilkaset złotych a zakup wzorników to kilka tysięcy...równie dobrze moglibyście sobie robić badania na zawartość cukru w niesłodzonej herbacie...;-)))
Dacie gwarancję że Blue Cap nie zawiera innych sterydów oprócz tych trzech omawianych na forum ? NIE DACIE, zatem kompleksowych badań nadal NIE MA i tyle w temacie, zleciliście wykrycie trzech sterydów a jest ich conajmniej kilkadziesiąt jeśli nie kilkaset ! Śmiechu warte to kpina z ludzi myślących a nie żadne badania.....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: gregi (212.244.229.---)
Data: 09 wrz 2009 - 23:55:41

kto sie trzyma chemika tego trzyma sie kasiorka i zdrowko bardzo madry post brawoooooooo a kto glupiutki prosze bardzo biegnijta po blue caps a i ciekawe czemu go wycofali z hiszopani kanady a moze bo wyleczył ł heheeeeee heeeee

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: yacho (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 wrz 2009 - 21:32:05

cola Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> chyba przeciwnicy blue cap zanimowili ;-)


Jak narazie to ty zgubiłeś literkę "E" w słowie "zaniEmówili" hehehe :-)) to chyba od Blue Capu :-) efekt uboczny hehe :-)) - zaczyna się od literki "E" a później odejmuje mowę na całego :-))) A poważnie nie róbcie dalej z ludzi idiotów bo na kilkaset znanych sterydów wy bredzicie że w Blue Capie nie ma (uwaga!) trzech :-))) Puknijcie się w łepek kto wam uwierzy w jakieś żałosne badania na zawartość trzech substancji dodawanych do Blue Capu 5 lat temu, jest KILKASET sterydów a wy nawijacie że nie ma TRZECH :-))))) jaja kwadratowe :-)))))))))))))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7891011121314151617...->|-->
Bieżąca strona: 12 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.