Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 19
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 04 lip 2009 - 00:59:55

blue cap nie posiada sterydów dzięki naszej dyskusji dyrtrybutor dokonał badań na obecność sterydów w polskim laboratorjum i co sie okazało że wszyscy przeciwnicy blue cap są w bledzie badanie nie wykazało obecnośc sterydów.
az tego co wiem to ta historja ze sterydami to jest działka firmy ha koncernu GSK (właściciela dawnej polfy poznań) piorący muzgi ludzi rutinoscorbinem i takimi podobnymi lekami i sublementami diety, który chciał kupic firme produkujacej blue cap jak właściciele sie nie zgodzili to zaczły te akcje z twierdzeniem ze tam są sterydy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: JWO (195.216.115.---)
Data: 05 lip 2009 - 14:58:28

WITAM WSZYSTKICH CZYTAJĄC O DZIAŁANIU BLUE CAP SKUSIŁEM SIĘ I KUPILEM W APTECE W POZNANIU SPRAY UŻYWAM GO OD TYGODNIA I WIDAĆ JUŻ MALE POSTĘPY MAM NADZIEJE ŻE POMOŻE A TYM NIEDOWIARKOM JAK GOMEZ CZY MUKA NIE ŻYCZĘ ŁUSZCZYCY BO ŻADEN KREM ZAPISANY PRZEZ LEKARZY NIE DZIAŁA I SIĘ NIE DZIWCIE ŻE LUDZIE ŁAPIĄ SIĘ WSZYSTKIEGO CO MOŻE POMÓC POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Maść robiona na zamówienie
Wysłane przez: izabellla11 (---.hapay.pl)
Data: 06 lip 2009 - 20:18:49

Witam
Sama już nie wiem co o tym wszystkim sąsdzić.Czytam i czytam państwa wypowiedzi co dobre co złe.Ja choruje od prawie 50 lat.Będąc pięć lat temu na wczasach poznałam pana który przyjechał z niemiec też na urlop.Zauważyłam że ostentayjnie się opala a ma łuszczyce,którą czymś smaruje.Jak potem się dowiedziałam to smarował sie maścią robioną w niemczech na recepte.Poprosiłam go aby mi też taką załatwił.Przepisałam skład ale w polsce żadna apteka nie mogła mi zrobić tej maści poieważ powiedziano mi że brak jednego składnika. Natomiast pan o którym mowa przysłał mi pudełeczko tej maści. Maść pomogła mi i miałam prawie pieć lat spokoju.Dziś siedzwe na wsi na emeryturze i myśle aby skontaktować się z moim dobroczyńcą prosząc o następne pudełeczko,które jest do dziś puste jedynie widnieje jego skład.Dowcip polega jedynie na tym iż nie mam telefonu do tego osobnika aby nawiązać ponownie kontakt.Na zakończenie powiem któtko ZA SWOICH OBSERWACJI ŁUSZCZYCA JEST JEDYNIE ZALECZALNA A NIE ULECZALNA.
Pozdrawiam wszystich izabella

Opcje: OdpowiedzCytuj
Skład maści
Wysłane przez: izabellla11 (---.hapay.pl)
Data: 06 lip 2009 - 20:29:38

WITAM PONOWNIE
JEŚLI KTOŚ BĘDZIE ZAINTERESOWANY SKŁADEM TO CHĘTNIE GO PRZEPISZE I PODAM.MOŻE JAKIŚ ZNAJĄCY SIĘ DERMATOLOG LUB INNY FACHMAN WÓWCZAS SIĘ WYPOWIE NAD JEGO SKŁADEM BO JA SIĘ NA TYM NIE ZNAM.JEDNO CO WIEM TO TO ŻE MI TA MAŚĆ POMOGŁA JEST JAK BIAŁY KREM NIE MA ZAPACHU MOŻNA SIĘ SMAROWAĆ I NOSIĆ UBRANIE WSZYSTKO ŁADNIE SIĘ SPIERA.NIE MAM POJĘCIE CZY MA JAKIEŚ STERYDY.jA OSOBIŚCIE JESTEM UCZULONA NA SALICYL TOTEŻ W SZPITALI NIE ZMYWAŁAM SIĘ MAŚCIĄ SALICYLOWĄ BO GŁUCHŁAM PO NIEJ.

POZDRAWIAM I SORY ZA STYL I tpd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: te (81.219.54.---)
Data: 07 lip 2009 - 11:06:50

Cześć,
od pewnego czasu jestem cichą obserwatorką tego forum i chcę się twraz włączyć w dyskusję.
Miałam bardzo zaognioną zmianę na dłoni, bardzo bolącą i swędząca nie do wytrzymania. Moja dermatolog powiedziała, że zaognienie moglo być spowodowane uzywaniem sterydów i zapiała mi sorel. Pomógł na krótko ale mimo ciągłego kilkumiesięcznego stosowania nie udało mi się jej całkowicie na tej dłoni zlikwidować. W pewnym momencie zaognienie powróciło i lekarka zapisała mi dodatkowo steryd.
Po przeczytaniu forum postanowiłam spróbować blue cap zamiast przepisanego przez lekarza sterydu, który mi nie pomagał (choć w głębi duszy miałam nadziję, że blue cap sterydu jednak nie zawiera). Podkteślam, że jednocześnie nadal uzywałam sorelu.

I powiem jedno: W 2 TYGODNIE ZMIANA Z KTóRą WALCZYłAM PONAD 3 LATA ZREDUKOWAłA SIę DO CZERWONEJ powoli BLEDNąCEJ PLAMY. inne mniejsze zmiany na ciele całkiem zniknęły.

Powiem szczerze, że podobnie jak kilku osobom wcześniej "wisi" mi to czy to jest steryd czy nie, choć ze sterydami miałam wiele do czynienia i nie widzę żadnego podobieństwa działania sterydów i blue cap'u dlatego NIE WIERZę, żeby blue cap zawierał steryd. Nareszcie nie muszę chować dłoni lub tłumaczyć wszystkim dookoła, że nie zarażam winking smiley
Za to uważam, ze jest SUPER w działaniu POMOCNICZYM zgodnie z jego przeznaczeniem!
Absolutnie zgadzam się też z wieloma wcześniejszymi opiniami, ze KAZDA ŁUSZCZYCA JEST INNA! i każdy musi znaleźć na nią swój sposób i każdy sposób który komuś pomaga jest dobry. Dlatego wspierajmy się i wymieniajmy doświadczenia a nie krytykujmy, że ktoś się chwyta brzytwy! Pozdrawiam was wszystkich zarówno sceptyków jak i optymistów i zyczę wam wszystkich długotrwałych i szczęśliwych remisji smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2009 - 20:42:45

Cześć,

czy stosował może ktoś z Was kapsułki? Wiem, kosztują strasznie dużo, ale gdyby okazało się, że łuszczyca przestałaby się uzewnętrzniać to chyba bym się skusiła. Boję się tylko, żeby rzeczywiście nie uszkodziły mi wątroby albo nie zrobiły jeszcze większych "spustoszeń" w organizmie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: ewelina (---.bpa.pl)
Data: 08 lip 2009 - 20:56:41

hej Iza przepisz mi ten skład bardzo jestem nim zainteresowana.Co w nim jest.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2009 - 18:10:14

do Izabelli11, Napisz proszę skład maści, od pięciu lat trochę się zmieniło może wszystko będzie dostępne!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Megi (---.202.54.80.static.rdi.pl)
Data: 11 lip 2009 - 19:48:53

Witam! Pierwszy raz jestem na tym forum. Choruję od 13 lat, raz jest lepiej raz gorzej. Obecnie nie mogę poradzić sobie ze skórą głowy. Piszecie że blue cap jest skuteczny ale czy ktoś stosował szampon blue cap na skórę głowy? Prosze o odpowiedź ponieważ mam możliwość zakupu tego szmaponu ale nie należy on do najtańszych. Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: naluszczyce.pl (77.236.0.---)
Data: 12 lip 2009 - 00:37:33

Witam,
sklad BlueCap jest dostępny na tych stronach:
http://naluszczyce.pl/Blue_Cap_Krem_do_skory_z_luszczyca_50g-17.html
http://naluszczyce.pl/Blue_Cap_Kapsulki_90_szt_Suplement_diety_z_witaminami_i_mineralami-19.html
http://naluszczyce.pl/Blue_Cap_Spray_do_pielegnacji_skory_luszczycowej_100ml-15.html

Wojciech Florczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 12 lip 2009 - 23:05:10

wojtku

straszne ceny tam są,tam gdzie ja się zaopatruje ceny są lepsze

http://www.dermocosmetic.eu/shop/catalysis-s-l.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 12 lip 2009 - 23:08:10

iwciaS Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> do Izabelli11, Napisz proszę skład maści, od
> pięciu lat trochę się zmieniło może wszystko
> będzie dostępne!!!


już próbowałem to wszystko zebać do kupy też ale są dwa problemy skład procentowy poszczególnych składników jest nie znany a druga co jest tródniejsza to aktywacja melekularna ta technologja nie jest dostępna unas
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: pyskoft (82.177.36.---)
Data: 13 lip 2009 - 14:01:49

Witam!
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek... Od jakiś 8 lat męczę się z łuszczycą, stosowałam prawie wszystkiego. Od 2 miesięcy używam blue cap spray i rzeczywiście mi pomógł, co prawda zmiany nie zeszły całkowicie ale inne preparaty i leki, które stosowałam nie działały tak dobrze. Mam pytanie do coli, gdzie znalezłeś wiarygodne źródło informacji na temat wyników badań przeprowadzonych w polskim labolatorium.
Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Marek (188.33.103.---)
Data: 14 lip 2009 - 10:46:58

Boże co za syf ten Blue Cap nic nie pomaga, lekko na początku plamy bledną ale później jest jeszcze gorzej niż było, miesiąc się smarowałem i nic pieniądze wywalone w błoto, w dodatku wątroba mnie zaczęła boleć a mój dermatolog ostrzegał mnie przed skutkami ubocznymi mówiąc że na zachodzie już nikt tego nie stosuje bo to po prostu nie działa, ale ja byłem "mądrzejszy" :-) jak widać warto słuchać lekarzy, Blue Cap to jakaś kpina z konsumenta, 70-90 zeta za flakonik tego syfu to zdzierstwo w biały dzień przez te sterydy w składzie pewnie się teraz gorzej czuję, ostrzegam nie dajcie się nabrać na ten syf, jest tyle sprawdzonych metod szkoda wywalać kasę na coś co nie działa. Pozdrawiam. Marek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: tamerlane (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2009 - 10:56:07

Ponownie przypominam wszystkim łatwowiernym, naiwnym lub bezmyślnym ryzykantom o ryzyku stosowania Blue Cap i jego potencjalnych efektach ubocznych:

Ostrzeżenie organizacji "Health Canada" z 2004 przed stosowaniem Blue Cap jako preparatu potencjalnie szkodliwego dla zdrowia:

http://www.hc-sc.gc.ca/ahc-asc/media/advisories-avis/_2004/2004_57-eng.php

W SKRÓCIE TŁUMACZENIA NAJWAŻNIEJSZYCH INFO Z RAPORTU:

1.Ostrzeżenie dla konsumentów przed używaniem Blue Cap, jako zawierający silny steryd (kortykosteroid) Betamethasone-21-propionate (którego producent catalisys nie zgłosił w składzie leku, i dlatego podobnie jak w USA dustrybucja i import na Kanadę zostały wstrzymane), steryd ten jest przepisywany przez lekarza tylko NA RECEPTĘ a użycie jego musi być monitorowane przez specjalistę, używany bez spełnienia tych warunków (np jako Blue Cap który steryd zawiera) może spowodować poważne SKUTKI UBOCZNE: ścieńczenie skóry, chroniczne bliznowacenie tkanki, oznaki zespołu Cushinga (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Cushinga), wtórne zakażenie (infekcję), hiperglikemię, glukozurię (cukromocz)...(od siebie dodam: WŁOS SIĘ NA GŁOWIE JEŻY !!)...

2.Organizacja Health Canada rekomenduje pacjentom używającym Blue Cap NATYCHMIASTOWY kontakt z lekarzem specjalistą, odstawienie Blue Cap powinno się odbywać stopniowo bo nagłe go odstawienie może spowodować iż organizm nie będzie w stanie skompensować odstawienia wyprodukowaniem steroidów naturalnie wytwarzanych przez ludzkie ciało (przytłumionych przez Blue Cap i jego sterydy), co może spowodować ZAGRAŻAJĄCY ŻYCIU NIEDOBÓR HORMONALNY.

3.Dalej jest informacja którą znamy, o zakazie importu, skargach poszkodowanych, wycofaniu z rynku, niespełnianiu norm prawa farmaceutycznego, zamknięciu stron internetowych producenta itd itp

INFO I DISCLAIMER: Podkreślam iż to jest tylko informacja, a ja nie jestem lekarzem, i to nie jest porada medyczna, w celu jej uzyskania należy skontaktować się z lekarzem specjalistą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: iwciaS (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lip 2009 - 14:05:03

Myślałam, że już tę część mamy za sobą! patrz wypowiedzi wyżej!
Nie róbcie z ludzi idiotów... Ktoś chce to się cofnie dwie stronki wcześniej i poczyta sobie wasze pouczające wywody na temat szkodliwości blue cap, sad smiley
Megi, ja na skórę głowy stosuję zwykły salicylol, po prostu dwa dni intensywnego wcierania i na długo spokój a żaden szampon nie pomagał dlatego nawet się do drogiego blue nie przymierzałam. Spray na ciało stosuję drugi miesiąc i wszystko poschodziło, teraz psikam na małe nowe zmiany i jest OK.Pozdrawiam optymistówsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: ropi (---.centertel.pl)
Data: 14 lip 2009 - 22:29:41

Dzięki tamerlane za przypomienie niewygodnych dla oszołomów faktów i całej kompromitującej prawdy o Blue Capie, to trzeba przypominać aby komuś się krzywda nie stała ! Producent i dystrybutorzy tego gó..na robią z nas kretynów mówiąc że nic nam nie będzie, sterydy są szkodliwe tak było, jest i będzie i żadne zaklęcia matołków tego nie zmienią. Marek - mi też po Blue Capie (niestety dałem się nabrać i kupiłem jakieś pół roku temu) stan zdrowia się pogorszył !!! skończyło się na kosztownych wizytach u endokrynologa aby wyprostować gospodarkę hormonalną organizmu, ja teraz używam tylko tego co mi dermatolog przepisze bo królikiem doświadczalnym nie zamierzam być i skończyć w trumnie :-] od Ble Capu dostałem z efektów zewnętrznych jedynie zaczerwienienia i egzemy więc było jeszcze gorzej, trzymajcie się i nie dajcie się nabierać na podejrzane specyfiki które nie działają.Pozdrawiam wszystkich serdecznie główka do góry i walczcie z naszą wspólną chorobą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 15 lip 2009 - 07:07:10

odp dla pyskoft

badania są dostępne u:
Aspen Distribution sp. z o.o.
Biuro handlowe: VI Poprzeczna nr 18
04-614 Warszawa
Tel/fax: (48 22) 812 61 62
tel: (48 22) 812 54 80

a na pozostałe wątki to szkoda gadać

cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: rysiek (81.15.202.---)
Data: 15 lip 2009 - 07:23:16

do Izabelli11,
Podaj proszę skład maści, pozdrawiam
ps. gg 12872504, mail: [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: skippy (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 lip 2009 - 09:48:35

tamerlane Napisał(a):

> 1.Ostrzeżenie dla konsumentów przed używaniem
> Blue Cap, jako zawierający silny steryd
> (kortykosteroid) Betamethasone-21-propionate
[.....] (np jako Blue Cap który steryd zawiera) może
>spowodować poważne
> SKUTKI UBOCZNE: ścieńczenie skóry, chroniczne
> bliznowacenie tkanki, oznaki zespołu Cushinga
> (http://pl.wikipedia.org/wiki/Zesp%C3%B3%C5%82_Cus
> hinga), wtórne zakażenie (infekcję),
> hiperglikemię, glukozurię (cukromocz)...(od
> siebie dodam: WŁOS SIĘ NA GŁOWIE JEŻY !!)...
>

No ładnie :-) wniosek jest jeden: BLUE CAP ALBO ZDROWIE, WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE ;-) - powinnni to drukować na opakowaniach Blueshitu jak na papierosach...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...56789101112131415...->|-->
Bieżąca strona: 10 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.