Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 19
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: pawel2891 (---.md4.ceron.pl)
Data: 28 sty 2009 - 19:05:59

ja mam zamiar spróbować sprayu a później się zobaczy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: ravw (---.retsat1.com.pl)
Data: 28 sty 2009 - 22:46:22

Wiem jestem tu nowy moze nie powinienem ale sz. pan wojtek na 1 stronie tego tematu za 1 razem po posadzeniu go o klamstwo powiedzial ze choruje od 19 lat natomiast po opisaniu sprawy z adresem IP jego choroba ulegla skroceniu az o 4 lata - tak wiec przypuszczam ze jest to sciema.
Ja zachorowalem na luszczyce majac 15 lata tak wiec choruje juz ponad 21 lat, pochodze z rodziny lekarskiej, wyprobowalem wszystkiego co tylko jest no moze poza tym ostatnim co 1 amp kosztuje 3 tysie a trzeba miec ich 3 na jeden dzien sad smiley i czasem jest lepiej czasem gorzej i niema sposobu na pozbycie sie tej choroby ona zawsze w nas bedzie siedziec, mysle ze tylko "zabawa" genami naszych wspanialych naukowcow moze dac dobre efekty ale raczej ja sie na to nie zalapie sad smiley nauczylem sie z tym zyc niestety.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 30 sty 2009 - 20:37:26

kiki Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> tam jest kilka typów,kremy, żele co najlepiej
> zamówić.

to zależy od umiejscowienia się ogniska chorobowego jak na twarzy to krem jak we włosach to szampon a w przypadku skóry to spray+ żel
pozd
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 31 sty 2009 - 23:12:19

Ja kupilam ten lek w aptece internetowej slonik.Dowiedzialam sie,ze ten lek zawiera sterydy w znikmej ilosci.Nie jest wiec tak b.szkodliwy jak inne lekarstwa z zawartoscia strydow.Faktycznie pomaga,efekty widac juz po kilku dniach.Stosuje go 2 razy w tygodniu,pozniej bede stosowala 1 /tydz.
W 100 %popieram ravw -z luszczyca trzeba sie nauczyc zyc,znika i.....ciagle powraca

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: anka (194.181.130.---)
Data: 09 lut 2009 - 13:55:04

i co dalej pomaga wam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 09 lut 2009 - 23:16:52

mi to pomaga,stosuję żel i kapsułki z informacji na opakowaniu blue cap nie posiada sterydów
nasępna opinia na temat blue cap mozna zobazyć pod tytyłem blue cap kapsułki
pozd
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny do ravw
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 13 lut 2009 - 09:44:06

Do ravw:
chcialbym aby to, ze jestem chory bylo sciemą... Co w was siedzi? Po co mialbym reklamowac lek, ktory jest praktycznie prawie nie do zdobycia????? Pytalem wczoraj w jednej z aptek w Warszawie, mieli zamowic i nie ma... Ja jestem luszczykiem od 14 roku zycia, teraz mam 35. Wszystkim sie smarowalem, doslownie wszytskim. Ale nie chcxe zapeszac, ostatnio u mnie luszczyca przygasa, stosowalem DTC na noc a na dzien blue cap ale nie w sprayu bo go nie dostalem tylko w kremie. Krem chyba nawet lepszy bo wchlania sie, przysycha i nie brudzi ubran, a ja chodze na co dzien w bialych koszulach do pracy. Krem kupuje w internecie, ale nie powiem gdzie, bo zaraz bede posądzony znowu o sciemnianie. Szkoda, ze w wielu z was tyle zawisci. Kiedys napisalem post o blue capie bo sie ucieszylem ze mi pomaga, a ktos mnie obrazil i powiedzial ze jestem sciemniaczem i ze naciagam ludzi. A to latwo sprawdzic. Wpisywalem sie tez w temacie o leku z angielskiego ebaya. Bo tez kupilem. I to nie raz. Ale w moim przypadku tamten lek podzialal i to szybko tylko na poczatku, potem jego dzialanie slablo. A jest jednak bardzo drogi. W aptekach poza sterydami, lekami tylu daivonex i curatoderm nie wiele jest. Wiec kazdy z nas łapie sie wszystkiego o czym uslyszy. Ja kiedys wyczytalem o blue capie i sie zaczela nagonka na mnie, ktora niektorzy dotychczas podtrzymuja - np osoba o nicku ravw.
A tak przy okazji, mam problem z jednym paznokciem, na kciuku paznokiec wyglada jak naparstek, z wieloma drobnymi wglbieniami. To luszczyca. Na szcescie nie jest to jakos bardzo widoczne. Czy ktos zna skuteczny sposob na to?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 13 lut 2009 - 14:55:51

ja kupuję blue cap na necie też i nie przejmuje się innymi opiniami bo jesteśmy tu aby sobie pomagać a nie dokuczać dla złośliwych podaję adres strony gdzie kupuję niech się rozpisują jak chcą
cola

adres to

http://www.dermocosmetic.eu/shop/catalysis-s-l.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 16 lut 2009 - 08:26:09

Dzieki Colasmiling smiley))))
ja dzisiaj zaczynam brac kapsulki blue cap, mam nadzieje ze nie wykorkujesmiling smiley
jak przezyje, dam znacsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 17 lut 2009 - 18:11:49

nie ma za co trzeba sie wspierać jestem zmartwiony tylko szalejąca ceną euro mam nadzieje ze blue cap nie zdrożeje :-(
czekam jaki efekt po kapsułkach jak bedzie zadowalający to tez sie skuszę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 18 lut 2009 - 09:52:43

dam znac, ale wiesz, jesli chodzi o preparaty doustne, to na efekt trzeba poczekac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Lukas (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2009 - 23:25:35

Witam Wszystkich
choruję na łuszczycę ponad 15 lat, na szczęście najwięcej mam na głowie więc nie widać za bardzo tylko się sypie jakbym miał łupież. Po za tym czasami pokazują się drobne ogniska na różnych częściach ciała. Stosowałem różne wynalazki, z tych co ostatnio pamiętam to Delatar, Psiorisan czy Dermowate. Kiedyś zobaczyłem ogłoszenie pewnej kliniki pod nazwą On-clinic, poszedłem z nadzieją, że może uda się to wyleczyć. Niestety zostawiłem u nich ponad 1000 zł, a łuszczyca jak była tak jest. Stosowałem też Biogamę, trochę łagodzi i wysusza, ale też nie do końca. Ostatnio znalazłem w necie Blue Cap i to forum. Z tego co piszecie to jednym pomaga bardziej innym mniej, mnie interesowałby głównie szampon żeby przestało się sypać z głowy. Napiszcie czy warto tak naprawdę zawracać sobie tym głowę, czy szukać od razu czegoś innego.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: waldi (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2009 - 08:24:27

Ten no tam blue cap nie ma w swoim składzie jakiś tam nieznanych i cudownych składników. Opiera się na recepturkach powszechnie stosowanych. Ładnie opakowany, no i jazda do klientów. Cudów więc nie oczekuj.Prześledź wątek z exorexem, który miał też leczyć w stu procentach ,,,,,, no i co z perspektywy czasu,,,,,,, co z tego wynika? Spróbować możesz cudów nie oczekuj, no możne predzej spełnić sie może ten tuskowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Kamilla Prajsnar (---.promax.media.pl)
Data: 22 lut 2009 - 16:38:57

Witam Wojtku!
Przeczytałam wypowiedzi ludzi i jestem b.zaskoczona!
Uważam,że warto pisać o specyfikach które nam pomagają lub przynoszą ulgę fizyczną a także psychiczną.
Też chcę spróbować Blue Cap.Czytałam o tej nowości w internecie!
Chcę właśnie zamówić! ja choruję od 5 lat,mam racze łagodną postać łuszczycy plackowatej i chcę spróbować Blue Cap tak jak Ty Wojtku!Dotychczas stosowałam naturalne metody i też dawały rezultaty! jestem przeciwnikiem sterydów!!!!
Jak zacznę stosować Blue Cap odezwię się do Ciebie! Pozdrawiam Kama

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 23 lut 2009 - 10:01:19

Kamilo
ale jesli moge ci cos poradzic, to lepszy jest krem niz spray. Ja kiedys pisalem o sprayu, bo nie znalem kremu. Ale teraz mam i jest lepszy w uzyciu, jak zwykly krem, ladnie sie wchlania. Bo spray jest lekko tlustawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: NECIA1605 (---.centertel.pl)
Data: 26 lut 2009 - 13:11:05

Czy ten blue cap jest na łuske czy czerwone plamy? Na co pomaga? Co lepsze kapsułki czy krem?
Dzięki z góry smiling smiley

Buziaki dla biedroneczek winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 26 lut 2009 - 15:44:15

Na łuske to nie ma nic lepszego niz masc salicylowa lub masci z mocznikiem, bo one ją rozmiekczaja i powoduja ze odpada. Nie ma sensu smarowac sie innymi masciami na łuske, bo nie sa one w stanie dobrze spenetrowac zmian chorobowych. Ale gdy juz pozbedziemny sie łuski to wtedy wkraczaja inne leki. Blue cap w kremie lub w spray stosujemy tak ijak inne msci na skore pozbawiona juz luski. Efekty smarowania sie jakimikolwiek masciami w moim wypadku byly lepiej widoczne niz zazywanie jakichs kapsulek, Ja lykam teraz kapsulki blue cap, ale nie zaobserwowalem jakichs rewolucjnych zmian na lepsze. Wiec lepsza chyba jednak masc. W Kapsulkach jest kwas fumarowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: julia kotowska (---.lomza.mm.pl)
Data: 26 lut 2009 - 18:55:20

Panie Wojtku na jutro mam zamówiony krem. Zaczynam więc kurację. Smarowałam Sorel przez tydzień. A czy teraz mogę te niedokończone placki smarowac Blue Cap .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 28 lut 2009 - 07:28:05

witajcie
do tej dyskusji sie podłącze mając inne zdanie niż wojtek z obserwacji na łuski trzeba stosowac blue cap spray bo wydajnosc kremy bedzie watpliwa na taką powieszchnie (prawa ekonomi) sprej na skóre bez łusek nie ma co stosować po zawiera substancje które mogę podrażnić zywa tkankę i polecam w tym momencie krem
pozdrawiam
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lut 2009 - 14:57:46

A ja nadal twierdze, ze nie ma sensu stosowac zadnych masci dopoki sie nie pozbedziemy grubej warstwy luski. Dopiero wtedy włączamy inne leki. A jasne, po sorelu - ktory jest generykiem (czyli odpowidnikiem) curatodermu mozna stosowac blue cap, ale ja zalecam kuracje mieszana, Na noc niech bedzie sorel, na dzien blue cap.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.