Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 19
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sie 2008 - 14:00:53

Wojtek ma racje znajdz dobrego lekarza może on coś poradzi na to. Próbowałas w AM na Koszykowej ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 08 sie 2008 - 11:53:54

tak, dbry lekarz musi cie poprowadzic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: gasia65 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2008 - 12:05:59

jako mała 8letnia dziewczynka byłam w szpitalu 3miesiące w/wa na Lesznie,wyszłam prawie czysta.Teraz mam te43lata,mam dobrego lekarza który daje mi maść o które poproszę i to wszystko.Jak pisałam ja mogę być zsypana,teraz mi zależy żeby córci coś pomogło.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sie 2008 - 14:55:47

Ja proponuje naprawde udac sie do Kliniki Dermatologii AM na Koszykowej.
Do Wojtka ... nadal nie moge znaleźć tego specyfiku sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: SURYGALKA (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 19 sie 2008 - 12:15:28

BŁAGAM DAJCIE NAMIARY NA APTEKĘ Z KAPSUŁKAMI BLUE CAP, PODOBNO REWELKA!!! JA NIE MOGĘ ZNALEŹĆ, JESTEM Z FRANCĄ ŁUSZCZYCĄ OD 27 LAT, JUŻ NIC NA MNIE NIE DZIAŁA. BŁAGAM POMÓŹCIE!!!!! kASIA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 19 sie 2008 - 12:34:32

Blue cap w sprayu jest dostepny w aptekach internetowych, ale kapsulek chyba nie masad smiley((

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: MaBa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 12:51:04

Własnie chodzi o to że w aptekach internetowych jest tylko szampon, kremu i sprayu brak. Podobno nie ma tych środków w hurtowniach dlatego trudno go zdobyć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: wojtek (---.nsa.gov.pl)
Data: 19 sie 2008 - 12:59:01

ale wlsnie wrzucalem w wyszukiwarke spray i pojwialy mi sie ze trzy pateki internetowe. Moze maja nieaktualne strony, bo z nich wynika, ze produkt jest dostepny. Nie wiem, bo jeszcze mam w domu i nie kupowalem ostatnio

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Martuś (---.gprs.plus.pl)
Data: 17 wrz 2008 - 17:24:11

Czy moglibyście mi napisać jak stosować ten Blue Cap? Dzisiaj kupiłam w spreju, zapłaciłam 71 zł z groszem. No i dermatolog przepisał mi Novate, to jest steryd. Czy moge stosować Blue Cap i Novate jednocześnie? Muszę to szybko wyleczyć, bo za 1,5 jadę na wesele. Pozdrawiam i czekam na rady

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: centaur (---.ghnet.pl)
Data: 17 wrz 2008 - 21:48:08

Tylko nie popij za dużo , bo po wódzie lubią wyskakiwać nowe kropki !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Martuś (---.gprs.plus.pl)
Data: 18 wrz 2008 - 06:58:29

Dzięki Centaur, wiem, że nie mogę za dużo pić i palić też, bo łuszczyca jest na to 'uczulona'

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: magra (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 21 wrz 2008 - 23:12:41

Od kilku dni stosuję żel do mycia blue cap oraz krem. Napisze o efektach. Krem a 100% nie zawiera sterydów, a kapsułki i sprey sa wycofane z obrotu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: katamaran (---.jjs-isp.pl)
Data: 09 gru 2008 - 21:00:23

Witam,
żaden z preparatów Blue cap nie został wycofany, natomiast kapsułki pojawią się nie długo, ponieważ są w rejestracji.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: piotruś (---.bkl-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 12 gru 2008 - 06:10:08

witam wszystkich,postanowilem poszukac w necie na temat tego cudownego srodka Blue Cap i niestety znalazlem ze zawiera on silny steryd clobetasol proprionate dlatego jest go ciezko dostac obecnie bo National Psoriasis Fundation probuje go wyeliminowac ze sprzedazy dlatego ze producenci Blue Cap nie umiesciki w skladzie ze zawiera on steryd.Zreszta poczytajcie sami www.psoriasiscafe.org/skincap.htm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: marrgott (97.73.64.---)
Data: 15 gru 2008 - 20:58:20

Hej Wojtku
Czy mozesz mi napisac o skladzie Blue cap?NIe moge uzywac niczego co ma GLYCOL DIPROPLYANE albo vazeline( tam tez on jest).Jesli jest to swinstwo to nawet nie mam po co tego szukac.Bardzo prosze daj znac.
PS.Nie jestem podejrzliwa i jesli ktos by mi napisal ze wysmarowanie sie blotem od stop do glowy i pojscie tak przez cale miasto dalo by doskonaly rezultat- tak bym zrobila!!smiling smiley))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 05 sty 2009 - 19:34:39

pawlos Napisał(a):Ja tez od dluzszego czasu mam problemy ze skora glowy-luszczyca.Probowalam wiele lekow np szampon Kerytol......Niestety bez rezultatu.Niemieccy dermatolodzy przepisywali mi tylko(przewaznie)masci ze sterydami,co zaostrzylo jeszcze bardziej przebieg luszczycy.Ostatnie 2 tygodnie spedzilam w Gdyni,wykorzystalam te chwile i udalam sie do polskiego dermatologa.Przepisal miStieprox i Blue cap spray.W Niemczech ten lek jest nie osiagalny,nie rozumiem wiec dlaczego uczesnik tego forum napisal ,iz Blue cap nie jest lekiem dobrym(wewdlug niego tak ten lek ocenili niemieccy uczestnicy forum)Jestem zainteresowana ta strona"Prosze Cie podaj mi adres tego FORUM!!!"
Teraz pozostalo mi czekac na efekty tych cudownych lekow z nadzieja ,ze pomoga.Pozdrowienia z Bremen
-------------------------------------------------------
> witam ja zachorowalem na luszczyce okolo 3
> miesiecy temu bylem u lekarza i dal mi w gabinecie
> za darmo masc blu cap zaczalem stosowac 2 dni
> temu jeszcze nic nie moge powiedziec na
> skutecznosc dzialania ale za okolo 2-3 tygodnie
> dam wam znac....nie wiem czy jest sens kupowac
> wojtek po takich pieniadzach mysle ze latwiej isc
> do lekarza moze na recepte taniej...ja dostalem 1
> opakowanie 50 g za darmo co prawda to moja
> pierwsza wizyta u lekarza i moze dla tego ....nie
> mam pojecia...ale zaczynam sie samrowac zobaczymy
> efekty

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: Handzia (---.dip.t-dialin.net)
Data: 05 sty 2009 - 19:48:45

Witam w klubie osob majacych problemy z luszczyca.U mnie ten problem pojawil sie 10 lat temu.Niestety lekarze niemieccy nie potrafia mi pomoc,a moze nie chca ..Leczyli mnie przewaznie szamponem Kerytol iroznymi swinstwami ze sterydami.Niestety ,to jeszcze bardziej zaostrzylo przebieg mojej choroby.Ostatnie 2 tygodnie spedzilam w gdyni.Nie zmarnowalam tego czasu i udalam sie do znajomego dermatologa,ktory przepisal mi Stieprox i BLue Cap spray.Stosuje to dopiero kilka dni ,na rezultaty musze wiec jeszcze poczekac.
Nie wiem dlaczego uczestnik tego forum napisal ,iz ten lek nie ciszy sie duzym uznaniem w Niemczech.W niemczech tego leku nie ma!!!Chetnie prosze go o podanie adresu tej strony!!!!!
Pozdrowienia z Bremen.,zycze wytrwalosci w 2009

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 28 sty 2009 - 07:57:46

hej znalazłem blue cap na necie jakiś koleś sprzedaje go na allegro i tez jest na stronie internetowej www.dermocosmetic.eu w piątek zamówiłem go a we wtorek juz była dostawa pozdrawiam cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: pawel2891 (---.md4.ceron.pl)
Data: 28 sty 2009 - 18:25:55

właśnie niedawno przeczytałem o tym preparacie reklamówkę w jakiejś gazecie była tam podana strona producenta www.aspen.net.pl mam zamiar spróbować tego leku bo już nic mi nie pomaga no oprócz naszego słońca ale teraz w zimie niema go za wiele jak czytam wasze posty o tym że musicie chodzić w lecie w długich spodniach i w bluzach robi mi się was szkoda ja już dawno przestałem przejmować się tym jak wygląda moja skóra mam łuszczyce od 5 roku życia czyli 21 lat i nigdy nie widziałem u siebie ,,normalnej" skóry zazwyczaj leczenie trwa jakieś 3 tygodnie a po 3 dniach od odstawienia leku mogę zaczynać z powrotem ale mniejsza z tym znalazłem ten lek jeszcze na allegro w bardzo promocyjnej cenie 65 zł ale tylko do końca stycznia a jeszcze jedno istnieją też kapsułki ale oty więcej chyba się dowiecie ze strony producenta ponieważ nie stosowałem tego preparatu i nie mam jeszcze wyrobionego zdania na ten temat pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Blue Cap - skuteczny
Wysłane przez: kiki (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2009 - 18:40:32

tam jest kilka typów,kremy, żele co najlepiej zamówić.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 19



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.