Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 10 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 kwi 2011 - 22:36:09

Podzielam zdanie Quin, szczególnie to że Purnatur B12 "to dobry specyfik i oczywiście, że w łuszczycy się go stosuje, ale ludzie kochani! nie jako krem, tylko miejscowo, bo się fajnie załatwicie. Purnatur może i jest drogi, ale jak kogoś stać to niech sobie go używa, bo można nim smarować całe ciało, JEST KOSMETYKIEM łagodzącym podrażnienia, świąd, więc jest tym czego się oczekuje, od takiego preparatu. Nie jest lekiem ale wspomaga."
Uzywam Purnatur od dawna i nie zamienie go na coś innego na razie na pewno nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 29 kwi 2011 - 01:15:57

NIE PURANATUR B12............TYLKO PURNATUR B12!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:26:09

Purnatur B12 to świetny krem. Od dawna go stosuję i sprawdza się idealnie w leczeniu mojej łuszczycy. Dobrze że mogę to tutaj napisać i cieszę się z tego bardzo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k (---.tktelekom.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:36:58

Sandra Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Purnatur B12 to świetny krem. Od dawna go
> stosuję i sprawdza się idealnie w leczeniu mojej łuszczycy"


No cóż jeśli od dawna jest stosowany, to nie rozumiem w czym jest świetny.
Ja stosowałam prawie dwa miesiące i ..............nic, więc ile jeszcze miałam się nim smarować i płacić za coś co w niczym mi nie pomaga?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:38:17

Mnie też bardzo pomógł Purnatur. Moja łuszczyca wygląda już całkiem nieźle i teraz można z nią jakoś żyć, jest łatwiej bo nie swędzi skóra i nie jest czerwona, łuski nie mam wcale. Dla mnie wielka ulga. I chociaż używam tego kremu dość dużo to nie żałuję kasy bo znalazłem coś co naprawdę pomaga. Zaznaczam tu że bardzo pomaga, nie leczy, wiadomo że leku na łuszczycę nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: marionetka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:46:20

Szkoda tylko że nie jest tańszy ale skoro jest drogi to powinien być dobry, chyba się skuszę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:51:45

marionetka, możesz przeczytać więcej postów w tym temacie. Quin na poprzedniej stronie pisała o Puranatur dość ciekawie. Na innych stronach również można poczytać. Najlepiej jak wnioski wyciągniesz sobie sama.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:55:40

I mnie się wydaje, że każdy powinien przeczytać ten temat od dechy do dechy i wyciągnąć wnioski samemu. To przecież tylko kilka stronek. Przeczytać zawsze warto.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: marionetka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 maj 2011 - 21:58:09

Już to wszystko przeczytałam, decyduję się na Purnatur.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k (---.tktelekom.pl)
Data: 03 maj 2011 - 22:01:54

Buchacha -S C I E M A wielka.
Wystarczy pogadać z lekarzami na temat "rewelacyjnego" i "doskonałego" Pierdziturka
Tylko sie usmieją.

Wydawać kase, jak pisze Karolek na coś co nie leczy?, albo Sandra stosuje od dawna, no to widocznie nie przynosi efektu. To po co uzywać. Gdzie tu sens i logika? Jaki łuszczyk kupi coś co kosztuje krocie, gdzie nie pomaga.
Podobno pomaga na porost włosów i pieknie pachnie, więc moze z powodzeniem też konkurować z bulionetką od Knorra.
Przeszłam na maść witamonową za 3 zeta, pięknie natłuszcza i efekt lepszy niż PIERDZITUREK B12

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: obserwator (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2011 - 13:18:25

Oczywiście wyleczy nas maść witaminowa za 3 zeta. Jeżeli ta maść ma tak okropne skutki uboczne wpływając na mózg co wyraznie widać w wypowiedziach np "k" to należałoby się trochę dłużej zastanowić nad taką witaminką smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 maj 2011 - 13:48:13

A kto to maść stosuje jak zwykły kremik? stosowana według opisu też nie działa cudów ją się stosuje na dwie godz przed myciem a później zmywa i okazuje się że częściej nie ma takiej potrzeby skoro taka straszna jest witaminka,to co sterydy lepsze bo droższe czy świetnie wywołują depreche a później więcej do leczenia no nie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k (---.tktelekom.pl)
Data: 04 maj 2011 - 19:52:10

Bezsilni są dystrybutorzy Pierdziturka B12 i tylko stać ich na obrażąnie łuszczyków, którzy smieją się z reklamowanego tu dermokosmetyku za stówe, którego zadaniem jest natłuszczenie suchej skóry. Balsamów ci u nas jest dostatek i to za grosze. Natłuścić mozna zmiany maścią witaminową i na pewno to przyniesie lepszy efekt niż to g...o. Ja proponuję maść za 3 zeta a dystrybutor za stówe i kto tu jest łuszczykiem a kto sprzedawcą. Kto ma tu jaki cel i interes.
Nadmienię jeno, że ten "cud" stosowałam przez dwa miesiące i skutek...żaden.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 maj 2011 - 21:50:43

Mam u siebie w domu bardzo dobry krem i używam go 2 razy dziennie. Bardzo dobrze działa na AZS, jest bardzo wydajny i godny polecenia a nazywa się Purnatur B12. Według mnie nie ma nic lepszego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 maj 2011 - 22:12:38

za cenę tego cuda wiesz ile można mieć super naszych kremików,na każdego działa coś innego jak ktoś choruje to o tym wie, na innych forach nie możecie tego reklamować bo co moderatorzy nie pozwalają? jestem na wszystkich forach i jakoś nikt tego nie zachwala

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Arnoldzik (---.tktelekom.pl)
Data: 04 maj 2011 - 22:50:50

W Niemczech także o nim cisza. W świecie łuszczyków również, za to tu hasają, ale skutek mierny. Można nabrać się raz i ten szajs kupić, ale jeśli nie likwiduje zmian łuszczycowych, a jedynie natłuszcza, to po co wydawać na niego stówke??????????? Czy ktos mi tu to wytłumaczy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Halina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 maj 2011 - 17:33:59

Jak nie chcesz kupować to nie kupuj, proste. Nikt nie pisze że Ty masz to kupić. Każdy decyduje za siebie. Purnatur B 12 likwiduje zmiany łuszczycowe. Wielu stosuje ten krem, świadczy o tym wiele pozytywnych wypowiedzi we wcześniejszych postach tego tematu, są zadowoleni, ja też jestem zadowolona więc nie wmawiaj tego wszystkim co tobie żal.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 maj 2011 - 18:02:51

Halinka ja piłam wyciąg z kasztana przez 2miesiące łuszczyca ustąpiła pół roku temu ale to moje cudo kosztuje 7zł a nie 100 wiesz ile osobom bym pomogła za taką kasę,więc ty nie wmawiaj że to takie cudo, łuszczyca to dość droga choroba a jeszcze jak ktoś wierzy wszystkim reklamom to może zbankrutować albo się załamać jak ma marne dochody i nie stać go na takie cudeńka do nawilżania,nawilżyć skórę można nawet myjąc się w wywarze selera,przynajmniej naturalne i jak nie pomoże to napewno nie zaszkodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 06 maj 2011 - 20:21:27

Jest to cudo i rewelacja na stronie dystrybutora, gdzie post(komentarz) musi być zatwierdzony przez pracownika firmy.
A tutaj? no cóż siedzi sobie świstaczek z neoplusa i zawija to g..... w sreberko. Rozumiem jego praca, ale ja mam łuszczycę ze 3o latek i taki purnatur(ktoś trafnie napisał pierdzidurek) na mnie nie robi żadnego wrażenia. Na forach łuszczycowych jakaś panuje dziwna cisza, euforii zadnej nie ma. Zwykły to dermokosmetyk jeden z wielu służący do natłuszczenia suchej skóry. Tak pisze producent. A, że my mamy w tych miejscach suchą skórę, więc używać też go możemy.
---------
FAKTY. Uzywałem przez dobre dwa miesiące, łuszczyca nie ustapiła. No cóż lżejszy jestem o 3 stówki. NIE POLECAM. Ostatno byłą tu akcja z kartalenem teraz jest z pierdzidurkiem. Trzeba się przyzwyczaić, to jest uroda tego forum.
Pozdrawiam
Andrzej Milik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 05:52:15

Kupuję maść ochronna z wit. HASCO-LEK S.A. Ostatnio 3,5 zł.lub linomag. Też tani. Lepszy jednak w maści niż w płynie (dla mnie). Ok. 7 zł. Przepraszam, ale tylko tu bywam i nie zawsze mogę odpisać.Przetestowałam różne cuda za kilkanaście złotych i była tak zwana dupa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 10 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.