Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 18:53:00

http://pl.ladys-nails.eu/product-pol-8736-Purnatur-B12-br-wybierz-pojemnosc-.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 lut 2011 - 20:34:58

Widać jak na dłoni że komus zależy na rozreklamowaniu tego specyfiku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2011 - 10:29:08

Mnie się wydaje "Lol", że nie jest tak jak myślisz. Wystarczy przeczytać cały post i wcale nie trzeba dużo wysiłku by zauważyć, że ludzie wyrażają się w większości bardzo pozytywnie o Purnatur b12. Dlaczego niby nie pisać o tym że jest to dobre jeżeli jest dobre?
Przecież wszystkim tutaj zależy na ujarzmieniu łuszczycy, a już przynajmniej na lepszym wyglądzie i na usunięciu upierdliwych objawów, bo na wyleczenie na razie nie mamy szans. Każda dobra informacja jest nadzieją dla chorych na łuszczycę. Dajmy lepiej spokój z niepotrzebnymi uwagami. Każdy najlepiej wie co ma zrobić a ja wcale nie zauważyłem żeby ktoś kogoś namawiał do kupna lub odradzał kupno Purnatur. Kto nie chce nie kupuje a kto chce próbuje i tyle. Opinie o tym kosmetyku można znaleźć przecież nie tylko na tym forum.

A co do Twoich uwag odnośnie neostrady to też masz nieuzasadnione uwagi bo w Polsce jak na razie jest dużo więcej użytkowników neostrady niż innych np. plusa, ery, a nawet netii. Trudno posądzać wszystkich co piszą z neostrady o jakąś współpracę. Więc po co się czepiać byle czego. Zajmijmy się konkretnym tematem ale merytorycznie. A jak kogoś nie interesuje to nie musi tu przecież zaglądać. Zawsze możesz sobie założyć temat np ?kto ma Internet z plusa niech się wpisuje?.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: sabina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2011 - 12:26:18

Czy stosował ktoś Purnatur B12 na łuszczycę odwróconą?
Nie mogę sobie za bardzo z tym poradzić. Zastanawiam się czy kupić ten krem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kamila (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lut 2011 - 15:17:04

Łuszczyca odwrócona to rzeczywiście paskudztwo. Niestety moja otyłość dodatkowo przeszkadza mi w zaleczaniu tej łuszczycy. Na dodatek mam jeszcze cukrzycę. Staram się nie pocić ale to w moim przypadku jest bardzo trudne. Łuski u mnie prawie nie ma ale za to czerwone placki i bardzo swędziało w miejscach intymnych, pod pachami i pod biustem. Ja nabyłam Purnatur w grudniu ubiegłego roku. Nie chcę powiedzieć, że jest idealny do tej terapii, ale może nie jest taki zły. Efekty umiarkowanej poprawy na mojej skórze zauważyłam dopiero w połowie stycznia czyli po 5 tygodniach. Teraz skórę mam wyraźnie bledszą, a swędzenie ustało dość szybko. Purnatur stosuję po toalecie na osuszoną skórę (suszarką do włosów), ubieram się bardzo luźno. Cóż, ja mam nadzieję, że dalsza terapia kremem Purnatur będzie w moim przypadku przynosiła coraz lepsze wyniki. Teraz na końcu stycznia kupiłam duże opakowanie 500ml, wyszło znacznie taniej niż 50ml i 100ml, które wcześniej kupiłam. Krem jest dość wydajny i nie śmierdzi jak inne kremy i maści.
Sabina to Ty sama musisz zdecydować czy kupić Purnatur czy nie. Ja najpierw kupiłam 50ml na próbę. Nie chcę więcej pisać żeby ktoś nie pomyślał, że jakoś specjalnie reklamuję ten produkt. Życzę trafnej decyzji a przede wszystkim zaleczenia tego świństwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: sabina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2011 - 12:49:07

W sklepie internetowym, który podała teresa nie mają większych pojemności jak 50ml.

Irek podał adres www.kosmetyczna.com pod którym w ogóle nie mają Purantur B12 w ofercie.

Zna ktoś jeszcze inny sklep internetowy, który to sprzedaje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Edek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 lut 2011 - 17:43:17

Koleja reklama.
Kosmetyki nie leczą łuszczycy i to powinnaś wiedzieć skarbie. W dodatku za 300 zł.
A skutki ubocze sterydów są tylko w przypadku nadużywania leku przez wiele lat
i to ci dermatolog niech wytłumaczy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2011 - 18:21:49

Sabina,pisałam do tego sklepu żeby sprawdzić i faktycznie nie mają ale powiedzieli że czekają na towar i w czwartek albo piątek będą mieć 100 ml.Żeby było jasne,ja nikogo nie namawiam do kupna tego preparatu, sama go testuję od 11 dni i mogę tylko stwierdzić że pozbyłam się zgrubienia,narośli łuski ale czerwone placki mam nadal,krem ten dodatkowo ma różową barwę i po posmarowaniu na ciało tak jakby się utleniał i powoduje wizualnie większe zaczerwienienie plam.Smaruje się 2 razy dziennie ,zauważyłam że jak np.nie posmaruję się 1 dzień to łuska z powrotem narasta.Nie wiem co o tym sądzić,czytałam że niektórzy dobre efekty mają dopiero po paru miesiącach,tak więc poczekam i zobaczę co z tego będzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karolina (---.124.112.18.studio-it.pl)
Data: 15 lut 2011 - 13:12:53

Każdy wie, że kosmetyki nie leczą. Każdy wie, że nie ma lekarstwa na łuszczycę. Każdy wie, ze sterydy mają tyle plusów co minusów.

Jak czyta się niektóre posty i to nie tylko tutaj w tym temacie to zastanawia mnie tylko jedno dlaczego znajdują się osoby, którym tak bardzo zależy na tym by oczernić coś co może być pomocne dla innych. Dlaczego niektórzy piszą ten taki i taki to klika, albo że to kolejna reklama itd. Kierują się zazdrością czy też mają nową konkurencję? Piszmy na forum o spostrzeżeniach jak napisała np. teresa, kamila, malutki, mirka, gosia, Zbigniew, Kacper, Wacel, Karol i jeszcze inni z pierwszych stron w tym temacie. Obmawianiem innych nikomu nie pomożemy. Forum ma służyć wymianie zdań ale mądrych zdań a nie podyktowanych niesprawiedliwymi wypowiedziami. Jeżeli komuś nie sprawdził się jakiś lek lub maść to niech o tym śmiało napisze, ale oby było to naprawdę uczciwe. Dzisiaj wszyscy szukamy skutecznej metody leczenia łuszczycy, której tak naprawdę jeszcze nikt nie wynalazł. Dlatego jeżeli pojawia się coś co może chociaż polepszyć nasz wygląd to warte jest uwagi i nagłośnienia. A jeżeli już tyle pozytywnych opinii wystawili ci co wypróbowali i nadal stosują Purnatur B12 (bo tych jest przynajmniej 90% z wszystkich opinii na wszystkich forach) to reklama tego produktu powinna znaleźć się w telewizji. Z tego co widać to ani producent ani dystrybutor takiej reklamy nie potrzebują skoro piszecie tu, że zabrakło im towaru ale będzie w najbliższym czasie. Świadczy to o tym, że Purnatur pomógł już wielu cierpiącym na łuszczycę i pomoże pewnie jeszcze wielu. Mnie pomógł i dlatego wstawiam się za tym produktem, wystawiam mu najlepszą ocenę bo od kiedy kupiłam ten krem to do tej pory tylko to mi tak naprawdę pomaga. U mnie nie ma śladu po łusce, skóra nie swędzi a mocno czerwone plamy co prawda nie zniknęły ale są jedynie lekko różowe. I to póki co satysfakcjonuje mnie to w pełni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 lut 2011 - 18:45:20

Niestety nie pomógł mi ten kremik.....no cóż,może komuś pomoże.Oby!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 lut 2011 - 21:54:14

Dana w temacie ?Purnatur B12? na tym samym forum http://www.luszczyca.pl/read.php?1,86775 napisała, że krem kupiła w inern.aptece ale problem jest w tym, że wyszukiwarka Google takiej apteki nie zna.

Dana w tym samym temacie nie odpowiedziała również na taką prośbę: ??Dana? wklej tu dokładny adres gdzie to kupiłaś i napisz proszę ile to tam kosztuje. To może przydać się nie tylko mnie.? (koniec cytatu) z dnia 13 lutego.

Czy ?Dana? jest naprawdę uczciwa?
Jeżeli jesteś uczciwa Dana to odpowiedz na ten post.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 17 lut 2011 - 21:11:52

Boże!!!! dlaczego miałabym być nieuczciwa pisząc na temat tego kremu???? Nie rozumiem!!! Przeczytałam na tym forum,że Puranatur B12 jest świetny,więc wklepałam nazwę tego kremu i zamówiłam,po 2 dniach kurier przyniósł mi przesyłkę za którą zapłaciłam.Zamówiłam 100g(białe plastikowe pudełeczko),smarowałam sie nim 2xdziennie,i jak już pisałam wcześniej nie pomógł mi i to tyle w tym temacie!!!! Nie rozumiem malutkiego!!! Czytając wpisy na tym forum widzę,że niektórzy ciągle kogoś o co podejrzewają,robi mi się już od tego słabo!!! Wiem,że jest tu kilku "naciągaczy",ale jeżeli napisałam,że mi nie pomógł tzn,że chciałam kogoś z Was oszukać???? Źyczę zdrówka i wszystkiego naj,baj,naj!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2011 - 21:36:22

Dana, skoro piszesz że kupiłaś ten krem w jakieś aptece, której nie ma i na dodatek nie chcesz odpowiedzieć na pytanie gdzie rzeczywiście kupiłaś Purnatur i ile to tam kosztuje, to może znaczyć tylko jedno ? że nie jesteś uczciwa. Napisz wreszcie prawdę. Jak możesz pisać opinie o produkcie, którego ty po prostu nigdzie nie kupiłaś. Zależy ci prawdopodobnie tylko na wypisywaniu bzdur.
Wycofam swoje pomówienie jeżeli udowodnisz, że kupiłaś ten krem tam gdzie napisałaś czyli w inern.aptece.
Przypominam, że takiej apteki tak duża wyszukiwarka jak Google nie potrafi znaleźć.
Daj sobie szansę Dana.
A na przyszłość to lepiej nie przywołuj Boga pisząc Boże!!! Bo to nie wypada szczególnie dotyczy to ciebie Dana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: ASIA (---.toya.net.pl)
Data: 17 lut 2011 - 22:46:32

HEJ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Inga (---.dip.t-dialin.net)
Data: 19 lut 2011 - 23:58:46

Mnie tez nie pomogl na szczescie kupilam najmniesza tubke no i jest do wyrzucenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 20 lut 2011 - 06:44:59

u mnie tez klapa z tym wynalazkiem. Czepiają sie z neoplusa z tej domeny naszej Dany, która na tym forum siedzi od lat jakieś nieznane blizej ksywki, bo krytycznie podeszła do kosmetyku. Przecież na 90 postów to 60 jest pozytywnych tylko z jednej domeny tej właśnie. O czym tu gadać. To są fakty dla ludzi myslących.
Może to dziadostwo wspomóc, nie liczcie ze kogoś wyleczy.
Milej niedzieli
kazka ponczoszanka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2011 - 13:45:08

Inga w temacie Purnatur B12 pisze tak: (cytat)? ?no i po jednorazowym uzyciu-mam luszczyce na dloniach rano wstalam z niesamowita iloscia wodnych pecherzykow na dloniach.?
To niesamowita sprawa! Inga nie miała łuszczycy a teraz ją dostała po jednorazowym zastosowaniu kremu, i to od razu z rana smiling smiley Coś mi tu delikatnie mówiąc nie pasuje? poza tym wydaje mi się że ten krem nie jest sprzedawany w tubkach tylko w pojemnikach.

k.p usilnie broni Dany, która jest na forum od lat a która nie potrafi wytłumaczyć dlaczego kłamie. Dana nadal nie odpisała na pytanie gdzie jest inern.apteka w której kupiła ten krem (czytaj 11 post od góry). Biorąc pod uwagę to że jest ona od lat na forum to od razu narzuca się pytanie czy pozostałe jej posty są również mało szczere albo w ogóle nieprawdziwe jak tutaj?
I nie chodzi o to, że Dana ?krytycznie podeszła do kosmetyku? tylko że pisze nieprawdę bo apteki której nazwę podała po prostu nie ma.

Na stwierdzenie k.p (cytat) ?Może to dziadostwo wspomóc, nie liczcie ze kogoś wyleczy.? Proponuję przeczytać post Karoliny (9 post od góry z 15 lutego 2011) To moim zdaniem jedna z wielu mądrzejszych wypowiedzi na tym forum i powinien ją każdy przeczytać z uwagą. Nadmienię jeszcze, że ta odpowiedź nie pochodzi z tej samej ?pozytywnej? domeny jak niektórzy chcieliby coś zasugerować.

Ja sam nie dowierzałem kiedyś temu co piszą o Purnatur B12, również byłem sceptycznie nastawiony do tego kosmetyku. Zresztą można przeczytać moje wcześniejsze wpisy (jak ktoś chce oczywiście), ale mimo wszystko zaryzykowałem i mnie się udało. To prawda, że może nie każdemu uda się uzyskać swoją piękność, ale jednak bardzo wielu osobom cierpiącym na łuszczycę Purnatur pomaga. I dlatego, że mnie pomaga to będę bronił tutaj tego produktu bo warto go bronić przed tymi, którzy wypisują bzdury i odwracają uwagę czytającym. Cóż może mają w tym jakiś interes, może sprzedawali jakiś inny specyfik, którego teraz tak szybko zastąpił Purnatur B12. Ocena zawsze należy do czytelnika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 20 lut 2011 - 17:00:02

malutki Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> k.p usilnie broni Dany, która jest na forum od
> lat a która nie potrafi wytłumaczyć dlaczego
> kłamie.
Odp.
Nic nikomu Dana nie musi tłumaczyć.To jest forum a nie policja i przesłuchanie. Nie interesuje mnie co ty będziesz sądził. Dla mnie najważniejszą rzeczą jest, że podzieliła sie swoimi uwagami. I o to chodzi. Dziekuję ci Dana. W jakąś euforię za to wpadają wszyscy z neoplusa a jest 60 wypowiedzi na 90 w tym temacie tegoż kosmetyku. To jest szalenie frapujące zagadnienie.
A może raczej naganianie do kupienia tego kosmetyku?????
Mi on wcale nie pomógł. Lepsze są kremy tłuste i taniusie. Ten sam efekt.

> dlatego, że mnie pomaga to będę bronił tutaj
> tego produktu bo warto go bronić przed tymi,
> którzy wypisują bzdury i odwracają uwagę
> czytającym.
Jesli Tobie pomógł to wspaniale, cieszę sie, ale zrozum, że wielu osobom nie pomógł, bo nie może, bo to zwykły krem. Gdyby to była tak prosta sprawa jak piszesz, to by pozamykali już dawno oddziały dermatologiczne.



Cóż może mają w tym jakiś
> interes, może sprzedawali jakiś inny specyfik,
> którego teraz tak szybko zastąpił Purnatur B12.
> Ocena zawsze należy do czytelnika.
TO POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA. NIE JESTEM SPRZEDAWCĄ ANI DYSTRYBUTOREM ZADNEGO KOSMETYKU ANI LEKU.
Pozdrawiam Biedroneczki
k.p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Maly (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2011 - 18:04:00

Śmierdzi mi to reklamą. Nie ma kosmetyku co leczy łuszczyce zacznijmy od tego.
40 lat mam łuszczyce i takie rewelacje na mnie nie robią wrażenia. Koniec i kropka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 20 lut 2011 - 18:43:41

Mały gratuluję, to co piszesz jest prawdziwe do bólu. Wciskają ciemnotę z neoplusa podają adresy, gdzie to można kupić. I to jest wbrew netykiecie i rżną głupa.I twierdzą , że nie są dystrybutorami tego badziewiasta. Mnie nic a nic nie pomogło, ten sam efekt przyniosło mi systematyczne stosowanie tłustego kremu, lub oliwki bambino dla dzieci.
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 5 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.