Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 17:43:47

Staram się czytać na forum to co mnie interesuje i co ważne.
Uważam, że to co pisze "maliniak", "teresa", "motylek" i "wysoka" nie jest w ogóle interesujące a ich teksty nie nadają się do pisania na forum. Nie powinno się ich w ogóle czytać a już na pewno nie ich opinii. Robią tu tylko zamieszanie i powinni siedzieć cicho ewentualnie tylko czytać innych.
Proszę nie piszcie tu więcej postów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 19:43:27

nie no oczywiście zakaz wypowiedzi dla tych co polemizują. brawo agnieszka. a nie daj boże jak ktoś zaneguje cudownośc specyfiku. do kąta i się nie odzywac. ludzie nie wymieniają się tutaj tylko znajomością leków ale też własnymi spostrzeżeniami i obawami. ale widac niektórzy tego nie rozumieją.tak to jest jak jest odmiennośc zdań to zaraz człowiek zostaje zjechany w zasadzie za nic. macie w sobie ludzie dużo jadu. ale rozumiem to. chorobe mamy bardzo upierdliwą więc i humor czasem nie dopisuje.przerabiam to od 14 lat. a jak ci się nie podobają niektóre wypowiedzi to naprawdę nikt cię nie zmusza do czytania. z tego co się orientuję to teoretycznie żyjemy w wolnym kraju. a poza tym cierpię tak jak ty może bardziej, może mniej. nie wiem. u mnie w każdym bądź razie jest dramat. jak dla mnie bez sensu są te przepychanki. niepotrzebnie się nawzajem wkurzamy.
do maliniaka. widzisz nie wiem czy też zauważyłeś ale bardzo dużo pomocnych dla nas specyfików jest niestety ale droga. jakby człowiek chciał spróbowac wszystkiego to niestety ale nie każdego stac a nasza choroba nie wybiera tylko zamożnych. dostanę mały zastrzyk gotówki więc chcę spróbowac. i tyle. a jak sam wiesz nie na każdego muszą drogie rzeczy dobrze działac. więc nie dziw się co po niektórych obawom.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 03 lut 2011 - 23:59:17

Widze,ze nie mozna pisac prawdy.Spojrzcie na moj post z 24.01.2011.Nikt mi nie odpowiedzial.A chodzilo mi o to,ze sosowalam Purnatur i niestety kolejna porazka,ale to dotyczy tylko mojej osoby.Zamowilam sobie Mawena B12 i tez nie wiem czy pomoze.Rzeczywiscie,moze i lepiej nie wymieniac sie doswiadczeniami,bo robi sie balagan.Pozdrawiam i zycze wszystkim duzo,duzo,duzo zdrowka i pozbycia sie tej naszej paskudnej PANI LUSZCZYCY.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 lut 2011 - 09:39:03

Do Agnieszki.Zgadzam się z dziewczynami,jeśli nie interesują cię opinie innych po prostu ich nie czytaj,forum to miejsce dialogu a nie ,,siedzenia cicho,,

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 12:19:33

Czy krem Purnatur B12 mogę stosować na skórę dziecka a właściwie dla 11 letniej dziewczyny?

Moja chrześnica ma łuszczycę, mieszka na wsi a jej rodzice nie mają za dużo pieniędzy. Dziewczyna z AZS wypróbowała już wszystkie tańsze maści i kremy dostępne w aptekach. Chciałabym jej kupić Purnatur bo czytam o tym coraz częściej i coraz więcej pozytywnych opinii znajduję na temat tego kremu. Czy ktoś może odpowiedzieć mi na moje pytanie? Zajrzę tu jeszcze dzisiaj albo za jakiś czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 lut 2011 - 12:34:49

Z tego co czytałam to jest krem nie widzę przeciwwskazań aby nie mogła zastosować go 11-letnia dziewczynka,gdyby to był steryd to trzeba by było się zastanawiać ale tu nie ma nad czym,tym bardziej jak tańsze maści nie działają.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Zbigniew (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 13:06:50

Trzeba sobie zdać sprawę z tego, że leczenie dzieci i młodzieży z łuszczycą jest bardzo ograniczone. Jeszcze do niedawna sądzono, że choroba dotyka tylko dorosłych. Dziś przypuszcza się, że łuszczyca ma podłoże genetyczne i może być dziedziczona. Niestety lekarze nie mogą stosować silnych terapii, które przynoszą ulgę dorosłym pacjentom, ponieważ organizm dziecka jest zbyt delikatny.

Obecnie leczenie łuszczycy u dzieci i młodzieży ogranicza się głównie do preparatów do użytku zewnętrznego, stosowanych miejscowo, bezpośrednio na skórę. Podczas gdy środki te mogą być skuteczne w redukcji widocznych zmian skóry i związanych z tym symptomów, są one zwykle polecane w łagodnych i umiarkowanych postaciach łuszczycy u dzieci. W najcięższych efekty leczenia są znikome.

Aby odpowiedzieć na pytanie Moniki najlepiej zapytać producenta lub dystrybutora. Producent odpowiedzialny jest za działanie leku czy też kosmetyku. Musi go odpowiednio opisać i w razie potrzeby udostępnić wyniki testów. Słyszałem o kosmetyku Purnatur B12 a nawet widziałem efekt stosowania. Z tego co opisała mi młoda pacjentka stosująca ten krem to trzeba przyznać, że działa całkiem nieźle. Należy tu jednak nadmienić że krem jest na rynku od niedawna i czy pomaga na wszystkie rodzaje łuszczycy tego nie można jednoznacznie stwierdzić. Osobiście nie słyszałem aby Purnatur miał jakieś skutki uboczne więc przypuszczam, że 11-letniej dziewczynie można kupić ten preparat jako uzupełnienie terapii leczniczej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: zaneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 13:33:40

Znalazłam opis Purnatur b12 na stronie internetowej. Piszą, że mogą stosować go również dzieci powyżej 3 lat więc wniosek jest taki, że jest to krem bezpieczny. Dostępne są również wyniki testów i opinie instytutu alergologicznego w Eislingen. Poniżej podaję link
http://pl.ladys-nails.eu/product-pol-8736-Purnatur-B12-br-wybierz-pojemnosc-.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: gosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 lut 2011 - 15:57:36

Moja córka ma teraz 12 lat. Lekarz rozpoznał u niej łuszczycę trzy lata temu. Na początku miała delikatne zaczerwienienia z słabo złuszczającym się naskórkiem. Z czasem jak dostała wysiewu to skóra swędziała ją okropnie i coraz bardziej. Najgorzej było jak chciała podrapać się po plecach a nie mogła zrobic tego sama. Wtedy przytulała się do mnie i prosiła żeby ją podrapać. Na czole, łokciach, kolanach i uszach sama się drapała chociaż wiedziała że nie wolno, ale jak tego nie mogła wytrzymać to co miałam zrobić? Lekarz przepisał jej maści do stosowania miejscowego, co trzy miesiące zmiana leków, powiedział ze jak córka będzie starsza to będzie można zastosować inne mocniejsze leki. Na początku grudnia moja siostra przeczytała na jakimś forum Onetu o nowym kremie Purnatur B12. Od razu po przeczytaniu tamtych opinii postanowiłam kupić ten krem. Fakt ze nie jest tani ale wiecie co, ten krem zadziałał na łuszczycę mojej córki po czwartym dniu stosowania. Ona jak miała wysiew posmarowała tym kremem świerzbiące i rozpalone miejsca. Skóra najpierw przestała ją swędzieć, za cztery dni nie było widać łuski a czerwone miejsca zaczęły blednąć. Teraz jej skóra wygląda bardzo przyzwoicie. Dziewczyna jest zadowolona i chyba przełamała psychologiczną barierę w szkole przed swoimi rówieśnikami. Purnatur jak na razie uratował jej skórę, a już na pewno jej bardzo pomaga. Nie będę żałowała pieniędzy na ten krem.

Moniko, Ty też się nie zastanawiaj, dziewczynie trzeba pomóc. Ja jestem przekonana, że Purnatur jej pomoże zobaczysz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (213.216.105.---)
Data: 06 lut 2011 - 13:30:01

Otrzymałam to "cudeńko"w piątek.Fajny różowy kremik o przyjemnym zapachu,super rozprowadza się po ciele,zobaczymy jak zadziała!!! Mam zamiar wysmarować nim skórę głowy,bo w tej chwili mam tam moją "ukochaną" łuszczycę.Na ciele mam parę kropek,smaruje od piątku i jak na razie nie widzę poprawy,ale wiadomo,trzeba trochę czasu żeby zauważyć efekty.Po 2-3 tygodniach dam znać jakie przyniosło to smarowanie efekty.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: mirka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 15:34:24

Do Moniki
Pomagaj Moniko jeśli możesz. Dziewczynie trzeba pomóc. To zawsze szlachetny gest. Moja córka cierpliwie smarowała tym kremem swoje plameczki i rzeczywiście tylko Purnatur jej pomógł. Teraz moja Hania chodzi do szkoły z całkiem innym humorem niż kiedyś. Ja również bardzo się z tego cieszę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 20:07:38

Dziękuję bardzo za pomoc i wszystkie kompetentne odpowiedzi.
Waszymi opiniami jestem pozytywnie zmotywowana do zakupu kremu Purnatur b12. Nawet wiem gdzie go kupię, byłam na stronie sklepu internetowego www.ladys-nails.eu
To chyba najlepszy wybór, chyba że znacie jeszcze inny sklep. W każdym razie jutro zamawiam. Dla mojej chrześnicy będzie to niespodzianka. O efektach postaram się tutaj również coś napisać.
Jeszcze raz dziękuję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Irek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2011 - 18:03:15

Ja kupuję w sklepie www.kosmetyczna.com

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Damian_25 (77.252.190.---)
Data: 08 lut 2011 - 22:41:38

Mam takie małe pytanko, czy jest ktoś może na forum, kto sprowadza ten produkt po niższej cenie? bo 122zł za 100ml to lekka przesada.. a dla ludzi którzy nie zarabiają kokosów i maja rozległe zmiany łuszczycowe to chyba nie ma już ratunku...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 10:13:03

Jest również 100ml w cenie 89 zł.w opakowaniu jak krem,przecież to ten sam balsam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 lut 2011 - 11:03:47

Mam wrażeni że w tym temacie pisze jedna i ta sama osoba,tylko zmieniająca nicki (karol,Agnieszka,Adam,Maria),mam wrażenie że ktos bardzo chce rozreklamować ten specyfik wsród ludzi chorujących na Luszczycę.Dziwnie sie składa że akurat wszyscy tutaj piszą z neostrady!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: xd (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 09 lut 2011 - 11:11:21

Witam , czy tym kremem można smarować paznokcie ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: K.P (---.tktelekom.pl)
Data: 09 lut 2011 - 15:31:49

LoL Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Mam wrażeni że w tym temacie pisze jedna i ta
> sama osoba,tylko zmieniająca nicki
> (karol,Agnieszka,Adam,Maria),mam wrażenie że
> ktos bardzo chce rozreklamować ten specyfik
> wsród ludzi chorujących na Luszczycę.Dziwnie
> sie składa że akurat wszyscy tutaj piszą z
> neostrady!
NIE KUPOWAĆ W MIEJSCACH, DO KTÓRYCH PODAJE LINKI.
NIE UFAM JEDNODNIOWYM NICKOM. WIEMY KTO JEST KTO NA TYM FORUM
KAZIA PONCZOSZANKA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Damian_25 (77.252.190.---)
Data: 09 lut 2011 - 16:35:52

a tereso mozesz podać linka gdzie mozna kupic za 89zł?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 18:47:29

Wpisz w wyszukiwarkę nazwę produktu i pierwsze co ci się wyświetli to firma która go sprzedaje tz.Lady's cosmetics,ja tam zamawiałam ,i na drugi dzień już miałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 4 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.