Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:32:00

Patrzcie co wyszperałem w necie. To warto przeczytać.

"Purnatur B12 nie jest lekarstwem ale działa imponująco na objawy łuszczycy, świerzbu i zapalenia skóry. Ten krem został wyprodukowany w Niemczech, tam przeszedł stosowne testy dermatologiczne, również pod względem alergologicznym. Na rynek niemiecki wprowadzony został w 2010 roku i robi tam całkiem niezłą karierę.
A teraz chciałbym się przedstawić.
Jestem jednym z założycieli firmy Lady?s Nails Cosmetics. Firmy kosmetycznej, która ma w ofercie Purnatur B12. Proszę tylko nie myśleć, że napisałem ten temat tylko dlatego żeby sprzedać jakiś mniej znany produkt. W mojej rodzinie chorują na łuszczycę (AZS). Kiedy od producenta tego preparatu firmy LOPALMED z Niemiec otrzymałem próbkę (ok. 30g) to najpierw skierowałem ją do kuzynki, która miała najwięcej śladów łuszczycy na skórze. Aby przekonać się o tym jak działa Purnatur B12 i czy w ogóle działa postanowiliśmy stosować ten krem tylko na jednej ręce od przedramienia po bardzo wrażliwy łokieć aż po nadgarstek i palce. Po tygodniu stosowania widoczny był już pozytywny efekt działania tego kosmetyku. Różnica miedzy jedną a drugą ręką była widoczna gołym okiem. Potem jednak krem się skończył i oczywiście na prośbę kuzynki zamówiłem następną pojemność, tym razem już większą. Skóra nie ma czerwonych plam, nie widać objawów suchości i nie łuszczy się, jest gładka, różowa i wygląda zdrowo. Zadowolenie mojej kuzynki a potem jeszcze cioci i kuzyna skłoniło mnie do tego by nawiązać współpracę z firmą Lopalmed. Możliwość obserwacji skutków i przekonania się o tak dobrym działaniu była bodźcem i podstawą do tego by zaproponować to ludziom, którzy tego potrzebują. Purnatur B12 nie jest wprawdzie lekarstwem ale działa prawie tak jak lekarstwo. Zresztą ostatnio w grudniu zeszłego roku na jednym z forum medonet.pl ukazał się artykuł z tematem ?strzały w łuszczycę?. Można tam znaleźć kilka wątków na temat Purnatur B12. Można też zapoznać się z opiniami tych którzy zakupili ten produkt w naszym sklepie internetowym. W przekonaniu o skutecznym działaniu Purnatur B12 oraz opiniach, które potwierdzają tą skuteczność informowałem o tym również na stronie Facebooka. Osobiście uważam, że każda pomoc dla drugiego człowieka jest ważna i dlatego znalazłem się tutaj. Byłbym wdzięczy za szczere opinie od tych, którzy zdążyli wypróbować Purnatur B12. Te opinie mogą przydać się wszystkim, którzy chorują na łuszczycę, świąd albo mają zapalenie skóry. Jestem przekonany również o tym, że dobra informacja jest coś warta i że informację wykorzystają ci wszyscy którym jest ona potrzebna. Jeżeli oprócz opinii pojawią się pytania to chętnie odpowiem. Zaznaczam jednak, że wiedzy stricte medycznej nie posiadam. Tymczasem pozdrawiam wszystkich serdecznie."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:38:15

A ciekawe gdzie to znalazłeś?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:41:28

proszę bardzo forum psoriasis http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=6450

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:51:39

Tego forum psoriasis nie lubię. Da się zauważyć, że tam moderatorzy krytykują wszystko co pojawi się nowego. Chyba jest w tym jakiś sens. Faworyzują pewnie swoje nowości i tych, od których dostają coś za darmo. Nie mozna być pewny, że propozycja jest uczciwa czy kierują się chęcią jakiegoś zysku, prowizji. Ktoś kto tam krytykuje lub coś zachwala nie ma często pojęcia o tym co pisze byle by napisać opinię. Jak się zorientowałem to więcej się tam nie loguję. Dla mnie to naganiacze.
Zaznaczam że to jest moje zdanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 14:55:55

Masz prawo mieć soje zdanie maliniak. Jak tak jest to każdy kto tam bywa musi sam sobie wyrobić zdanie. No, ale lepiej zmieńmy ten temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sylwek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 15:01:26

Znalazłem ciekawy artykuł o łuszczycy na onecie: " strzały w łuszczycę ". Mozna wpisać ten zwrot w google i pjowinno się wyświetlić. tutaj link:
http://www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1631644,1,strzaly-w-luszczyce,index.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 15:09:57

Przed chwilą chciałem to zaproponować ale Sylwek był szybszy. Tam piszą o kremie Purnatur jest sporo opinii na ten temat, szczególnie na 2 stronie. Post pt Znalazłam coś co pomaga na łuszczycę, albo Jak kupić Purnatur B12

http://www.medonet.pl/spolecznosci,komentarze,index.html?hashr=1&#forum:MSwzMzMsOCw3ODUzNjc4OSwyMDEzNTQwOTUsMTAxOTUzNDMsMSxmb3J1bTAwMS5qcw==

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 15:39:19

Przed chwilą Małysz się rozkraczył w Zakopcu. I kto teraz bedzie skakał?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Maria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 16:05:28

Super, że jest coś nowego dla cierpiących na łuszczycę. Prześledziłam wszystkie linki i informacje. Jest rzeczywiście sporo opinii o Purnatur B12. Istotne, że są to dobre opinie. Zamówię to dla mojego ojca bo on ma tak suchą skórę i tak go czasem swędzi, że nie potrafi wytrzymać. Mam nadzieję, że Purnatur mu pomoże, pomógł przecież już wielu, widać to po wypowiedziach tych co to kupują.
Pieniądze nie są przecież najważniejsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 16:05:35

Ja też używam Purnatur B12. Uważam, że nie ma nic lepszego na moje dolegliwości.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sylwek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 17:22:06

Uważam, że jak komuś nie służą dotychczas używane maści to powinien spróbować Purantur b12. A nawet dla uzupełnienia terapii warto mieć ten krem. U mnie tak było i chwyciło. Jestem naprawdę zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Cobra (---.play-internet.pl)
Data: 23 sty 2011 - 18:10:35

Witam a jaka jest cena i gdzie to można kupić

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 13:46:26

50 ml kosztuje teraz jakoś 50 zł z haczykiem, ale opłaca się kupić 500 ml. Ja mam tam trochę rabatu i kupuje tylko 500ml, przynajmniej starczy mi na dłużej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 24 sty 2011 - 14:09:21

Witam wszystkich.Mam pytanie czy to jest ten sam balsam co Mawena B12 Pommade.Caly opis zgadza sie tzn.sklad,konsystencja i kolor.Fabricant:Regeneracja Pharma GmbH Franzstrasse 1a D-42857 Remscheid.Chcialabym wiedziec na jaki rodzaj luszczycy?Pozdrawiam cieplutko i zycze wszystkim zaleczenia i wyzdrowienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 18:15:37

Jeżeli chodzi o Mavena to znalazłam taki post na tym forum
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,86022

Krych napisał:
Re: Maść Mavena kto stosował?
Autor: Krych (---.mmj.pl)
Data: 07 sty 2011 - 12:35:04

Ja stosowałem właściwie identyczną - Purnatur B12 - też ma avocado, b12 i jeszcze granat. Tak jak pisałem w innym poscie: łuska schodzi prawie od razu, skóra jest gładsza i nie łuszczy się tak szybko i zostają tylko czerwone plamy, ale to jest o niebo lepiej! Trzeba smarować regularnie ale jest wydajny i starcza na dość sporo czasu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2011 - 15:11:58

Łuszczyca AZS, Mnie skóra już nie swędzi, jest o wiele gładsza i tracą się czerwone plamy, naprawdę wielka ulga. Kupując krem Purnatur B12 nie byłam do końca pewna czy się sprawdzi, ale działa w miarę szybko i skutecznie, poza tym ten krem jest dość wydajny. Jeden mały minus że nie ma go w aptekach tylko w sklepie internetowym.
Iwona

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 sty 2011 - 17:12:43

Ja słyszałem, że apteki w Krakowie mają już Purnatur w ofercie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Bogdan (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2011 - 16:43:21

Przeszedłem chyba wszystkie apteki w Krakowie i nie mają tego w żadnej. Tylko na Kopernika 19 mieli ale powiedzieli mi, że ten Purnatur B12 szybko się skończył i że jest zamówiony. Nie umieli jednak określić się kiedy go dostaną.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2011 - 16:33:22

A Pod Złotym Lwem na Długiej 4 byłeś? Moja siostra kupiła tam Purnatur jakieś 2 tygodnie temu. Jak będę tam przechodził to wstąpię i zapytam, ale przypuszczam że jak jesteś z Krakowa to sam się zorientujesz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2011 - 17:10:42

Do Bogdana i Karola
Jak chcecie szukać to szukajcie. Ja Purnatur kupiłam w sklepie internetowym. Szkoda mi było czasu na dalsze otwieranie drzwi do aptek. Jak chcecie to podaję adres:

http://pl.ladys-nails.eu/product-pol-8738-Purnatur-B12-br-wybierz-pojemnosc-.html

Kupiłam tam już drugi raz. Sklep jest godny zaufania. Zresztą to duża firma kosmetyczna. O łuszczycy a właściwie o paznokciach z łuszczycą piszą nawet w swojej bazie wiedzy i to całkiem mądrze. Ja w każdym razie mam do nich zaufanie, a krem jest wyjątkowy. Temu tak właściwie też nie trzeba się dziwić bo jak pisze sam producent jest nowością na rynku - w 2010 roku pokazał się w Niemczech. Jest przetestowany. Na stronie tego sklepu mają nawet dostępne wyniki testów z Niemiec. Opinie wokół Purnatur B12 są raczej tylko wyróżniające. Każdy ma wolny wybór i na siłę nikogo nie namawiam. Ja w każdym razie wybrałam dla siebie coś ekstra, mnie Purnatur pomaga i jestem z tego bardzo zadowolona.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 2 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.