Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 9 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 12 kwi 2011 - 08:35:46

A jeszcze krótko o PurananaturB12.Po 3 dniach efekt jest taki,że nie swędzi.Plamy nie są takie zaognione,nie mam wielkich nadziei,ale cieszę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: ilonka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 kwi 2011 - 07:40:39

Ja stosuję Purnatur już ponad pół roku. Pomaga mi od początku. Nie jest tani to prawda chociaż można go dostać często z promocji. To jedyny krem ktory tak na prawde mi wyraznie pomaga.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 kwi 2011 - 08:09:47

Witam, jakieś 10 dni temu pytałam tutaj o krem Purnatur B12 czy pomaga dzieciom z AZS. Po przeczytaniu poleconych mi informacji z 4 strony tego forum natychmiast postanowiłam kupić ten krem. Przesyłkę otrzymałam bardzo szybko. W tej chwili moja bratanica stosuje ten krem tydzień czasu i efekt jest znakomity. Skóra ją nie swędzi, łuska już zeszła a delikatna młodzieńcza skóra, która na dodatek była mocno czerwona jest teraz dużo bladsza. Dziewczynka z radości pocałowała mnie w rękę dziękując mi za ten krem, to było dla mnie wzruszające i dlatego postanowiłam tu o tym napisać. Purnatur jest znakomity! Na pewno kupię jej następne opakowanie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 16 kwi 2011 - 15:02:48

Może coś na 4 stronie, ale na szóstej...dostało się Wam. NIGDZIE nie ma potwierdzenia w internecie opinii, że to wasze g...o pomaga na cokolwiek. A na łuszczycę w szczególności. Poprosiłam o skład tego cud medykamentu i do dziś wasz dział marketingu na moją prośbę nie odpowiedział. Bo pewnie taki dział nie istnieje...
Miłego dnia
JA kupuje linomag lub za kilka złotych krem z witaminą A. Natłuszcza dokładnie tak samo jak kremy za 7 dych. Skład ten sam. Wystarczy czytać ulotki. Po 20 latach walki z chorobą wiem co mówię.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 16 kwi 2011 - 15:07:29

Nie dajcię sie naciągnąć,posty wychwalające ten specyfik pisze jedna i ta sama osoba.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sylwia (---.rev.netart.pl)
Data: 16 kwi 2011 - 16:30:16

Widzę, że handlarze nie odpuszczają i dalej szukają naiwnych. Nie kupujcie tego, bo szkoda kasy. Zwyczajny krem kosmetyczny, jakich mnóstwo na rynku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 16 kwi 2011 - 21:39:02

A ja polecam Purnatur wszystkim łysym, odrost jest gwarantowany. Powiedział mi to w tajemnicy Marek, który smarował łysinkę, a teraz ma czuprynkę w tym miejscu. Doskonały jest na potencje, pomaga, bo mam potwierdzenie od Krzysia i Leosia. Więc to jest prawda. Magdzie też pomógł i zaszła w ciążę. Ilonka zaś mówi, że to jest doskonały afrodyzjak. Super jest zadowolona, jak jej Piotruś tym sobie posmaruje swojego brutuska. Kochani kupujcie pomaga na wszystko. Njaważniejsze, że łuszczyca po nim znika. Wystarczy posmarować i efekt po murowany. Po łusce nie ma śladu i skóra staje się aksamitna jak dupcia niemowlaczka. Wreście dokopali tej francy pani łuszczycy. Jakże się cieszę. Nie ważne, że drenuje kieszeń w końcu przecież musimy sobie pomagać. Nieprawdaż? Kupujcie u jedynego dystrybutora w Polsce, który to cudo sprowadza dla naszego dobra.Nieważne, że nie ma potwierdzenia klinicznego, ani żadnych przeprowadzonych badań. Przecież musimy wierzyć Markowi, Ilonce i innym.
Jeśli ktoś nie wierzy w to co napisałam, to niech uważa, bo mu mogę wytoczyć proces sądowy. Przecież wystarczy poczytać opinie na stronie dystrybutora, oczywiście po zatwierdzeniu przez pracownika firmy.
Wasza kochana biedroneczka
Kazka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 17 kwi 2011 - 12:19:26

Przecież nikt nie jest naiwny,wszyscy wiemy, że nie ma leku na to g....Każdy szuka czegoś, co choć trochę ulży w tym nieszczęsnym,codziennym obcowaniu z tą chorobą.Do tej pory jechałam na sterydach, po 6 latach jestem już prawie wrakiem,mam kłopoty z nerkami,bóle stawów. Tu już strach pisać,bo według niektórych,jest się od razu handlarzem. A tak gwoli ścisłości,to chętnie opchnę swoją łuszczycę, tanio.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 17 kwi 2011 - 16:26:47

To nie o to żabcio chodzi, pisz ile chcesz, tylko jak ktoś jest dystrybutorem(zresztą po części i tu i na innym forum przyznaje się) i wciska ciemnotę jaki to cudowne mazidło nam na forach oferuje, to scyzoryk się otwiera i to sam.
Patrz, jak brzmi wątek tematu, cytuję NIEMIECKI PURNATUR B12 JEST ŚWIETNY W LECZENIU ŁUSZCZYCY, to śmiech mnie zresztą też ponownie pusty ogarnia. Ja tego nie zauważyłam. Dalej, jak 30 dupków z jednej domeny w ciągu 2 godzin robi ruch wokół tego mazidła, to oczywiście takze ubliża to mojej inteligencji.. Bo fizyczną jest to niemożliwością szczególnie na tym forum. Tylko z Purnaturem takie cuda sie tu dzieją. To nie dziwota, że i inne cuda się z nim utozsamia, że pomaga na wszystko i na porost i odrost i na potencje i na jakość życia pomiędzy biedronem a biedroneczką,..... i w to jeszcze mogę to zrozumieć i uwierzyć. Ale, że jest świetny w leczeniu łuszczycy. Pytam się, jak jest świetny w leczeniu, no to kogo wyleczył. Pewno tego, no tam dystrybutora, czyli handlarza, który łamie wszelkie zasady netykiety i włazi tu ze swoimi brudnymi i niecnymi zamiarami uprawiania propagandy.Nie po to to forum nam tu służy. A wara, a precz i wykup sobie baner i sie reklamuj. Cwaniaczek.To ci napisze moje jako starej łuszczki teraz opinie. Zamiast wydawać stówke na kremik natłuszczający, lepiej kupić maść witaminową z A za 2,50 i efekt bedzie ten sam. Kropka.
Buziaczki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: czerw_muchomor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 kwi 2011 - 21:39:04

Wydaje mi się, że nikt tu nikogo nie zmusza do kupna Purnatur. Nikt nie pisze o tym, że to jest lekarstwo ? wystarczy czytać opis produktu i kilka poprzednich postów. Czepiacie się bezpodstawnie, skąd u niektórych taka pogarda i złość?
Linomag, maści z witaminką i inne pierdoły są już dawno wypróbowane, nie pomagają, to co znasz lepsze lekarstwo? Przecież go niema?
Purnatur jest świetny bo naprawdę pomaga chociaż nie leczy łuszczycy. Szybko i skutecznie działa na świąd, czerwoną oprychę i łuskę. Z opinii wynika, że nie tylko mnie pomógł.
Atak na Purnatur jest moim zdaniem bezzasadny i niesprawiedliwy. Poza tym osoby atakujące Purnatur już się przecież nie raz wypowiadały wcześniej a mimo tego ciągle im jest mało i ciągle piszą to samo w koło jakby łuszczyca atakowała im jeszcze coś.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazka (---.tktelekom.pl)
Data: 20 kwi 2011 - 06:04:04

czerw_muchomor Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wydaje mi się, że nikt tu nikogo nie zmusza do
> kupna Purnatur.
A LINKI DO BEZPOŚREDNIEGO DYSTRYBUTORA, A MARKETING W POSTACI GORNOLOTNYCH ZACHWYTÓW TO MAŁO. TO JEST WŁAŚNIE TYPOWY MARKETING. jAK MOŻNA INACZEJ ZACHĘCIĆ DO KUPIENIA TEGO BADZIEWIA.

Nikt nie pisze o tym, że to jest
> lekarstwo ? wystarczy czytać opis produktu i
> kilka poprzednich postów.
A KTO TU PISZE ZE JEST TO LEKARSTWO? PARANOJA TOTALNA. TO ŻADNE LEKARSTWO A DERMOKOSMETYK PRZEZNACZONY DO SUCHEJ SKORY.

Czepiacie się
> bezpodstawnie, skąd u niektórych taka pogarda i
> złość?
TO ŻADNA POGARDA I ZŁOŚĆ TO ODPOWIEDŹ NA NACHALNĄ PROPAGANDĘ ZRESZTĄ NIEUZASADNIONĄ NA TYM FORUM. NIE JEST ŻADNYM CUDEM. MI ON W NICZYM NIE POMÓGŁ.NIESTETY. JAK BYŁA Ł. TO JEST WŁAŚNIE TYPOWA KRYTYKA KRYTYKI. PYTAM SIĘ DLACZEGO W CZYM CI PRZESZKADZA. W JEGO SPRZEDAŻY?
> Linomag, maści z witaminką i inne pierdoły są
> już dawno wypróbowane, nie pomagają, to co

MI MAŚĆ WITAMINOWA POMAGA, BO NATŁUSZCZA I LIKWIDUJE SWIĄD. a pURNATÓR KOSZTUJE 1000% WIĘCEJ I SKUTEK GORSZY. STĄD WYNIKA MOJA KRYTYCZNA OCENA TAK REKLAMOWANEGO TU pURNATURA.
> znasz lepsze lekarstwo? Przecież go niema?
ZNAM, WIZYTA U DERMATOLOGA I SĄ TO LEKI ROBIONE BO KAŻDY MA INNĄ JEJ POSTAĆ, SKÓRĘ,..... A LEKI Z APTEKI TO CHOCIAŻBY POCZCIWA CYGNOLINA, W POLĄCZENIU Z DZIEGCIAMI, SOREL(DAIVONEX), NASWIETLENIA. TO SĄ LEKI Z GRUPY PODSTAWOWEJ UZNANE NA CAŁYM ŚWIECIE POD KAŻDĄ SZEROKOŚCIĄ GEOGRAFICZNĄ DO LECZENIA ŚREDNICH OBJAWÓW. NIESTETY NA DZIEŃ DZISIEJSZY NIKT LEPSZEGO NIC NIE WYMYSLIŁ. i NIE JEST NIM Z PEWNOŚCIĄ PURNATUR.
JA BYŁAM SKUTKIEM NABRANIA SIE NA REKLAME. ALE WIDZĘ, ŻE NIE JEDYNĄ TU OSOBĄ. PO PROSTU NAS PRZYBYWA I JEST CORAZ WIECEJ. KAŻDY MIESIĄC TO KOLEJNE OSOBY I POWIĘKASZAJĄCA SIĘ ARMIA NABITYCH W BUTELKĘ Z PURNATUREM.


> Purnatur jest świetny bo naprawdę pomaga
> chociaż nie leczy łuszczycy. Szybko i skutecznie
> działa na świąd, czerwoną oprychę i łuskę.
TAK JEST ZALICZAMY GO DO GRUPY DERMOKOSMETYKÓW MAJĄCYCH NAM PRZYNIEŚĆ ULGĘ W PRZYWRÓCENIU SKÓRZE WŁAŚCIWEGO PH, WILGOTNOŚĆI, ELASTYCZNOŚCI.
AKURAT WSPOMNIANA MAŚĆ WITAMINOWA MA NA MNIE ZNACZIE LEPSZY SKUTEK W TYM ZAGADNIENIU.
jA JESZCZE ROZWINĘ TWOJĄ MYŚL IDODAM, ZE P. JEST TAKZE UZNANYM AFRODYZJAKIEM, POMAGA W LECZENIU ŁYSYCH, TRZEBA TYLKO GO ZAKUPIĆ I SYSTEMATYCZNIE GO STOSOWAĆ. pIĘKNIE PACHNIE I MOŻE TAKŻE SŁUZYĆ JAKO DODATEK DO SOSÓW.


> Z opinii wynika, że nie tylko mnie pomógł.
tAK JEST SZCZEGÓLNIE TYCH Z NEOPLUSA. OPINII NEGATYWNYCH BĘDZIE PRZYBYWAŁO Z KAŻDYM DNIEM I TO JEST ZROZUMIALE. NAJPIERW BYŁA KAMPANIA REKLAMOWA A TERAZ SĄ JEJ SKUTKI.


> Atak na Purnatur jest moim zdaniem bezzasadny i
> niesprawiedliwy. Poza tym osoby atakujące
> Purnatur już się przecież nie raz wypowiadały
> wcześniej a mimo tego ciągle im jest mało i
> ciągle piszą to samo w koło jakby łuszczyca
> atakowała im jeszcze coś.
TO POZOSTAWIĘ BEZ KOMENTARZA.
KONCZĄC KUPIŁAM PURNATUR, BO KOMENTARZE SZCZEGÓLNIE TE PIERWSZE BYŁY REWELACYJNE. UZYWAŁAM GO DWA MIESIĄCE.STĄD MOJA KRYTYCZNA JEGO OCENA.
CZY MA PRAWO czerw_muchomor PISAĆ, ŻE CYT RAZ JESZCZE "ciągle piszą to samo w koło jakby łuszczyca atakowała im jeszcze coś?????" ON MA PRAWO PEANY PISAĆ A JA JUŻ KRYTYCZNIE NIE, BO MI UZWOJENIA POSZŁY. bYĆ MOŻE ALE OD TEGO pURANTURA.
bUZIAKI
KAZKA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: starka (---.1and1.pl)
Data: 20 kwi 2011 - 17:34:02

czerw_muchomor Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wydaje mi się, że nikt tu nikogo nie zmusza do
> kupna Purnatur. Nikt nie pisze o tym, że to jest
> lekarstwo ? wystarczy czytać opis produktu i

Nie pisze? Czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? Zacytuję, bo chyba ów problem cię dopadł, skoro tytuł wątku umknął twojej uwadze: "Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy".
Nigdy w życiu nikomu źle nie życzyłem, ale wszystkim oszustom podszywającym się pod chorych, piszącym o niby wyleczeniu sugerując kupno jakiego pseudo leku na którym zarabiają, życzę zachorowania na łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: do muchomora (---.ovh.net)
Data: 20 kwi 2011 - 17:36:16

czerw_muchomor Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Wydaje mi się, że nikt tu nikogo nie zmusza do
> kupna Purnatur. Nikt nie pisze o tym, że to jest
> lekarstwo ? wystarczy czytać opis produktu i

Nie pisze? Czytanie ze zrozumieniem sprawia ci problem? Zacytuję, bo chyba ów problem cię dopadł, skoro tytuł wątku umknął twojej uwadze: "Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy".
Nigdy w życiu nikomu źle nie życzyłem, ale wszystkim oszustom podszywającym się pod chorych, piszą o niby wyleczeniu sugerując kupno jakiego pseudo leku na którym zarabiają, życzę zachorowania na łuszczycę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Quin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 12:38:57

Czy ktoś na forum jest lekarzem, że tak się wymądrza? Jako, że jestem studentką medycyny i trochę się uczę na różne tematy, słabo mi się robi jak czytam post o cudownej witaminie A za 3 zł. Oczywiście, że jest to dobry specyfik i oczywiście, że w łuszczycy się go stosuje, ale ludzie kochani! nie jako krem, tylko miejscowo, bo się fajnie załatwicie. Purnatur może i jest drogi, ale jak kogoś stać to niech sobie go używa, bo można nim smarować całe ciało, JEST KOSMETYKIEM łagodzącym podrażnienia, świąd, więc jest tym czego się oczekuje, od takiego preparatu. Nie jest lekiem ale wspomaga. Witamina A owszem, miejscowo, na zmiany, NIGDY NIE NA DUŻE POWIEŻCHNIE!!! bo nadużywanie witamin, też jest groźne, szczególnie tych rozpuszczalnych w tłuszczach!
Także proszę nie szerzyć ciemnogroduwinking smiley i nie krytykować tych co używają purnatur, sama go używałam przez jakiś czas i byłam zadowolona, niestety jest drogiii...
Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 15:05:16

Na zmiany maśćA a na całe ciało co nowate czy inne cudo za stówke?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: OBSERWATOR (---.tktelekom.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 15:50:50

Quin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
>Jako, że jestem studentką medycyny.....
CIESZĘ SIĘ, ŻE JESTEŚ STUDENTKĄ, BO JA DOKTOREM NAUK MEDYCZNYCH.

> trochę się uczę na różne tematy,
TROCHĘ TO DECZKO MAŁO, POTRENUJ PRZEDE WSZYSTKIM JESZCZE ORTOGRAFIĘ.
I POWIEŻCHNIE NIECHAJ POZOSTANĄ POWIERZCHNIAMI. OK?

słabo mi
> się robi jak czytam post o cudownej witaminie A
> za 3 zł.
CUDOWNA TA MAŚĆ WITAMINOWA MOŻE NIE JEST, LECZ SKUTEK, WRĘCZ ZNACZNIE LEPSZY JEST OD PURNATURA i TO CI POWIE KAŻDY LEKARZ DERMATOLOG STUDENTKO MEDYCYNY. BO PURNATUR JAKO DERMOKOSMETYK PRZEZNACZONY JEST GŁÓWNIE DO CERY(SKÓRY) SUCHEJ, A MY DYSKUTUJEMY O ZMIANACH ŁUSZCZYCOWYCH.
i JESZCZE JEDNO PYTANKO, A KTO TU GADA ZE MAŚĆ WITAMINOWĄ NALEZY STOSOWAĆ NA CAŁE CIAŁO? HE, DZIECINO?!
OCZYWIŚCIE, ŻE NA MIEJSCA ZMIENIONE.

Purnatur
> może i jest drogi, ale jak kogoś stać to niech
> sobie go używa, bo można nim smarować całe
> ciało
OCZYWIŚCIE, ŻE TAK.
PODOBNO PIĘKNIE PACHNIE I NADAJE SIĘ TEŻ DOSKONALE JAKO DODATEK DO SOSÓW, JEST TEŻ AFRODYZJAKIEM TAK TU PISZĄ I JESZCZE WIELE, WIELE INNYCH RZECZY MOŻNA NIM ZWOJOWAĆ. NAJGORSZE JEST TO, ŻE Z ŁUSZCZYCĄ MA NIEWIELE WSPÓLNEGO.

>jest kosmetykiem łagodzącym
> podrażnienia, świąd, więc jest tym czego się
> oczekuje, od takiego preparatu. Nie jest lekiem
> ale wspomaga.
I TO JEST KWINTESENCJA CO NAPISAŁAŚ. Z PEWNOŚCIĄ NIE WYLECZY Z ŁUSZCZYCY. A TEMAT WĄTKU BRZMI I WIELE POSTÓW QUASI POTWIERDZA, ŻE CYT. ....JEST ŚWIETNY W LECZENIU ŁUSZCZYCY. A JEST TO, JAK MAWIA KLASYK MARKSIZMU PAN jAROSŁAW OCZYWISTĄ OCZYWISTOŚCIĄ, ŻE Z ŁUSZCZYCY JESZCZE TYM CUDACTWEM SIĘ NIE WYLECZYSZ. I OTO CHODZI W TYM TEMACIE. U MNIE NIESTETY TEGO ĆWICZENIA NIE ZALICZYŁAŚ. DWÓJA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Quin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 16:19:41

Napisałam Panie doktorze, że NIE WOLNO stosować maści wit na duże powierzchnie, więc proszę czytać uważnie! bo ktoś tu proponuje taka maść, a nie krem o jakim mowa. Chodzi o to, że "coś" trzeba stosować na całe ciało, więc niech to nie będzie mega tłuste i ociekające, bo to po prostu niewygodne. Akurat mam tę przypadłość i niestety jeśli mogę się smarować czymś co się szybko wchłania, to czemu, nie? a muszę się smarować cała, bo po prostu mnie swędzi. Ktos zamiast nie-leku Purnatur proponuje wit A. Ale co z resztą? Krytykowanie kogoś, że ma jakieś zdanie jest niegrzeczne, niech każdy sobie stosuje na co go stać.
a poza tym, taka już przypadłość Panów doktorów, krytykantów, może zamiast mnie skrytykować, doradziłby Pan coś mądrego, bo czepianie się "powieżchni" jest słabe smiling smiley tak samo jak, przyczepienie się do słowa "leczenie". Zamieńmy leczenie łuszczycy na "walka z łuszczycą" czy jest jakaś różnica? Czysta gra słów, i możliwość do wielozdaniowych wywodów.
Pozdrawiam po raz drugiwinking smiley
ps. najlepsze ćwiczenia na studiach? kiedy nie zostałam skrytykowana za pomyłkę, a nauczona! niestety tak rzadko się to zdarzasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 17:16:54

Ja stosowałam maść z witA na dość duże powierzchnie i krzywdy sobie nie zrobiłam lepiej to niż sterydy proponowane przez lekarzy prawda a na takie cudeńka mnie porostu nie stać ale trafia mnie cosik jak czytam jakie to świetne wazelina też świetna może nawet lepsza a za dwa zł

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: OBSERWATOR (---.tktelekom.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 18:16:20

Quin Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Napisałam Panie doktorze, że NIE WOLNO stosować
> maści wit na duże powierzchnie,
TAK NA MARGINESIE. A SKĄD PANI STUDENTKA MA TAKĄ WIEDZĘ, ŻE NIE WOLNO STOSOWAĆ NA DUŻE POWIERZCHNIE?????? TEN LEK JEST PRZETESTOWANY I PRODUCENT NIE WIDZI PRZECIWSKAZAŃ. W OPISIE JEST JEDNA TYLKO WSKAZÓWKA, ŻE PRZEZNACZONY JEST DO STOSOWANIA NA SKÓRĘ. ON MA TAKIE STĘŻENIE WIT.A, CO KOTEK NAPŁAKAŁ. RZECZĄ OCZYWISTĄ JEST, ŻE NIE WYSMARUJEMY SOBIE NIM CZUPORYNKI, CZY OGONKA, CZY POZOSTAŁEJ CZĘŚCI CIAŁA, BO DO TEGO SĄ INNE KOSMETYKI, LEKI. jESLI MAM SMAROWAĆ SIĘ pURNATUREM, TO ZDECYDOWANIE WOLĘ BALSAMIKI CHOCIAŻBY NIVEA,DOVE. BO SĄ POLSKIE, SPRAWDZONE I TANIE W PRZECIWIEŃSTWIE DO PURNATURA. A EFEKT BĘDZIE TOZSAMY, CZYLI NAWILŻĄ I ZWIĄŻĄ WODĘ W SKÓRZE.

>więc proszę czytać uważnie ja muszę się smarować cała, bo po
> prostu mnie swędzi. Ktos zamiast nie-leku
> Purnatur proponuje wit A. Ale co z resztą?
WYJAŚNIŁAM WCZEŚNIEJ, ŻE BALSAMÓW CI U NAS PO KILKANAŚCIE ZŁOCISZY JEST DOSTATEK, A JAK KTOŚ SIĘ CHCE SMAROWAĆ OD GŁOWY DO STÓP PURNATUREM, TO JUŻ JEST JEGO BROSZKA, ALE TYM Z PEWNOŚCIĄ SIĘ NIE WYLECZY.ZA TO NAPASIE DYSTRYBUTORA. PRZEKONANA JESTEM, ŻE W NIEMCZECH TO NIE SCHODZIŁO I PEWNO ZAKUPIŁ WIĘKSZĄ PARTIĘ ZA PSI GROSZ. NO A TERAZ FIRMA SZUKA NAIWNYCH.WEJDŹ NA FORA ŁUSZCZYCOWE NIEMIECKIE. NO JAKAŚ DZIWNA CISZA PANUJE, EUFORII I ZACHWYTU NAD TYM CUDACTWEM TAM NIE MA. u NAS ZA TO NA TYM FORUM NIEUSTANNIE TEMAT JEST W CZOŁÓWCE. NALEŻY ZADAĆ PYTANIE-DLACZEGO? CZYŻBY TAK DOSKONALE LECZYŁ LUSZCZYCĘ?. NIE. PO PROSTU KOMUŚ NA TYM SILNIE ZALEŻY. ZA PSI GROSZ MA REKLAMĘ. I O TO TU CHODZI.

> Krytykowanie kogoś, że ma jakieś zdanie jest
> niegrzeczne, niech każdy sobie stosuje na co go
> stać.
MASZ RACJĘ. TYLKO NIECH
MI TU KITU NIE WCISKAJĄ, ŻE ON LECZY Z ŁUSZCZYCY I NIECH NIE PODAJĄ ADRESU GDZIE TO MOŻNA ZAKUPIĆ. BO STOSUJĄ CZYSTY MARKETING PRZY OKAZJI ZAPOMINAJĄ, ŻE JEST TO FORUM TOWARZYSKIE. NIESTETY NETYKIETA I JEJ PRZESTRZEGANIE DLA TYCH HANDLARZY, TO POJĘCIE JEST ABSTRAKCYJNE.
POZDRAWIAM I NA MARGINESIE ..."JAKŻE ZASADNA KRYTYKA MOŻE BYĆ POUCZAJĄCA".NAPISAŁ TAK GENIALNY PEDAGOG JAN AMOS KOMENSKI.
POZDRAWIAM
OBSERWATOR

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Quin (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 kwi 2011 - 19:21:54

Właśnie jest to forum, a nie podręcznik do dermywinking smiley dlatego też pozwoliłam sobie na wypowiedzenie mojego własnego zdania, bo za nic w świecie nie chciałabym wprowadzać nowej strategii leczenie, ani nic z tych rzeczywinking smiley No, a wracając do tematu. Tyle co wiem to stąd co mi mówi moja Pani doktor, że lepiej nie na duże powierzchnie, z rozmowy z zaprzyjaźnioną farmaceutką oraz z jednego z postów wyżej winking smiley
Generalnie ulotki to ulotki, lekarze sobie mogą mówić co chcą, i wymądrzać ogromnie, ale na jednego pacjenta zadziała Purnatr, na innego zwykła Nivea, a na trzeciego nie będzie działało nic, i żadna nauka, ani najnowsze metody tego nie zmienią. Kiedyś na zajęciach z prawa była mowa o reklamie, że lekarz nie może się reklamować, ani zachęcać pacjenta, żeby ten się u niego leczył, szkoda, że te zasady nie działają powszechnie w sprawach właśnie takich jak ta. Uniknęłoby się poczucia naciągania, jakim są obarczeni niezadowoleni z cudownego środka Purnatur. Jednak jeśli znajdę kiedyś środek, dzięki któremu moja skóra będzie gładka, nie będzie swędzieć i będzie po prostu taka jak u innych, to choćby to miał być Purnatur powiem, że mnie wyleczył.
Cieszę się na taką dość burzliwą wymianę zdań z doktoremwinking smiley na szczęście jedne ćwiczenia można mieć niezaliczone!
Pozdrawiam serdecznie
PS. Panie doktorze netykieta mówi: "nie pisz wielkimi literami", proszę nie krzyczeć, na szukające złotego środka biedroneczkismiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 9 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.