Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sylwek (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lut 2011 - 13:15:27

A jak myślicie co robi konkurencja kiedy pojawi się lepszy produkt na rynku? Robi wszystko żeby uwalić swoją konkurencję to proste. Robi się różne podkopy, na pachnące mówi się że śmierdzi, na rzadkie mówią że za gęste a na mądre mówi się głupie w końcu na czarne mówią że białe. Zamiast poszukać współpracy to lepiej obsmarować konkurencję albo zniszczyć, to żenujące, chyba się zgodzicie. No bo jak wytłumaczyć to, że Purnatur który ma jednak sporo bardzo pozytywnych opinii to na siłę przypisują mu negatyw w stylu, że po jednym dniu stosowania ktoś dostał z tego łuszczycy, albo że kupił ten krem, nadaje negatywa ale nie podaje źródła zakupu. Niektórzy próbują przedstawić ten krem jako lekarstwo na łuszczycę, które nie pomaga lecz nikt z tych ludzi nie przeczytał opisu albo celowo pominął to, ze Purantur nie jest proponowany jako lekarstwo na łuszczycę. Można jedynie wyczytać opinie niektórych użytkowników, że działa jak lekarstwo na łuszczycę a to jest przecież pewna różnica. Takich wpisów nie można sobie inaczej wytłumaczyć jak tylko tym, że robi to jakaś niewykształcona konkurencja albo zazdrość która nie zna granic kierująca wpisującymi na forum takie rzeczy. Szkoda tylko, że piszą to tacy co powinni być raczej obiektywni a nie kierujący się li tylko chęcią ?dołożenia? komuś.
Purantur wszedł na polski rynek niedawno a ku zdziwieniu co niektórych robi widać niezłą karierę i to nie tylko w Niemczech a i w Polsce również.
Czy ktoś komuś wciska na siłę ten krem? ? nie.
Napisał tu ktoś w stylu kupujcie Purnatur zamiast np. kartalinu albo cosois, sorel lub tp.? ? nie.
Ale są tacy co pisali lepiej kupić to czy tamto czyli stosują zagrywki poniżej pasa. Można się tylko domyślić poco to robią. To oni prawdopodobnie sprzedają to co proponują w zamian. Każdym ma prawo przeczytać o Puranatur B12 ale już wcale nie musi go kupować jeżeli nie chce. Każdy niech decyduje sam za siebie. I tak zakończę swoją refleksję w tym temacie. Życzę trafnych decyzji a przede wszystkim aby łuszczyca była dla nas przynajmniej łagodniejsza. Na wyleczenie liczymy wszyscy ale sami wiemy że jak na razie to jedynie życzenia. Życze dużo zdrowia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 13:29:03

Kazia,sorry że się czepiam,ale z tymi witaminami to chyba naprawdę ci się pomyliło.Piszesz ,że B12 musi przepisać lekarz bo może być szkodliwa ? Witaminy z grupy B są rozpuszczalne w wodzie i trudno je przedawkować,są dostępne bez recepty .Natomiast witamina D,która znajduję się między innymi w maści Sorel jest mniej bezpieczna ponieważ podwyższa poziom wapnia we krwi,dlatego przy dłuższym stosowaniu należy robić badania.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: xxxxxxx (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 26 lut 2011 - 13:41:09

A mnie sie coś zdaje że co niektórzy uważają że żeby coś było skuteczne to musi kosztować a później rozczarowanie (kasa w błoto)nie lepiej najpierw wypróbować najtańsze preparaty z naszych aptek naturalne,?.nie bedzie rozczarowań i straconych pieniędzy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lut 2011 - 14:03:15

Dlaczego, dlaczego, dlaczego pytam się - Sylwku, jako przedstawiciel firmy LNC, która jako jedyna w Polsce rozprowadza ten dermokosmetyk reklamujesz to coś na tym forum. Czy to robisz bezinteresownie, czy dla kasy? Zacznijmy może od tego. Dlaczego łamiesz netykietę, tym samym ukrywasz swój cel pobytu na tym forum. Dlaczego w tym wątku podszywasz się pod tyle nicków?

Jako handlarz na innym forum przyjąłeś zupełnie inną metodologię działania i działasz tam oficjalnie jako przedstawiciel LNC
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=6450
Myślę, że ze względu na to, bo tam działa moderator i podszywanie się handlarzy pod łyszczyków natychmiast by wychwycił. Tu niestety panuje wolna amerykanka. I dziwnym trafem piszą sami >jednodniowi< łuszczycy.

Działacie bardzo agresywnie na rynku i widzę, że te wszystkie komentarze wychodzą spod jednej ręki. Krytyka kosmetyku spotyka się z ripostą, że krytykują ją "niewykształciuchy" cyt"..że robi to jakaś niewykształcona konkurencja albo zazdrość która nie zna granic kierująca wpisującymi na forum takie rzeczy"
Jesli k.p, Dana, inni jest tą konkurencją - to napiszę, no cóż łajdactwo nie zna granic. Oni napisali prawdę, że kupili i im ten kosmetyk nic nie pomógł. I tyle. To ma być w Twoim mniemaniu ta oczywista konkurencja.

Kończąc, faktycznie widać tu robotę specjalistów od marketingu. Gdyby wątek brzmiał "Puranatur pomaga mi w leczeniu łuszczycy"-rozumiem, ale brzmi Niemiecki(wiadomo w naszym społeczeństwie konotacje do niemieckich rzeczy mają wysoką ocenę. Dalej jest świetny w leczeniu łuszczycy. Lepiej niech on nie zastępuje lekarzy i leków, bo bracie nie wypłacicie się z odszkodowań jesli się okaże, że go jakiś rygorysta kupi w celu leczenia łuszczycy i okaże się, że jest przeznaczony do nawilżania cery suchej a nie do leczenia łuszczycy. Bo takie jest jego przeznaczenie. A, że tu jest świetny w leczeniu - można pisać i potem odwoływać się w Internecie do komentarzy tu zawartych, że pisali je chorzy.
Zresztą tak już czynicie.

Reasumując rozumiałbym jeszcze, że jako przedstawiciel firmy płacisz właścicielom tego forum za reklamę produktu i go tutaj oficjalnie reklamujesz. Podszywanie się pod łyszczyków jest niegodziwością, jest bazowaniem na ich naiwności.Jest niegodną metodą działania firmy.
Z poważaniem "j"
Andrzej Milik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 14:34:04

Mnie się wydaje że "j" nie przeczytał uważnie tego co pisze Sylwek.
Sylwek napisał tak:
"Niektórzy próbują przedstawić ten krem jako lekarstwo na łuszczycę, które nie pomaga lecz nikt z tych ludzi nie przeczytał opisu albo celowo pominął to, ze Purantur nie jest proponowany jako lekarstwo na łuszczycę. Można jedynie wyczytać opinie niektórych użytkowników, że działa jak lekarstwo na łuszczycę a to jest przecież pewna różnica."
Więc Twoje uwagi są co najmniej przesadne i nie ma co obracać kota ogonem. Proponuję czytać z uwagą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lut 2011 - 14:48:10

A ty kolego jesteś rzecznikiem Sylwka?
Wiem co pisałem. Temat jest tak skonstruowany, że dokładnie sugeruje, to co przestawiłem. Widzę tu wspólny mianownik, jeden wyzywa od nie wykształciuchów, a drugi proponuje czytać z uwagą i twierdzi, że odwracam kota ogonem.
Wesołek z Waśmościa
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 15:04:41

zadziwiające jest to, że w innych tematach jak jakiś specyfik komus nie pomógł i o tym śmiał napisac to nie był posądzany o to, że jest konkurencja próbującą oczernic jakiś produkt albo robi to złośliwie albo ma jakieś jeszcze bóg wie jakie profity za to. jak komus nie pomógł to ten który to proponował pisał coś w stylu "przykro mi, że tobie nie pomógł bo mi bardzo. musisz szukac dalej". koniec kropka. taka osoba nie była rugana za swoją opinię i nie pisano o tym, żeby lepiej sie nie odzywała. na tym polega demokracja, na wolności słowa. widac neoplus nie rozumie tego że tutaj wypowiadaja sie osoby chore dla których preparat, który cudownie nawilża ale jest bardzo drogi nie jest godny większej uwagi. na rynku jest szereg innych środków dużo tańszych. my chcemy się pozbyc choroby a nie ją nawilżyc a to różnica.
nie jestem z żadnej konkurencji. wypowiadam się tylko dlatego, że krew mnie zalewa jak widzę nieudolne próby nagabywania a wszelkie negatywne wypowiedzi traktowane są jako bezwartościowe.
ciekawa jestem czy te osoby które tak tu walczą jak lwy o jak najlepszą opinię tego specyfiku podpisały się pod petycją. ja cały czas robię co mogę z kilkoma jeszcze osobami o jak największą liczbę wpisów. teraz to jest najważniejsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lut 2011 - 15:08:29

melduję, że ja się podpisałem.
Pozdrawiam z wielką empatią
Andrzej Milik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: karola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:09:20

Posłuchajcie, jak ten krem Purnatur B12 nie byłby dobry to dystrybutorowi nie brakowałoby towaru w magazynie a jak mi wiadomo to czasem mu brakuje. Jak Purnatur chciałam kupić w sklepie internetowym to pisało, że chwilowy brak towaru a za kilka dni pojawił się znowu. Potem oczywiście kupiłam. No krem nie leczy łuszczycy ale bardzo poprawnie łagodzi skutki. Nie będę się rozpisywała bo musiałabym powtarzać wcześniejsze opinie (pozytywne). To świadczy o tym że jest na niego popyt. Więc jednak coś w tym kremie jest skoro tak wygląda sprawa. Dlaczego nie napisać że krem jest dobry jak rzeczywiście jest dobry. Nie namawiam do kupna ale też nie będę przeciwna jak ktoś jeszcze dowie się o nim. Przecież o to chodzi żeby każdy sam zdecydował.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 26 lut 2011 - 18:42:40

Uważam w przeciwieństwie do wyżej piszącej, że dobrego towaru nie trzeba reklamować.
---------
Puranatur słuzy do natłuszczania skóry. Takie jest jego zadanie. I nic więcej nie można i nie należny po nim się spodziewać.
--------------

Z łuszczycy Puranatur na pewno nie wyleczy i ani sobie z nią nie poradzi.
Nie ma takiej opcji.
---------------------

A to post z medonet, którym się w pełni utożsamiam.
http://www.medonet.pl/spolecznosci,komentarze,index.html#forum:MSwzMzMsOCw4MjA4MjUwMCwyMDg4MjQ3NjksNzUwNjE0MiwwLGZvcnVtMDAxLmpz

niestety to kolejna totalna klapa, uległem reklamie i zakupiłem.
Fakt natłuszcza skórę, ale nic więcej się nie wydarzyło.
Cud nie wystąpił. Łuszczyca ma się wspaniale. Środków do natłuszczania nie brakuje, zaś Purnatur w tej cenie w mojej ocenie jako dermokosmetyk kariery nie zrobi żadnej.
w podpisie Hugo

Podsumowując:
Obawiam się, że takich komentarzy będzie coraz więcej.
Bo nabici w przysłowiową butelkę klienci będą wystawiali laurki.
----------
Karola zgodzę się z Tobą w jednym, cyt, że "poprawnie łagodzi skutki." Oczywiście w naszej chorobie trzeba sobie umiejętnie dobrać natłuszczacza skóry, może to być olejek, żel, krem, co komu pasuje w zależności od typu łuszczycy, skóry, gdzie wystepuje, etc.
-----------
Mi z Puranaturem jest nie po drodze. Spróbowałem-efekt był zerowy. Jeśli Ci P. pasuje, cieszę się bardzo.
-----------------

Ale mam też tu prawo wyrazić swoją opinię, tak jak piszący o nim pozytywnie z jedynie słusznej domeny.
--------
Na tym forum przerabiane to już było w postaci cudownych medykamentów jak exorex, blu cap, kartalin i wiele innych.


Quo Vadis
Oto jest pytanie?
Kogo te specyfiki wyleczyły, czy przyniosły wymierne efekty?
------------
Ktoś dobrze tu napisał, >łuszczyca pozostała< a kasę zbili handlarze.
I o biznes tu biega, a nie o nasze dobro i kieszeń.
Pozdrawiam
Kropeczki
Andrzej Milik

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 22:04:16

Wiesz co ?J? naprawdę trudno cie zrozumieć. Ciągle wypisujesz jedno i to samo że jakoby Purnatur miałby być lekarstwem na łuszczycę. No gdzie to wyczytałeś? no napisz gdzie bo ja jakoś nigdzie takiego czegoś nie znalazłem. Dlaczego czepiasz się czegoś co nie ma miejsca. A o Purnatur się nie martw jest bezkonkurencyjny. Przynajmniej na razie. Jest dobry i jak widać nie tylko dla mnie, nie ma lepszego specyfiku w leczeniu łuszczycy. Ale czy to aż tak musi was niepokoić?
Przeszkadza Wam każdy pozytywny komentarz, teraz już nawet te pisane z netii, szkoda gadać. Czasem naprawdę z takimi nie warto polemizować.
Co do twojego linka na medonet to warto napisać, że wszystkie wystawione negatywy są pisane w dniu dzisiejszym ? zastanawiające prawda? Można zobaczyć nawet godziny wstawienia komentarza. Widać chwytacie się już brzytwy bo inaczej nie potraficie polemizować. Szkoda, że Sylwek miał rację. Ja myślałem, ze można z kimś normalnie dyskutować ale wyraźnie się pomyliłem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 27 lut 2011 - 09:01:56

W odpowiedzi:
-Złośliwe posty przedstawicieli lansowanego usilnie produktu są pięknym przykładem z kim mamy tutaj do czynienia. Buta, chamstwo, obłuda, nie liczenie się z zasadami netykiety, oto obraz działania bandy cwaniaków.
-------------------------
W temacie:
-PURANATUR B12 mi w niczym nie pomógł, jedynie co natłuścił zmiany łuszczycowe.
Nie miał żadnego wpływu i nie dokonał cudu, kolor zmian po miesiącu smarowania pozostał ten sam.
------------------------
-Do natłuszczania polecam świetny naturalny olejek lniany LINOMAG. Świetnie wchłania skóra. Dla mnie jest to rewelacja, ba - doskonały. Olej Lniany jako jeden z nielicznych ma w składzie m.in witaminę B17. Warto wrzucić w Google - B17 i poczytać. To cudowna witamina, której nie udało się pozyskać w drodze chemicznej. Uniwersalny olejek do zewnętrznego natłuszczania, który w swoim składzie ma tablicę Mendelejewa z... witaminami. Polecam raz jeszcze LINOMAG
-------------
Podsumowując:
-Kupisz w każdej porządnej aptece, a nie w sklepie z "powidłami"za pośrednictwem >łosia<, doskonały środek do natłuszczania skóry za jedyne..... 8 złociszy.
j.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: czerwonykrab (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 lut 2011 - 12:05:17

Ale się uśmiałem. Maliniak w temacie o Mavena napisał co myśli o Danie tutaj link
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,79319,page=5
Kurcze jak czytam wypowiedzi Dany to przyznam, że chłop ma rację. Przypuszczam, że niedługo się odezwie i napisze podobnie o K.P czyli Kazi ponczoszance, chyba będę teraz tu częściej zaglądał fajna komedia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Iwona (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2011 - 14:37:20

Z kremu Puranatur B12 jestem bardzo zadowolona. Smaruję się nim od jesieni ubiegłego roku. Znalazłam wreszcie to co na mój typ łuszczycy jest najlepsze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Kasia z Iwonicza (---.tktelekom.pl)
Data: 01 mar 2011 - 14:48:11

Z balsamu PuranaturB12 jestem bardzo niezadowolona. Smarowałam się od jesieni ubiegłego roku.I nic nie pomógł. Łuszczyca jak była tak jest. Bo to w końcu nie jest przeciwko łuszczycy dermokosmetyk tylko służy do natłuszczenia skóry.
W moi przypadku cud nie wystąpił. A szkoda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 01 mar 2011 - 18:49:28

Witaj Kasiu z Iwonicza!!! Nie bałaś się napisać,że Puranatur 12 Ci nie pomógł???? Ależ jesteś odważną dziewczyną!!! Zaraz dopadną Ciebie wszyscy chandlarze tym "badziewiem" i obrzucą błotem ,wyzwią od idiotek i nieuków.Ale nie martw się tym.Ze mną tak postąpiono,ale ja mam to w nosie.Naszym obowiązkiem jest być szczerym i pisać tylko prawdę! Pozdrawiam wszystkich chorych na to paskudztwo!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Kasia z Iwonicza (---.tktelekom.pl)
Data: 01 mar 2011 - 20:55:31

Hey, Dana, dzięki za te miłe słowa. Przecież ten kosmetyk służy do natłuszczania, a nie do walki z naszą chorobą i tak został określony przez producenta.
Gdyby klinicznie udowodniono, że choć w części zwalcza naszą chorobę i jest skuteczny z pewnością zostałby zakwalifikowany jako lek i producent dopiero wówczas by łupił kasę.
Jak czytam w jakich to skrajnych przypadkach pomógł łuszczykom, to tylko jedno mi się nasuwa-jakże obłudnym trzeba być, by dla zysku siać taką propagandę o cudownych właściwościach kosmetyku przeznaczonego do natłuszczania ciała.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazia p. (---.tktelekom.pl)
Data: 02 mar 2011 - 21:01:57

W Internecie znalazłam coś takiego, cytuję...

"Purnatur to kolejna próba reklamowania i tu na siłę kosmetyku, który w leczeniu łuszczycy żadnych efektów pozytywnych u mnie nie dał. Nie wróżę mu dobrze. Wywalona kasa. Wciskają ciemnotę, że tu krytykuje ten krem konkurencja, a on jest super. A ja się pytam, gdzie ta konkurencja chwali jakiś inny dostępny kosmetyk, czy lek na rynku. Jakoś nie dostrzegam. Jaki sens jest krytykować jeden, a nie zachwalać drugiego???? Coś te teorie spiskowe wam nie wychodzą. Przeholowaliście coś z tą reklamą Purnatura. Mają być głosy pozytywne, jak jest negatywny to jest od razu konkurencja. POlska to dziwny kraj.Kali"


Przykre również jest to, że na tym forum ci z negatywnymi spostrzeżeniami mają przyklejoną łatkę niedouczonych, bądź nazwani są konkurencją zwalczającą cudo w postaci kremiku nawilżającego. Zaś niewybredny atak w kierunku Dany pokazuje szczyt chamstwa i wulgaryzmu.


Jacyś zabawni są ci handlarze? co jeszcze wymyślą, by zdyskredytować tu łuszczyków, którzy wymieniają się negatywnymi spostrzeżeniami o tym kremiku.
Po raz pierwszy na tym forum sprzedający(dystrybutorzy) uderzyli bezpośrednio w nas.
Pozdrawiam łuszczyków zaś hańba i na pohybel cwaniakom, których jedynym celem jest drenaż naszych kieszeni.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: daria (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2011 - 09:32:07

Purnatur B12 to dobry balsam i wydajny,mnie bardzo pomaga na luszczyce, skóra całkiem fajna, wyraznie zbladly moje plamy, skora juz w ogole mnie nie swedzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: pawlik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2011 - 10:26:49

TERESO staraj sie podleczyc watrobe.Dobrze na nia pomoze OSTROPEST ale to jest bardzo silne ziolo uwaga.Moge co nieco podpowiedziec podaje adres [email protected]
PAWEL

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...23456789101112...->|-->
Bieżąca strona: 7 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.