Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 8 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazka (---.tktelekom.pl)
Data: 05 kwi 2011 - 12:19:16

Dla mnie Purnatur to kolejna jest sciema. Lepiej jest zastosować maść z witaminą A i efekt będzie taki sam, bądź lepszy od Purnatura. Tylko, że maść kosztuje 3 zyle a purnatur ponad stówka. Przypomnę, że oba mają za zadanie natłuścić skóre. Za tą stówkę lepiej udać się do dermatologa i zapisze on maści robione na receptę. Będą to maści a nie kosmetyk jakim jest niewątpliwie Purnatur.
Uległam super ocenom Purnatura, go zakupiłam i efekt opłakany. Oceny na forach łuszczycowych, tam, gdzie jest moderator i nie ma wpisów anonimowych jest jednoznacznie negatywna. Purnatur nie wyleczy z łuszczycy. Zresztą producent jednoznacznie określa go jako dermokosmetyk, który może jedynie wspomagać proces leczenia. Nic po za tym. Purnatur dla mnie jest kolejnym chwytem reklamowym. Jasne, że dla sprzedających dzień bez marketingu jest dniem straconym.
Kto ma dużo kasy a niech sobie kupuje, lecz cudu po nim niech nie oczekuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: NOWY (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 kwi 2011 - 13:57:28

PURNATUR B12- 240 ZŁ ZA 500ml. [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Jaga z Białegostoku (---.tktelekom.pl)
Data: 05 kwi 2011 - 17:56:46

Temat tego wątasa brzmi cyt.
>Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy <
znaczy dla kogo, dla wszystkich????????????????????????????
bo mnie jakoś nie wyleczył i wcale nie jest dla mnie świetny.
Badziew za który płaci się jak za przysłowiowe zboże.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Majka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 15:28:28

Na forum w medonet wyczytałam wiele dobrych opinii na temat Purnatur B12. Moja 12-letnia bratanica ma łuszczycę AZS i nic jej nie pomaga. Zastanawia się nad maścią sterydową, ale z tego co słyszałam nie jest to dobre szczególnie w młodym wieku. Słyszałam, że sterydy uzależniają. Wyczytałam gdzieś, że Purnatur bardzo dobrze pomaga w leczeniu łuszczycy ale czy mogą stosować go takie dzieci?
Może sprawdził już ktoś działanie tego Purnatur na dzieciach. Napiszcie proszę ale bardzo proszę uczciwie. Tak by odpowiedź nie pochodziła od tych co "może zazdroszczą" temu niemieckiemu kremowi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 15:36:24

Purnatur B12 pomaga, naprawdę bardzo pomaga, mnie pomaga i moim znajomym pomaga, tylko jak ktoś tu napisze coś dobrego o Purnatur to od razu przeciwnicy tego kremu atakują oczerniając jak tylko idzie. Wystarczy przeczytać poprzednie posty i już się wie że mają w tym pewnie jakiś cel. Zaraz padnie pytanie jaki, ano taki, że to są naganiacze na inne mało skuteczne preparaty i ich sprzedaż musiała znacznie spaść dlatego się wściekają, ale niech się wściekają... jak ma im to pomóc...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 16:06:16

Proponuję przeczytać post Moniki, N, Zbigniew, zaneta i gosia. To 4 post na 4 stronie od góry. Pisze na temat stosowania Purnatur B12 u dzieci.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 16:21:59

Ha ha ha, przeciwnicy(konkurencja) chwalą niby inne, pytam sie jakie to tak zachwalają?
Proszę o przykład, a nie demagogię.
Podają jedynie, że taki sam skutek osiągnie się stosując wazelinkę, bądź maść witaminową A, którą można kupić w każdej aptece za 3 złote polskie. Złociutki mam łuszczycę wiele lat, kremik -Purnatur może jedynie natłuścić, a nie zlikwidować skutki łuszczycy. A z takimi opiniami się spotykam. Kto je rozsiewa, ano ci co mają interes. Zwłaszcza, że jest to prywatny biznes. Na forach łuszczycowych tych moderowanych, w stowarzyszeniach, ba wreście u lekarzy dermatologów jakaś dziwna cisza poanuje w tym temacie. Dziwne nieprawdaż.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: kazik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 17:08:09

A ja też mam wiele lat łuszczycę i oprócz sterydów nic mi nie pomagało dopóki nie znalazłem Purantur B12. I jeżeli chodzi o mnie to ten krem nie tylko że w bardzo wyważony sposób natłuszcza złuszczoną skórę, trzeba wyraźnie napisać, że LIKWIDUJE ŁUSKĘ. Ponadto skutecznie łagodzi, LIKWIDUJE SWĘDZENIE i bardzo znacznie LIKWIDUJE CZERWONE PLAMY NA SKÓRZE. To ostatnie uzyskałem po dwóch miesiącach konsekwentnej kuracji Purnaturem.
Zgadzam się z jednym, że do tej pory krem nie wyleczył mojej łuszczycy chociaż trochę miałem i mam na to nadzieję bo stosuję go nadal, ale przecież bądźmy uczciwi - nikt nie napisał że ten krem ma tą zasraną łuszczycę wyleczyć! Ten krem ma pomagać i uważam że świetnie pomaga w leczeniu łuszczycy. Może tego warto się trzymać w wypowiedziach a nie jakiś przypisanych znikąd stwierdzeń. Nie dodawajmy niczego co nie jest prawdą albo co nie jest napisane w opisie tego kremu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 21:41:38

Kaziu ja tu siedze od wieku a Ty, który to twój jest post? Z pewnością pierwszy z tą ksywą i co proponujesz triumfalnie. Ano ten Purnatur?, który bez ogródek przedstawiciele tu zachwali, robili reklamę i wcale tego nie ukrywali.To ci napiszę do bólu, ten sam efekt uzyskasz stosując maść witaminową z A, który kosztuje koło 3 złotych.
I jaki ja mam cel negując Purnatur? pewno jestem dystrybutorką maści witaminowej,którą można kupić w każdej aptece.
Każdy niech sobie sam wysnuje wniosek.
Wyrazisty post napisała, cyt,

Autor: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 03 lut 2011 - 23:59:17

Widze,ze nie mozna pisac prawdy.Spojrzcie na moj post z 24.01.2011.Nikt mi nie odpowiedzial.A chodzilo mi o to,ze sosowalam Purnatur i niestety kolejna porazka,ale to dotyczy tylko mojej osoby.......Rzeczywiscie,moze i lepiej nie wymieniac sie doswiadczeniami,bo robi sie balagan.."

Niech sobie każdy kolejny wnioch wyciągnie również i z tej wypowiedzi.

Znam wielu łuszczyków, którzy zakupili ten kosmetyk, bo reklama na stronie dystrybutora była super obiecującą. A jest sterowana ręcznie przez przedstawiciela firmy sprowadzającej ten produkt.
To kolejny wnioch do oceny.

Spostrzeżenia moich przyjaciół o tym kosmetyku są negatywne. Dlaczego? Ano jak to było? chyba tak, świstak sobie siedzi i Purnaturka owija w to sreberko.

Jest to badziew niegodny ceny jaką łupią za niego sprzedający.
Kremów do natłuszczania jest ci u nas dostatek, nie potzreba do tego Purnatura szczególnie w tej cenie. Bedę szczera do bólu. Mi on szczególnie w niczym nie pomógł. Była i jest łuszczyca. A do natłuszczania słuzy mi wspomniana maść witaminowa, bądź krem z oliwek, balsamiki. Ręczę, że efekt taki sam jak super reklamowanego Purnatura.
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 kwi 2011 - 21:50:56

Działanie wazelinki i witaminowej i ja potwierdzam za to na tak drogi specyfik żeby sie natłuścić mnie nie stać ale jak by był aż taki skuteczny to gdzie ci ozdrowieńcy był reklamowany na trzech forach a pozytywnych opinii cosik mało

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 07 kwi 2011 - 05:38:48

Ozdrowieńcy to przysłowiowy: misiek, wisiek i kazek, którzy wyskakują na tym forum nie wiadomo skąd,obrazując, jak Filipek z konopi.
Po prostu komuś zależy na sprzedaży, a dystrybutor jest jeden, nazwa jest jego wiadoma, bo dokonał zakupu licząc na czysty zysk i naszą głupotę, że rzucimy się na jego wykup jak na cukier w sklepach.
------------
Nie schodzi w Niemczech na forach o nim panuje cisza i żadną tam rewelacją nie jest. Nie jest rewelacją i u nas.
Ktoś pomyślał tak, niemieckie pewno durny Polak to kupi w ciemno z ceną kosmiczną.
A towarek nie schodzi, bo łuszczycy nie w ciemię są bici.
Wywalić stówkę na dwa, trzy tygodnie i mieć efekt porównywalny z maścią witaminową jest lekką przesadą. Zresztą sam producent pisze, że to jest zwykły dermokosmetyk przeznaczony do skóry suchej. A, że my w tych miejscach mamy suchą skórę, to chcą nam tu wcisnąć coś co ma taki sam skutek jak zwykła maść z witaminą A za 5 zyli. Trzeba tylko systematycznie tą maścią 2-3 razy dziennie się smarować. Ba, twierdzę, że też tłuszcz mleczny za 10 złociszy, a tego jest wielokrotność ma taką samą skuteczność w natłuszczaniu skóry.
--------------
Napiszę tak, mi też w niczym Purnatur nie pomógł, by nazwać go rewelacją.
Za tę cenę mogę kupić już dobre kosmetyki z nad Morza Martwego znane i cenione w świecie łuszczycowym i przynajmniej wiem co mam.
Ot i cała filozofia.
------------
Reasumując, liczy jedna osoba tutaj na naszą naiwność, a nie zdaje sobie sprawy z faktu, że robi tym samym antyreklamę sobie, bo jest cieniasem marketingowym, zresztą takim samym jak tenże proponowany dermokosmetyk.
---------
Prawda jest naga, nikogo on nie wyleczy, a jak chce ktoś kupić Purnatur i wydać kilka stówek, by osiągnąć efekt mierny, to życzę powodzenia. Niech próbuje.
Ja drugi raz tego nie kupię.
A handlarzom na pohybel.
Pozdrawiam
J

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07 kwi 2011 - 08:40:27

Zamówiłam, wczoraj ten specyfik, zobacze jak skuteczne jest leczenie nim.Ale bądzmy szczerzy,nie ma leku na calkowite wyleczenie.Ja choruje już 23 lata i nie mam juz złudzen,ale Wam,ludziom mlodym,życze z calego serca dnia w którym wynajdą cos na to choróbsko. Wszystkie buzie do góry,i te w kropeczki i bez.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 07 kwi 2011 - 13:48:38

Gosia napisała"...Zamówiłam, wczoraj ten specyfik, zobacze jak skuteczne jest leczenie nim.."
Purnatur nie leczy, bo nie jest lekiem, ma jedynie wg ulotki(producenta) za zadanie ewentualnie wspomóc nasze działania w walce z tym świństwem. Więc o skuteczności leczenia o którym pisze Gosia nie może być tu mowy. Ten kosmetyk nie zastąpi nigdy leczenia łuszczycy lekami.

Po drugie, żadna klinika, oddział dermatologiczny, uznany profesor dermatologii w Polsce nie przeprowadził żadnych prób, badań dermatologicznych nad tym kosmetykiem. To obrazuje i powinno dać wyobraźnie o miejscu w szyku dla tego balsamiku przeznaczonego do natłuszczenia skóry.
Dziękuję za uwagę.
A i jeszcze jedno, podobno bardzo dobrze wpływa tez na porost włosów. Nalezy smarować łepetyne 3 razy dziennie. Efekt murowany. Po roku nastapi piękny odrost włosów. Ma też i inne zastosowanie, ale o tym na maila, bo sporo tu osób czytających jest niepełnoletnia.
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 07 kwi 2011 - 17:53:16

Widzę,że znów próbują naciągać na to "cudeńko" ludzi chorych na łuszczycę... Chyba trzeba będzie inaczej rozprawić się z tymi wszystkimi kłamcami....Pozdrawiam wszystkie biedroneczki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Janek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 kwi 2011 - 21:44:16

A mnie tam Purnatur pomaga i jestem zadowolony, bardzo zadowolony. Dobrze że taki krem jest juz w Polsce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 07 kwi 2011 - 23:23:39

Dana, nikt nie twierdzi,ze nie ma naciągaczy.Ale prawda jest taka,że próbujemy wszystkiego co może nam ulżyć.Ja po śmierci taty wpadlam w taką deprechę,ze czułam jak zżera mnie ł kładłam sie i wstawałam w takich bólach,że odechciewało sie zyć.Dlatego próbuję i gdyby ktoś napisal,że g...... też pomaga to sięgła bym i po to. Mam 44 lata, w tym 23 z ł.Dziękuję Wam,za to że dzielicie sie swoimi doswiadczeniami,pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 09 kwi 2011 - 18:03:57

Zgadza się,my próbujemy wszystkiego!!! Ja sama dałam się nabrać i zamówiłam ten "cudny" kremik z nadzieją,że mi chociaż trochę pomoże.Niestety rezultat żaden.Zwróć uwagę kto (i z czego-neoplus) pisze pozytywne opinie.Boli mnie to,że na nas chorych inni tak zbijają forsę,Uwierz mi,ja gdybym mogła to wysmarowałabym się najgorszym,śmierdzącym g..... żeby tylko tego sie pozbyć i nie krytykuję tu ludzi,którzy próbują wszystkiego (ja sama do nich się zaliczam).Tylko wcześniej napisałam już opinię na temat Puranaturu z uwagi na to ,żeby ostrzec wszystkich naprawdę chorych przed naciągaczami.Spytaj się o ten krem dermatologa,mój do natłuszczania skóry zapisał maść za 5 zł ,a działanie lepsze.Pozdrawiam serdecznie i życzę duuuuużo zdrówka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 09 kwi 2011 - 23:40:10

Z tego wynika,że najskuteczniejsza terapia,to moczenie dupska w soli morza martwego,natluszczanie i wystawianie na słońce lub solarium.Kiedyś z dwie dekady temu,stosowano cygnolinę i maść straszyńskiego,nawet z niezłym skutkiem.Teraz wszystkie te medyczne wynalazki dają krótkotrwałą poprawę.Lekarze kroją nas na kasę za 5-minutową wizytę z wypisaniem recepty na 3-4 dni kuracji 80zł i tak w miesiącu minimum 3 razy.Dowiedziałam sie niedawno,że u większości kobiet po menopauzie ł znika,często bezpowrotnie,marne pocieszenie,ale zawsze....Dzięki PB u mnie już bliżej niż dalej.Mamy wiosnę KOCHANI,wystawiajcie swoje ciałka na słoneczko, i dajcie tej francy popalić.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 11 kwi 2011 - 20:35:13

No, z tą naszą chorobą to różnie bywa.Ja np słyszałam,że czym człowiek starszy tym ma wiecej łuszczycy...cholipcia,może to nieprawda(oby!!!!).Mam znajomą,ma już 59 lat (dawno jest już po monopauzie),a łuszczycę ma dosłownie wszędzie...I komu tu wierzyć???Na to cholerstwo nie ma mocnych....Jednemu pomaga to,drugiemu tamto.Trzeba nauczyć się z tą małpą.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: goska (---.dip.t-dialin.net)
Data: 11 kwi 2011 - 21:34:13

Najbardziej przeraża mnie,że jest aż tak dużo młodych.I martwi (choć nie dziwi)ich pesymizm.Wiem,że słowa otuchy zabrzmią być może śmiesznie,ale musimy z tym żyć.Wiem,że można.Normalnie.Moje życie nie było usłane różami,ale łuszczyca nie przeszkodziła urodzić mi trójki wspaniałych dzieciaków( córka z ł).Ale jest szczęśliwa,ma męża,dziecko.Ł to schorzenie nie choroba,żyje się z nią do śmierci,trzeba ją traktować jak upierdliwego członka rodziny.Da się.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 8 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.