Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: dudus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2011 - 21:20:54

Ciekawe są tutaj niektóre zagrywki i wpisy co niektórych użytkowników forum.
Zanim kupię Purnatur to chciałbym poczytać jeszcze inne opinie na temat tego rzekomo cudownego kosmetyku.
Czy ktoś może napisać tu gdzie znajdę jeszcze opinie o Purnatur B12 ? To mogłoby się przydać innym, takim jak ja którzy trafili tu dopiero teraz.
Poza tym mam pytanie, na jak długo wystarczy 5ml kremu jeżeli chcę smarować ręce i nogi. Zastanawiam się czy nie lepiej kupić od razu 50ml.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2011 - 09:04:48

Jak wpiszesz w wyszukiwarce Google słowo kluczowe np. ? Purnatur B12 opinie ? to wyskoczy ich mnóstwo. Część z nich pewnie pochodzi z tego forum ale są też takie, które są wpisywane na medOnet pl, forum psoriasis, i pokażą się jeszcze opinie z innych źródeł internetowych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 21 lut 2011 - 09:16:29

Miałem sie nie wypowiadać w tym temacie ale może dzieki mnie ktoś zaoszczędzi
kilka złotych, a dystrybutor nie będzie sobie nabijał kasy, kosztem naszej choroby.Straciłem 232 zł łacznie z kosztami przesyłki,efektu zero i jak widzę nie tylko u mnie. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sandra (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 lut 2011 - 10:14:00

Opinii w Googlu jest mnóstwo, niech każdy sobie sam zdecyduje czy kupić czy nie.

A jeżeli chodzi o mnie to na Purnatur 5 ml się nie zdecydowałam, to było dla mnie za mało. 5ml to dobre na smarowanie dłoni i to jedynie na kilka razy. Poza tym wychodzi drogo, ja wolałam kupić sobie 50ml, teraz mam pięćsetkę bo wychodzi dużo taniej. Mam też zniżkę w sklepie internetowym także jestem teraz zadowolona.

Purantur B12 jest jak dla mnie najlepszym z wszystkich specyfików jakie stosowałam. Dobrze, że pokazują się nowości na rynku dermo-kosmetycznym. Dzięki temu każdy może dopasować sobie coś dla siebie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 21 lut 2011 - 16:41:51

Nie czarujmy się, to jest kosmetyk przeznaczony do suchej skóry. Fajnie ją natłuszcza i tyle. Poczytajcie niemieckie fora łuszczycowe.Nikt tam nie ma złudzeń, że to jest, czy bedzie lek cudowny z przeznaczeniem do walki z łuszczycą.
Czyli, MOŻE WSPOMAGAĆ proces leczenia ognisk zapalnych poprzez solidne natłuszczenie, a nigdy nie bedzie lekiem. Podobny skutek ma melkfelt, tylko, że kosztuje w stosunku do tego grosze. Na mnie absolutnie to nie działa.Pieniądze wyrzucone w błoto.
Pozdrawiam kropeczki i biedronków
kazia ponczoszanka
P.S
Nie ulega wątpliwości, że marketingowcy tu na tym forum szaleją. Dzień dla nich bez wazeliny, to dzień stracony. Czego się nie robi dla forsy. Zauważcie jak umiejętnie podają źródło, gdzie to kupić. A to już na forum zgodnie z netykietą jest zabronione. Korzystają z faktu, że moderacja tu niemrawa, ba żadna. Ale to o nich tylko świadczy żle. Ano mają w d...pie netykietę i nas.
Proszę bardzo jak chcą marketing naszym kosztem urządzać, to info, gdzie to kupić-przesyłają na priv. I nie bedzie złudzeń z kim mamy do czynienia.Basta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 21 lut 2011 - 17:13:01

Z tego co czytałam info na temat tego kremu to nigdzie nie pisze że to lek a krem na innym forum facet to reklamował i prosił o opinie.Wiadomo ze na każdego co innego działa ja najlepiej natłuszczam zwykła wazelina i też dobrze działa więc nie widzę powodu żebym miała przepłacać.Myśle że każdy może poczytać na temat specyfiku i osobiście podjąć decyzje przecież na siłę nikt wam tego nie wciska,po co te oskarżenia?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Waldek (---.rdns.blackberry.net)
Data: 23 lut 2011 - 02:37:13

Dla mnie to podroba MAVENY B12, ponoc Ruska

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 23 lut 2011 - 06:32:33

Też polecam Mavene spokojnie można kupić w aptekach internetowych ma udokumentowany dermatologicznie zbawienny składnik vit b12, która ładnie goi zmiany skórne.
Kazia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2011 - 07:44:20

O Mavena B12 pisała już tutaj Agnieszka (2 strona tego tematu,15 post od góry), możecie czytać. Poza tym ten temat był już omawiany na forum luszczyca.pl wystarczy wpisać słowo kluczowe do wyszukiwarki.
------------
Maść Mavena kto stosował?
Autor: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 sty 2011 - 17:05:12

Jak w temacie,mieliście z nią jakieś doświadczenia???

odp
Autor: arturwp (194.106.192.---)
Data: 05 sty 2011 - 18:54:06

Negatywne, tzn. nie pomogła, ale i nie zaszkodziła smiling smiley
------------------------

Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Autor: Agnieszka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 sty 2011 - 18:15:37

Jeżeli chodzi o Mavena to znalazłam taki post na tym forum
http://www.luszczyca.pl/read.php?1,86022

Krych napisał:
Re: Maść Mavena kto stosował?
Autor: Krych (---.mmj.pl)
Data: 07 sty 2011 - 12:35:04

Ja stosowałem właściwie identyczną - Purnatur B12 - też ma avocado, b12 i jeszcze granat. Tak jak pisałem w innym poscie: łuska schodzi prawie od razu, skóra jest gładsza i nie łuszczy się tak szybko i zostają tylko czerwone plamy, ale to jest o niebo lepiej! Trzeba smarować regularnie ale jest wydajny i starcza na dość sporo czasu.
-------------
Autor: barbarka (---.mmj.pl)
Data: 11 sty 2011 - 15:23:37

też stosuje Purnatur B12, w sumie od niedawna ale jestem bardzo zadowolona
i podpisuje się pod słowami Krycha.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Maria (---.adsl.inetia.pl)
Data: 25 lut 2011 - 13:49:39

Chciałam tylko napisać, że Purnatur B12 bardzo pomógł mojemu ojcu. Dobrze że tutaj dotarłam i dowiedziałam się o nim. Skóra mu wyraźnie zbladła, nie swędzi go a łuski nie ma wcale. Tato jest dość zdyscyplinowany więc dba o systematyczność, smaruje tak jak proponuje producent czyli dwa razy dziennie. Właśnie minął trzeci tydzień jak go stosuje. Właśnie zamówiłam mu największe opakowanie. Mój tatko ma świadomość, że z łuszczycą na razie nie wygra ale naprawdę cieszy się że ma teraz Purantur. A ja też się cieszę z tego.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 25 lut 2011 - 21:10:29

no i pękła kolejna bańka mydlana. chciałam kupic ten cudny specyfik ale dzięki tym wszystkim zwolennikom z neoplusa zaoszczędzę dosyc sporo pieniędzy. zbyt widoczne jest tutaj intensywne nagabywanie do kupna tego kremu. najgorsze w tym wszystkim jest to, że my chorzy jesteśmy w stanie wypróbowac wszystko tylko żeby się zaleczyc a takie szuje to wykorzystują. całe szczęście, że nabieramy coraz więcej doświadczenia z tego typu naganiaczami i nie dajemy się tak bardzo nabic w butelkę.
wy z neoplusa musicie się troche bardziej wysilic i zmienic nie tylko nick ale też adres z jakiego piszecie. myślicie że ludzie to idioci. mylicie się.jak dla mnie to słowa które moga was okreslac to są wszystkie przymiotniki i rzeczowniki występujące w łacinie podwórkowej. takie jest moje zdanie o was.pozdrawiam i proponuję jednak korzystac z mózgu. to nie boli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 25 lut 2011 - 21:44:21

Brawo Wysoka !!!! Wielki szacunek,rzeczywiscie jest tu bardzo dużo naciągaczy a my biedni, naiwni dajemy się im naciagać na te "cudeńka".A jak jeszcze napiszesz,że nie pomógł to gotowi są człowieka zadusić.Ha,ja już postanowiłam nie kupować tych polecanych,zachwalanych bubli.Wierzę mojej Pani dermatolog i smaruję ciało masciami za 5 zł i jak na razie moja skóra jest gładka czego życzę wszystkim chorym na łuszczycę.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: dfdfh (---.aster.pl)
Data: 25 lut 2011 - 22:04:24

Jeszcze raz zapytam
Czy Wy mieszkacie w jakiejś komunie dla łuszczyków? Jeden komputer dla wszystkich, jeden adres mailowy?
To jest absolutnie niedopuszczalne w marketingu...
Powtórzę:
Wszystkie te zachwyty nad tym cudownym specyfikiem jakoś dziwnie z jednej domeny a przynajmniej 3 osoby (sandra, sylwek, adam) piszą z tego samego adresu mailowego (dzisiaj znalazłam jeszcze dwie inne osoby piszące z tego samego adresu). Jak tak zachwalacie to przynajmniej podajcie skład tego super kremu. Może w aptece można dostać coś 10 razy tańszego o tym samym składzie. Przecież chodzi tutaj o to aby sobie pomagać...Czy Wam się wydaje, że łuszczyca niszczy także synapsy w mózgu i trafiliście na debili??????????????????????????????
Przeszukałam niemieckie strony i oprócz zachwytów reklamowych niczego nie znalazłam. Czyżby Niemcy nie chcieli skorzystać z tego cudu medycyny?
PODAJCIE SKŁAD. A może to tylko wazelina z domieszką nadziei?

W aptece można spokojnie za 2,5zł kupić maść z wit.A. Działanie dokładnie takie samo.
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 25 lut 2011 - 22:24:24

Jedynym dystrybutorem tego kosmetyku na Polskę jest ta firma
Lady's Nails Cosmetics
Wodzisławska 63a
44-240 Żory
E-mail: [email protected]
Ja piszę do nich maila, że nachalna propaganda tego kosmetyku na tym forum jest sprzeczna z podstawową zasadą zawartą w netykiecie do nie reklamowania towarów i usług na forach społecznościowych. Wyrazistym przykładem jest podanie dystrybutora i sposobu jego zakupu. Mogą się wypchać, bo to co czynią oni, albo ktoś w ich imieniu uwłacza nam łyszczykom.

A teraz z innej beczki.
Tak na marginesie ten ich punatur w swoim składzie ma szczatkowe ilości, bo 0,08% witaminy B12 zbawiennej dla nas, czyli tyle co kotek napłakał. Reszta to olejek z Avocado, granatu, alantoina, pantenol i to jest ta niby cudowna receptura.
Jeśli to coś ma wyleczyć łuszczycę, to jest dobry żart, albo farsa.
Mam podstawy napisać tak, jestem łuszczką od niepamiętnych lat, nie pomagają mi sterydy, dziegcie, jedynie co, to cygnolina i lampy uVB. Używałam również punatura. Skutek żaden.
W mojej profilaktyce stosuję witaminę B12 jako wspomagającą i napiszę tak, że inny kosmetyk firmy konkurencyjnej Mavena ma jej znacznie wiecej w swym składzie, bo 0,7 ale nalezy zadać pytanie? po co kupować punatur, czy Mavene(Regivederm, stara nazwa) jeśli poczciwy sorel plus jako substancję czynną czyli dominującą ma w swym składzie. Problem jest taki, że musi przypisać lekarz, bo nie każdy dobrze toleruje i może być nadwrażliwy na tak duże dawki wit. B12.
Koncząc również sie cieszę, że znalozło się tu parę osób, które wprost powiedziały co myslą o cudownych reklamach. Cudów tu nie ma i nie było. Punatur nie jest tu wyjątkiem.
Taki wyrazisty przykład, proszę na spokojnie poczytać wątek Exorex w 3 tygodnie.Ileż to pozytywnych było komentarzy.
Wniosek. Kasę zbili na allegro sprzedający, a nam łuszczyca pozostała.
Pozdrawiam
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 25 lut 2011 - 22:37:45

Kupiłam wczoraj w aptece za 2,5złotych maść do smarowania (retinoli palmitas). Wazelina, duża tubka, starczy na miesiąc lub dłużej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: k.p (---.tktelekom.pl)
Data: 25 lut 2011 - 22:51:28

A teraz coś o marketingu.
Konstrukcja tego wątku cyt." Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy."
Sugeruje jednoznacznie, że leczy on łuszczycę? Czy jest to prawda? Czy producent użył sformułowania, że leczy łuszczycę?. Czy autor formułując tak temat jest do tego upoważniony? czy czasami tym samym nas nie wprowadza w błąd?

Druga sprawa, proszę się przyjrzeć temu wątkowi. Nie zdarzyło się w historii na tym forum, by na przykładzie tegoż wątku od jego założenia, czyli od dnia 23 stycznia od godz 12, 45 do 18,10 w ciągu 6 godzin dyskutowało ze sobą 6 osób 30 krotnie z jednej domeny. Treść oczywiście ukierunkowująca była na zakup puranatura. Jesli w podobny sposób opracowywało się pozytywne komentarze dla tego produktu w internecie, to dziękuję bardzo. Wszystko dla mnie jasne jest w tym temacie.
Offka napisała cyt."Linkowany artykuł, powinien co nieco otworzyć wam oczy na sprawy związane z tym tematem:
http://praca.wp.pl/title,Jak-zarobic-20-tys-zl,wid,12907280,wiadomosc.html?ticaid=1bd89
Prawda jest naga i real bardzo smutny.Bo na dzień dzisiejszy nie kupi się żadnego kosmetyku w sklepie z powidłami skutecznego w walce z naszą nieuleczalną chorobą. Czy puranatur-leczy- osądzcie sami?
kazka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 25 lut 2011 - 23:18:40

mam dosyć po...pierdólek. A PB12. Spadajcie do kibla
A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 09:02:25

Kazia, jaką to ma Sorel plus substancję czynną w swoim składzie bo nie napisałaś dokładnie,z tego co wiem to ma D3 a nie B12 ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: rsgd (---.aster.pl)
Data: 26 lut 2011 - 12:47:19

D3. U mnie Sorel jedynie spowodował takie zmiany na skórze, że wstyd wyjść na plażę....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lut 2011 - 13:02:11

Do mądrych czytelników.

Przeczytajcie dokładnie posty moich poprzedniczek. Szczególnie od Wysoka, Dana, dfdfh, k.p
Co tak naprawdę chcą one powiedzieć. Mam nadzieję że komentarz wcale nie jest potrzebny.
Dziwię się tylko skąd jest u nich taka agresja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 6 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.