Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sty 2011 - 17:28:17

Można stosować ten lek na skórę głowy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Kacper (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sty 2011 - 14:23:58

Marto ja Purnatur stosuję również na skórę głowy, ale mam na głowie 90% łysiny. Reszta to rzadziutkie włoski. Muszę przyznać, że krem dobrze się wchłania. Na reszcie moich włosów nie widać spojeń albo też nie widać by były specjalnie otłuszczone. Zresztą znalazłem dla Ciebie opis Purnatur B12 w języku niemieckim. Ponizej wklejam tekst, który jak chcesz to możesz sobie przetłumaczyć np w tłumacz Google. Jak piszą w opisie Purnatur moze być stosowany od głowy po stopy, i to jest prawda. Najważniejsze że jest przetestowany i że pomaga.

"Die PURNATUR B12-Pflegelotion ist eine intensive Spezialpflege für besonders trockene, juckende, schuppige und empfindliche Haut von Kopf bis Fuß.

Auch zur therapiebegleitenden Hautpflege bei Neurodermitis und Psoriasis ist sie bestens geeignet.
Die Hautverträglichkeit ist selbstverständlich dermatologisch getestet.

Anwendungsempfehlung:
Morgens und abends - oder nach Bedarf mehrmals täglich - auf die betroffenen Körperstellen auftragen. Vor der ersten Anwendung an einer kleinen Hautstelle die Verträglichkeit testen."

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: jujuju (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 29 sty 2011 - 18:59:56

czy ktos orientuje sie czy ten produkt dostepny jest w aptekach w trojmiescie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: urszula123 (---.centertel.pl)
Data: 29 sty 2011 - 19:16:22

Do "Kacper'...mozesz na pisac ile kosztuje ten Puranatur B12 w Niemczech i gdzie go mozna kupic..? dzieki .>Pozdrawiam U

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Kacper (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2011 - 16:09:37

Purnatur B12 100ml kosztuje 19,90 euro. Koszt przesyłki na terenie Niemiec to dodatkowe 3,99 euro. Trzeba tylko mieć kogoś w Niemczech kto przywiezie Ci do Polski za darmo. Wtedy trochę lepiej opłaca się kupić w firmie Lopal.
Napisałem też do firmy Lopal e.K w Niemczech zapytanie o koszty przesyłki z Niemiec do Polski i otrzymałem taką odpowiedź:

[email protected] napisał
Guten Tag,
die Versandkosten nach Polen wären 19,00?.
Sie können das Purnatur aber in Polen beziehen bei: Lady?s Nails Cosmetics
www.ladys-nails.eu

Helmut Bauer
Lopal e.K

W takim układzie lepiej zamówić w Polsce bo wygląda na to, że firma Lady?s Nails Cosmetics jest ich jedynym dystrybutorem w Polsce.
Jak chcesz to na górze podałem adres i jak będziesz chciała to możesz sobie sama do nich napisać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: urszula123 (---.walbrzych.dialog.net.pl)
Data: 01 lut 2011 - 12:44:51

Dzieki "Kacper!! ale czy moge Purnatur kupic w kazdej aptece w Niemczech iczy "drogeriach "..?? Pozdrawiam U

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2011 - 12:58:50

Mam pytanie do testujących ten krem ,opiszcie dokładnie jak wam pomaga ,czy łuszczyca po nim robi się bledsza czy stopniowo zanika bo nie rozumiem jego świetności.Jeśli chodzi o samą łuskę to są o wiele tańsze sposoby pozbycia się jej.Proszę o odpowiedż.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 01 lut 2011 - 15:57:03

Witam wszystkich.Odpowiedz do Teresa.Pomaga tylko na luske.Nie wiem dlaczego nikt nie opisuje szerzej na jaki rodzaj luszczycy.Sama przetestowalam,a luski nie mialam niestety przykry efekt.Kazdy ma prawo probowac.Pozdrawiam i zycze wszyskim z calego serca,zeby pomogl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Wacel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 lut 2011 - 17:07:35

Witam wszystkich, biedronki i biedrony.
Jeżeli chodzi o mnie to objawy łuszczycy miałem non stop. Próbowałem prawie wszystkiego co dostępne w aptekach. Nic mi nie pomagało, żyłem jak jakiś plamiak w suchym, złuszczonym pancerzu. Jak dopadło mnie swędzenie to myślałem, że oszaleje. Najlepiej gdyby w pobliżu była metalowa szczotka do drapania. Już myślałem, że oswoję sobie jeża do drapania smiling smiley. Ale tak na serio to jakiś rok temu na zlocie łuszczyków zaproponowano mi kartalin, już myślałem ze będzie ok ale jednak sie nie sprawdził i też był stosunkowo drogi. Potem stosowałem maść Sorel Plus za którą też słono zapłaciłem (50 zł za 30g), Szampony i inne które chyba wszyscy znają. Jakoś na początku grudnia w medonet przeczytałem na temat nowego kremu Purnatur B12, myślałem, że to kolejny chwyt reklamowy, ale mimo wszystko postanowiłem spróbować. Za 50ml zapłaciłem też jakoś 50 zł. Przez pierwsze dni super rezultat, po 2 tygodniach kupiłem większy bo się lepiej opłaca, ale po trzech tygodniach jakby mały nawrót objawów łuszczycowych. Mama mnie tylko mobilizowała do dalszego stosowania bo przecież tylko Purnatur dał mi poprawę stanu mojej skóry. I miała rację, po następnym tygodniu moja skóra powraca do wyglądu z pierwszych dni stosowania Purmatur. Dobrze że nie odpuściłem i posłuchałem mamy. Chociaż łuszczycy prawdopodobnie nigdy nie wyleczymy to warto sięgnąć po nowości by sobie w tym przynajmniej pomóc.

Mnie Purnatur sprawdził się super. Polecam Purnatur B12.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lut 2011 - 12:50:08

Tak myślałam, że to nic rewelacyjnego, kolejny super produkt na pozbycie się samej łuski ,a co z czerwonymi plackami ,nie schodzą ? Niestety ale zamówiłam sobie już ten krem,przetestuje go osobiście jak wiele innych cudownych specyfików i dam znać co to za cudo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 lut 2011 - 13:28:13

A na czerwone placki już złuszczone zastosuj "Heparinum"zobaczysz efekt.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lut 2011 - 16:23:32

Teresa, czy Ty aby nie przesadzasz? Przecież każdy kto przeczyta twoje posty od razu się domyśli, że jesteś naganiaczem innych specyfików.
Co nie sprzedają się bo nie zdały egzaminu co? a teraz z zazdrości chcesz na siłę popsuć opinię dobrego Purnatur?
Rozumiem ktoś chyba psuje Ci biznes smiling smiley Tobie Teresa, Motylek i innym, którzy próbują tu namieszać.
Z twoich postów już teraz wynika, że Twoja opinia będzie negatywna. Zdradza was ton w jakim piszecie kobitki. Idźcie sobie lepiej do swojej nory. Nie trzeba tu naganiaczy. Tu mają być tylko uczciwe opinie a nie jakieś wasze z góry wymyślone domysły. Nie zazdrość a będziesz piękniejsza smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: wysoka (---.play-internet.pl)
Data: 02 lut 2011 - 20:12:06

Maliniak ale to z twojego postu wynika jednak to o co oskarżasz dziewczyny ale mniejsza z tym bo nie o to tu chodzi. Nie dziwię się teresie że chciałaby znac dokładniejsze dane odnośnie cudownego działania purnatur. ma rację że jeżeli tylko cudownie likwiduje łuskę to są tańsze specyfiki. nam wszystkim chorym chodzi o zaleczenie tego cholerstwa a nie tylko o usunięcie łuski. litości. ja mam zamiar zakupic ten specyfik i to 100 ml. ale faktycznie nasuwa się pytanie na co on jest taki rewelacyjny na łuskę czy bledną plamy. dla każdego cudownośc specyfików może polegac na czymś innym. dla tych co ich mega swędzi będzie genialne to że niweluje swędzenie. każdy inaczej odbiera pewne rzeczy a napisanie że coś jest rewelacyjne jest okresleniem nieprecyzyjnym.takie moje skromne zdanie. i proszę bez ataku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 lut 2011 - 21:33:31

No to zrobiła się z was dobra drużyna. I okazuje się że ?wysoka? należy do drużynki Teresy i motylka. Uczciwe jest pisać najpierw że to "teresa" że ?? to kolejny produkt dla bogatych? a potem chcesz go niby kupować? Kup bo warto, przekonasz się sama. Albo z góry zakładać że produkt nie sprawdza się bo prawdopodobnie nie działa na wszystkie objawy łuszczycy lub że za drogi to nie kupować itd.? To co najmniej niegrzeczne Teresa. Purnatur może pomóc wielu ludziom cierpiącym na łuszczycę a wasza drużynka z góry to przekreśla, to również brak szacunku dla tych co szukają czegoś dla siebie a jeszcze nie znaleźli. Wiadomo, że łuszczyca ma wiele wcieleń i bardzo możliwe, że dla wszystkich może nie mieć imponujących i natychmiastowych efektów ale dlaczego zaraz pisać negatywnie skoro tego nie wypróbowaliście? Ja też nie byłem na początku specjalnie do tego przekonany, ale mnie to pomogło i dlatego nie lubię jak ktoś neguje coś bezpodstawnie.
A tak nawiasem mówiąc to przecież wystarczy przeczytać poprzednie strony w tym temacie. Tam ludzie podają linki do konkretnych stron internetowych, gdzie znajdują się opinie na temat Purntaur.
Ooo i jeszcze jedno, ten krem jest kosmetykiem, który skutecznie (bardzo skutecznie) pomaga w leczeniu łuszczycy. NIE JEST LEKARSTWEM NA ŁUSZCZYCĘ i to radzę sobie zapamiętać bo wydaje mi się, że niektórzy chcieliby postrzegać to jako lekarstwo. Nigdzie w opisach i opiniach na temat Purnatur B12 nie znalazłem stwierdzeń że ten krem jest lekarstwem. Owszem znalazłem opinie, że dla niektórych działa prawie tak jak lekarstwo. To chyba też o czymś świadczy prawda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: milka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 11:09:20

Purnatur B12 na mnie działa bardzo dobrze. W tej chwili nie wyobrażam sobie stosować czegoś innego. Przedtem około 35% do 40% mojego ciała pokrywała drobna łuska, świerzbiały mnie plecy, nogi (najbardziej do kolan) i ręce. Przedtem stosowałam różne maści witaminowe, cygnolinę, cocois, daivonex. Bronię się od sterydów jak mogę. Na składniki cygnoliny mam uczulenie więc musiałam odrzucić. Cocois, który stosowałam żeby usunąć czerwone plamy na ciele chyba najbardziej mi z nich pomagał. Piję duże ilości wody i staram się co jakiś czas chodzić do solarium. Jak udało mi się zrzucić łuskę to zostawały czerwone plamki. Cocois mi pomagał ale chyba się do niego przyzwyczaiłam i potem tak jakby już mniej działał. W Monachium mieszka moja ciotka, która też ma łuszczycę. Dzwonimy do siebie co jakiś czas. To ona opowiedziała mi o Purnatur B12. Na wiosnę ubiegłego roku polecił jej to lekarz. Mówił jej, że powinna spróbować nowy krem Purantur B12 lub jego odpowiednik Celmed B12 (to ten sam krem pod dwoma nazwami w Niemczech). Ona właśnie przysłała mi Purnatur B12 który sama stosowała. Smarowałam nim 2 razy dziennie rano i wieczorem. Łuska zeszła bardzo szybko a czerwone plamy dopiero po 3 miesiącach wytrwałego stosowania, z tym że skóra zaczęła blednąć u mnie już po pierwszym miesiącu a u mojej ciotki po ponad dwóch miesiącach. Teraz mam naprawdę bardzo fajną skórę, mogę bez problemu pokazywać się w krótkich spodenkach i koszulkach z krótkim rękawem. Czasem skóra mnie jeszcze poswędzi ale nie mam prawa porównywać tego z tym jak świerzbiało przed stosowaniem Purnatur. Każdy z nas łuszczyków może mieć inne objawy, uczulenia, reakcje. Purnatur B12 jest przetestowany w Niemczech. Wierzę tym badaniom, mnie Purnatur nie uczula, jest skuteczny a to dla mnie najważniejsze.

Pozdrawiam - Milena

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: dfdfh (---.aster.pl)
Data: 03 lut 2011 - 13:09:11

Czy Wy mieszkacie w jakiejś komunie dla łuszczyków?
Wszystkie te zachwyty nad tym cudownym specyfikiem jakoś dziwnie z jednej domeny a przynajmniej 3 osoby (sandra, sylwek, adam) piszą z tego samego adresu mailowego. Jak tak zachwalacie to przynajmniej podajcie skład tego super kremu. Może w aptece można dostać coś 10 razy tańszego o tym samym składzie. Przecież chodzi tutaj o to aby sobie pomagać...Czy Wam się wydaje, że łuszczyca niszczy także synapsy w mózgu i trafiliście na debili??????????????????????????????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 13:54:32

Maliniak !!! ale mnie wkurzyłeś jak mogłeś ,o co ci chodzi z tym ,,naganiaczem,,niby co ci naganiam bo nie rozumiem ?To ja tu,na forum prawie 10 lat śledzę i testuję wszystkie nowinki a ty do mnie z takim tekstem ! Otóż jak chcesz wiedzieć, dlatego tak napisałam ponieważ było mało wypowiedzi za szczegółami ,każdy pisał że pomaga,że wspaniały ale nikt nie wyraził się dokładnie w czym konkretnie pomaga,dopiero po twoim kiepskim komentarzu wypowiedziała się ze szczegółami Milka.Może ty nie rozumiesz tego ale ja z upływem lat stałam się ostrożniejsza i nie wierzę we wszystkie bajki pisane na tym forum,ponieważ sama nie raz dałam się nabrać.Oczywiście przetestuję ten wspaniały krem również ,dzisiaj go otrzymałam dopiero i tak jak napisałam dam znać ze szczegółami.Napiszę prawdę,bo dlaczego mam niby oszukiwać ? Jak będzie super,łuszczyca będzie schodziła to również będę zachwalać a jak nie ,to kolejna porażka.Jednym pomaga to, drugim tamto, mi od 10 lat śledzenia i testowania nowinek nie pomogło nic konkretnego oprócz sterydów.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 14:26:53

Do MALINIAKA w odpowiedzi na jego drugi post.Piękna mi nie brakuje,nigdy na to nie narzekałam ,a ty jak napisałeś sam, spadaj do ,,swojej nory z której wylazłeś,, lub na drzewo jak wolisz i nie obrażaj ludzi, bo ja na tym forum nikogo do tej pory nie obrażałam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: motylek (---.direct-adsl.nl)
Data: 03 lut 2011 - 16:24:00

Do Maliniak.Alez Ty sie podnieciles.Ja mam prawo powiedziec prawde mi nie pomogl.Uwazam,ze kazdy sam musi zdecydowac kupic,nie kupic.Pomoze,nie pomoze.Cos sie Tobie w glowce pomieszalo o jakie naganie Tobie chodzi.Z Twoich postow mozna miec takie podejrzenia.Zycze z calego serca,zeby ten krem pomogl wszystkim co go stosuja i chca stosowac.Pozdrawiam cieplutko.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: maliniak (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lut 2011 - 17:13:16

Hahaha, widzę że wasza drużynka powiększyła się o jakiegoś dfdfh (śmieszny nik). Za chwilę zlecicie się tu wszyscy haha.
A krem to wam na pewno nie pomoże bo złośliwi tacy jak wy mają czerwone plamy i wypieki bez przerwy. Problem w tym, ze sami tego wcale nie widzą. Wypieki mają nawet wtedy jak piszą byle jakie posty na forum. Już widze jak was wszystko teraz swędzi hahaha.
Weź steryda bo się przyda?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 3 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.