Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 2 z 10
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 lis 2012 - 17:26:05

2Niunio-
ja chyba i tak juz przesuwam ją do tyłu, bo nie odmierzam wg kjsiązki. Żeby nie przekraczala linnii przedusznej, to musi chyba bac u mnie przesunieta wiecej niż te 0,5 cm. ja odznaczam sobie linie przeduszna i dopiero przykladam dłoń- ale wtedy to już nie jest ten konkretny czubek czuciowy chyba;( Nie pomaga w kazdym razie ani tak, ani tak.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: AILIME (---.play-internet.pl)
Data: 03 gru 2012 - 19:27:26

nie podchodz do tego z taki strasznym rygorm leki no coz mozesz brac bo ja tak robiłm gdyz biore na nadcisnienie .podejdz do tego z wiekszym obtymizmem tak jak ja a wierz mi byłam wysypana rowno po całym ciele.Nieraz wstyd mi było bo pracuje z roznymiludzmi.Nie mozesz brac tylko lekow na łuszczyce ani masci.Podejdz z usmiechem a napewno ci pomoze Zycze ci wszystkiego dobrego .Pamietaj ze wszystko tkwi w głowie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 07 gru 2012 - 14:45:45

Hej Emilia:-)
Wiesz, ja tylko po tych latach nieudanych prob pozwalam sobie miec podstway do pesymizmy pod tym wzgledem. Wiara wiarą,a le tu jednak nie wiara leczy.
Piszesz, ze leki jednka jakies stosowalas (bo rozumiem, z enie moglas odstawic), a jednak BSM zadzialalo! A mowa nie jest wcale o lekach na to, co, leczymy, lecz lekach jako takich. To znow dowod dla mnie, ze jak tylko ma dziłac, to działa i bez wzgledu na leki.
Do tego nie działa naqwet u mojego domowego zwierzakasad smiley( a to jego organizm leczy, nie moj, mimo ze moja rekę trzymam. No po prostu kaplicasad smiley((( Czyje sie jak oszukany, ale z drugiej striony wiem, ze u inych dziala, wiec nie moge miec pretensji. tylko wsztsko to okrutnie smutnesad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: crazyy (---.cable.tvk.wielun.pl)
Data: 07 gru 2012 - 14:53:30

Witam

Ja również stosuję już bardzo długo metodę BSM jednak co jakiś czas zdarza się wypić jakiś alkohol jednak metoda mimo wszystko na mnie działa smiling smiley Średnio pare piwek zdarza się raz na 2 tyg. więc nie ma tragedii i oczywiście w tym dniu nie trzymam rąk.. Choruję na Hashimoto, również choroba autoimmunologiczna. Temat niekonwencjonalnej medycyny zaczęłam zagłębiać, gdy dowiedziałam się iż choroby autoimmunologiczne lubią współwystępować, co mnie totalnie przeraziło.

Metoda działa, przekonałam się o tym niedawno. Muszę krótko wytłumaczyć na czym polega moja choroba. Tarczyca regularnie atakowana jest przez przeciwciała i ulega jedynie autodestrukcji, nigdy się nie odnawia, jest to niemożliwe z punktu widzenia medycyny konwencjonalnej. Niszczona tarczyca uwalnia coraz mniej hormonów, przez co stale trzeba zwiększać dawkę syntetycznego hormonu nigdy zmniejszać, a także wartości hormonów nigdy nie wzrastją na tej samej dawce leku.

Jednak u mnie jest odwrotnie i wiem, że dzieję się tak za sprawą BSM smiling smiley
W marcu na tej samej dawce leku hormony podskoczyły mi bardzo w górę. Następnie nie badałam ich przez ok. 7 miesięcy, pozostając na tej samej dawce. Ostatnio znów je zbadałam i znów ich wartości wzrosły dosyć sporo, a to świadczy tylko o tym, że za pomocą metody, tarczyca w pewnym stopniu się odbudowała, bo tak jak pisałam wyżej, normalnie hormony na tej samej dawce w ciągu 7 miesięcy pospadały by drastycznie w dół, gdyż przeciwciała zrobiłyby swoją robotę i zniszczyły znów jakąś część tarczycy, więc mojej sytuacji w racjonalny sposób nie da sie wytlumaczyć i stąd wiem, że metoda ta jest skuteczna.

Skupiam się nie tylko na uzdrowieniu tarczycy, jednak na całym układzie immunologicznym, bo jak wiadomo, przy chorobach z autoagresji jest on nadaktywny i sprowadzenie go na właściwe tory jest kluczowe.
Stosuję poz. I, II, III i V. Bo jak wiadomo narządami układu immunologicznego jest szpik kostny, grsica, a także narządy obwodowe tj: śledziona, węzłylimfatyczne, migdałki itp. tak więc te pozycje mam nadzieje, że w jakimś stopniu przywracają mu prawidłowe funkcje i z czasem przestanie produkować przeciwciała oraz będzie funcjonował jak należy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: crazyy (---.cable.tvk.wielun.pl)
Data: 07 gru 2012 - 15:01:21

Zapomniałam o jedenej kwesti winking smiley

Otóż mam małe pytanko do Was.
Ostatnio mam w planach zastosować, któraś z metod antykoncpepcji i nie jestem pewna, czy nie będzie miało to negatywnego wpływu na skuteczność metody BSM.

Konkretnie mam na myśli coś takiego
http://www.i-apteka.pl/product-pol-917-PATENTEX-Oval-N-x-6-globulek.html

Z góry dzięki za odp winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 08 gru 2012 - 12:48:14

Najlepiej z pytaniem o antykoncepcje zwróć się do p. Lewandowskiego (kontakt przez strone internetowa B.S.M.)
Gratuluje, ze u Ciebie działa, i obyś pozbyła sie wszystkich problemów zdrowotnych:-)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: crazyy (---.cable.tvk.wielun.pl)
Data: 08 gru 2012 - 13:44:17

Dzięki winking smiley

Po prostu uznałam, że nie mam zamiaru w tak młodym więku przejmować się faktm, że mam spore szanse na rozwój następnej hardcorowej choroby, nie chcę żyć w strachu przed jutrem. Hashimoto jako tako jest mało uciążliwe, ot lyka się z rana hormony i co miesiąc badanko. Z BSM już nigdy się nie rozstane winking smiley Nawet jeśli uda mi się wyleczyć moje przypadłości będę je stosować zawsze profilaktycznie.

taki jeden -
Czytałam Twoje posty i hmmm... mam pewną sugestię. Interesuję się rozwojem duchowym i już sama świadomość ciała uaktywnia procesy samoleczenia. Może gdybyś spróbował tego, to w kwestii BSM by coś ruszyło?

Echhart Tolle dobrze to opisuje.

Tutaj streszczenia książek winking smiley

http://spolecznosc.grmg.pl/topic/2854-eckhart-tolle-potega-terazniejszosci/page__p__20828__hl__eckhart+tolle__fromsearch__1#entry20828
http://spolecznosc.grmg.pl/topic/4390-nowa-ziemia-eckhart-tolle/page__p__36988__hl__eckhart+tolle__fromsearch__1#entry36988
http://spolecznosc.grmg.pl/topic/10427-eckhart-tolle-practicing-the-power-of-now/page__p__94744__hl__eckhart+tolle__fromsearch__1#entry94744

Ja staram się być obecna i o wiele bardziej ciesza mnie codzienne, proste rzeczy i czynośći winking smiley

Do rozwiązywania wewnętrznych problemów polecam metodę "The Work" Byron Katie, oraz Racjonalną Terapię Zachowań, które również można znaleźć na powyższym forum. Jednym z głównych przyczyn pojawienia się chorób są także wewnętrze konflikty, a te techniki pozwalają się od nich uwolnić.

Pozdrawiam i będę pisać o postępach w kwestii mojego leczenia winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki Jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 11 gru 2012 - 13:29:57

Hej_
Hmmm...:-)

O ile obiektywnie nie ma niczego nieprawidlowego w tym, że np. kot nie zaszczeka (wiem, to tylko przyklad i probka mojego spojrzenia do zmiany wg the Work zapewne), nawet jesli dla konkretnej osoby jestw tym cos niewlsaciqego, o tyle bywaja i inne sytuacje, gdzie rzecz nie jest juz taka prosta. moze i mozna cos osiagnac przyjmujac reomendowana postawe, ale moze to sie czasem ooera na oszustwie i swiadomosc tego na to nie pozwala. W kazdym razie mam wrazenie, ze stykam sie z kolejna jeszcze formą czegos, co dawno znam. wezm,y np. Louisę L. Hay. albo de Mello. I te wszytskie potegi podswaoidomosci.Nie wiem na ile mialoby to usparwnic (nie)dzialnie BSM u mnie.
Watek sie nam chyba tylko niepotrzebnie rozmyje w czyms zgoła innym.

Ja polecam Ci za to Koło Przyjaciół Bruno Groeninga (moz ei na skutek konfliktow wlasnie/podejscia do nich). Dodam, ze z tego nie potrafilem skorzystac, a z kolei BSM, z ktorej potrafie, nie dziala.

A co do antykoncedpcji jeszce, to moze bedziesz musiala sama sie przekonac stosujac, bo Lewandowski moze dla bezpieczenstawa powiedziec, zeby nie stosować. Jak z lekami, tylko ze okazuje sie że to czasem na wyrost.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 11 gru 2012 - 14:25:17

zapomnialem dodac, ze kupe lat temu robilem analize pierwiastkowa i wyszlo, ze mam prawdopodbnie zaburzenia wchlaniania bialek i tluszczow. Byc moze to jest przyczyna. BSM raczej tego nie usunie, bo zeby dzialac musi miec najpierw budulec w postaci owych skladnikow. Kolo sie zamyka. Ale moze przyczyna jest jednak inna?
Jest mi, kurde, po prostu potrzebna konkretna poprawa, a reszta to pryszcz i to moze za sparwa somatycznej poprawy i ta reszta moze sie zmienic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 11 gru 2012 - 14:50:24

[ze mam prawdopodbnie zaburzenia wchlaniania bialek i tluszczow.]

ja to myślę że większość z nas ten problem ma
ostropeścik i uczep tu pomocny bywa grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: MARIUSZ14 (212.160.71.---)
Data: 11 gru 2012 - 14:58:38

A co to takiego ostropescik i uczep bo pierwsze slysze?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: N (188.95.29.---)
Data: 11 gru 2012 - 15:06:58

http://ostropest-plamisty.blogspot.com/
http://edumed.com.pl/Apteka-internetowa-k93/Choroby-ukladu-pokarmowego-k56/NA-WATROBE-OSTROPEST-PLAMISTY-MIELONY-125-G-RATUNEK-DLA-WATROBY-NAJTANIEJ-p10323.html
więc poczytaj troszkę grinning smiley
http://zioladobrenawszystko.pl/rodzaje-ziol/uczep-trojlistkowy.html
http://luszczyca.org.pl/p2/forum/index.php?showtopic=3391

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 gru 2012 - 14:40:14

A może ktoś zBSM-owych sobie ta metoda własnie wchłanianie uregulował? Albo wie (na podstawie badań), ze ma kiepskie, a mimto BSM u niego zadziałało?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: Kaśka (78.133.161.---)
Data: 18 gru 2012 - 11:45:32

Mój mąż wyleczył się kąpielami w roztworze soli bocheńskiej www.salco.pl.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: crazyy (---.cable.tvk.wielun.pl)
Data: 23 sty 2013 - 16:02:10

Witam,

Mam pytanie odnośnie różnego rodzaju przypraw do mięs i nie tylko. Praktycznie każda w swoim składzie zawiera czosnek, a przy stosowaniu BSM nie jest on polecany. Jednak ciężko jest je czymkolwiek zastąpić, aby potrawa dobrze smakowała, tym bardziej gdy się jest na diecie winking smiley Macie może jakieś pomysły? winking smiley No chyba, że tego typu przyprawy nie są dużą przeszkodą jeśli chodzi o skuteczność metody.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 31 sty 2013 - 01:17:30

Witam Was.
Nie choruję na łuszczycę, ale chciałbym zachęcić Was do wypróbowania metody BSM.
Znam ją od wielu lat. Chcę podkreślić, że w moim przypadku nigdy nie okazała się nieefektywną. Działała zawsze.
Wszelkie przeziębienia leczę w ciągu maksymalnie 3 dni. Wyleczyłem też przepuklinę. Ostatnio odstawiłem lek na nadciśnienie i tachykardię-tu muszę przyznać, że pierwsze dwa dni bez leków zaskutkowały wysokim ciśnieniem oraz tętnem. Jednak objawy ustąpiły w zasadzie trzeciego dnia. Oczywiście nadal leczę serce, dopóki nie będę pewny, że choroba ustąpiła.
Pamiętać należy o tym, że metoda ta, daje szybkie efekty ozdrowienia w przypadku nagłych zachorowań. Ciągnące się latami choroby, wymagają długiej i wytrwałej terapii.
W tym kontekście, chciałbym zaproponować użytkownikowi *taki sobie* by sprawdził, czy BSM w jego przypadku nie okaże się skuteczna, w nagłych i typowych zachorowaniach, np przy przeziębieniu (poz. lecząca nr5 lub dodatkowo nr1 przy grypie). Pozytywny skutek zabiegów, może udowodnić Ci, że BSM jest skuteczne również dla Ciebie, choć w przypadku długo leczonej łuszczycy, będzie wymagać wiecej starań.
Istotnie, odstawienie leków może wydawać się ryzykowne. Niemniej niekorzystne interakcje między BSM a farmaceutykami, mogą obniżyć skutecznośc tej metody lub narazić na nieprzewidywalne reakcje organizmu. Ważne by nie zapominać, iż skutecznośc metody BSM, zależy również od ogólnego stanu organizmu-konieczne jest systematyczne uzupełnianie diety o witaminy i minerały.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 31 sty 2013 - 01:21:07

Przepraszam użytkownika *taki jeden* za przekręceniu nicku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 07 lut 2013 - 14:41:57

BSM nie dziala u mnie na wszelkie mozliwe sposoby. Ani na chorobe przewlekla, ani na rzeczy typu bol gardla. Ani nie powoduje też interakcji z lekami. No bo nie dziala, wiec jak ma powodowac? Rownie dobrze moge sie zlapac za ucho.
Moze to kwestia zaburzen wchlaniania u mnie, albo i to nie. trudno powiedziec.
Nie dziala i tyle. Nie ja jeden z tego, co wiem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 11 lut 2013 - 09:09:00

@TAKI JEDEN
U mnie też BSM nie działa. Tzn nie działa na chorobę, z której chciałbym się wyleczyć - tzn. nerwicy ( kołatania serca, bóle brzucha, lęk ), a powinno to się leczyć w poz. I. Co ciekawe np. poz. V u mnie zadziałała na zapalenie pęcherza moczowego i krosty ( jakieś pewnie powstałe w wyniku niewłaściwego poziomu hormonów ). Ale w poz. V nie jest zbyt ważne dokładne ułożenie dłoni na czubku czuciowym, natomiast w poz. I ( i II jak w Twoim przypadku ) jest to najważniejsze. Wydaje mi się, że mam jakoś dziwnie ukształtowaną głowę, bo czubek czuciowy z pomiarów znajduje się u mnie w odległości 20 cm od punktu między brwiami. Znowu większość meżczyzn twierdzi, że czubek ten znajduje się u nich w odległości 21 cm. Przykładałem już w odległości 19, 19,5, 20, 20,5, 21 i nic ( w poz. I ). Kiedyś widziałem gościa w telewizji, który mówił, że stosował tak jak w książce i nie miał żadnych efektów. Okazało się, że ma nietypowo ukształtowaną głowę i dopiero kiedy przesunął dłoń znacznie do tyłu poczuł działanie. A stało się to przypadkowo. Na imieninach u kogoś napił się kieliszek wódki i przyłożył dłoń dużo dalej niż wskazywałby pomiar - wtedy poczuł się bardzo źle. Może też mamy taki problem, że mamy nietypowo ukształtowane głowy i musimy znaleźć ten punkt ? Tylko najgorsze jest to, że stracimy przy tym czas.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 11 lut 2013 - 09:40:02

I jeszcze jedno: moim zdaniem zawarta w książce metoda wymierzania czubka czuciowego nie jest idealna i powoduje prawidłowe wyznaczenie czubka czuciowego. Poza tym, że w wyniku nietypowego ukształtowania czaszki sam czubek czuciowy " czaszkowy " może znajdować się w innym miejscu, to jeszcze właściwa strefa czuciowa w mózgu może znajdować się w innym miejscu smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 2 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.