Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2013 - 13:25:44

może 0,5 cm to za mało?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2013 - 13:57:07

Przesowalem pojedynczo o 0.5 cm do przodu. Za kazdym razem o 0.5 dalej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2013 - 14:07:50

A TRZYMASZ RĘKE ROZPŁASZCZONĄ JAK PRZYKLEJONY PLASTER? NIC NA SOBIE METALOWEGO (GUZIK OD SPODNI ITP.) Kupiłam niedawno książkę "Dieta bez pszenicy". Autor każe odstawic pszenicę i wymienia łuszczyce i bielactwo jako pokłosie tych kłosów, w szczególności glutenu. Warto poczytać. Od kilku dni nie jem żadnego ziarna, skóra jest lepsza i nawilżona. Przymierzam sie do leczenia bielactwa przy pomocy bsm. może sie wreszcie zmobilizuję..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sie 2013 - 15:05:30

Reke trzymalem idealnie przylepiana. Nie wiem od czego to zalezy inni przykladaja nadgarstek i maja efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 27 sie 2013 - 08:39:58

Jednego w tym wszystkim nie rozumiem.
Skoro Uchnast kazał układać dłoń na 2 - 2,5 cm po czubku czaszki, a Lewandowski zmienił to na 3 cm, to przecież i tak nie powinno być żadnej różnicy, bo czubek czuciowy i tak powinien znajdować się w okolicach palca środkowego.
Chyba, że Uchnast miał rację i tolerancja wynosi 0,5 cm, a więc trzeba układać bardzo dokładnie; albo przykładając dłoń standardowo czubek czuciowy znajduje się gdzieś w okolicach krawędzi dłoni palca wskazującego i przesuwając nawet troszeczkę w stronę linii przedusznej dłoń - tj. do przodu odkrywa się czubek czuciowy.
smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 27 sie 2013 - 08:44:09

P.S. @trybik - a może wszyscy napiszemy, żeby zrobił spotkanie tak jak robił kiedyś i niech nam pokaże jak się przykłada dłoń ? Ja już do niego w tej sprawie pisałem - odpisał, że się zastanowi. Może jak więcej osób się zbierze, to się zdecyduje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 sie 2013 - 20:35:52

Moim zdaniem powinien porzeszyc ksiazke o wskazowki i zrobic nowe dokladniejsze filmiki jak ukladac rece a nie tak amatorsko i na szybko ze nie mozna dokladnie zobaczyc. Mial wystepowac niedawno w telewizji na zywo z osobami wyleczonymi ale w ostatniej chwili odwloali program. Moglby nagrac nowe filmiki z osobami wyleczonymi i wrzucic na youtube.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 28 sie 2013 - 14:16:00

niunio Napisał(a):
-------------------------------------------------------
Ponadto trzeba
> sprawdzić ułożenie dłoni wg. trzeciego sposobu
> przykładania dłoni i sprawdzić, czy jest taka
> sama odległość jak w sposobie pierwszym.
>

U mnie, odmierzając wg trzeciego sposobu, dłoń jest całkowicie z tyłu głowy i nie rozumiem, jak niby miałaby sie pokrywac z ułozeniem wg odmierzania ze sposobu pierwszego. Powinno sie pokrywać, ale sie nie pokrywasad smiley
Czy to wgłębienie, gdzie układa sie kciuk to jest tuż przed zgrubieniem potylicznym, czy trochę wyże, wcześniej? Bo ten rysunek w skaizce jest nie do końca dla mnie jasny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2013 - 14:57:54

Ja odmierzałam miara krawiecką, poczatek miary między brwiami, koniec tam, gdzie sie kończy czaszka z tyłu głowy i chyba sie to na 3 dzieliło. Na 1/3 był ten czubek głowy, ktorego i tak potem palcem wymacałam. Chyba niczego nie pomyliłam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 sie 2013 - 20:08:19

Lewandowski mowi zeby ukladac dokladnie tak jak w ksiazce a on sam na filmiku inaczej uklada pozycje pierwsza. Mozna to zauwazyc ze jak odmierza te 21 cm to potem przyklada palec centymetr nizej i wtedy kladzie reke.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 29 sie 2013 - 12:02:55

czubek głowy na 1/3? chyba na 1/2, o czego potem 3 cm w kierunku potylicy.
ale czy odmierzajac wg trzeciego sposobu uzyskujecie pokrycie, ze tak powiem, z odmierzeniem wg sposobu nr 1?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2013 - 14:06:35

Jak wymierzam sobie ta odleglosc od punktu miedzy brwiami do czubka potylicy to wychodzi mi 36cm dziele na polowe i mam 18 do tego dodaje 3 cm wedlog instrukcji Lewandowskiego i wychodzi mi 21cm. Odmierzam ta odleglosc od punktu miedzy brwiami i te 21cm jest w takim miesjcu na glowie gdzie mozna wyczuc taki wzgorek delikatny na glowie jak sie przesuwa palcem w przod i w tyl. Tez tak macie? To jest ten czubek czuciowy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 30 sie 2013 - 13:36:46

chyba tak. joma miala na mysli czubek czuciowy chyba, czyli ten dołeczek- na 1/3 od tego zgrbienia potylicznego w kierunku czubka głowy (czoła).
ten dołeczek po zrosnieciu ciemiaczka macie ile centymetrów nad zgubieniem potylicznym? on nie jest tuz przed nim, jakby u podnóża, tak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 sie 2013 - 18:26:40

A moze te osrodki sa rozmieszczone tak jak na tym obrazku: http://classconnection.s3.amazonaws.com/908/flashcards/1849908/png/screen_shot_2012-09-17_at_81632_am1347884236362.png ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 sie 2013 - 22:50:33

Widzę, że koledzy nie dają za wygraną smiling smiley
I bardzo dobrze.

@taki jeden

U mnie wgłębienie po zarośniętym ciemiączku małym znajduje się w odległości 26,25 cm od punktu między brwiami i jeśli zastosuję sposób trzeci, to czubek czuciowy mam na 20 cm, czyli tak samo jak przy wymierzaniu centymetrem. To zagłębienie ma taki trójkątny kształt i jest ono dobrze przedstawione w publikacji Uchnasta.

@trybik

Z tego obrazka wynika, że czubek czuciowy jest na wysokości tylnej krawędzi małżowiny usznej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 02 wrz 2013 - 10:59:39

niunio,

mnie centymetry nic nie mowia, bo przeciez ludzie maja roznej wielkosci czaszki. u dziecka to na przyklad na pewno nie bedzie w takiej, jak podana przez Ciebie.

Powiedz mi po prpstu, czy to jest takie wgłębienie blizej tej krawedzi tylnej malzowuny usznej, czy moze gdzies zupelnie dalej przy potylicy? Moze z Uchnasta to wwynika,a le z ksiazki lewandowskiego j-nie. nie dla mnie przynajmniej. Bo chyba znalazlem ten czubek czuciwy,ale i tak odmierzajac od miedzy brwi jest on w odleglosci 5, nie 3cm od czubka głowy. reakcji oczywiscie i tak żadnych nie ma.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 wrz 2013 - 18:39:29

Jest link do facebooka samoleczenia BSM na ktorym Lewadnowski pisze posty co jakis czas moze tam jakas informacja ciekawa sie pojawi.

https://www.facebook.com/pages/Samoleczenie-metod%C4%85-BSM/435912536436667

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 wrz 2013 - 22:56:17

@ taki jeden

U mnie wgłębienie po zarośniętym ciemiączku małym znajduje się na potylicy i jest bardzo wyraźnie wyczuwalne. Znajduje się ono u mnie 10 palców nad tylną krawędzią linii włosów.
Jadąc od czoła palcem wyczuwam najpierw takie ostre wybrzuszenie, a zaraz potem najgłębsze na głowie wgłębienie ( w kształcie trójkąta ).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 04 wrz 2013 - 13:37:35

niunio,
dzięki,ale linei wlosów tez mozna miec na róznych wysokosciach. a wglebienie jest zasadniczo standadrdowo umieszczone. na potylicy oznacza, ze przy tym zgrubieniu kończacym linię odmierzana od miedzy brwi (punkt Nasion), czy wyzej nad nia, z tylu glowy? Bo wglebien to ja u siebie chyba ze 3 wymacuję.
z tych 10 palcow widze,z eto raczej wyzej z tylu glowy jest i to by sie zgadzalo. tylko wtedy czubek czuciwy u mnie jest -jak pisalem- nie 3, a 5 cm od czubka glowy, przy odmierzeniou wg sposobu pierwszego i majac nauwadze to, zeby nie przekroczyc krawedzią dłoni linii przedusznej. a wiec taki sposob odmierzania nie jest standardowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 wrz 2013 - 20:51:25

A moze byc tak ze mamy zbyt male dlonie i grubosc ich skory i daltego promieniowanie jest zbyt male?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 7 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.