Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 9 z 10
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 08 pa� 2013 - 13:11:26

P.S. Bo przecież niemożliwe, żebyśmy mieli zbyt grube kości czaszki smiling smiley i dlatego metoda nie działała. Musi być jakaś przyczyna. Moim zdaniem tą przyczyną jest czubek czuciowy, który znajduje się dalej niż wskazywałby pomiar. No bo jakie jeszcze mogą być przyczyny ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.olsztyn.vectranet.pl)
Data: 08 pa� 2013 - 23:23:05

Jeśli przesuwanie dłoni względem czubka czuciowego nic wam nie dało, dlaczego nie sprawdzicie wariantów w płaszczyźnie prostopadłej do linii strzałkowej czaszki? Spróbujcie przesuwać dłoń w obie strony, po osi przedramienia, może to coś da? Warto zauważyć, że wysokość głowy jak i długość dłoni bywają różne, stąd delikatne różnice w pokryciu struktur czuciowych.
Szczerze mówiąc jestem nadal sceptykiem, co do tej dyskusji. Mam przeczucie że przyczyna nieskuteczności BSM leży gdzie indziej. Mam nadzieję że uda się ją pokonać, czego Wam życzę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa� 2013 - 07:46:13

moze spróbujcie potrzymac przedramię, bardziej promieniuje..
a wszystkie metalowe przedmioty z ciała zdjęliscie, śpicie osobno, żadnej kawy, herbaty, coli (kofeiny, teiny itp)?? i czy ręka przylega jak plaster do czaszki, a palce są razem i nie przecina lini przedusznej? to są ważne zasady..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 09 pa� 2013 - 08:29:57

@ zbyś - wg. Ciebie gdzie może leżeć przyczyna ? Właśnie po to tutaj dyskutujemy, aby tą przyczynę znaleźć.

@ joma - ja zawsze zdejmowałem wszelkie przedmioty metalowe, nie piłem herbaty, kawy, coca coli. Normalnie się odżywiałem, brałem witaminy. 9 miesięcy przykładałem dłoń do głowy i nic.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 09 pa� 2013 - 12:45:48

To może spróbuj przykładać przedramię, może coś sie ruszy. Jezeli chodzi o mnie, to przed zaśnięciem właśnie przykładałam przedramię i zasypiałam obłożona poduszkami winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.planetarium.olsztyn.pl)
Data: 09 pa� 2013 - 14:59:53

@niunio nie jest chyba tak źle, skoro sam przyznałeś, że poz. II i V są w Twoim przypadku skuteczne smiling smiley
Nerwicę zaś trudno jest wyleczyć przy pomocy BSM, bo to dolegliwość psychosomatyczna, biorąca jednakże swój początek w psyche. Ta metoda może stanowić tu terapię wspomagającą ale nie pierwszoplanową.
Pisałem wcześniej że nie wiem i nikt nie wie, dlaczego BSM nie u wszystkich skutkuje pozytywnie. Wydaje mi się, że raczej nie punkt czuciowy powinien być cezurą ułożenia dłoni (bo ten przy dużej tolerancji dla poz. II lub III zawsze jest zakrywany przez palce dłoni). Podstawowym punktem odniesienia wydaje mi się linia przeduszna.
Jeśli jednak u kogoś BSM nie działa w ogóle, powinien spróbować wszystkich wariantów.
Mam domysł, że nieskuteczność terapii wiąże się z nieznanymi cechami osobniczymi lub szczególnie z istnieniem jakiegoś chemicznego czynnika blokującego. Dlatego własnie podkreśla się, że w niektórych przypadkach, do leczenia łuszczycy należy podejść maksymalnie kompleksowo nie ograniczając się do BSM i rozszerzając terapię o pozycje I+V.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 09 pa� 2013 - 19:17:08

Tak samo napisał mi Lewandowski na priva, że podstawowym punktem odniesienia powinna być linia przeduszna.
Napisałem mu, że u mnie czubek czuciowy znajduje się na 20 cm - odpisał, że to mało.
I jeśli nie działa, to trzeba układać na krawędź linii przedusznej jak jest pokazane w książce na stronie 11, rys. 3b.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 pa� 2013 - 01:38:25

Przyłożyłem na 22cm i też nie mam reakcji. Nie mam juz pojecia co sie dzieje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 pa� 2013 - 12:04:29

@ trybik - większość nie czuje żadnych reakcji, spróbuj tak potrzymać miesiąc na 22 cm i zobacz co będzie z łuszczycą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Mam swój skuteczny preparat na łuszczycę.
Wysłane przez: Zdzisław (---.rejtravel.pl)
Data: 14 pa� 2013 - 00:50:41

Wiem jak zwalczyć skutecznie Łuszczycę, może nie keżdą jej odmianę, ale w 90% potrafię wyleczyć z tej dolegliwości osoby cierpiące. Preparat jest bezpieczny nawet dla alergików i dzieci, produkowany jest na bazie szamponu z dodatkiem komponentów ziołowych.
Sam chorowałem od 1997r, w 2008r już wiedziałem co może zwalczyć Łuszczycę. Prowadzone doświadczenia na sobie upewniły mnie że mogę zaproponować innym osobom cierpiącym na Łuszczyce muj preparat za ich zgodą, leczenie okazało się bardzo skutecznektóre i bezpieczne.
Zapraszam osoby zainteresowane do wspólnego leczenia, każda osoba wyleczona obowiązuje się do udzielania informacji osobom zainteresowanym o sposobie stosowania preparatu co jest bardzo ważne w skuteczności leczenia.
Pozdrawiam Zdzisław, więcej informacji pod tel. 661 336 858

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2013 - 23:26:25

Mi bardziej zalezy na pozycji 1 bo mi serce troche szwankuje ale nie pomaga mi wedlug wymierzania z ksiazki. Wychodzi mi czubek czuciowy na 21 cm tak jak u Lewandowskiego na filmie a mimo to zadnej poprawy po tak dlugim trzymaniu. 22cm tez wątpie zeby cos dalo bo bede przykladal i znowu miesiac w plecy bo moze znowu zle ulozone i tak w kolko.. zalamac sie mozna. Wczesniej trzymalem tez tak jak jest na rysunku w ksiazce ze krawedz dloni jest na styk z krawedzią przeduszna i tez nic nie dalo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 00:16:59

Praktycznie na kazdym zdjeciu te osrodki czuciowe sa w innym miejscu niz te z ksiązki. Tu na przykład: http://www.pan.poznan.pl/tydzien_mozgu/1.tydzien_mozgu/documents/tydzien_dla_mozgu.jpg

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 16 pa� 2013 - 08:50:19

Bo te zdjęcia są tylko poglądowe, robione na potrzeby gazety w fotoshopie.
Najbardziej mnie w tym wszystkim irytuje, że jest wspaniała metoda, dzięki której można wyleczyć wiele chorób, a z jakiegoś powodu u nas ( niektórych ) ta metoda nie działa. Nie wiem jak, ale musimy rozwiązać ten problem, znaleźć przyczynę, bo szkoda z takiej metody rezygnować.
@trybik - jak przykładasz na 21 cm to dłoń przekracza u Ciebie linię przeduszną ?
Może jednak spróbuj potrzymać na 22 cm. Może te ośrodki są u Ciebie dalej ( niekoniecznie na 22 cm - może na 23 cm, albo dalej ). I tak będziesz zakrywał swój "książkowy" czubek czuciowy, ale może zakryjesz dalsze struktury, które są aktywne.
No bo jaka może być przyczyna: za grube kości czaszki, za słabo umięśniona dłoń, czubek czuciowy w innym miejscu... może inna pozycja ? Jedyne wyjście w tych przypadkach, to albo przykładać przedramię zamiast dłoni, albo przesuwać dłoń za linię przeduszną, albo zastosować inną pozycję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 12:13:45

Wyobraź sobie, że coraz bardziej w tył przesuwasz dłoń i chcesz w tej odległości zastosować także poz. V- nie bardzo się da. Moim zdaniem przyczyna jest właśnie gdzieś w organizmie, a nie złym ułożeniu dłoni czy coś. Ale raczej tego nie odkryjemy.
Kiedyś, jeszcze lata temu, zmierzono mi wahadełkiem poziom energii i był podobno taki jak u "starszej babci, i to schorowanej". Może to jest wskazówka dla mnie. Tylko jako wciąż żywy organizm tej energii i tak powinienem mieć wystarczająco dużo jak na BSM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 16 pa� 2013 - 13:05:25

@taki jeden - no to zamiast dłoni przykładaj przedramię. Czytałem, że niektórzy po przyłożeniu dłoni mieli bardzo słabe reakcje lecznicze, a jak przykładali przedramię, to dopiero u nich się ruszało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 14:58:46

Jak przykladam na 21 cm to krawedz reki oddalona jest od linni przedusznej okolo 1cm.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.planetarium.olsztyn.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 17:40:19

@taki jeden, dlatego też proponowałem aby w miarę możliwości spróbować by ktoś inny nakładał dłonie. Wiem że to kłopotliwe, no ale szukamy wyjścia...
Poza tym masz problem z wchłanianiem białek. Powinieneś coś z tym zrobić. W książce Lewandowskiego witaminy, mikroelementy oraz właśnie białka, to podstawowy warunek skuteczności BSM w ogólności a terminy te są wyróżnione pogrubioną czcionką...
Pozwolę sobie zacytować w tym kontekście, kilka akapitów z opracowania p.Edwarda Ozgi Michalskiego, dot. składników budulcowych skóry:
1. Dla budowy i regeneracji skóry niezbędne są witaminy: A, B, C, E, D, ponadto minerały: cynk, żelazo, miedź, selen oraz specyficzne aminokwasy z białek zwierzęcych.
2.Aminokwasy to najmniejsze cząstki składowe białek, z których jak z cegiełek buduje się złożoną budowlę - białko. Organizm pozyskuje je poprzez trawienie białek pokarmowych przy pomocy specjalnych enzymów w jelitach. Dostarczone droga krwi specyficzne aminokwasy umożliwiają komórkom skóry budowę włóknistych struktur kolagenowych, czy rogowych - keratyny, kolagenu, elastyny i innych.
3.Ponadto naszej osobistej wytwórni skóry potrzebne są substancje wspomagające ? głównie witaminy i biopierwiastki, które stymulują tempo wzrostu i zapewniają wytrzymałość konstrukcji struktur biochemicznych. W przypadku kolagenu decydująca dla siły jego włókien i jakości konstrukcji z tego białka jest np. witamina C. W przypadku keratyny bardzo ważne są witaminy A, B i D oraz takie minerały, jak żelazo, cynk, miedź, jod.
4.Dlatego w skórze zachodzą intensywne procesy dla których komórki potrzebują dużych ilości energii, białka (aminokwasów), mikroelementów i witamin. Dzięki dobremu odżywianiu i poprawności tych procesów, u dzieci budowane są prawidłowo nowe tkanki, zaś u dorosłych poprawnie regenerowane.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 19:38:12

To by wychodzilo na to ze ta metoda pomaga zdrowym a nie chorym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: zbyś (---.planetarium.olsztyn.pl)
Data: 16 pa� 2013 - 19:53:07

@trybik, wprost przeciwnie. To jest tak jak z samochodem. Mercedes bez paliwa też nie pojedzie...Czasem wlanie paliwa to także za mało-może coś szwankować w układzie zasilania...
Skóra czerpie składniki budulcowe przez krew. Z drugiej strony nie do końca znamy przyczyny łuszczycy. Biorąc to wszystko pod uwagę, jak również doświadczenia leczących się z łuszczycy przy pomocy BSM, wiadomo przynajmiej że nie należy ograniczać się jedynie do poz. II lub III. Takie postępowanie przypomina próbę załagodzenia dolegliwości, przez leczenie objawowe.
Moim zdaniem potrzeba tu podejścia komplementarnego, tzn: I+V+II (III), odpowiednia dieta oraz o ile to możliwe, wyleczenie dotychczasowych schorzeń, pozornie nie związanych z przebiegiem łuszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 17 pa� 2013 - 12:44:15

Zbyś-

Wg książki przedramię dopiero ewentualnie po reakcjach z dłoni. Ale spróbować można, skoro -jak piszesz- u innych coś to dało.

Jeśli nie przyswajam, to samo dostarczanie budulca - jak założyć, że go brak- niewiele pewnie da.

Nie wiadomo też, czy ci, którym pomaga mają jakieś niedobory, czy nie. Albo na ile w związku z BSM niebezpieczne. Dużo Polaków je ma i możliwe, że wśród nich są i ci, którym jednak pomaga albo odwrotnie- ci, którym nie pomaga. A może obie grupy?

Poznałem kiedyś wegetariankę, której popularny niektórych zdaniem pewnie brak białka (zwierzęcych aminokwasów) nie przeszkadzał.

Obecnie łykam spirulinę, bo jakieś niedobory pewnie mam (jak wiele osób w ogóle). Kiedyś były to polecone przez Lewandowskiego minerały, innym razem- zwykłe suplementy. Nic z tego.

Co do pozycji, to są przecież osoby, którym na łuszczycę pomogła tylko ta zasadnicza- II.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 9 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.