Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 09 wrz 2013 - 13:34:08

ja mam dość duże (wg Lewandowskiego). Bardziej mnie ta ilość energii zastanawia, bo niby ważne tylko, aby organizm był żywy i promieniował, ale może jednak nie do końca to samo w sobie wystarcza?
Myślę, ze nie znajdziemy przyczyny. takich osób jest więcej, ale Lewandowski akurat tym się nie chwali.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2013 - 21:55:43

Szkoda ze tylko on zajmuje sie metoda. Nie nadaje sie do tego. Ani nie odpisze jak ktos ma problem, nie doradzi, wyglada to tak jakby chcial aby ksiazke sprzedac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.mbp.jaslo.pl)
Data: 13 wrz 2013 - 12:08:33

Musisz zadzwonić. Ale raczej nic nowego nie powie.
Kiedys mogł napisac tylko ksiązkę, dzis mozna wysztsko upublicznic w sieci-wtedy to by bylo napradwe darmowe. no, ale nie przesadzajmyz drugiej strony-koszty sa własciwie żadne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Mam swój preparat na łuszczycę.
Wysłane przez: Zdzisław (---.rejtravel.pl)
Data: 13 wrz 2013 - 13:54:40

Witam, mam swój preparat skuteczny na łuszczycę. Chętnie podzielę się próbkami powiem jak stosować. Preparat jest czysty od skutków ubocznych. Jestem z Poznania, preparat mogę wysyłać pocztą. Można dzwonić pod nr 661 336 858, dla zainteresowanych referencje od osób szczęśliwych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: taki jeden (---.adsl.inetia.pl)
Data: 14 wrz 2013 - 18:27:59

a jak długo monitorowany okrs szczesliwosci i okres bez skutkow ubocznych?smiling smiley

w "domestosie" to ja sam sie moge wykapać...
i proponuje zalozyc nowy-reklamowy-wątek. a jak skonczy sie okres szczesliwości, to siegnąc po B.S.M.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Mam swój preparat na łuszczycę.
Wysłane przez: Zdzisław (---.rejtravel.pl)
Data: 16 wrz 2013 - 14:32:10

Witam, mam swój preparat skuteczny na łuszczycę, działa również skutecznie na "Ł" stawową. Chętnie podzielę się próbkami powiem jak stosować. Preparat jest czysty od skutków ubocznych. Jestem z Poznania, preparat mogę wysyłać pocztą. Można dzwonić pod nr 661 336 858, dla zainteresowanych referencje od osób szczęśliwych.
Dla zainteresowanych z miejscowości w pobliżu Poznania organizuję spotkanie w Poznaniu dnia 28-09-2013r.
Dokładną godzinę i miejsce spotkania podam zainteresowanym telefonicznie.
Na spotkaniu będą osoby uwiarygodniające skuteczność tego preparatu.
Będą też próbki preparatu do testowania jak i sam preparat w ilości potrzebnej odpowiednio do powierzchni zainfekowanego ciała.
Pozdrawiam wszystkie biedronki: Zdzisław

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Mam swój preparat na łuszczycę.
Wysłane przez: Zdzichu (89.174.58.---)
Data: 21 wrz 2013 - 10:46:49

Zdzisław - spierdalaj stąd, bo zawiadomimy policję.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2013 - 22:12:54

I co doszukaliście się czegoś o ukladaniu rąk? Ja przeszukuje obrazki i modele budowy mozgu zeby zobaczyc jak te osrodki sa umiejscowione. Na tym obrazku http://sedaliamamas.com/MAMA/pictures/brainmap.jpg sa inaczej niz w ksiazce, widzialem tez taki obraz mozgu w jakims filmie na discovery.
Z kolei na tym jest jeszcze inaczej: http://us.123rf.com/400wm/400/400/dcwcreations/dcwcreations1101/dcwcreations110100017/8596977-human-brain-model-for-training-and-education-isolated.jpg to sa te zaznaczone paski na rózowo i zielono. Tak wiec nie wiadomo jak to jest na prawde. A moze kazdy ma inaczej te osrodki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 24 wrz 2013 - 22:39:13

@trybik
Myślę, że na obrazki nie ma co patrzeć, bo są tylko poglądowe. Jedynie rezonans mózgu mógłby coś wyjaśnić - ja niestety swój gdzieś zagubiłem.
Tak jak pisałem wcześniej oglądałem w TV jak u jednego gościa też nie działało, aż któregoś dnia po alkoholu przyłożył dłoń niedokładnie i poczuł się bardzo źle. Okazało się, że przyłożył dużo dalej niż wskazywałby to wymiar. To dało mu do myślenia, że czubek czuciowy jest u niego znacznie dalej niż wymierzając wg, metod opisanych w książce. Wyleczył się z poważnej choroby serca.
Druga sprawa... Uchnast pisał, że tolerancja przyłożenia dłoni mieści się do 0,5 cm w każdą ze stron, więc - podsumowując - być może u nas czubki czuciowe są na zupełnie innych odległościach niż wg. książkowego wymierzania; a dwa, że trzeba przykładać dłoń lub inną część ciała bardzo dokładnie.
Tak więc moim zdaniem o to tu chodzi. Wątpię, żeby nasze organizmy czegoś nie produkowały jak twierdzi Lewandowski, albo żeby promieniowanie z naszych dłoni było zbyt słabe.
Ale... dobrze, że szukasz - ja też. Jak znajdziesz, to nie zapomnij o tym tu napisać.
Pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2013 - 22:46:17

Najgorze jest to że nie mozna sprawdzic efektow. Zeby to sie na przyklad odczuwalo to pulsowanie czy cos innego po paru minutach to by potestowal i w jeden dzien znalazl ten czubek a tak to moze dobrze raz sie przylozy nie czuje sie efektow i przechodzi sie do nastepnego ulozenia i tak w kolko. Niektorzy mowia ze 19cm u nich wychodzi ten czubek czuciowy. https://www.youtube.com/watch?v=1mztKnxi6ns ten facet jak przyklada reke w 3:15 mi nie wyglada to na nawet 20cm. Jest duzo bardziej do przodu. Niektorzy tak nie chlujnie przykladaja rece i maja efekty a inny moze co do milimetra i nic....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 25 wrz 2013 - 08:45:37

Na razie jestem na prochach, ale jak skończę, to zrobię tak samo jak ten koleś. Wypiję 100 g wódki i zobaczymy w jakich odległościach po zastosowaniu poz. I będę czuł się źle.
To chyba jedyny sposób.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 wrz 2013 - 17:08:41

Jak bedzie dzialalo to daj znac.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 01 pa� 2013 - 09:25:33

Jeszcze jedno - może coś blokuje terapię metodą BSM. " Zbyś " w jednym z postów pisał, że ktoś miał łuszczycę i mizerne efekty. Dopiero po odstawieniu coca-coli BSM zaczęło działać. Może spożywamy coś co blokuję działanie. W moim przypadku może to być nikotyna. A czy Wy palicie papierosy / e-papierosy ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 pa� 2013 - 21:43:06

Ja własnie nie pilem coca coli, zadnych przypraw ostrych czy cos, przestrzegam wszystkiego co jest w ksiazce, zero alkoholu czy papierosow. Pilem wode z cytryna moze to blokuje?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ppa8 (---.range86-160.btcentralplus.com)
Data: 01 pa� 2013 - 22:58:30

Witam wszystkich!!! Ja zaczalem stosowac metode BSM 3 miesiace temu i moge powiedziec ze po tym okresie stan mojej luszczycy jest o niebo lepszy, mozna nawet powiedziec ze jej prawie juz nie ma takze ludzie wierzcie w to i dzielnie sie leczcie. Oczywiscie wszystkie zalecenia z ksiazki sa niezbedne jesli chodzi o diete, leki, alkohol, pozycje etc ale ja dodatkowo jestem na diecie bezglutenowej i bezdrozdzowej. Wynika to akurat z moich nietolerancji pokarmowych ale napewno dieta bezglutenowa nikomu nie zaszkodzi bo gluten to swinstwo 21 wieku. Trzymam rece po 20 minut pozycja 5 i 2, 2 razy dziennie. Kuracja wymaga cierpliwosci i samozaparcia, szczegolnie na poczatku jak luszczyca "pojawia sie i znika" ale WARTO!!!!!!!!!! POWODZENIA grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 pa� 2013 - 00:23:30

ppa8 a w jakiej odleglosci jest u Ciebie czubek czuciowy? dlon wykracza przed linie przeduszna w pozycji 1?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 pa� 2013 - 15:03:39

@trybik

Na forum BSM ( http://www.samoleczeniebsm.pl/dyskusie/viewtopic.php?f=3&t=6404&sid=07c946f749b6ac69b709a3a21127d696 ) Lewandowski pisze, że tolerancja w ułożeniu dłoni na czubku to 1,5 cm.
Przesuń może dłoń o 1,5 cm do tyłu i zobacz jakie będą efekty. Ja bym tak zrobił tylko teraz jestem na lekach. No i oczywiście gdybyś miał efekty, to podziel się nimi tu na forum.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: ppa8 (---.range86-160.btcentralplus.com)
Data: 06 pa� 2013 - 21:11:18

Przyznam szczerze ze nie zastanawialem sie nad tym nigdy, ukladam w odleglosci 22 cm od nasion czyli zgodnie z wyliczeniem co jest opisane w ksiazce. Mam tam taka jakby gorke, zakladam ze to czubek czuciowy winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: trybik (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2013 - 22:15:33

Skoro Lewandowski mowi ze cala dlon promieniuje to dalczego aby 1.5 centymetra moze byc pomylki? Przeciez czubek czuciowy nie jest duzy wiec nie powinno miec az takiego znaczenia te centymetry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczylam luszczyce metoda bsm
Wysłane przez: niunio (89.174.58.---)
Data: 08 pa� 2013 - 13:07:29

No, ale może jest dalej. Ja bym spróbował - tym bardziej, że np. ppa8 pisze, że u niego jak przykłada na 22 cm - czyli daleko, to są reakcje lecznicze.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12345678910-->
Bieżąca strona: 8 z 10



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.