Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6465666768697071727374...->|-->
Bieżąca strona: 69 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: AS (---.autocom.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 12:29:55

Jako dermatolog i łuszczyk jednocześnie stwierdzam.pacjentowi zawsze pozwalam na stosowanie takich metod jakie lubi, o ile nie są szkodliwe(a te "naturalne" tez moga zaszkodzić).Wiara w skutecznosć bardzo pomoga ,a depresja szkodzi.Ale błagam,mówcie szczerze lekarzom co stosujecie poza tym co zapisał,bo pewne rzeczy kłoca się ze sobą.Ponadto lekarz może wiedziec jednak wiecej niz to wynika z krótkiej rozmowy i ma pomysł co robić dalej,jeśłi jakaś metoda nie pomoże.Nie kazdy reaguje tak samo.lek który jednemu robi świetnie drugiemu zaszkodzi wręcz.Np dziegci (w tym naturalnych ) nie łączy sie zasadniczo ze słońcem-chyba ,że pod ścisłą kontrola w wybranych ciężkich przypadkach.Sa reguły,ale można je naginać, o ile się człowiek na tym zna. Ja swoją łuszczcę dzięki posiadanej wiedzy od lat kontroluję i przestała mi w życiu przeszkadzać.ineresuję się tez psychodermatologie ,bo wiem jak głeboki jest związek między duszą i skórą.Pozdrwaiam wszystkich .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: Micha? (---.paradyz.com.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 13:19:07

Do AS'a - jako pacjent prosi?bym o wizyt? lub porad? lekarsk?. Odpisz prosz? na m?j e-mail czy jest taka mo?liwo??? Z g?ry dzi?kuj? za odpowied? i poozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 13:38:20

W BSM trzymamy tylko raczki na głowie i nie łaczymy tego z farmakologia. Luszczyce u Ciebie Asie najprawdopodobniej akurat dało sie po prostu opanowac w pierwszej linii i dlatego przestała Ci przeszkadzac.
A jesli kogos interesuje moje osobiste podejscie do tej choroby to olałbym ja juz dawno (mimo 80-90% zajetego ciała) gdyby tylko polegalo to na kolorycie, rumieniu, nie narastającej warstwie i niczym poza tym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Michał (---.paradyz.com.pl)
Data: 12 wrz 2006 - 14:01:43

Ja mimo wszystko uważam, że dużo racji jest w tym co napisał AS. Wielu z nas wychwytując najróżniejsze informacje z najróżniejszych źródeł próbuje leczyć się na kilka różnych sposobów. Często jest to zwykła desperacja, panika, strach itp. Może to doprowadzić do najróżniejszych - niekoniecznie pożądanych efektów. Faktycznie, co do BSM, której jeszcze nie próbowałem to jest to na tyle "neutralna" metoda, że nie ma dyskusji o mieszaniu leków i ingerowaniu w organizm. Jednak apel ASa uważam za słuszny i zasługujący na oddzielny temat.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 wrz 2006 - 14:31:07

Do takze niepozadanych efektow moze doprowadzic- i z tego, co sie zdazylem naczytac na forach- stosowanie np. sterydow, po ktorych dostaje sie wiekszych wysypow niz uprzednio i podobne historie. BSM budzi kontrowersje i usmieszki, bo jest zaliczana do metod alternatywnych (wiadome skojarzenia) i przez to potencjalnie zagrazajacych, bo kuszacych odstawieniem wszelkiej farmakologii itp. Jednak o ile w np. bioenergoterapii nie ma warunku odstawienia terapii standardowej (choc niektorzy szarlatani tego wymagaja) tak w BSM jest to raczej konieczne i racjonalnie uzasadnione specyfiką tej metody.
ja sam nie wyleczylem sie do dzis BSM, odstawilem (ponad 11 lat temu masci), ale postepujace zajecie ciala przypsałem nie tyle odstawieniu "lekow" i BSM, co po prosty specyfice luszczycy u mnie. W tej chwili juz dawno powinno byc 100% kierujac sie ta logika, a nie jest. Jedni z nas maja jej mniej inni wiecej, a u jeszcze innych dochodzi luszcyca stawowa. Czy dzieje sie tak we wszytskich przypadkach TYLKO na skutek odstawiania terapii akademickiej? nie sadze.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 21 wrz 2006 - 17:38:12

Po 6 m-cach stosowania BSM wróciła mi łuszczyca na ręce, a już było bardzo ładnie. Na głowie mam nawet więcej niż miałam / wspomagam się papką z drożdży/Plecy bez większych zmian. Stosuję poz Nr V i II ale dodaję od kilku dni w środku poz Nr. I i III. Przez pierwsze 3 miesiące stosowałam poz. Nr. I, III i II. Po rozmowie i p. Lewandowskim zrezygnowałam z III i stosowałam tylko poz. Nr. V i II. W połowie września poszłam na plażę dostałam na rękach uczulenia na słońce, a po kilku dniach wyszły dyskretne zmiany łuszczycowe i co mam dalej robić? Za kilka dni wyjeżdżam do pracy do Niemiec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 wrz 2006 - 20:30:35

myślę, ze stosować II i V jeżeli jest taka mozliwość

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 25 wrz 2006 - 17:17:42

Poz.V stosuję od 1,5 m-ca a poz.II od 5 m-cy. Teraz dołożyłam jeszcze poz.I tak jak na początku ze względu na nadciśnienie i wysoko cholesterol.P.Lewandowski poradził mi żebym poz.nr. II stosowała przez 30 min. i ja tak robię.Zaczynam od poz. V potem poz. nr.I i na końcu poz. nr. II przez 30 min.Jeszcze się nie poddam, teraz jadę do Niemiec na 2 m-ce, będę miała trochę więcej czasu, zobaczymy co z tego będzie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anka (---.ppp.onetel.net.uk)
Data: 25 wrz 2006 - 18:05:26

czesc mam na imie anka.jestem chora na luszczyce.bardzo sie wstydze tej choroby czy moglabys mi napisac jak ja wyleczylas dziekuje pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 30 wrz 2006 - 09:53:29

Do metody BSM ktora po V miesiącach stosowania niewiele dała, dołożyłam Omega forte i od wczoraj selen. Wyczytałam że to się nie "gryzie" i dzisiaj wyjeżdżam do Niemiec na 2 m-ce. Wracam na początku grudniai napiszę co z tego wyszło. A jak trzeba będzie to będę piła jeszcze serwatkę. Wszystkie maści już dawno wywaliłam na śmietnik. Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości w leczeniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sabcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lis 2006 - 08:43:01

Witam, widzę, że coś wątek cicho siedzi;-) Ja tylko na chwilkę, jak już tu wspominałam stosowałam BSM przez jakieś 3 miesiące i teraz od 3 miesięcy już łapek nie przykładam, jem co chcę i pani Ł nie wróciła.
Tak więc przekonałam się, że trochę cierpliwości jednak się opłaci
pozdrawiam wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Patrycja (---.hsd1.al.comcast.net)
Data: 20 lis 2006 - 23:43:59

Witam serdecznie
Bardzo bym prosila o podanie mi informacji , co Pani stosowala i gdzie to mozna kupic.Moj maz choruje na luszczyce od dziecka i robilismy wszystko , nbaczy maz odwiedzil mase lekarzy , zjadl mase lekow i nic nie dziala, czasmi maz wyglada jak by byl poparzony, wiem ze go taki stan go bardzo denerwuje i dlatego chciala bym mu jakos pomoc, wierze ze stosowanie lekow niekonwencjonalnych daje wieksze efekty niz uwczesna medycyna.
Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Patrycja

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jogi (---.paradyz.com.pl)
Data: 21 lis 2006 - 07:55:39

Patrycjo - proszę sobie przeczytac ten temat od początku. Wiem , że się nie chce, ale jak coś się chce wiedzieć to trzeba chcieć... :-) No i wszystko jasne. Nie ma dróg na skróty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczy?am ?uszczyc? metod? BSM
Wysłane przez: sabcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 lis 2006 - 09:43:13

Tak w skr?cie metoda BSM polega na przyk?adaniu r?k do g?owy w okre?lonych pozycjach. Gdy dowiedzialam si? o tej metodzie podchodzi?am do niej nieufnie, ale co mi szkodzi?o spr?bowa?, tym bardziej, ?e nic nie kosztuje (oczywi?cie poza czasem, ale w czasie przykladania ?apek mo?na np. czyta? ksi??k?, ogl?da? TV i pieni?dzmi wydanymi na ksi??k? "Samoleczeniu BSM' ale my?l?, ?e kwota 14 z? nie jest osza?amiaj?ca). W czasie stosowania metody nie mo?na pi? alkoholu, kawy i nie mo?na miec na sobie ?adnej metalowej rzeczy, nawet guzik od spodni trzeba odizolowa? od cia?a, nie mo?na r?wnie? przyjmowa? ?adnych lekarstw. Je?eli masz do mnie jakie? pytania prosze o kontakt na adres [email protected]
pozdrawiam serdecznie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.sgh.waw.pl)
Data: 26 lis 2006 - 12:15:48

Witam wszystkich!

Dawno nie było mnie na tym forum. Leczę się BSM już od 8-miesięcy i efekty są. Były nawet znakomite, jednak tylko przez mój brak dyscypliny i niehigieniczny tryb życia (alkohol - nie mogę przestać imprezować i dużą dawkę stresu - problemy osobiste, 2 kierunki studiów) nie moge tego doprowadzić do końca. Po wakacjach nie mogłem doczekać się kieedy pokażę zdjęcia na tym forum, ale teraz troszkę Pani Ł. wróciła i nie chcę na razie tego robić. Trzymam ręce w pozycji V (na początek) i II na obie ręce. Z nóg zeszło prawie wszytko, to samo z rąk . Nie stosuję już pozycji III (z braku czasu, mimo, ze zostały jeszcze małe plamki). Skupiam się na korpusie, gdzie znika to bardzo powoli. Mam nadzieję, ze kiedy ją wykończę to cholera nie wróci już nigdy.

Pozdrawiam w szczególności Jomę i Danielę,

Piotrek

P.S. Joma, jak leczenie bielactwa?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2006 - 15:50:08

jak to moge zdobyc i za ile?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2006 - 16:38:40

co to jest to BSB ???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: michal (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 28 lis 2006 - 16:44:44

joma co to jest to BSB odp...?!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: maciek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 08:17:22

jezeli ktos chce to moge ta ksiazke komus sprzedac zakupilem ja ale nie mam sily zeby stosowac przykre ale prawdziwe takze nie ma problemu z odsprzedaniem bo u mnie lezy i sie marnuje
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sabcia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 11:14:26

do Michała, spójrz kilka postów wyżej, a książkę mozna kupić prawie w każdej księgarni

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6465666768697071727374...->|-->
Bieżąca strona: 69 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.