Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6667686970717273747576...->|-->
Bieżąca strona: 71 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 lip 2007 - 08:55:01

no, dwa lata to juz dośc długo i efekty powinny juz być
sama nie wiem co Ci doradzić sad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.cable.ubr02.telf.blueyonder.co.uk)
Data: 11 lip 2007 - 19:06:23

Emer, watpie czy wytrzymalbys dwa lata kuracji BSM nie widzac zadnych efektow. Cos tu smierdzi...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Justme81 (---.thomascook.com)
Data: 16 wrz 2007 - 21:44:21

Witajcie.wlasnie zakupilam ksiazke i jestem zwyczajnie ciekawa.Jesli mi pomoze to super jesli nie trudno sie mowi.dam znac jak poszlo.pozd

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2007 - 07:58:12

jak fajnie że mój wątek jeszcze żyje
witaj Litwa!
jak tam rezultaty u Ciebie?
Justme81, dobrze że chcesz spróbować, życzę wspaniałych efektów
i zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: 1 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 21 wrz 2007 - 15:37:56

Pewnie nie wszyscy stosują się do wskazówek. Wiadomo że nie na każdego BSM zadziała, ale jakieś 90% spokojnie. Wiem coś o tym bo też się leczyłem TĄ CUDOWNĄ METODĄ dzięki której zapomniałem kto to lekarz (i alleluja!).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.e-wro.net.pl)
Data: 21 wrz 2007 - 23:10:35

Witaj Joma!

Posłuchaj, zostały mi już tylko zmiany na brzuchu i za uszami. Z głowy wszystko zniknęło, twarz już nie jest czerwona, plecy i nogi czyściutkie. Zmiany leczą się "od środka". Bledną i prześwituje już zdrowa skóra. Bardzo mnie to cieszy, zwłaszcza, że kosztuje mnie to sporo wyrzeczeń. Od 3 miesięcy nie tknąłem alkoholu, nie biore żadnych leków, poza wskazaną przy leczeniu bsm suplementacją. Chcę jeszcze zacząć pić olej kukurydziany tłoczony na zimno, słyszałem, że daje świetne rezultaty w nawilżeniu skóry. Już nie mogę się doczekać normalnego życia, zwłaszcza, że dzieli mnie od niego już bardzo niewiele. Teraz zaczyna się jesień, wiem, ze zmiany będą goiły się wolniej (Łuszczyca nasi;la się jesienią i wiosną). Optymistycznie patrzę w przyszłość.

Pozdrawiam i mam nadzieję, że wszystko w porządku w Twoim życiu (wiem o chorobie męża). Życzę jak najlepiej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Aneta (---.adsl.hansenet.de)
Data: 22 wrz 2007 - 00:48:06

Witam!
Dziwię się niektórym ludziom, że u nich metoda B.S.M. nie zadziałała bo jeżeli chodzi o mnie to jestem zadowolona baaaaaardzo. Metodę stosuję niedługo, od ponad miesiąca a efekty już widać i jestem mile zaskoczona. Co prawda jest to wątek o łuszczycy, jej dzięki Bogu nie mam, ale mogę się pochwalić że dzięki tej metodzie ustąpiły różne dolegliwości np.:
1. Leczę krótkowzroczność ? wcześniej bałam się nawet wyjść z domu bez soczewek, a teraz nawet bez nich prowadziłam samochód, ale dobrej ostrości niestety jeszcze nie mam, no bo co można oczekiwać po miesięcznym leczeniu.
2. Zauważyłam że schodzi mi również blizna na nodze którą mam od 20 lat (blizna to na powierzchni biała gładka błonka, a pod nią wyczówało się palcem dziurę, teraz z błonki tworzy się nowa skóra a dziury juz nie ma)
3. Inne znamiona jak pieprzyki też ruszyły (bledną)
4. Alergia na kurz też się cofnęła, a z innymi pyłkami muszę poczekać do wiosny bo już jesień i trudno cokolwiek powiedzieć
5. Podczas mycia zębów, dziąsła się też nie krwawią
6. Dolegliwości jelitowe też się unormowały
7. Przy bólu głowy ? zabieg 20 minutowy i po bólu
8. Skórę zawsze miałam suchą (gdybym przejechała ręką to może by się posypał biały łupież), że nawet dermatolog przepisała mi specjalną maść witaminową, ale od czasu stosowania BSM nie używam jej a skórę mam jak ?pupcia niemowlaka?
9. Piegi wybladły
10. Chrypkę, którą miałam zawsze rano ? zniknęła.
11. Leczę również hemoroidy

może o czymś zapomniałam, ale nic nie szkodzi bo i tak dużo tych ?uzdrowień?. Nie wiem jak to jest z tymi pląbami algamatowymi ponieważ ja też mam parę a metoda działa. Trzeba też uważać przy tej metodzie bo organizm się osłabia i łatwo o przeziębienie. Po 2 tygodniach stosowania chwyciło mnie mocne przeziebienie, ale po 3 dniach było już ok, a do dnia dzisiejszego próbowało mnie dopaść jeszcze 2 razy. Może za intensywnie to robię (ok. 4 razy dziennie po 30 minut)?

Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia, bo zdrowie leży w naszych rękach ? dosłownie i w przenośni!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.sgh.waw.pl)
Data: 22 wrz 2007 - 11:27:17

Nie wydaję mi się Anetko, żebyś stosowała ją za często. Z tym nie da się przesadzić, a im więcej, tym lepiej. Bardzo się cieszę, że masz pozytywne rezultaty. Trzymaj kurs. A jeśli chodzi o osłabienie orgfanizmu. Przy BSM potrzeban jest suplementacja (witaminy, sole mineralne, kwasy tłuszczowe itd.), gdyż organizm do regeneracji i leczenia potrzebuje produktów. Dlatego zalecana jest też dieta (samo zdrowie, 0 chemii), dzięki której osiągniesz jeszcze lepsze rezultaty.

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 22 wrz 2007 - 15:20:43

Witaj Litwa Joma możę mnie pamiętacie też stosowałam tę metode przez 6 miesięcy ale juz nie stosuje zmiany zaczeły powracac samoczynnie mimo iż nie przerywalam i nie zmieniałam nic w swym życiu

Aneta pisze ze 20 minut i ból głowy zniknał ja miałam odwrotnie czasem gdy trzymałam dłonie ból głowy się zaczynał i bolała mnie dopóki trzymałam ręce przestawałam trzymać przestawała boleć i tak było zawszeteraz staram sie radzić zwykłymi metodami nie stosuje żadnych maści ani smarowideł po prostu nic niczym jej nie karmie tylko szamponik ziaja czarna rzepa no i jest w miare wporządku.

ale musze myc często głowe aby tak było to dobrze żę ta metoda pomogła wam
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Aneta (---.adsl.hansenet.de)
Data: 23 wrz 2007 - 17:01:24

Litwa. Jeżeli chodzi o zdrowy tryb życia i dietę to staram się to przestrzegać bo tak się składa, że miesiąc przed zastosowaniem B.S.M. przeszłam na wegetarianizm ? 0 mięsa, wędlin itp., mleko, jaja, sery jem, ale staram sie zastępować mleko krowie sojowym. Taka przemiana zaczęła się u mnie praktycznie od choroby mojej babci (rak jelita grubego). Do kwietnia czuła się dobrze i nic nie wskazywało na to, że jest chora, dopiero od kwietnia zaczęła się źle czuć, gorączkowała i ogólnie zaczęła się słabo czuć. Trafiła do szpitala ogólnego a potem onkologicznego, gdzie stwierdzili raka jelita grubego z licznymi przerzutami na wątrobę, węzły chłonne i w parę innych miejsc, lekarze dawali parę tygodni życia. Ja się nie poddawałam, szukałam w internecie wszystkiego co mogłoby jej pomóc, kuracja z czerwonego buraka, brak w diecie mięsa, które jest wysokobiałkowe i sprzyja rozwojowi raka do tego zalecałam co ma jeść a czego nie. Niestety nie da się tego kontrolować i w pełni wprowadzić w życie gdy mieszka się zagranicą, a rodzina na miejscu nie zawsze stosuje się do zaleceń a chory tym bardziej bo chce jeść coś bo mu smakuje chociaż jest to zabronione i nic nie da się na to poradzić. Dzięki jej chorobie przeanalizowałam to co do tej pory jedliśmy i wyszło na to, że mięso, wędliny to po prostu syf nafaszerowane antybiotykami, sterydami, adrenaliną zabijanych zwierząt i nie wiadomo czym jeszcze i to właśnie mięso jest przyczyną większości naszych chrób. Ale do rzeczy, dzięki jej chorobie i szukaniu przysłowiowej deski ratunku trafiłam na stronę o samoleczeniu metodą B.S.M. Gdy powiedziałam o tym rodzinie to popatrzyli na mnie jak na idiotkę, że wierzę w takie pierdoły, że medycyna już nie jest w stanie pomóc a trzymanie rąk na głowie pomoże. Napisałam do p.Lewandowskiego i opisałam mu bliżej o jej chorobie i zalecił pozycję V ile się da tylko trzeba zdążyć (czyli najlepiej 24/dobę), ale przy ich niedowierzaniu i braku czasu kto to miał robić? 4 dni później babcia zmarła (21 sierpnia tego roku). Dzięki jej chorobie jak już wspomniałam cieszę się, że zmieniłam swoją dietę na zdrowszą a przede wszystkim odkryłam metodę BSM dzięki której pozbywam się wielu dolegliwości jak już wspomniałam w poście powyżej, niektóre rzeczy sfotografowałam, a gdy znikną całkowicie to pokażę niektórym niedowiarkom i udowodnię że aby coś krytykować należy to pierwsze wypróbować (fajnie się zrymowało).
Trzymaj się jomo i nie poddawaj się w propagowaniu metody, ja jestem z Tobą i z wieloma innymi wierzącymi w tą metodę, bo prawda jest taka, że jeżeli ludzie nie zapłacą ciężkich pieniędzy za coś co mogłoby ich wyleczyć to inaczej nie uwierzą, że mogą się sami wyleczyć w zaciszu własnego domku i nie tylko........swoimi własnymi rękami.

Pozdrawiam serdecznie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.e-wro.net.pl)
Data: 24 wrz 2007 - 06:55:06

Masz rację. Przy chorobach przewlekłych, takich jak cukrzyca, łuszczyca, raki medycyna konwencjonalna (akademicka, książkowa) nie daje sobie rady. Terapie ciągną się latami, nie przynosząc pozytywnych rezultatów, łagodząc jedynie objawy. To dziwne, ale lekarze i fizjoterapeuci znają tę metodę. Myślę, że nie jest ona dostatecznie rozpowszechniona i nie ma dowodu naukowego na jej działanie, stąd marginalizowanie jej znaczenia. Najważniejsze jest to, ze my wiemy, ze ona działa i inni też się dowiedzą, dzięki nam.

Co do mięsa i innych przetworzonych produktów spożywczych to również racja. Każdego dnia zatruwamy nasze organizmy czymś, co od pokoleń uważane jest za zdrowe (np. kiełbaska - Tombak twierdzi, że 1 pętko wędzonej kiełbasy (ma w sobie tyle smogu i zanieczyszczeń) szkodzi tak, jak 4 dni życia w centrum zanieczyszczonego miasta (powiedzmy Katowic). Dlatego należy uważać na to co jemy, dbać o dietę (a dieta nie oznacza odchudzania! to termin oznaczający sposób żywienia - wiele osób o tym nie wie), bo to co jemy jest naszym paliwem.

Co do zdjęć, mam foty moich nóg przed i po BSM. Innych części nie sfotografowałem, bo nie chcę więcej na to patrzeć, a poza tym nie wszystko jest jeszcze zaleczone tongue sticking out smiley. Pewnie je tu gdzieś wrzuce :].

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ADAM (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 wrz 2007 - 18:00:04

WITAJ JOMO JA STOSUJE BSM DZIEKI TOBIE JUZ 18 MIESIECY I MOGE POWIEDZIEC ZE MAM 2% TEGO CO BYLO KOGO INTERESUJE JAK SIE TEGO POZBYWALEM NIECH CZYTA MOJE WATKI OD OKOLO 15 GRUDNIA 2005r .PRUBOWALEM JUZ WSZYSTKIEGO I TYLKO TO MI POMOGLO .

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 28 wrz 2007 - 19:59:00

dzieki że nikt sie moim postem nie zainteresował pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Aneta (---.adsl.hansenet.de)
Data: 29 wrz 2007 - 00:11:50

Nakatomi, trudno cokolwiek powiedzieć dlaczego u Ciebe są takie objawy i raczej nie potrafię dać Ci fachowej porady co do stosowania tej metody, u mnie działa więc nie mogę powiedzieć, że jest to bajka z serii za górami, za lasami była sobie taka cudowna metoda BSM z morałe, że wyleczyła to, to i jeszcze to. Czynników może być wiele, niezastosowanie się do zasad, złe trzymanie dłoni, długie odstępy w zabiegach ( o jak to fajnie brzmi). Ogniska chorobowe które wystąpiły u Ciebie mogły być też spowodowane tym, że organizm bronił się a jednak zmiany pojawiły się, ale jeżeli wcześniej BSM sobie poradziło to i w tym przypadku dało by sobie radę tylko nie można się było poddać i stosować dalej bo przecież metody tej nie stosuje się tylko wtedy gdy się szuka ostatniej deski ratunku, ale także profilaktycznie aby właśnie nie zachorować. Co do bólu głowy to ja stosowałam wtedy gdy już mnie bolała żeby ból ustąpił, a jeżeli Ciebie boli przy trzymaniu rąk to może za mocno nimi naciskasz na głowę bo wiadomo przy trzymaniu ręce zaczynają boleć i cały ten ciężar zaczyna uciskać głowe. To co mogę zaproponować to wygodnie się położyć, podłożyć sobie poduszkę pod łokcie i nie skupiając się na trzymaniu rąk (ale w miarę stosować poprawnie żeby całe dłonie przylegały do czaszki) oglądać telewizję. Warto abyś spróbowała jeszcze raz bo przez przypadek możesz wyleczyć nie tylko łuszczycę, ale po drodze inne dolegliwości.

Na innym forum znalazłam taki link http://www.andrew.gpe.pl/polska/bsm.html i jest to komputerowa wersja BSM tylko że na tej stronie jest tylko jeden fragment z tego programu. Zapytałam moderatorkę tego forum czy nie wie czy może ten program jest gdzieś dostępny, ma się dowiedzieć, jak będę coś wiedziała to dam znać.

Życzę powodzenia i wytrwałości w leczeniu!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sssiiisssiii (---.chello.pl)
Data: 29 wrz 2007 - 09:06:08

Czy ktos mi powie co to jest metoda BSM.Mam luszczyce od niedawna i niniewiem co robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Aneta (213.39.213.---)
Data: 29 wrz 2007 - 12:40:01

Nie będziemy po raz 101 opisywać na czym polega metoda BSM, forum trzeba czytać od początku do końca a nie od końca. Więcej informacji o tej metodzie na www.samoleczeniebsm.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2007 - 18:53:46

sssiiisssiii - wątek Jomy - "wyleczyłam łuszczycę metodą BSM ma obecnie 71 stron. Jeśli nie wiesz co robić, to podpowiem Ci. Zacznij czytać go od poczatku, jestem przekonany, że już po 10 minutach będziesz dobrze orientowała się w tym, czym jest metoda BSM i jakie ma działanie smiling smiley.

Nakatomi. Ja też Ci odpowiem. Być może nawrót zmian był spowodowany stresem, który przechodziłaś, albo jakimś przeziębieniem, bo jak wiemy stres i infekcje mogą nasilić powstawanie (odnawianie) zmian. Może to miało również związek ze zmianami pór roku, bo jak to już wielokrotnie podkreślałem, zmiany schodzą wolniej (nasilaja się) jesienia i wiosną. Powie Ci to każdy dermatolog, to cecha tej choroby. W kazdym razie nie powinnaś przerywać terapii, kazdy z nas leczy się długo (ja już 16 miesięcy, ale gdy pomyslę, że miałbym być skazany na łuske przez całe życie, ten czas wydaje się naprawdę krótki).

Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 30 wrz 2007 - 13:03:27

Tylko że ja tej metody zaprzestalam ze 2 miesiące temu i niezamierzam do niej wracac. Nie doswiadczyłam w owym czasie żądnych poważnych stresów nie chorowalam wogule. ale teraz nauczyłam sie z nią żyć i mam gdzies czyjeś uwagi na temat o boże co to jest . trzeba wrzucic na luz i jak tak wlaśnie zrobiłam może sama zniknie odezwe się jak tak sie stanie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba77 (---.chello.pl)
Data: 30 wrz 2007 - 18:29:27

Witam wszystkich !!!

ja stosuję metodę BSM od 4 miesięcy. Miło słyszeć że wielu z was wytrwało znacznie dłużej i cieszy się dobrymi wynikami. W moim przypadku staram się leczyć alergię z astmą i łuszczycę. Co do astmy to wydaje mi się że jest znacznie lepiej niż było, choć jeszcze sporo pracy przede mną, zaś co do łuszczycy to wyników na razie brak - ale nie zamierzam przerywać kuracji mając nadzieję na wyzdrowienie :-).

jestem zainteresowany oprócz łuszczycy wynikami leczenia astmy, alergii. Czy może ktoś z was lub waszych znajomych leczył te choroby BSM-em i z jakim skutkiem?

i jeszcze jedno pytanie, ile czasu czekaliście na pierwsze efekty w leczeniu łuszczycy?

pozdrawiam i życzę zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 01 pa� 2007 - 19:41:19

ja po 3 miesiącach byłam prawie zdrowa była tylko gdzieniegdzie ale już nie stojusje trwaj przy swoim uda ci się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6667686970717273747576...->|-->
Bieżąca strona: 71 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.