Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6566676869707172737475...->|-->
Bieżąca strona: 70 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: sławek (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 12:52:51

Ciekawe jest to co piszesz. Mógłbym poprosić o opis tej metody? Do tej pory nie spotkałem się z nią.
Pozdrawiam i życzę zdowia.
Sławek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 lis 2006 - 14:24:07

Przeczytajcie sobie początek tego tematu przecież wszysko tu jest dokładnie opisywane po wielokroć.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jogi (---.paradyz.com.pl)
Data: 29 lis 2006 - 14:46:31

Sławku służę pomocą.

Nalezy kursorem myszki przesunąć kwadracik na pasku po prawej stronie do samej góry i od poczatku wszystko sobie czytać winking smiley Metoda jest prosta aczkolwiek czasochłonna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 gru 2006 - 11:48:50

długo nie pisałam
ale samam mam problemy
mój mąż ma raka żołądka
jest po operacji i przechodzi chemioterapię
więc same problemy
chętnie posłucham tych, którzy pokonali te straszną chorobę

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Lidka (---.espol.com.pl)
Data: 08 gru 2006 - 19:54:56

Witam!
Bardzo proszę o informacje nt. wyleczenia łuszczycy bez leków. Od niedawna wiem, że jestem chora. Co to jest bsb?
Proszę o pilną odpowiedź.
Pozdrawiam.
Lidka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 gru 2006 - 08:32:40

Lidka ,bardzo cię proszę przeczytaj sobie wcześniejsze wypowiedzi tego tematu przecież tu wszystko jest wyjaśnione.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: adam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2007 - 18:02:41

Witam wszystkich wlasnie zakonczylem 12 ty miesiac stosowania bsm .Moge powiedziec ze pozostalo mi tylko okolo 5-8 procent tego co mialem rok temu przy czym na nogach mam w sumie 3 miejsca a rok temu to bylo ich okolo 300 o wymiarach 3-15 mm wiec nogi mam juz wlasciwie wyleczone. Reszta jest na plecach ale najwiecej jest na brzuchu .W porownaniu do tego co bylo rok temu to jast bardzo ale to bardzo duza poprawa .Jestem pewny ze do wakacji moja skora bedzie w takim stanie ze bede mogl sie opalac i kapac w morzu.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: MARZENA (---.lnet.pl)
Data: 06 sty 2007 - 22:05:11

Powiec co robic zeby sie pozbyc tego swinstwa.Pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: MARZENA (---.lnet.pl)
Data: 06 sty 2007 - 22:15:57

Cy ktos moze powiedziec mi wiecej na tego typu leczenie. co mam robic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Romek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 sty 2007 - 18:08:43

Mam do ciebie pytanie co to jest to bsb -jaka to jest metoda

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 sty 2007 - 08:36:21

Romek bsm jest to metoda samoleczenia polega na przykładaniu rąk do głowy w odpowiednie miejsca.Najlepiej będzie jeśli sobie sam poczytasz powyższe wypowiedzi przecież tu wszystko jest ładnie opisane.Prośba do nowych osób na forum ,czytajcie , szukajcie,bo jest tu dużo wiadomości tylko trzeba wpisać dane słowo w wyszukiwarkę i poczytać, czy to takie trudne ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.e-wro.net.pl)
Data: 11 sty 2007 - 14:50:17

Słuchajcie ludziska, wiem juz o co chodzi z tym niedziałajacym u niektórych BSM. Może to być spowodowane (ale wcale nie musi) stycznoscią naszego organizmu z jakimis metalami. Lub nawet bliskościa urządzeń wytwarzajacych pole magnetyczne (tel. komórkowy, głosniki, itd.). Wyobraźcie sobie, że u mnie po jednej stronie ciała łuszczyca leopiej schodzi, po drugiej zdecydowanie wolniej. Zaintersowałem się tym (nie mozliwe, żebym źle przykładał ręcę, robę to już na wyczucie ze wzgledu na 8-miesięczne doświadczenie w leczeniu), rozmawiałem z człowiekiem który para się leczeniem za pomocą jakiś fal wytwarzanych przez łóżka. Powiedział mi, ze nawet metalowa plomba w zembie, albo złoty ząb (mimo słabego przewodzenia) może powodować "blokowanie" działania energii. I rzeczywiście. Po stronie, która "gorzej się leczy" mam amalgamat w zębie. Muszę to jak najszybciej usunać i wtedy mam nadzieje nastąpi "ostateczne rozwiazanie" grinning smiley.

Pozdrawiam wszystkich,

Piotrek

P.S. Jomka, napisz co o tym myslisz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Mateusz (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 sty 2007 - 13:22:18

co to jest BSM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2007 - 10:56:42

Mateusz, przeczytaj wypowiedzi u góry.Joma wszystko tu wytłumaczyła.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: EWELINA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 sty 2007 - 20:40:04

CHĘTNIE SIĘ DOWIEM CO TO ZA METODA POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: leszek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2007 - 12:21:23

witam przejrzałem pobieżnie forum i rzucilo mi się w oczki że nikt nie pamięta o twórcy metody BSM panu UCHNASCIE a wszyscy wykłócacie sie o jego pogrobowca p.Lewandowskiego.pojawiłsie jak diabeł z pudełka po smierci p.U. Chwala mu za rozpowszechnianie metody,ale, może warto sięgnąć do żródła. A METODA JEST GENIALNA,UNIWERSALNA ITP .Niestety wymaga cierpliwości przy każdym schorzeniu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 lut 2007 - 14:29:55

Autor broszury, czyli p. Lewandowski nie omieszka informowoac czytelnika skąd zna metodę. I własciei gdyby nie on to niekoniecznie byłaby ona teraz w duzym stopniu rozpropagowana. z tego, co wiem to p. Uchnastwi nie chciano wierzyc... Nie mógl znaleźc nikogo, kogo mógłby do tego przekonać... Przypadek , albo i nie, sprawil ze p. Lewandowski sie napatoczył, ze tak brzydko to ujme, skorzystal z dobrodziejstwa, bo sam byl chory i teraz pomaga innym. Nie kryje, ze to nie on jest odkrywca tej metody, ale jedynie propagatorem.

Niestey metoda nie jest uniwersalna i nie kazdemu udaje sie pomóc mimo przestrzegania jej zasad.


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniela (---.slowianin.pl)
Data: 12 lut 2007 - 17:43:28

Witm! przez 7 m-cy stosowałam BSM z marnym skutkiem, ale z tym promieniowaniem może coś jest. Mam 2 plomby z amalgamatu po 2 stronach. Stosując BSM słuchałam radia przez słuchawki. Rozmawiałam z p. Lewandowskim i On twierdził że można mieć słuchawki w uszach.Za 2 tygodnie wracam do Niemiec, będę tam przez 3 m-ce i chyba znowu zacznę stosować BSM. Teraz przez 2,5 m-ca chodziłam na solarium a ostatnio przed opalaniem zażywam Oxoralen. Z ciała prawie znikło, najgorzej jest na głowie. Zastanawiam się nad kupnem lampy Medisun. W Niemczech jest ona tańsza niż w Polsce. Pozdrowienia dla wszystkich, a szczególnie ciepłe dla Litwy i Jomy. Joma czy nadal nie masz łuszczycy?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 maj 2007 - 09:17:24

mnie plomby amalgamatowe nie przeszkadzały,
ale dla zdrowia i tak warto je wymienic na inne
co do promieniowania (elektrosmog) to moze cos w tym być
ale sie nie wypowiadam bo wiecej na ten temat nie wiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: emer (---.rudanet.pl)
Data: 02 lip 2007 - 21:06:33

u mnie minęły 2 lata trzymania rąk,niestety bez efektów,z przyzwyczajenia trzymam dalej,ale dużo krócej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6566676869707172737475...->|-->
Bieżąca strona: 70 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.