Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6970717273747576777879...->|-->
Bieżąca strona: 74 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ala (---.chello.pl)
Data: 12 mar 2008 - 10:39:55

Witam wszystkich
Przeczytałam książeczkę i zaczęłam stosować metodę V na ból gardła przez trzy dni i nic nie pomogła.Moje ręce chyba nie leczą !

Bardzo proszę o kilka zdań na temat picia.Co Wy pijecie,jesli nie można herbaty ani kawy? ciągle tylko wode mineralną? Żle sie czuje pijąc mineralną lub tylko przegotowana woda na sniadanie.Po sokach ze sklepu też jest mi nie dobrze.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 12 mar 2008 - 11:14:28

witaj
ja pije wode, soki swiezo wycisniete ,które robię sama albo kupuje w marketach świeże maja 2 dni terminu przydatno śći pije na śniadanie kawę inke z biedronki -zalwam słuszną łyżeczkę kawy woda na 3/4 szkl a resztę uzupełniam mleczkiem.Piję także wode cisowiankę z cytryną (żółta nakrętka).
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 mar 2008 - 14:02:41

można pić herbaty owocowe
tak powiedział P. Lewandowski

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ela (---.cust.tele2.pl)
Data: 14 mar 2008 - 16:17:52

A ja myślę,że samo leczenie BSM niewiele pomoże jeżeli nie uwzględnimy diety. Różne są metody samoleczenia i wszystkie mówią o tym aby najpierw zmienić dietę.Np.choroby skóry mówią nam ,z naszym jelitem grubym jest coś nie tak,najczęściej jest ono zanieczyszczone.Podobno skuteczne są lewatywy na oczyszczenie jelita. "JESTEŚ TYM CO JESZ"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Asia (---.cust.tele2.pl)
Data: 14 mar 2008 - 20:26:54

Miło nam Jomo,że nas odwiedziłas!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Leczenie łuszczycy
Wysłane przez: Beata (---.kalisz.mm.pl)
Data: 15 mar 2008 - 22:09:21

proszę o bliższe informacje dotyczące łuszczycy. Borykam się z tą chorobą od lat. Mam nasilenia od jesieni do wiosny. jest mi bardzo ciężko szczególnie zimą, boli i swędzi. Z góry dziękuje za wszelkie informacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 16 mar 2008 - 19:15:23

Moze i zle trzymałaś ręce dokładnie po 5 min trzymania rąk ból gardła przeszedł i już nie wrócił,a kaszel po 2 dniach nigdy tak szybko się nie wyleczyłam.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Rjkardo (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 mar 2008 - 16:52:40

Co to jest ta metoda leczenia BSb czy jakos tam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 25 mar 2008 - 20:53:36

tak to jest metoda bsm ,mozesz tu poczytać od początku watku prawie wszystko o tej metodzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jarek (83.1.81.---)
Data: 04 kwi 2008 - 12:45:54

Witam serdecznie!
Czytam ostatnio co tylko uda mi się znaleźć w internecie o BSM, stąd trafiłem na to forum. Ja nie mam łuszczycy, ale przypadłość równie przykrą, która znikła. Chcę się tym z Wami podzielić. Od roku zaczęła pojawiać mi się krew przy robieniu kupy. Na najpierw to było sporadycznie, tj co parę miesięcy, ale za każdy razem coraz częściej. Ostatnio było to już prawie codziennie... Byłem przerażony bo myślałem że jakiś cholerny rak mnie trawi. Ustaliłem sobie, że jeśli nie wyleczę się w tydzień to idę do szpitala na badania. Sięgnąłem po BSM i następnego dnia krwi już nie było. Dziś jestem już 18 dni od zniknięcia krwi po pierwszym "zabiegu" BSM. Jestem dobrej myśli, mam nadzieję że sobie z tym poradzę.
NIE wątpcie w tą metodę, BSM działa i tylko od Was zależy jak bardzo może Wam pomóc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2008 - 14:06:48

Jarek nie mów,że od roku miałeś tą przypadłość i nie poszłeś do lekarza ? Nie znam się na tym ale czytałam, że takie objawy mogą wystąpić przy uchyłkach jelita.Może to być powodem takich powikłań jak zapalenie uchyłków czy ich pęknięcie lub stan zapalny w jelitach.Zwykle temu towarzyszą bóle brzucha,gorączka lub właśnie krew w stolcu.Przy tym schorzeniu zaleca się picie dużo wody niegazowanej i dietę bogatą w błonnik,po to by zapobiegać zaparciom.Radzę dla sprawdzenia pójść do lekarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: marta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2008 - 18:37:04

MAM torbiel na jajniku czy stosowanie V pozycji jest dobre

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (217.116.104.---)
Data: 06 kwi 2008 - 20:32:45

Już 11-ty miesiąc stosuję BSM na łuszczycę i astmę z alergią. Co do astmy mam sporą poprawę zaś co do łuszczycy bardzo niewielką, stąd moje pytanie o tych z Ws którzy stosowali BSM na łuszczycę: JAK DŁUGO STOSOWALIŚCIE BSM NA ŁUSZCZYCĘ I Z JAKIMI SKUTKAMI, JAK DŁUGO CEKALIŚCIE NA WYRAŹNĄ POPRAWĘ ?

Z góry dziękuję za odpowiedź smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jarek (83.1.81.---)
Data: 29 kwi 2008 - 23:37:06

Witam ponownie!
Jestem już półtora miesiąca szczęśliwym posiadaczem (chyba?) zdrowych jelit! Jak na razie ani kropli krwi na kupsku!!! Wygląda na to, że uniknąłem wielkiego strachu związanego z badaniem "kichów" i szwędaniem się po przychodniach i rozmaitych likorzach. Nie mówiąc o pieniądzach jakie bym wydał na to wszystko. Teraz trzymam ręce tylko pół godziny rano lub na noc w pozycji V i to wystarcza. Po kilku godzinach od "zabiegu" pozwalam sobie nawet na moje ulubione napoje czyli kawę, herbatę i czasem coś procentowego. BSM to cudowne odkrycie, trudno go przecenić. Mam nadzieję, że może przyjdzie dzień, kiedy to panaceum stanie się powszechnie znane i większa liczba ludzi będzie mogła korzystać z tego daru natury. Jeszcze dodam na koniec, że znika mi szybko żylak lewego jądra jaki mi towarzyszy od dzieciństwa - jest go niespełna połowa tego co było przed miesiącem! Nie załamujcie się i nie zniechęcajcie - ręce na łeb i po zdrowie marsz!
Pozdrawiam !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Litwa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 kwi 2008 - 22:08:40

Sebach!

Ja stosuję BSM od 25 miesięcy. Było to prezeplatane okresami, kiedy prowadziłem "niehigieniczny" tryb życia, tzn. alkohol, imprezy itd. Teraz zostało mi 5% tego co miałem, a na początku wyglądało to fatalnie. Jestem optymistą, bo BSM działa i wiem, że jak się tego pozbędę to już nigdy nie wróci ----> patrz przykład jomy (pozdrawiam! smiling smiley. Stosuję pozycje V i II na obie strony.

Piotr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.centertel.pl)
Data: 02 maj 2008 - 11:08:18

Litwa,

stosujesz BSM już naprawdę długo ! Gratuluję wytwałości, stąd wniosek że dalej będę stosował BSM, mam nadzieję że znaczący przełom już niedługo nastąpi.

Mam do Ciebie pytanie, kiedy zauważyłeś znaczący postęp, jak długo czekałeś na znaczącą poprawę, jak często stosujesz BSM ?

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anet (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 15:11:24

witam serdecznie, czy ktoś mógłby mi dokłądnie opisać pozycję 1? moze jakiś obrazek albo dokładny opis?

proszę o pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 maj 2008 - 15:55:49

Musisz kupić sobie książkę P.Lewandowskiego -Samoleczenie metodą BSM ,ponieważ nie da sie tego dobrze wytłumaczyć bez rysunku,a po za tym jest tam dużo innych wskazówek.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Anulka (---.201.udn.pl)
Data: 08 cze 2008 - 17:07:03

Ja prawie od pół roku stosuje tę metode i muszę z przykrościa przxyznać ,ze mi ona nie pomaga.Stosuje pozycje nr 2 na żylaki kończyn dolnych i nic!!!Zadnej poprawy nie ma.Moze ktos leczyl sie ta metoda na zylaki i moze mi napisac ,jak dlugo to trwalo zanim byly jakies efekty.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.ip.netia.com.pl)
Data: 09 cze 2008 - 15:41:16

Witam,

u mnie też kiepsko, stosuję metodę od roku i na razie na nic mi nie pomogła. Nie widzę żadnej poprawy, wprawdzie nie jest gorzej (na szczęście) ale nie jest też lepiej. Choroby jak były tak są i mają się w najlepsze. Próbuję leczyć łuszczycę, alergie oddechowe i podwyższone ciśnienie. Popróbję jeszcze z kilka miesięcy i jak nic nie pomoże to sobie daruję.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6970717273747576777879...->|-->
Bieżąca strona: 74 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.