Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...6869707172737475767778...->|-->
Bieżąca strona: 73 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ela (---.cust.tele2.pl)
Data: 06 lut 2008 - 19:24:06

do; Anety Jaka to była pozycja? piąta? Bo ja próbowałam u mojego 14 miesięcy dziecka i nawet podczas snu niewychodziło ,bo w poz.v trzeba jedną rękę pod główkę podłożyć i wtedy dziecko protestuje,bo mu jest niewygodnie! Napisz proszę jak to robiłaś? Ciekawa jestem tej metody,bo dopiero próbuję,Stosowałaś też u siebie lub innych w rodzinie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Aneta (---.adsl.hansenet.de)
Data: 07 lut 2008 - 02:14:20

Witam!
Trudno mi jest jednoznacznie powiedzieć tak dokładnie która to była pozycja, ale starałam się aby to była II lub III (bo są do siebie zbliżone). Nie da się tego przecież tak precyzyjnie wykonać jak dziecko śpi i obracać mu główkę jakbyśmy tego chcieli. Trzeba się trochę nagimnastykować bo wiadomo, że dziecko nie śpi nieruchomo i trzeba wodzić za nim ręką podpierając jednocześnie drugą ręką łokieć bo na dłuższą mętę się nie da. V pozycja uważam jest raczej niewykonalna ponieważ dziecko musiałoby siedzieć więc nawet nie próbowałam. Na zmianę gdy dziecko spało tak, że pozycja II lub III była utrudniona to stosowałam VI lub VII (bo też są zbliżone) i tak jak podkreślam robiłam to na oko bo przecież śpiącemu dziecku nie będę robiła pomiarów na głowie, zresztą sama sobie też robię na oko. Ważne dla mnie było to aby był przykryty na główce dziecka punkt czuciowy a dłoń cała przylegała do czaszki ponieważ wg teori właśnie w tym miejscu ?ulatnia? się energia a przykrywając to miejsce energia wraca się i leczy to co jest chore. Stosuję BSM od ponad pół roku i można powiedzieć wyrobiłam sobie przez ten czas parę teorii:
1. Punkt czuciowy bez pomiaru najlepiej jest znaleźć w tym miejscu, w którym robi się tz. wyliz ? dobrze to widać na krótkich włosach, a tym samym u dzieci.
2. Leczyłam dwie dolegliwości dwoma pozycjami, a przy okazji leczyły się też inne choroby chociaż w książce była przypisana do nich inna pozycja. Może mam małe doświadczenie z tą metodą, ale tak zaobserwowałam i w przypadku dziecka nie przejmować się tym, że w książce na przeziębienie jest pozycja V tylko zastosować inną tak jak mówię żeby punkt czuciowy był przykryty.
3. Żeby naprawdę było widać efekt to trzeba jak to się mówi, raz a dobrze czyli trzymać za jednym zamachem ile się da (ja trzymałam 5 godzin ? w dzień wiadoma sprawa, nawet nie ma co próbować bo i tak dziecko sobie nie pozwoli). W przypadku takich infekcji rozdrabnianie się na części typu 30min i 4h przerwy i znowu?.. to uważam , że zanim energia zacznie działać to za chwilę zabieg się kończy.
W postach powżej pisałam coś nie coś o swoich doświadczeniach z tą metodą, a co do innych którym to proponowałam to albo nie mają czasu albo uważają to za bzdury, trudno ich strata, jak wolą zażywać ?chemie? albo narzekać na swoje choroby to już ich sprawa, ale widać ludzka natura taka już jest.
W ramach informacji mogę również powiedzieć, że zaczęłam przygodę także z innymi urządzeniami do leczenia, choć nie jest to zapewne dyskusja na to forum, ale warto się z tym zapoznać, a chodzi o eliminacje bakterii, wirusów i innych pasożytów z naszego organizmu odpowiedzialnych za szereg chorób w naszym organiźmie: na tej stronie mają drogie te urządzenia, ale może i dobre, ale chodzi mi głównie o zapoznanie się z tematem bo tam dobrze mają to opisane http://www.merlin-zdrowie.pl/ . Na allegro można także kupić różne modele i od różnych producentów.
Polecam również inną stronę tego tematu: http://www.vibronika.eu/
?.a jeżeli ktoś ma ochotę i mocne nerwy to zachęcam do obejrzenia filmu: Pasożyty wewnątrz nas: http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/pasozyty_wewnatrz_nas.html

Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: andy_pipkin (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 lut 2008 - 13:39:49

fuck bsm!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: ela (---.cust.tele2.pl)
Data: 08 lut 2008 - 15:51:59

Dziękuję Aneta za odpowiedz i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: HATTAR (---.gprs.plus.pl)
Data: 14 lut 2008 - 22:17:03

Witam wszystkich a zwlaszcza jome dzieki tobie dowiedzialam sie o tej metodzie,od tygodnia stosuje bsm a ł mama od 27lat bede tu zagladala i pisala o efektach.Powiem tylko ze w lewym uchu mama maly kolczyk ktorego nie moge zdjac zapinka sie zespawala czy co jak mi sie uda to zdejme na razie bede stosowac z kloczykiem. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba (---.jjs-isp.pl)
Data: 16 lut 2008 - 22:00:17

powodzenia HATTAR !!!

ja stosuję BSM na łuszczycę i astmę od 9 miesięcy, w astmie poprawa bardzo dużą, zaś w łuszczycy brak wyników, ale stosuję dalej, jeszcze powalczę conajmniej kilka miesięcy zachęcony dobrymi wynikami w leczeniu astmy

napisz jak duże zmiany leczysz ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 19 lut 2008 - 14:58:09

wITAJ SEBA
u mnie luszczyca jest wszedzie oprocz bsm stosuje diete.Nie pije kawy, herbaty i sokow z kartronu itp.odkwaszam organizm tzn jem codziennie zamiast kluchow ,ziemniaczkow jem kasze jaglana w smaku jest podobna do ryzu z kaszka manna, mi bardzo smakuje,do tego z oliwa robie warzywka teraz mrozone czasami dozuce miesko bo przy bsm potrzeba bialke a ajak wiadomo bialko w ilosci wiekszej niz potrzeba powoduje wysyp tak samo gluten.Z glutenu to tylko jest mleczko dodawane do kawy zbozowej inki(parze tak jak rozpuszczalna)na sniadanie chlebek ryzowy najlepiej z dodatkiem slonecznika podpieram sie omega 3 i rutinoscorbinem.Bsm trzymam pierwsza poz 5 pol godz iII PO POL GODZ raz jedna reke raz druga i tak trzy lub cztery razy dziennie.
Dzisiaj jest drugi tydzien a efekty takie ;oprocz ł,mam katar sienny ,ktorego juz prawie nie mam uzywalam kilka razy dziennie krople do nosa a teraz juz sa nie potrzebne,mam problemy ze stawami jest poprawa nie znaczna ale juz bole przeszly a co do ł,na ciele luska przygasla nie powieksza sie,natomiast na glowie prawie wcale luski, strupkow jest gladko tylko takie zaczerwienienie i jak bym miala lupiez,ogolnie bsm dziala!
paznokcie gladkie,kolczyka nie wyjelam bo sie nie da trzeba ciac ale ciagle jest w tym uchu i nic sie nie dzieje.
Dobrze spie a nie zawsze moglam bede wpadac tu i opisywac co dalej
Pozdrawiam nie odpuszcze!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: tatiana (---.cust.tele2.pl)
Data: 20 lut 2008 - 17:35:50

Trzymam kciuku hattar! I oczywiście podziwiam ,policzyłam ,ze bsm stosujesz od 3-4 godz.dziennie.Gratuluje,ja mam brak czasu! Może spróbuję 1 godz. dziennie ale czy to pomoże?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 20 lut 2008 - 19:17:10

WITAJ TATIANA
tak gdzies wychodzi a czasami nawet dluzej stosuje pozycje druga teraz czesciej poniewaz nikt w pracy nie widzi a to byloby dla nich szokiem ,siedze przy komputerze i jedna reka obsluguje kompa a druga trzymama i tak na zmiane pisanie lewa reka szlo ciezko ale z kadym dniam coraz lepiej.
Poniewaz widze poprawe to staram sie coraz wiecej i czesciej trzymac.
Polepszyl mi sie apetyt tzn chce mi wiecej jesc bialka a wczesniej go ograniczalam, a takze po poz V chce mi sie spac a wpoz II jest mi bardzo goraco .
Czy u tych osob ktore stosuja bsm tez sa takie objawy lub inne ?Prosze niech opisze
Pozdrawiam Wszystkich

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: guśka (80.48.225.---)
Data: 29 lut 2008 - 14:09:27

witam!
czy może ktoś podać link do obejżenia tej książki w sieci?
Nie chcę kupować kota w worku
pozdr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: pan_kredka (---.net.fone.pl)
Data: 29 lut 2008 - 17:09:51

http://rapidshare.com/files/59994743/bsm.rar.html

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: guśka (80.48.225.---)
Data: 29 lut 2008 - 19:41:21

pan_kredka dziękuję za linka, znalazłam go wcześniej, ale chyba nie potrafię z niego skorzystać.. jak to ściągnąć? bede wdzieczna za podpowiedź

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: pan_kredka (---.net.fone.pl)
Data: 29 lut 2008 - 21:22:49

Wklejamy w okno przeglądarki link:

http://rapidshare.com/files/59994743/bsm.rar.html


Przewijamy stronę w dół, aby zobaczyć przycisk "Free", który należy kliknąć.


Po kliknięciu ukaże nam się strona, gdzie zacznie się odlicznie po czym wyskoczy obrazek z kodem który trzeba wpisać obok. Po wpisaniu kodu kilkasz na download i ściągasz.


pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 03 mar 2008 - 18:16:54

WITAM
mam dla wszystkich nowinke od 3 tyg stosuje bsm trzymam rece ale na razie mi sie nasililo ale wiem ze tak ma byc organizm wyrzuca z siebie ,w niedziele obudzilam sie z temperatura i silnym bolem gardla zajrzalam w gardlo a tam migdaly oblozone ropa jak nic angina.Poniewaz przy bsm nie wiedzialam tak naprawde czy to dziala postanowilam zajrzec do ksiazeczki co jest o anginie i jaka poz zastosowac.PozV wiec odpuscilam poz II i tylko V po 5 min trzymania bol gardla calkowicie przeszedl az niemozliwe,pomyslalam ,ktos kto mial angine to wie jaki to bol(ja zawsze bralam silne zastrzyki bo dzialaja szybciej niz tabletki zinacef0.75). w niedziele przykladalam rece 4 razy po 20 min.poprawa do wieczora jak po 4-5 dniach leczenia antybiotykami,oczywiscie bol juz nie wrocil,dzisiaj obudzilam sie i oderwala mi sie masa ropna z tym wszyskim co tam jest gdzie normalnie to kazdego dnia tak przez tydzien cos tam sie odrywa po trochu i z mozolem,,a teraz ,kiedy pisze tego posta ,czasami odkaszlne i wszystkie objawy przeszly ,migdalki normalne.
Teraz wiem ze bsm dziala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To naprawde cud,jeszcze bardziej mnie utwierdzilo,ze ta metoda dziala.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: hattar (---.gprs.plus.pl)
Data: 03 mar 2008 - 18:25:35

podaje gdzie mozna obejrzec a takze poczytac o bsm
www.samoleczeniebsm.pl jest to strona autora mozna napisac do niego ,na tej stronie wszystko jest podane

Opcje: OdpowiedzCytuj
luszczyca
Wysłane przez: Basia25 (---.brnt.cable.ntl.com)
Data: 03 mar 2008 - 21:23:39

hejkan poraz pierwszy na luszczyce zachorowalam kiedy mialam 8 lat wtedy bylo mi latwiej ja podleczyc spedzilam kilka miesiecy w sanatorium kolo zamoscia u zakonnic odpowiednie leki masci dieta i sprawily ze luszczyca zanikla na pare miesiecy moze tez i lat pozniej pojawialo sie tylko pare plam . dzis mam prawie 25lat i powiem szczerze ze olalam swoje zdrowie przestalam sie przejmowac az do pewnego mometu wkoncu do mnie dotarlo ze to naprawde powarzna sparawa bo zaczelo mnie wysypywac i jesli nic z tym nie zrobie to bedzie tego wiecej i wiecej .od kilku dni siedze na internecie i szukam codownych lekow i diet ale sama nie wiem czy takie istnieja jesli znacie jakies dobre metody bede bardzo wdzieczna za pomoc pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: HATTAR (---.gprs.plus.pl)
Data: 04 mar 2008 - 18:37:16

witaj Basia25 poczytaj ten watek od poczatku to duzo sie dowiesz,zadne masci i tp leki jeszcze nikogo nie wyleczyly z ł.nie ma cudownego leku na masza przypadlosc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Marika (---.ip.netia.com.pl)
Data: 07 mar 2008 - 19:38:46

Barthez Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Luszczyce mozna zaleczyc,a nie wyleczyc....


ja od 2 lat mam spokój moja siora od 10 i wierzę w to że się na dobre jej pozbyłyśmy. NIE ODBIERAJ NAM NADZIEI grinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba (---.jjs-isp.pl)
Data: 08 mar 2008 - 13:14:35

Marika,

w jaki sposób ? poprzez BSM. napisz proszę jak długo się leczyłaś i jakimi pozycjami.

powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Joko7813 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 mar 2008 - 13:20:13

Cześć.pisze bo chciałabym się dowiedzieć jak sie leczyć metodą BSM.Choruję na łuszczycę 22lata i nie mogę jej wyleczyć z włosów,za uszami.Bardzo proszę niech mi ktoś powie jak mam się leczyć tą metodą.dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...6869707172737475767778...->|-->
Bieżąca strona: 73 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.