Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...7172737475767778798081...->|-->
Bieżąca strona: 76 z 98
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: dawid (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 lip 2008 - 14:49:14

Jesli masz pewnośc, ze na cisnienie pomaga Ci własnie BSM, to jednak działa u Ciebie. mam racje, czy cos przeoczyłem? 13 miesięcy to szmat czasu. Gdyby tyle rece musial trzymac autor ksiązki jak sie o metodzie dowiedzial, to ta publikacja nigdy by chyba swiatła dziennego nie ujrzała, a on sam by pomyślał, ze to jednak ściema;(

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.ip.netia.com.pl)
Data: 08 lip 2008 - 09:47:23

pewność na 100% będę miał jak obniże sobie ciśnienie w sposób trwały. Ostatnio zresztą nie mierzę. Zobaczymy, dam sobie jeszcze z miesiąc czy dwa i sprawdzę ostatecznie czy coś się plepszyło. Jeżeli tak to będzie to znaczyło że to BSM bo nie biorę na to żadnych leków.

A jak nie to trudno, zawsze warto próbować by pozbyć się chorób, a wniosek może być taki że tym co pomogło równie dobrze mogło pomóc trzymanie rąk przykładowo na brzuchu lub pięcie smiling smiley, może autosugestia im pomogła, nie wiem, naprawdę podchodziłem do tej metody pełen nadzieii.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Anulka (---.201.udn.pl)
Data: 08 lip 2008 - 22:01:05

wydaje mi sie ,ze nie na wszystkie dolegliwosci u danej osoby ta metoda działa,mi ,jak juz wspomnialam ,to bsm pomoglo na kregoslup.Wczesniej strasznie mnie bolal,a po kilku miechach stosowania nagle przeszlo.Czasem watpie w ta metode i sie zastanawiam ,czy aby kregoslup mnie nie przestał boleć od joggingu,bo dosc systematycznie biegam.Kiedys na jakims forum czytalam ,ze wlasnie na bóle krgoslupa wskazany jest jogging.
Piszesz ,ze trzymasz rączki ponad 13 miechów,kurcze ,ale ty jestes wytrwaly,ja zaczelam wlasnie 7 miesiac. to tez nie jest az tak malo.Na pewno do konca roku bede leczyła sie bsm.a co dalej to sie zobaczy.
Kiedys slyszalam,ze na łuszcyce jest ponoc dobrze nacierac sie octem jablkowym oraz wypic 2 razy dziennie po 2 łyżeczki na szklanke wody przegotowanej( ponoc ocet tylko zaznaczam jabłkowy rewelacyjnie działa na skórę)nie wiem ile w tym jest prawdy,ja w prawdzie luszczycy nie mam i nie chce nikogo nakłaniac do do stosowania octu jablkowego.Ale chce zaznaczyc ,ze ja bym osobiscie tego sprobowala.czytalam wlasciwosci octu jablkowego i wydaja mi sie rewelacyjne.
lece trzymac łapki,tylko abym od razu nie zasnela ...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: anus (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2008 - 19:10:57

witam,
tez nie wiem co sadzic o bsm, dowiedzialam sie z tv, pare lat temu i uznalam za kompletna bzdure/ generalnie nie wierze w takie rzeczy/, ale moja mama zaczela ja stosowac i jej pomoglo na zatoki, wczesniej nie mogla zasnac bez zakroplenia nosa, a po bsm nie uzywa kropli w ogole. jesli o mnie chodzi, to mysle, ze troche zadzialalo to na stres, bo po 1nce czulam sie spokojniejsza, ale sama nie wiem. zniechecilo mnie jak probowalam wyleczyc sie z tradziku, stosowalam chyba 5tki i wyszlo wiecej/ to niby dobrze bo moze zaczelo dzialac/ ale na tym etapie sie skonczylo, tzn krostek bylo wiecej i nie chcialy zniknac. byc moze trzymalam za krotko, moja mama trzymala cos okolo roku. w kazdym razie chyba sprobuje jeszcze raz, bo tradzik nadal jest moim problemem.
pozdr

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: boguslaw (---.ebeskidy.pl)
Data: 24 sie 2008 - 18:24:32

a ja nie wyleczyłem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.jjs-isp.pl)
Data: 24 sie 2008 - 19:36:12

czego nie udało Ci się wyleczyć, i jak długo to leczyłeś ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: boguslaw (---.ebeskidy.pl)
Data: 27 sie 2008 - 20:42:46

nie udalo mi sie wyleczyc bolu glowy - a ten portal chyba tej chorobie jest poswiecowny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Jurek Ogórek (---.gprs.plus.pl)
Data: 27 sie 2008 - 21:20:43

<nie udalo mi sie wyleczyc bolu glowy - a ten portal chyba tej chorobie jest poswiecowny>---Boguś chyba glowa rzeczywiscie mocno cie boli,bo nie zauwazyles ze to forum o luszczycy,takiej upierdliwej na kazdym kroku chorobie skory.

Opcje: OdpowiedzCytuj
wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: boguslaw (---.ebeskidy.pl)
Data: 27 sie 2008 - 22:05:52

glowa mnie nie boli stracilem pieniadze odradzam nie pomaga na co : na Ł U S Z C Z Y C E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: seba-sch (---.ip.netia.com.pl)
Data: 28 sie 2008 - 08:48:01

w jaki sposób straciłeś kasę BOGUSŁAW, przecież bsm nie wymaga nakładów finansowych tylko czasowych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: boguslaw (---.ebeskidy.pl)
Data: 28 sie 2008 - 16:33:38

z ta kasa troche sie zagalopowalem jesli chodzi o ta metode ale wybierajac ten temat zrobilem to celowo poniewaz jest nas tu najwiecej dlatego musze opisac moj przypadek prawie 22 lata prob i co ? i nic (BSM, diety ,masci , kremy ,ziola,serwatki,diety,bioenergoterapeuci,filipinczycy,medycyna chinska MEDYCYNA,medycyna ludowa ,naswietlanie,szpital,kapiele,OnClinic,sok noni,badanie wlosow ,zastrzyki,oleje,kwas foliowy i oczywiscie nasi kochani dermatolodzy ( na to poszlo kasy a ile jeszcze pojdzie) dlaczego? bo kazdy z nas poszukuje metody ,specyfiku aby moc rozebrac sie na plazy,chodzic w krotkich spodniach spodnicach,koszulkach a ta cala dyskusja i pisanie po to aby zylo nam sie lepiej bezstresowo a moze na chwile pomoze.
opisujmy na tym portalu swoje przypadki po to aby miec NADZIEJE
Pozdrawiam wszystkich łuszczykow

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniels (---.in-addr.btopenworld.com)
Data: 29 sie 2008 - 02:45:17

Witam wszystkich

W zasadzie przeczytalem wszystkie posty i nic nie znalazlem na temat przewkleklych chorobach zatok przynosowych z polipami nosa.W ksiazce P.Lewandowskiego czytalem zeznania ludzi wyleczonych i ponoc ktos uleczyl wlasnie odrastajace polipy nosa juz po kolejnej operacji.

Czy ktos z was slyszal o wyleczeniu moich dolegliwosci metoda BSM bo medycyna tradycyjna jest bezsilna probowalem takze roznych cudownych srodkow z internetu szczegolnie amerykanskich ale nic mi nie pomaga.

Obecnie jestem po 4 operacji usuniecia polipow i jak nic nie zrobie nastepna bedzie za 2 lub 3 lata i tak w kolko. Prosze o odpowiedzi.

Daniels

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: kolo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 29 sie 2008 - 12:42:54

Daniels, wydaj te marne 13 zeta i sprawdź. Napiszę Ci krótko: TO DZIAŁA

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Daniels (---.in-addr.btopenworld.com)
Data: 29 sie 2008 - 22:03:42

Witaj kolo
Ja mam ta ksiazke zreszta to sa marne grosze w porownaniu co wydalem na leki do tej pory.Chodzi mi tylko czy akurat na zatoki i przede wszystkim polipy nosa to dziala?
bo akurat wiekszosc postow jest na temat luszczycy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: Piotr (---.netia.com.pl)
Data: 03 wrz 2008 - 01:11:22

Swojego czasu zakupiłem książkę wraz z płytą z metodą BSM i.....oddam "za gratis" potrzebującemu, potrzebującej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 pa� 2008 - 14:00:05

Temat sie trochę rozmył, a myslę że warto go wznowić, chociażby dla tych, którzy poszukują sposobu na wyleczenie. Warto poczytać od początku. No i spróbować tego sposobu leczenia. Pozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: mirabel (---.6.14.vie.surfer.at)
Data: 03 pa� 2008 - 20:22:50

znam metode bsm,czy moglaby Pani podac ktore chwyty glowy w metodzie BSM pozwolily pani zlikwidowac luszczyce?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 pa� 2008 - 14:23:18

Stosowałam pozycję V 20 minut i poz. II 20 minut, jedna po drugiej i w tej kolejności, trzy razy dziennie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: bartel (---.adsl.inetia.pl)
Data: 07 pa� 2008 - 06:33:34

totalne wciskanie kitu ludzie czemu juz nie stawiacie wody przed telewizorem zeby energii nalapac he o chwile wierzycie w jakies cuda marne 13 zlotych heh za darmo bym nie wziol

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: wyleczyłam łuszczycę metodą BSM
Wysłane przez: joma (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 07 pa� 2008 - 07:24:44

bartel nie masz nawet pojęcia, na czym ta metoda polega o czym świadczy Twoja wypowiedź
Poczytaj, spróbuj, pogadamy.... a nie z rękawa sypać opinie smiling smiley

na temat wody i telewizora mam podobne zdanie XD

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...7172737475767778798081...->|-->
Bieżąca strona: 76 z 98



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.