Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...4567891011121314
Bieżąca strona: 14 z 14
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Piotr (---)
Data: 15 pa� 2017 - 11:30:24

Diprophos to bardzo dobry i skuteczny lek

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: stanislawa golebiowska (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 25 mar 2018 - 17:00:32

Witam, mam pytanie, córka moja dostała jedną blokadę w stopę, ma stan zapalny kaletek, lekarz powiedział ż za 2 tygodnie następna blokada, czy to nie za czesto? ja miałam 2 blokady w bark ale w odstepie 4 tygodni, z góry dziękuję za odpowiedż.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Zastrzyk Diprophos. stan
Wysłane przez: Ryszard (---.marianwitek.pl)
Data: 03 maj 2018 - 11:53:06

Witam, mam prośbę. Wziąłem 3 zastrzyki DDiprophos 1 ml 13.04., 16.04 i 20.04 i mam OGROMNE PROBLEMY z wydalaniem wody z organizmu, czuję zmęczenie.
Bardzo Was proszę o pomoc jak z tego zejść...znajomy lekarz wczoraj przepisał mi Encorton , żebym znowu był na sterydzie i schodził powoli.
Czy znacie może leki , ktore wspomagają zejście z tego Diprophos-u?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: irena (---)
Data: 05 lip 2018 - 14:19:44

ja po tym leku nie dosc,ze bol nie ustapil, a jezeli tak to nie odczulma tego ewidentnie, ALE OKROPNIE PUCHNE!!!! STOPY MAM JAK BALONY? NIGDY NEI MIALAM PROBLEMU Z KRAZENIEM. CALA JESTEM OPUCHNIETA; w ciagu miesiaca przypbralam okolo 12-13 kg a nie zmienilam mojego zywienia !!!!
a lekarz twierdzi ,ze to nie od leku !!!! masakra !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: josia (91.240.68.---)
Data: 05 lip 2018 - 22:07:46

Dostalam jeden zastrzyk w bark ( zapalenie kaletki podbarkowej, naderwane przyczepy miesni) nic sie nie działo - po miesiącu drugi i trzeci zastrzyk w oba barki - no i zaczęło się ....- drugi i trzeci dzien -czerwona twarz , barki i dekolt .Pózniej wysokie cisnienie Bardzo wysoki puls , ból głowy , kołatanie serca - budze sie w nocy - serce wali jak oszalałe - trwa to już ponad trzy tygodnie .Zawsze miałam niskie cisnienie - zaczynałam funkconowac dopiero po dwóch kawach , a teraz .... Zaliczyłam kardiologa - przepisal tabl. na obnizenie cisnienia i pulsu - po jednej tabletce zemdlałam - cisnienie spadło do 90 na 50 - zmierzyłam jak wrocila mi swiadomosc . .. Nie wiem co robic......... NA DRUGI DZIEN CISNIENIE ZNÓW WYSOKIE I PULS 100..........

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: aga (---.97.125.95.ipv4.supernova.orange.pl)
Data: 12 lip 2018 - 13:04:57

ja po tym zastrzyku przytyłam ponad 10 kg a nigdy nie miałam z nadwagą problemów...nie od razu po zastrzyku...jakiś miesiąc po...i teraz nie mogę schudnąć,ciągle mam problem z trawieniem,często boli mnie wątroba i żołądek...nigdy więcej

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Agnieszka (---.play-internet.pl)
Data: 18 lis 2019 - 11:30:15

Jezuu...ból niesamowity!!!Prawie popuściłam przy podawaniu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: KATARZYNA (---.tktelekom.pl)
Data: 11 kwi 2020 - 23:30:48

WITAM OTRZYMALAM W BARK BLOKADE 3 TYG. TEMU PO KILKU DNIACH ZACZELY MI SIE POJAWIAC CZERWONE I GARACE WYPIEKI NA TWARZY A PRZY TYM WYSOKIE CISNIENIE 148.93 I PULS 90 NIGDY NIE MIALAM PROBLEMU Z NADCISNIENIEM. JAK MOGE SOBIE POMOC.MAM 45 LAT JAK MOZNA MI POMOC CZY MAM ZGLOSIC SIE DO LEKARZA PODAJACEGO MI TE BLOKADE. POZDRAWIAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Pauleta25 (---.centertel.pl)
Data: 11 cze 2020 - 08:29:18

Kilka dni temu dostałem w biodro ta blokadę po kilku dniach pojawiły się umnie skutki uboczne takie jak rumieńce na twarzy uderzenia gorąca wysokie ciśnienie czy to przejdzie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Agami (---.master.pl)
Data: 16 cze 2020 - 21:18:00

Wczoraj dostałam zastrzyk z tego cudownego leku w miejsce usuniętego ganglionu. Dziś twarz płonęła ogniem, dostałam gorączki i wystąpiły skoki ciśnienia. Piłam wapno krystaliczne czyste i brałam środki na gorączkę i zaczerwienienie zeszło.Nigdy więcej tego dziadostwa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: Ksi (---.unregistered.net.exatel.pl)
Data: 15 sie 2020 - 20:56:42

U mnie skutki uboczne masakra po4ctyg.jeszcze uderzenia goraca,spadek sił osłabienie mi?śni,a było gorzej,przeskoki w stawachlekarz nawet nie poin formował mnie co mi wstrzykuje,nie mówiac o skutkach ubocznych,gdy do niego zadzwoniłam powiedział,że to napewno nie povtym,a pomocy nigdzie nie mogę otrzymać.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zastrzyk Diprophos.
Wysłane przez: MICHAŁ (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 20 kwi 2021 - 10:57:08

Witam wszystkich na forum.Chciałbym opisać swój przypadek brania diprophosu domięsniowo inekcyjnie dodam że jednorazowo.Blokada była wykonana 16.02.2021 o godzinie 10.00 rano.Wieczorem miałem spuchnięte węzły chłonne i czerwoną twarz,poszedłem spać o 12 wieczorem i obudziłem sie o 3.00 rano z kołataniem serca i wysokim pulsem,przygoda trwa już 2 miesiące.Ide spać i budze sie po 2-3godzinach nieraz dam rade spać dalej a nieraz nie.Poszedłem do lekarza który mi przpisał ten badziew,ale on nic sobie z tego nie zrobił i powiedział że to nie od tego.Farmaceutka która mi to sprzedała powiedziała że takie objawy mogą sie utrzymywać do 3 tygodni.Poszedłem do innej apteki i pani mi powiedziała żę taka blokada utrzymuje się od 3 do 6 miesięcy.OGÓLNIE NIE POLECAM TEGO SPECYFIKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...4567891011121314
Bieżąca strona: 14 z 14



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.